Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Do edycji kolekcjonerskiej dołączona jest mapa, która odkrywa wiele tajemnic, jeśli podświetlimy ją światłem UV.

Najnowsze informacje

508VKolejna świetna gra R* na urządzeniach mobilnych! Inne | iOS Android | 11.01.2017 17:07 przez Majek

Kolejna świetna gra R* na urządzeniach mobilnych!

Rockstar Games lubi sprawiać niespodzianki swoim fanom. Na urządzeniach mobilnych możemy zagrać już w pięć odsłon z serii GTA, Max Pyne'a, a od 8 grudnia ubiegłego roku również i w Bully: Anniversary Edition!

 

 

 

 

 

W grze wcielamy się w postać piętnastoletniego Jimmy'ego Hopkinsa, który trafia do najgorszej szkoły świata - Bullworth Academy.

Do wykonania mamy mnóstwo misji, w których musimy stawić czoła szkolnym osiłkom, zawziętym nauczycielom oraz innych zagrożeniom. Jazda na deskorolce czy rowerze, strzelanie z procy, bójki, ucieczka przed stróżami prawa - to jedne z wielu atrakcji, które na nas czekają. R* udostępnił nam nawet cały park rozrywki, w którym możemy m. in. pościgać się na gokartach.

W grze da się odczuć specyficzny, skrzywiony klimat - w końcu nauczyciele są alkoholikami, a pani, która rządzi stołówką... No cóż, przekonacie się sami w jednej z misji. ;)

Oczywiście naszym głównym zadaniem jest rozrabianie, ale jednak jesteśmy w szkole, więc nie zapominajmy o nauce! Warto wybrać się na jedną z wielu lekcji gdzie czeka na nas ciekawie zrobiona mini-gra. Od tego jak nam pójdzie zależy nasza ocena, a im lepsze oceny tym więcej przedmiotów udaje nam się odblokować.

Gra dostępna jest na platformy iOS oraz Android, kosztuje 33,99zł. Osobiście uważam, że jest to tytuł warty uwagi. Kto nie grał w Bully'ego na PC czy konsolach na pewno zawiedziony nie będzie.

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o grze! ;)

r e k l a m a

Komentarze (30) Skomentuj Obserwuj

[89.229.***.***]
Anonim dodano: 11.01.2017, 18:12
To tak oficjalnie jesteś redaktorem naczelnym czy piszesz żeby podtrzymać stronę przy życiu ?

//Majek: mamy mały problem z komentarzami, dlatego odpisuję w taki, a nie inny sposób.
Tak, jestem nowym redaktorem naczelnym, kończę kompletować ekipę i mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu pojawi się news z informacjami na temat przyszłości strony oraz nowym składem ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 18:38
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do Anonim dodano: 11.01.2017, 18:56
Gratulacje :-)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
Elo do WSRHMATI dodano: 11.01.2017, 19:20
Gratulacje :)
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 21:00
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Elo dodano: 12.01.2017, 18:13
Fajnie, że edytujecie komentarze :) Samego gratulacje nie napisałem ;) ale hejt dla was widze jest chyba z byt trudny do przełknięcia
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.01.2017, 18:15
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Zembu dodano: 12.01.2017, 18:17
Mam screena więc edytujcie ile wlezie, a ja i tak będę miał dowód, że napisałem co innego ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Zembu dodano: 12.01.2017, 18:24
O nic się nie martw, strona ma się dobrze. Już niedługo pojawią się informacje o przyszłości GTASite, a sam serwis wróci na należne mu miejsce ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Majek dodano: 12.01.2017, 18:53
Ile ci płacą za edytowanie/usuwanie nieprzyjemnych komentarzy?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do Majek dodano: 12.01.2017, 20:44
Oj Majek w cuda wierzysz :) Kilka miesięcy temu społeczność wręcz błagała o duży przycisk "Forum" obok "Społeczność" Ankiety robiono, cuda niewida, obiecali poprawę stanu technicznego strony. Przez 2 miesiące ją zawiesili uniemożliwiając dodawanie komentarzy, mieli pracować nad serwisem i....... I lipa przycisku "forum" jak nie było tak nie ma a i na stronie zrobiono "NIC" Życzę powodzenia oczywiście, ale z tak leniwym szefostwem będzie Ci chłopie bardzo ciężko.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do omosquito dodano: 12.01.2017, 21:22
"...uniemożliwiając dodawanie komentarzy"
To się nazywa stan wojenny. :D

