Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Statua Radości (odpowiednik Statuy Wolności) skrywa ogromne, bijące serce.

Najnowsze informacje

3408V$500,000 za darmo w GTA Online! News | PC PS4 XOne | 12.11.2016 09:46 przez Boduczek | Tagi: GTA Online Shark Cash

$500,000 za darmo w GTA Online!

Rockstar chyba zrozumiał, że gracze mają problemy finansowe. Po raz kolejny możemy dostać gotówkę i nie wymaga to wiele wysiłku. Tym razem do zgarnięcia aż pół miliona. 

 

 

Wiadomość o premii została wysłana osobom zarejestrowanym na Social Club. Wynika z niej, że jedyne co trzeba zrobić to założyć własny klub motocyklowy. Nie wiadomo czy promocja dotyczy również osób, które założyły Clubhouse wcześniej - prawdopodobnie w tym tkwi haczyk.

 

 

Mimo wszystko warto sprawdzić bo kasa zawsze się przyda. ;)

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (30) Skomentuj Obserwuj

[188.114.***.***]
sdf dodano: 12.11.2016, 18:41
I faktycznie jest to 500 tys jeśli ktoś założy klub i kupi posiadłość? Czy musi przyjść specjalny komunikat na SocialClub?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
Adrian22-PL dodano: 12.11.2016, 19:21
R.chodzi o to że oni Zabierają hajs z Modowanych Kont i usuwają stroje tylko dlatego że walczą z moderami na PC a pro po tego hajsu co R daje oni w taki sposób czyszczą zmodowany hajs z kont graczy.Mi tydzień temu zabrali 2 Miliardy $ w GTA.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Adam W dodano: 12.11.2016, 13:43
Uwaga,jeśli nie otrzymaliście wiadomości na Social Club to nie radzę kupować siedziby klubu w ciemno,stracicie tylko pieniądze.A R* po raz kolejny udowadnia,że zapieprzanie i nabijanie godzin w gta online się nie opłaca skoro ktoś wejdzie sobie na 2 godzinki,zarobi na tą najtańszą siedzibę i dostanie 500k.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.114.***.***]
adw do Adam W dodano: 12.11.2016, 14:39
Dzięki za info. Właśnie miałem kupować, ale informacji ja również nie mam na Social, więc nie kupuję.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.186.***.***]
dse do Adam W dodano: 12.11.2016, 18:49
To samo miałem z 1m za 135lvl. Poziom wbiłem ale nagrody nie ujrzałem. Te promocje są tylko dla tych którzy dostaną powiadomienie o danej "okazji".
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Adam W do dse dodano: 12.11.2016, 20:13
Też miałem tą sytuacje.Poziom 131 i nagle wiadomość,że jak wbije 135 dostane milion i co się okazało że trzeba mieć najwyżej 128 lvl by dostać te kase za wbicie 135 xd śmiech na sali,bo co za różnica czy 128 czy 131? że wbijałbym level(uczciwie) o godzinę dłużej...szkoda gadać.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Edek503 dodano: 12.11.2016, 20:47
Jestem zarejestrowany na Socialu i takiej wiadomości nie posiadam.
Ja uważam że to jest zachęta aby powrócić do gry "Wskocz z powrotem....".Wiele gier on-line robi taki bonus aby zachęcić graczy którzy porzucili grę i dają im jakiś bonus chcąc aby dalej się w ich produkt bawili.Taką wiadomość otrzymują osoby które bardzo długo do gry nie zaglądały.
Mam kilka pytań do autora newsa:
-czy to Ty otrzymałeś taką wiadomość na Social Clubie?
Jeżeli odpowiedź brzmi "Tak" to oto kolejne pytanie:
-czy logujesz się do on-line regularnie czy dawno Cię tam nie było?
Jeżeli dawno Cię tam nie było to może wiesz jak dawno?
Jeżeli wiadomość o premii przysłał do Ciebie jakiś gracz to zapytaj go czy gra regularnie czy miał długą przerwę?!
Może mój komentarz nie ma ładu i składu ale jestem zmęczony po pracy i lekko poirytowany ponieważ pojawia się tu coś co nawet nie zostało sprawdzone i jest to niczym "czeski film".Dodam od siebie że siedziby gangu nigdy nie miałem i nie mam nadal więc takie wiadomości o premii otrzymali albo gracze kupujący karty Shark (nigdy ich nie kupowałem) albo właśnie osoby które miały dość długą pauze od gta on-line.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.114.***.***]
Pytający dodano: 12.11.2016, 13:15
Panowie i Panie czy wystarczy po prostu kupić byle jaki dom i wtedy w nim założyć klub motocyklowy?
Drugie pytanie to jak zaakceptować zaproszenie do klubu motocyklowego, co jakiś czas wyskakuje mi komunikat, że prezydent klubu chce mnie zrekrutować, ale nie mogę na to wejść a w akcjach nie ma takiej informacji.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Mati.Bocian_92 do Pytający dodano: 12.11.2016, 15:27

Pytający napisał:

Panowie i Panie czy wystarczy po prostu kupić byle jaki dom i wtedy w nim założyć klub motocyklowy?
Drugie pytanie to jak zaakceptować zaproszenie do klubu motocyklowego, co jakiś czas wyskakuje mi komunikat, że prezydent klubu chce mnie zrekrutować, ale nie mogę na to wejść a w akcjach nie ma takiej informacji.

