Najnowsze informacje

862VRed Dead Redemption 2 już przyszłej jesieni! News | PS4 XOne PS4 Pro Xbox Scorpio | 18.10.2016 18:00 przez Szymon Marszałek
Encyklopedia: Red Dead Redemption 2 | Tagi: Dziki Zachód Red Dead Redemption 2 Rockstar Games

Rockstar Games ogłosiło, że jesienią 2017 roku zadebiutuje najnowsza gra studia, Red Dead Redemption 2!

Red Dead Redemption 2 już przyszłej jesieni!

Red Dead Redemtion - tytuł, który wśród graczy nazywany jest "Grand Theft Auto na Dzikim Zachodzie" bądź " Bratem GTA" doczekał się zapowiedzi swojej kolejnej części, która ujrzeć światło dzienne ma w okolicach jesieni przyszłego roku (2017). 

 

 

Jak na razie wiadomo, że Rockstar skupia się na wieloosobowym trybie rozgrywki, lecz z pewnością tryb fabularny nie pójdzie w odstawkę, i otrzymamy wciągającą historie. Gry spodziewać możemy się za około rok, z obecnych informacji wynika, że w dniu premiery trafi ona w ręce konsolowych graczy (Xbox One i PlayStation 4). 

 

Z informacji udzielonych przez Rockstar dowiadujemy się też, że pierwszy zwiastun promujący najnowszą produkcję tego studia, ukaże się już 20 października 2016 roku. Zwiastun ten z pewnością zainteresuje szerokie grono graczy. Nie pozostaje nic innego, jak czekać aż studio podzieli się większą ilością informacji!

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (28) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Jacek112 dodano: 18.10.2016, 18:08
Jeżeli okaże się, że R* nie wypuści tej gry na PC, albo wypuści z dwuletnim opóźnieniem to stracę resztki szacunku do tego studia... Póki co liczę, że nieujawnianie wyjścia gry na PC jest tylko droczeniem się z graczami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Szymeg do Jacek112 dodano: 18.10.2016, 18:09
Wątpię, by przegapili taką okazję. Jeśli dopieszczają RDR pod względem rozgrywki Online, to z pewnością pojawi się też na PC, przynajmniej tak na moje :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
WTF do Jacek112 dodano: 18.10.2016, 19:04
Było juz mase takich tekstów jak Twój i nikt szacunku do tego studia nie stracił. Dają produkcje najwyzszej jakości deklasujące konkurencję, więc jesli miłość do jednej platformy powoduje utratę szacunku do danego studia zamiast zakup konsoli to nie jesteś prawdziwym graczem tylko fanboyem jednej platformy do grania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.248.***.***]
Witam do WTF dodano: 18.10.2016, 19:29
Jeżeli mam szanować studio, które niejako zmusza mnie do zakupu konsoli, żeby zagrać w ich grę to raczej podziękuję. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Wenon do Jacek112 dodano: 18.10.2016, 20:16
R ma umowę z sony i mc na wyłączność przez określony czas, niestety R robi dobre gry ale strasznie z nich materialiści. Są wytwórnie którzy nie zgodzili się podpisać takie umowy i potrafią wydać na równi na wszystkie platformy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jacek112 do WTF dodano: 18.10.2016, 22:13
Acha, czyli mam kupować konsolę dla jednej gry? I do tego jestem fanboyem PC, bo uważam, że tak duża gra powinna się pojawić na tak dużej platformie? Deklasują konkurencję powiadasz? No nie powiedziałbym, ponieważ nie ma konkurencji :P. Chyba, że na upartego porównamy GTA do Just Causa, albo (khe, khe) do Mafi III.

Szymeg, mam nadzieję, że masz rację. Największym trollem, będzie jeżeli wydadzą tylko online.

