Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli wydamy sporo gotówki na tuning samochodu, przechodnie będą się zatrzymywać i komplementować jego wygląd.

Najnowsze informacje

1734VPierwszy trailer Red Dead Redemption 2 dostępny! [AKTUALIZACJA] News | PS4 XOne PS4 Pro Xbox Scorpio | 20.10.2016 17:01 przez Boduczek
Encyklopedia: Red Dead Redemption 2 | Tagi: PlayStation 4 Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Trailer Xbox One Zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami Rockstar Games w sieci punktualnie o 17 pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun Red Dead Redemption 2! Zapraszamy do dyskusji i komentowania. :)

Pierwszy trailer Red Dead Redemption 2 dostępny! [AKTUALIZACJA]

 

 

Red Dead jest obecnie drugą najważniejszą serią Rockstar Games, cenioną również przez wielu fanów Grand Theft Auto - z tego powodu poświęcamy jej nieco więcej miejsca niż zazwyczaj. Jednak nawet nie będąc fanem westernów warto mieć ten tytuł na uwadze, ponieważ część rozwiązań zaimplementowanych w Red Dead Redemption 2 może znaleźć się w kolejnym GTA. 

 

Zwiastun

 

W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny zwiastun drugiej części Red Dead Redemption. Możecie go zobaczyć poniżej: Warto dodać, że wszystko co widzicie zostało nagrane z wersji na konsolę PlayStation 4. 

 

 

Zapraszamy również do dyskusji na temat zwiastuna w komentarzach lub na naszym Forum

 

 

Aktualizacja 1

 

Jak poinformowało Sony, korporacja nawiązała współpracę z Rockstar Games. Dzięki niej posiadacze PlayStation 4 otrzymają w Red Dead Online dodatkową zawartość w ramach czasowej ekskluzywności. Nie wiemy jeszcze jaką formę ona przebierze, jednak jest to pewien argument przemawiający za wyborem konsoli PS4. 

 

 

Aktualizacja 2

 

Red Dead Redemption 2 zostanie wydane w naszym kraju w polskiej wersji językowej! To już druga po GTA V produkcja Rockstara, która w momencie premiery będzie dostępna w naszym ojczystym języku. 

Wskazuje na to dość jednoznacznie sklep Rockstara (Rockstar Warehouse) w którym mozemy zamówić Pre-Order. 

 

 

Aktualizacja 3

 

Gracze uważnie analizujący zwiastun znaleźli ciekawy easter egg... Chociaż czy na pewno? Wiele osób przypuszcza, że postaci siedzące w powozie to Trevor i Michael z GTA V. A jak Wy uważacie? :)

 

