Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

W GTA IV pojawiło się 80 000 linii dialogów.

Najnowsze informacje

1748VNowy motocykl, tryb Deadline i Tygodniowe Promocje News | PC PS4 XOne | 08.11.2016 16:29 przez Redakcja GTA Site | Tagi: GTA Online

W tym tygodniu prócz nowego trybu adwersarz inspirowanym filmem ,,Tron" do Los Santos zajechał nowy motocykl Shotoro, a co poza tym?!

Nowy motocykl, tryb Deadline i Tygodniowe Promocje

Zmieńcie ulice Los Santos w pole stylowej, elektronicznej bitwy na śmierć i życie dzięki najnowszej aktualizacji do GTA Online. Osiągnijcie hiperprędkość na futurystycznym motocyklu Nagasaki Shotaro i rozwalcie wrogów smugą energetyczną w nowym trybie adwersarza Linia śmierci. Zobaczcie powyższy zwiastun i zapoznajcie się ze szczegółami, w tym premiami w GTA Online, które można zgarnąć do poniedziałku 21 listopada. 

 

NOWY POJAZD: NAGASAKI SHOTARO

Rozświetlcie noc piekielnie szybkim motocyklem Nagasaki Shotaro. Ta maszyna o wyglądzie pojazdu koncepcyjnego z wystawy motoryzacyjnej ma dość mocy, by zasilić sieć energetyczną Los Santos i zapewnia przy tym pozaziemskie wrażenia. Zapraszamy do zasmakowania jazdy Shotaro w nowym trybie adwersarza Linia śmierci, co odblokuje pojazd do kupienia w Legendary Motorsport. Dodatkowo, przez ograniczony czas, jego nabywcy otrzymają bezpłatną koszulkę z logo Nagasaki. W sklepach odzieżowych dostępne są również stroje Linia śmierci. 

 

 

LINIA ŚMIERCI 

W Linii śmierci maksymalnie czterech graczy staje do walki na różnokolorowych Shotaro, które emitują utrzymującą się przez chwilę smugę świetlnej energii. Gracze, którzy zetkną się ze śladem innego zawodnika lub własnym, natychmiast wylecą w powietrze. To tryb, w którym należy wykonywać przemyślane ruchy, by zmusić wroga do wpadnięcia prosto w nasz ślad. Wykorzystajcie przyspieszenie, by wyrwać do przodu i odciąć wrogom drogę ucieczki. Użyjcie spowolnienia czasu do wykonywania precyzyjnych ruchów i przeskakiwania nad śladami rywali z pomocą podskoku. Wkroczcie na arenę już teraz i zgarnijcie podwójne premie GTA$ i RP, które dostępne będą do 21 listopada.

 

 

KOSZULKA DO ODBLOKOWANIA I PREMIE

Odczuwacie pewnego rodzaju dumę po ostatnim motoryzacyjnym zakupie? Pochwalcie się nim, przywdziewając koszulkę z logo Nagasaki, którą bezpłatnie dodajemy do każdego motocykla Nagasaki Shotaro. 

Oprócz tego, że za grę w Linię śmierci można otrzymać podwójne premie GTA$ i RP, zasoby do wytwórni z dodatku Motocykliści są o 25% tańsze, a za sprzedaż towaru z wytwórni klubów motocyklowych można zarobić dodatkowe 50% GTA$ i 2X RP. Możecie także skorzystać ze zniżek na poniższe uzbrojenie i pojazdy taktyczne. Oferta ważna do 21 listopada.

Nieruchomości

  • Wytwórnie klubów motocyklowych – 25% 

Pojazdy 

  • Karin Technical – 25% (nie wymaga ukończenia Napadu)
  • Savage – 25% (nie wymaga ukończenia Napadu)
  • MTL Brickade – 50%

Uzbrojenie

  • Naboje – 25%
  • Broń miotana i wybuchowa – 25%
  • Pancerze – 25%
  • Magazynki bębnowe i pudełkowe – 25%

 

WYŚCIG PREMIUM: NAD MOSTEM (8-21.11) 

Załóżcie odpowiedni strój i przygazujcie tą rakietą na autostradzie La Puerta i w dokach Los Santos podczas Wyścigu premium „Nad mostem”, który można rozgrywać jedynie na motocyklach. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP, a najlepsi trzej zawodnicy zgarną hojne nagrody GTA$.

