Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Gra pozwala usunąć lub podmienić Trevorowi tatuaż upamiętniający śmierć Michaela, ale dopiero wtedy, kiedy okaże się, że jego dawny przyjaciel żyje i ma się dobrze.

Najnowsze informacje

3131VGTA VC remaster wg. węgierskiego animatora News | | 04.11.2016 12:17 przez Redakcja GTA Site | Tagi: GTA VC remaster

GTA VC remaster wg. węgierskiego animatora

Grand Theft Auto Vice City to niewątpliwe bardzo udana część i do dziś występuje w sporach o najlepszy tytuł serii. Co byście powiedzieli na remaster? 

Powrót do słonecznego Vice City jest mocno oczekiwany przez większą rzesze fanów serii Grand Theft Auto. Nic więc dziwnego, że część graczy podczas gdy Rockstar milczy na temat swojego najbardziej dochodowego dzieła bierze sprawy we własne ręce. Bohaterem dzisiejszego wpisu jest węgierski animator Balázs Kalocsai, który stworzył fanowski remaster intra do Grand Theft Auto Vice City. 



Niespełna 6 minutowe video zostało przesłane na kanał youtube zaledwie wczoraj, a już zostało zauważone przez ponad 21 tysięcy osób. Jednak nic w tym dziwnego video robi ogromne wrażenie, a sam autor postanowił wykorzystać oryginalne materiały z gry i mocno je podrasować. Całość jest zrealizowana w konwencji cut-scenek znanych z trzeciej odsłony Max Payne. 




Moim skromnym zdaniem efekt robi piorunujące wrażenie, a sama praca na pewno powinna zostać doceniona przez sam Rockstar. Jak wam się podoba to, krótkie intro? Podzielcie się w komentarzach pod spodem!

r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
maciekolos dodano: 04.11.2016, 14:32
Takie to średnie... Muzyka w intrze jakaś autorkska, niektóre przejścia i filtry dosyć irytujące, a te wstawki z napisami przemilczę... Także nie wiem po co zmieniono modele zabójców, zamiast Leo Teala i jego dóch kochanków wstawiono jakichś niezamaskowanych randomów. Całość wygląda jednak dosyć ciekawie, pomimo tych mniejszych i większych mankamentów, szczególnie ujęcia w Marco's Bistro skierowane na stół z góry mi się podobały.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 04.11.2016, 15:19
Za dużo przejść wg mnie, ale reszta spoko :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 04.11.2016, 18:22
Mam go zasubskrybowanego i właśnie patrzę - O, jest na GTAsite! Zobaczymy co z tego wyszło.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do MikeMG dodano: 04.11.2016, 18:29
No więc obejrzałem i mi się podobało. Fajne sklejone, ale przejścia są zbyt irytujące, a napisy oraz postrzępienia obrazu, i ucinanie go... no to chyba... ten... ekhem, pomyliło się autorowi VC z Max Paynem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
#PoprostuSkwarek dodano: 05.11.2016, 13:32
Szczerze? Bardzo dobra robota. Nasi sąsiedzi znają się na takich sprawach, hah.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
maciekolos do #PoprostuSkwarek dodano: 06.11.2016, 11:12
Sąsiedzi? xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI dodano: 09.12.2016, 19:47
Raczej nie wolę gta vc bez remasteru
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek dodano: 04.11.2016, 22:36
Jak dla mnie jedyny pozytyw z takiego remastera byłby taki, że R* to samo zrobiło by pewnie z SA ;]

Chociaż nie powiem - zagrał bym w VC z "dzisiejszą" grafiką ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do Majek dodano: 05.11.2016, 09:51
Przecież remaster z SA już jest i to od dawna, tyle, że na X360. Wydanie na PC również nie stanowiłoby problemu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
PolisX do RAFkin dodano: 05.11.2016, 09:54
Na PC masz tyle modów że nie potrzebny jest remaster.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do RAFkin dodano: 05.11.2016, 11:50
Na urządzeniach mobilnych grałem i jakoś mnie nie powaliło. CJ wygląda sztucznie. Mówię tu o remasterze takim jak GTA IV:SA.

Wiem, że są mody, SRT3 + ENB i jeszcze kilka innych odświeżało grę, ale to nadal nie było to czego bym oczekiwał ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
maciekolos do Majek dodano: 05.11.2016, 12:51
To nie kwestia "sztuczności" modeli, to wina rim lightingu renderowanego na pedach w wersji mobilnej, który sprawia że wyglądają plastikowo. W sumie nie wiadomo czemu R* to dodało...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.11.2016, 12:51
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI do Majek dodano: 09.12.2016, 19:48
Stare gta vc lepsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[161.73.***.***]
Marek dodano: 07.11.2016, 02:26
Nie grałem w Vice City, ale jeden z mafiosów w scenie otwierającej ma ten sam głos co Don Ennio Salieri z pierwszej Mafii.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Majek do Marek dodano: 07.11.2016, 14:21
:O

Idź grać i nie grzesz więcej!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.215.***.***]
Wronka do Majek dodano: 11.11.2016, 17:05
Przecież Marek ma racje to ten sam gościu podkłada głos. Sprawdź zanim coś powiesz...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.215.***.***]