Zobacz także

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (27) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 19
dafii88 dodano: 20.10.2016, 17:59
Szczerze powiedziawszy nie grałem jeszcze w jedynkę ale ten zwiastun fajnie zapowiada drugą część. Widać duży postęp względem GTA V jeśli chodzi o grafikę (chociaż pewnie jest troszkę ulepszony) bo w końcu to 5 lat różnicy. Z niecierpliwością czekam na premierę ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.10.2016, 17:59
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.118.***.***]
lolli dodano: 20.10.2016, 18:35
W zakładce "zamów już teraz" można wybrać platformę, na którą chcemy grę oraz 8 języków do wyboru, w tym polski. To chyba oznacza, że gra zostanie przetłumaczona na 100% :)
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 20.10.2016, 19:08
Spodziewałem się czegoś lepszego
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Fan GTA dodano: 20.10.2016, 19:57
Od kilku dni na stronie wszyscy się podniecają RDR newsy dajecie tylko o tej grze. Ja się pytam strona zmieniła nazwę z GTASite na RDRSite czy co? Ogarnijcie się to jest strona o GTA a nie o innych grach.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.118.***.***]
Fan RDR do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 20:05
Jakby ta strona była tylko o GTA, to już dawno by umarła. Następne GTA pokażą najwcześniej za rok, a i tak wątpię, bo będą pewnie nakręcać chyba na RDR 2
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Fan GTA do Fan RDR dodano: 20.10.2016, 20:30
Jakby ta strona była tylko o GTA i ludzie ją prowadzący czyli redaktorzy i inni psełdoznawcy dobrze ją prowadzili oraz starali się utrzymać poziom to napewno by nie umarła. Ale nie umią tego robić wystarczająco dobrze więc zapowiedź RDR to dla nich możliwość napisania czegoś bo widać temat GTA jest dla nich za ciężki. Niedługo zaczną pisać o kompletnie obcych grach bo nie będą mieć pomysłu na dodanie czegoś o GTA.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 20:35
Skończ ten ból d*py, bo i tak nic nie zmienisz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Fan GTA do Zembu dodano: 20.10.2016, 20:50
Ja wyrażam swoją opinię o tym co dzieje się na tej stronie mam do tego prawo po to jest funkcja komentowania. Możesz się z tym nie zgadzać i to szanuję. Nie zamierzam nic zmienić na tej stronie ale uważam że GTASite ostatnio upada a teraz ta premiera RDR pomaga redakcji utrzymać złudzenie że jest wszystko świetnie bo przecież piszemy... Tylko piszecie o innych grach a ta strona była zakładana w zamyśle aby było to miejsce w internecie poświęcone GTA. To że RDR jest od Rockstara to nie zmienia tego że informacje o tej grze powinny się tu regularnie pojawiać. Oczywiście można wstawić krótką informację w formie ciekawostki ale nie cieszyć się jak dziecko i zalewać stronę newsami o innym temacie niż tym któremu jest poświęcony ten zakątek internetu.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 20:53
A widzisz, żeby ostatnio działo się coś nowego na temat GTA? Nie, więc lepiej wg mnie napisać o nowej grze Rockstara niż, żeby forum świeciło pustkami, bo nie ma nic nowego na temat, GTA Online, GTA V, GTA VI itd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Fan GTA do Zembu dodano: 20.10.2016, 21:08
To fakt newsów na te tematy ostatnio brak ale ta strona nie żyje tylko z newsów jest tu mnóstwo sposobów aby dodawać nowe inne treści. Ale redakcja tkwi w założeniu że jak doda byle jakie informacje to jest pięknie. A niestety w dzisiejszych czasach trzeba walczyć o użytkowników na wiele sposobów i trzeba być o krok od innych. A ta radość na stronie z powodu RDR to szukanie sensacji na siłe trochę w myśl zasady "nieważne jak ważne by o nas mówili".
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 21:16
W jednym się z nim zgadzam: GTAsite upada, odkąd odeszli Alicja i Kuba.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Crrooss do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 21:18
To, że Ciebie nie interesuje temat RDR 2 nie oznacza, że uważa podobnie pozostałe kilkanaście tysięcy użytkowników. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Fan GTA do Crrooss dodano: 20.10.2016, 21:32
Redaktorze Naczelny tutaj nie chodzi o to czy mnie to intersuje czy nie tylko o konsekwencje w działaniach. Przytoczę to jeszcze raz strona została stworzona dla serii GTA więc powinno tu być wszystko co jest z tą grą związane. To tak jak byś poszedł do sklepu z grami z zamiarem kupna gry a tam zamiast gier sprzedawali owoce i warzywa trochę byś się zdziwił w takiej sytuacji i był zirytowany. Pozdrawiam :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Crrooss do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 21:44
Gwarantuję i zapewniam, że RDR2 nigdy nie przesłoni tematyki GTA w tym serwisie. Możesz być spokojny. :) Dlaczego tyle miejsca poświęcamy RDR 2? To zwyczajnie ogromnie wyczekiwany tytuł, który budzi emocje również licznych fanów GTA, tak więc pisanie o nim na naszej stronie nie jest bezzasadne. Słusznie zresztą nazywane "GTA na dzikim zachodzie". Mechaniki obu produkcji są zgoła podobne, tylko realia odmienne.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do MikeMG dodano: 20.10.2016, 21:45
dzięki za docenienie, hehe.