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 7
Sebqr dodano: 08.11.2016, 16:46
O kurde git malina jest.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Ben dodano: 08.11.2016, 18:10
Niesamowite na głównej pojawił się news po 4 dniach. Nowa redakcja GTASite świetnie pracuje :)
A tak na poważnie to powinniście zacząć robić coś konkretnego w kierunku ratowania tego miejsca bo jak dalej tak będzie to w przeciągu kilku tygodni strona upadnie. Nic tu się nie dzieje nie ma nic nowego. Weźcie się w garść bo naprawdę szkoda tej strony szkoda tylu lat dobrej działalności.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.7.***.***]
Jasio182 do Ben dodano: 08.11.2016, 18:25
Ale wiesz, te rzeczy weszły dopiero dzisiaj, więc news jest w terminie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.191.***.***]
DM do Jasio182 dodano: 08.11.2016, 19:16
Pisze ogólnie, ze jakiś news od 4 dni
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton dodano: 08.11.2016, 17:33
Może być ten Motór, może go kupię. Koszulka nic specjalnego. Jedyne co ciekawe to 50%+ za sprzedaż z motobiznesów, ale ich nie mam :)



+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton do MetoPyton dodano: 08.11.2016, 21:47
Pograłem w nowy tryb adwersarza i twierdzę, że to jeden z najlepszych adwersarzy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.9.***.***]
TyPek dodano: 09.11.2016, 19:09
Tradycyjnie sporo ludzi już narzeka... bo to nie "prawdziwy" motór, bo to nie chopper, bo nie jest stary, bo nie brzmi jak chopper tylko jak kosiarka... Standardowe pi****lenie "elit", ludzi którzy mają przeświadczenie że dobre jest tylko to co stare bądź to co podoba się akurat im...

A ja mam to w doopie i muszę przyznać że jak do tej pory jest to moja najlepsza inwestycja w pojazd w tej grze. Oby tak dalej Rockstar!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 09.11.2016, 21:50
Motor spoko, ale adwersarz jest dla mnie jednym z najgorszych jakie są w GTA Online
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Alladyn_1995 do Zembu dodano: 09.11.2016, 22:01
Motor zdecydowanie za drogi. A o cenie nowych ubrań szkoda wspominać... Ale jedno trzeba przyznać, wygląd moją kozacki.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio dodano: 09.11.2016, 20:33
Czy tylko ja jeszcze nie odpalilem gta w tym tyg,zeby zobaczyc ten motocykl?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Edek503 do Reeesio dodano: 09.11.2016, 21:03
Nie,nie tylko Ty i siedziby gangu również nie posiadam bo jest to dla mnie zbyteczne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[51.171.***.***]
ZEN do Reeesio dodano: 10.11.2016, 00:03
w tym tygodniu pfff
ja ostatni raz odpaliłem o ile dobrze pamiętam to ponad 40 dni temu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.9.***.***]
facepalm do Reeesio dodano: 10.11.2016, 00:14
No i co w związku z tym? Mam już zacząć płakać czy się pochlastać z tego powodu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.17.***.***]
Kazucha dodano: 10.11.2016, 14:09
Siema szukam osób do grania na pc nick:Kazucha lvl 202
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Kazucha dodano: 10.11.2016, 14:40
Zapraszamy do dołączenia do ekipy GTA Site, zawsze jest możliwość ugadać się z kimś na wspólne granie. Wysłałem Ci zaproszenie na socialu :)

https://pl.so(...)eam_team

https://www.faceb(...)iteCrew/
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.11.2016, 14:44
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Majek dodano: 09.11.2016, 17:06
Zerżnięte z TRON'a ale wygląda spoko ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.125.***.***]
Kloze do Majek dodano: 18.11.2016, 08:41
Ja nie mam złudzeń. Dobrze "przeportowane" i osadzone w GTA zasady klasycznej gry, o której może dzięki temu niektórzy sobie przypomną lub się o niej w ogóle dowiedzą :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI dodano: 09.12.2016, 19:40
Gta tron
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]