Tymczasem - ciekaw jestem, jak strona się rozwinie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Zembu dodano: 12.01.2017, 21:38
No własnie, nieładnie edytować nieprzyjemne komentarze Confused
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do omosquito dodano: 12.01.2017, 21:44
Trochę więcej wiary ;) Dużo się od tamtego czasu pozmieniało, za kilka dni będzie news ze wszystkimi informacjami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 12.01.2017, 21:45
To nie zmienia faktu, że Ty lub ktoś inny edytuje nieprzychylne komentarze.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do alicjaess dodano: 12.01.2017, 22:24
Ja to edytowałem i wyszło zabawnie ;) a w sumie to tylko skasowałem część po gratulacjach.
Rozumiem, że nie dogadaliście się z poprzednimi właścicielami i teraz bawicie się w ten "czarny PR", ale zaszły ogromne zmiany, o których nie macie pojęcia.
Poszliście swoją drogą i powodzenia Wam życzę, skończcie tą "wojnę", którą prowadzicie bo jest bez sensu ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do Majek dodano: 12.01.2017, 22:28
No to czekamy na informacje. "poprzednimi właścicielami" To zdanie zabrzmiało ciekawie, F3 group odsprzedało stronę komuś komu zależy? Jeśli tak to Ło matko i synu i babko i babko babki WOW! :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Majek dodano: 12.01.2017, 22:49
Jaka wojna? Mówię tylko że nie masz prawa edytować komentarzy userów bo są dla Ciebie niewygodne. Tak się nie robi. A Twój argument "wyszło zabawnie" to żaden argument.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do alicjaess dodano: 12.01.2017, 22:57
Oj Ala no już spokojnie :) Początek pracy i hejt na dzień dobry. Wytłumaczył co się z komentarzami stało, "nieładnie" to prawda, ale teraz niech się wykaże :) A nóż widelec będziemy mieli drugiego Kubixxxa. Pożyjemy zobaczymy, dajcie chłopu pracować.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do omosquito dodano: 12.01.2017, 23:17
Hejt zasłużony, bo jak się edytuje komentarz dla zabawy i w celu unikania innego zdania, no to nie można tego nazwać inaczej. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Crrooss do alicjaess dodano: 12.01.2017, 23:31
Alicja - szanujmy się wzajemnie i dajmy pracować. Czas rozliczeń i oceny przyjdzie za kilka miesięcy kiedy będziemy mieli bardziej klarowny obraz sytuacji. Jeżeli coś się zmieniło to bardzo się cieszę. Najwyraźniej trzęsienie ziemi jakim było odejście poprzedniego składu redakcyjnego przyniosło zamierzony efekt. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Crrooss dodano: 12.01.2017, 21:29
Majek, to kiedy nam się oficjalnie przedstawisz i zaprezentujesz swoją wizję rozwoju strony, nowy skład redakcyjny? ;) Takie wrzucanie newsów jakby nigdy nic mimo wszystko słabo wygląda. Chciałbym poznać osobę, która tym zarządza. Pozdrawiam :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Crrooss dodano: 12.01.2017, 23:43
Zanim taki news się pojawi chcę dograć jak najwięcej szczegółów ;) myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni wszystko się wyjaśni :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx dodano: 12.01.2017, 23:46
Jako doświadczony kolega posłużę radą, ponieważ już na starcie tworzysz pierwszą rysę na szkle. Zaczynasz majek od zera, dlatego pamiętaj, że zawsze liczy się owe pierwsze wrażenie.
Każda redakcja (prasowa, internetowa, innego typu) potwierdzi moje słowa - Czytelnik i użytkownik to świętość. Manipulowanie komentarzami to zagrania, na które redaktor naczelny nie może sobie pozwolić. Nawet, jeżeli oceny nie są przychylne. Sztuką jest wyciągnięcie wniosków z krytyki lub po prostu ignorować ją. Szczególnie, że teraz wiele osób daje Ci kredyt zaufania, a hejt skierowany jest raczej do sytuacji sprzed 2 miesięcy. Pozdrawiam i liczę na to, że pokażesz na co Cię stać :)
+ +8 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixxx dodano: 12.01.2017, 23:49
Wyjątkowo się zgodzę.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
omosquito do Kubixxx dodano: 13.01.2017, 00:00
"Czytelnik i użytkownik to świętość. Manipulowanie komentarzami to zagrania, na które redaktor naczelny nie może sobie pozwolić"