Mam to samo zdanie co moi poprzednicy. GTASite upada ale nie przez to ze odeszłam ja czy Kuba, ale na to się składa wiele czynnikow. Sztuczne zapełnianie tresci niekiedy. To trąci desperacją. Zero community. Nie ma nic co by na dłużej trzymało na tej stronie, aż się dziwię że wytrzymałam rok. Inni którzy wcześniej adminowali, też odeszli np Puma, robi i drunkparis. (może któregoś z nich kojarzycie). Wystarczy zobaczyć w http://gtasite.net/redakcja.html jak bardzo jest mało ludzi i jak bardzo brakuje "flagowców". Dodajcie do tego brak technicznego wsparcia, nie ma co tu ukrywać że techniczni mają strone totalnie w czterech literach i nic nie robią, doprosić się ich o zmiany techniczne nie można, bo po co. $$$$.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.11.***.***]
Fan GTA do alicjaess dodano: 20.10.2016, 21:56
Dobrze pamiętam "starą ekipę" i masz racje GTASite teraz to coś strasznego. Ale jest takie powiedzenie że historia lubi się powtarzać. Podobna sytuacja miała miejsce jak ze strony odchodził jej założyciel ale znaleźli się ludzie którzy podnieśli stronę z kolan (między innymi Kubixxx odwalił kawał dobrej roboty) i zaczęła dobrze działać. Teraz ci ludzie odeszli i historia zatoczyła koło. Mam tylko nadzieję że znowu ktoś uratuje ten zacny serwis.

P.S. Dzięki za dobrą pracę na tej stronie napewno wielu użytkowników Cię niezapomni :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 22:03
Fajnie, że ktoś mnie tu pamięta, mimo małego stażu (rok :P ) dzięki! :)

Teraz będzie o wiele trudniej podnieść tą stronę na nogi. Wiem, co mówię. Wielu userów nowe wcielenie gtasite czyli teraźniejsze odrzuciło. I nie wróci. Na pewno pamiętasz złote czasy gtasite (szary theme ftw!), i kuchcików i innych jołów. Oni potrafili stworzyc genialne community, od fanow dla fanow, bez żadnych opłat, VIP-ów (sms za download) czy coś w tym stylu. Renoma strony została zniszczona. Chciałam zmienić background strony, pracowałam nad projektem z drunkparis'em ale oczywiście technicznych ani widu ani słychu (ostatni raz byli tu w kwietniu na stronie). A bez nich gtasite jest bezsilne. Bo gtasite potrzebuje gruntownych zmian technicznych i wizualnych. Strona jest dziurawa jak ser szwajcarski.

Teraz jak jest? GTASite ubrane w ładne kolorki i będące ostoją informacji jak powiedzmy hm, tvn24. Ta strona żyje samymi newsami. Zero takiej super atmosfery. Tego mi i pewnie wielu userom brakuje... A teraz aby komercja. Tak to wygląda i nie ma co zamiatać tego pod dywan, wielu userów na to też zwracało uwage prywatnie, jak jeszcze byłam tu w redakcji.

Jak odeszłam też dostałam wiele wiadomości czemu mnie już nie ma. Nie musiałam się ogłaszać z odejściem, ludzie sami zobaczyli spadek aktywności i jakości odkąd odeszłam. Jaki wniosek?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Crrooss do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 22:05
Wybacz zatem, że robimy wszystko aby dostarczyć najświeższe informacje zawsze na czas. Jeżeli masz konkretne pomysły co zmienić na stronie to zapraszam do podzielenia się tymi informacjami na priv. Pamiętaj - jak krytyka to konstruktywna! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
LukiGK1 do Fan GTA dodano: 20.10.2016, 23:32
Proponuje zatem zmienić nazwę tej strony na rockstarsite.pl
Ja jestem zadowolony, że na tej stronce podają newsy o innych grach niż tylko gta. O czym mieliby teraz pisać dziennie skoro w świecie gta nic się nie dzieje. Od czasu do czasu wyjdzie jakiś dodatek, a potem znowu długa cisza. Druga sprawa, że RDR to takie gta na dzikim zachodzie. Przeszedłem prawie wszystkie części gta, a także RDRa i uważam, że spokojnie RDR mógłby się nazywać gta, ale wiadomo, akcja gry toczyła się na przełomie XIX-XX wieku, ale mi to wcale nie przeszkadza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do LukiGK1 dodano: 21.10.2016, 00:41
Edukacyjny post z mojej strony :P