1. Nie, to musi być od początku klub motocyklowy.
To było w menu interakcji - Klub i tam zaakceptuj albo gdzieś w telefonie szukaj okienka żeby zaakceptować.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do Pytający dodano: 12.11.2016, 22:36
2. Zaproszenia odbierasz na telefonie w ten sam sposób co zaproszenia do napadu czy innych akcji.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton dodano: 14.11.2016, 02:26
Nic nie dostałem, a za 500k napełniłbym cały duży magazyn, dzięki czemu nie wydając swojej kasy zarobiłbym 2,22M. Dostał ktoś z was ten "Brudny szmal part 2"?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 dodano: 12.11.2016, 12:36
Klub można swobodnie zawiązywać i rozwiązywać w każdej chwili, to wszystko brzmi za łatwo. O co chodzi R* z tym rozdawaniem hajsu?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
PolisX do Mofiros2000 dodano: 12.11.2016, 12:42
Trzeba kupić siedzibę która najtańsza kosztuje około 200.000 więc pozdro dla tych co kupili wcześniej w tym dla mnie :P
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do PolisX dodano: 12.11.2016, 12:57
Ehh to szkoda że też kupiłem wcześniej, jednak nie jest to aż takie proste :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mbabane do Mofiros2000 dodano: 14.11.2016, 17:09
No wiesz, to jest troche tez popadanie w pewna skrajnosc, czekac na okazje ale dokad mozna czekac (tutaj nasuwa mi sie analogia z kupowaniem komputera i czekaniem az stanieja czesci bo wyjda nowe, ale znowu te taniejace na krocej starcza, az w koncu nie kupujemy komputera, tylko tak czekamu na cud mozna powiedziec), nikt nie zna przyszlosci w tym jest cala magia, a takie pytania dlaczego R* rozdaje uwazam za nieco zbedne - rozdaje i koniec, ja osobiscie nie gram w online wiec moje odczucia moga byc zupelnie inne niz Twoje, rozumiem ze mozesz poczuc pewna doze niesprawiedliwosci, ale trzeba pamietac ze to tylko gra i robic swoje. Powodzenia!
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius dodano: 15.11.2016, 06:55
Chwyt marketingowy i zachęta powrotu dla nie aktywnych. Co jak co można czekać ale to nieopłacalne ;) Aktualnie dodatek bikersow jest najlepszy, o wiele lepszy niż ten VIP. Tyle hajsu wpada że aż szok. Dodatkowo zwiększyły się pobory, można dostać za koke 630tys (wcześniej 420tys) więc jakieś ok 1.5mln wpada dziennie :D
Jakbym teraz od zera zaczynał to bym kupił wytwórnie do tego napad Pacyfik i hajs leci jak szalony
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Jerry_Cornelius dodano: 15.11.2016, 12:22
Jak Ci wpada 1,5 mln dziennie, jak zapełnienie towaru trwa kilka dni? Chyba, że ktoś rozkminił w jaki sposób przyspieszyć szybkość przyrostu towaru do sprzedania..
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Kudlaty do Piotr Sadowski dodano: 15.11.2016, 15:13
Zapełnianie trwa z 5h.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Franklin185 dodano: 19.11.2016, 12:26
Yan2295 podał kolejne ciekawe informacje https://twitt(...)83438336
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl dodano: 19.11.2016, 11:54
Yay, już minął tydzień odkąd nie ma żadnego nowego newsa na głównej
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
Ejs do Fronynyl dodano: 19.11.2016, 12:58
I zdaje się, że szybko sytuacja się tutaj nie zmieni. Redakcja opuściła tonący okręt.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Crrooss do Ejs dodano: 30.11.2016, 12:35
Napisałbym, że mnie również obiecywano wypłatę w wysokości 150zł /msc na stanowisku naczelnego, których nigdy nie otrzymałem, ale F3 zaraz wyleci z "czarnym PR". ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 30.11.2016, 12:38
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.72.***.***]
lukasz dodano: 12.11.2016, 17:06
Dzis znikły mi zapisane zgliczowane i nie stroje :(
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Mati.Bocian_92 do lukasz dodano: 12.11.2016, 17:15
Mi już R* skasował wszystkie moje stroje ponad tydzień temu ;). Tyle że moje wszystkie były zglitchowane.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.72.***.***]
lukasz do Mati.Bocian_92 dodano: 12.11.2016, 17:57
Juz sobie zrobiłem rekompensatę :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do lukasz dodano: 12.11.2016, 19:03
E tam... Od miesiąca Rockstar regularnie co tydzień usuwa mi stroje, mimo iż nie są zglitchowane.
Polecam :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do Chaffee dodano: 10.12.2016, 14:28

lukasz napisał:

Dzis znikły mi zapisane zgliczowane i nie stroje :(
jak zdobyłeś je glithem to znikły proste rockstar nie lubi oszustów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Patuszka dodano: 17.12.2016, 16:12
Elo, czy ta strona jeszcze będzie istnieć czy już całkowicie po niej??
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
omosquito do Patuszka dodano: 19.12.2016, 17:46
Od miesiąca nie mogą znaleźć nowego naczelnego więc to chyba koniec, a szkoda.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
alicja do Patuszka dodano: 20.12.2016, 16:12
Jak widac nie istnieje i istniec nie bedzie, bo wlodarze nie spokornieli i nadal twierdza ze uda im sie naprawic to co zepsuli x] proponuje nie miec juz nadziei na to, panowie z f3 juz wystarczajaco dlugo kaza wam czekac na jakiekolwiek info do przodu
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]