Ale trolle, dzieci, wulgaryzmy i spam to jednak proszę "manipulować" do woli, a najlepiej to kasować :)

Wiem oczywista oczywistość, jednak wolałem to napisać aby zabezpieczyć się przed badziewiem w komentarzach .
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2017, 00:02
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Kubixxx dodano: 13.01.2017, 00:15
"Manipulowanie komentarzami to zagrania, na które redaktor naczelny nie może sobie pozwolić."
Zgadzam się w pełni, ale komentarz, który edytowałem był setną próbą obrazy GTASite.
Oczywiście mogłem go skasować jak cały poprzedni ich spam, ale zamiast tego obróciłem to w żart ;) "hejt skierowany jest raczej do sytuacji sprzed 2 miesięcy" hejt o którym mówisz niestety ciągnie się do dziś...
P.S. Dzięki za rady i wsparcie :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Kaszel do Majek dodano: 13.01.2017, 14:31
Tu nikt nie chce obrażać strony czy redaktorów, a politykę prowadzenia serwisu przez właścicieli zza oceanu. Tutaj leży pieseł zakopany.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do Kaszel dodano: 13.01.2017, 17:45
Nie ma już właścicieli zza oceanu. Strona jest w Polskich rękach ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 13.01.2017, 17:53
Jako przykładu - użyję polityki.
No więc jest sobie GTASite - nie dogaduje się z właścicielami, ci nie szanują ich pomysłów. Strona jest w rozsypce. Później rewolucja - bum. "Solidarność", 1989... ekipa odchodzi, zakłada własną stronę. A teraz GTASite wraca. Czy my dzisiaj lubimy się z Rosją?
Raczej - niespecjalnie/ludzie są na to obojętni. Więc stara ekipa GTASite ma po prostu ograniczone zaufanie do nowych ludzi. :) Wszystko wyjdzie w praniu, nowa redakcja zapozna się z użytkownikami i możliwe, że cały ten cyrk będzie niepotrzebny. To tak, jakby do Rosji przyszedł teraz nowy przywódca, zmieniający kraj na lepszy, nie mając na celu tylko własnych interesów.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Majek do MikeMG dodano: 13.01.2017, 18:08
I na tym dyskusje zakończmy ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
pizacz do Majek dodano: 13.01.2017, 20:01
No właśnie z regulaminu wynika jednak, że nie. Cytuję "Usługa serwisu GtaSite.pl świadczona jest przez portal gta.net.pl, należacy do ThinkItBuildIt LLC, GtaSite.pl Series Only, 6192 Coastal Highway Lewes, Delaware 19958 United States, zwanym dalej GtaSite."
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do pizacz dodano: 13.01.2017, 20:07
Nie zdążyli zmienić widocznie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]