RockstarSite.pl miło wspominam. Drake wpadł właśnie na takowy pomysł przy czasie premiery L.A. Noire, MP 3 i RDR. Zapowiadało się dobrze, ale wraz ze mną w redakcji był jedynie Larson (o ile nie pomyliłem nicku) i drake, który rzucił to w kąt jak solaris-rp, modbase. Potem doszły sprzeczki i wielki projekt upadł, a siły przeniosły się ponownie na GTASite.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
omosquito do Kubixxx dodano: 21.10.2016, 03:11
A ja mam tylko jedną prośbę do Alicji i Kuby. Nie wspominajcie w komentarzach starych czasów, nie opowiadajcie jak to było kiedyś, bo zrażacie nowych do strony. Ktoś wejdzie przeczyta komentarze i zobaczy, że każdy piszę, że strona się sypie i nie wróci już jakość. Mam nadzieje, że nie zależy Wam na zniszczeniu tego portalu swoimi postami o upadku gtasite...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do omosquito dodano: 21.10.2016, 10:52
RockstarSite nie miało żadnego powiązania z GTASite. Żadnego. Zresztą to w tej chwili nie ma znaczenia.

Nie mogę jednak przejsc obojętnie wobec Twojego posta. Nigdy, NIGDY nie napisałem złego słowa o GTASite, ale to jest logiczne. W końcu dawałem z siebie wszystko i dalej uważam, że strona ma się na pewno 3x razy lepiej niż 3 lata temu. Oczywiście spadek aktywności związany jest także z czasem. W końcu GTA V nie jest już świeżym tytułem. Przykro mi, że w takim świetle mnie postawiłeś.

Proszę również o nieutożsamianie mnie z postami Alicji. Obecny red. nacz. zna moje stanowisko i podejście do strony. Ja oferuję wsparcie, a nie strzelam w kolano.

+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Ja np. rozumiem Kubixxxa do Kubixxx dodano: 21.10.2016, 14:46
Należy mieć też na uwadze, że złote czasy GTA i strony takie jak zaibatsu.pl już nigdy nie wrócą - obojętnie jaki wkład się w to włoży. Po prostu kiedyś było inaczej i tyle.

Dziś gry mają własne poradniki, a Rockstar ma stronę po polsku więc znaczna większość ludzi nie będących die-hard fanami serii GTA korzysta tylko i wyłącznie z oficjalnego źródła.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Edek503 dodano: 20.10.2016, 23:46
Może kogoś to zaciekawi,może nie ale R* dodał możliwość automatycznego wbicia 120lvl na drugiej słabszej postaci.
Warunkiem jest posiadanie pierwszej postaci na minimum 120 lvl,drugą postać (jeżeli ma niski lvl) należy skasować i utworzyć na nowo,otrzymamy komunikat czy chcemy aby postać miała 120 lvl,potwierdzamy i z automatu otrzymujemy 120 poziom.Dziękuję za uwagę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
DannyP do Edek503 dodano: 21.10.2016, 17:47
Ja miałem 100lvl pierwszą postacią i miałem możliwość stworzenia drugiej postaci automatycznie na 100lvl :)
Więc niekoniecznie musimy mieć 120lvl do tego ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Edek503 do DannyP dodano: 21.10.2016, 21:21
Cieszy mnie to niesamowicie :) Może to działa na zasadzie od jakiegoś lvl.U mnie pierwsza postać ma 200 lvl,drugą mogłem tylko na 120 dać i czytałem oraz oglądałem filmik że to działa od 120 lvl lecz skoro u Ciebie dało się od 100 to pewnie trzeba zagłębić się w ten temat mocniej i dowiedzieć co i jak :)
Szkoda tylko że takie informacje otrzymałem od kolegi który sam też od znajomego się dowiedział,a nie z oficjalnej strony R*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
WSRHMATI dodano: 28.12.2016, 20:52
Trzeba kupić :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]