Wenon, o umowie nic nie wiedziałem, ale jak w takim wypadku GTA V wyszło? Mieli lukę w umowie? Czy dopiero potem ją zawarli?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Wenon do Jacek112 dodano: 18.10.2016, 23:36 | Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.10.2016, 23:37
Umowe na wyłączność na określony czas, czyli gra ma być tylko na konsole przez rok lub więcej lub mniej, zależy co w umowie i ile hajsu sypnie ms i sony, potem już mogą wydawać na pc. Czyli miną czas w jakim się zobowiązali nie wydawać na pc i po tym czasie już mogli wydać i wydali.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Nicki dodano: 19.10.2016, 07:56
To sie smiej i placz jednoczesnie, tez czytalem o tym ze sa umowy na wylacznosc na pewien czas, co, jeszcze r mialo by sie przyznawac do tego ze cos takiego podpisuje? Nie rosmieszaj mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
dfg dodano: 18.10.2016, 19:49
widze i tu płacz z powodu wersji pc... dajcie psokuj to tylko gra. wydadza to ok jak nie to nie. Ich produkt ich sprawa
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jacek112 do dfg dodano: 18.10.2016, 22:17
Skoro to tylko gra, to po co tu siedzisz? To forum dotyczy tej gry, a komentarze są od komentowania, więc nie widzę tu nic dziwnego, żadnego płaczu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Dfg do Jacek112 dodano: 19.10.2016, 08:58
A czy jezeli to tylko gra to nie moge komentowac? Smiesza mnie tacy ludzie gra nie wychodzi na jakas platforme to ryczycie jakby tlenu wam mialo braknac. Troche godnosci
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek dodano: 19.10.2016, 01:51
nie wiem czy sie smiac czy płakac jakie umowy na wylacznosc ha ha R nigdy czegos takiego nie potwierdziło to ze najpierw maja pierwszenstwo konsole to juz tylko i wylacznie sprawa R i to ze seria RD nie pojawila sie wczesniej na PC nie oznacza tego ze jak nie bylo to ma nie byc :P jak bedzie hajs i sprzedawalnosc to i zawita na pc w RDR bylo na stare gen i multi okrojone w ch*j nie oplacalo im sie nawet przerabiac portu na next geny fakt zapowiedzieli ze RDR (1 czesc + jej dodatek) nie maja zamiaru wypuszczac na pc bo zbty stara juz gra tutaj w przypadku RDR2 robia nowy port wiec nie maja zadnych przeszkód w wydaniu na pc a to ze rok pozniej nie ma znaczenia kase i tak zarobia :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Nicki do Rojek dodano: 19.10.2016, 07:57
To sie smiej i placz jednoczesnie, tez czytalem o tym ze sa umowy na wylacznosc na pewien czas, co, jeszcze r mialo by sie przyznawac do tego ze cos takiego podpisuje? Nie rosmieszaj mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek do Nicki dodano: 19.10.2016, 11:16
tak wgl to skoro takie info czytales to sie przyznali jak nie zaprzeczyli czytaj sam co piszesz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Nicki do Rojek dodano: 19.10.2016, 12:16
Slyszales o czyms takim jak przecieki czy wypowiedzi profesjonalistow, znawcow? Politycy tez sie do wielu rzeczy nie przyznaja a jednak wiadomo jak dzialaja, poczytalbys troche o tych umowach (czyt. Nieuczciwych praktych ze strony ms i sony) a potem sie wypowiadaj bo wypowiedzi typu nigdy o tym nie slyszalem wiem na pewno nie istnieje jest na poziomie dzieciaka. A takie umowy sa czesta praktyka tworcow konsol i wiele gier wyszlo przez to z opoznieniem na pc albo i wcale.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 18.10.2016, 18:43
Nie widzę powodu, dla którego mieliby nie wydawać tej gry na PC. Oby tak zrobili. No to co, w ten piątek świętujemy to, na co tak długo czekaliśmy? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do MikeMG dodano: 18.10.2016, 18:46
Jest powód, cheaterzy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
PolisX do Zembu dodano: 19.10.2016, 13:05
Wszędzie są więc gadanie że oszuści czy piraci są tylko na PC sobie wsadzie w nos. Jak widzę pod każdym takim artykułem zalew komentarzy typu "Na pc nie wydadzą bo są piraci" Jakoś na Xbox 360 i PS3 wyszło a tam GTA 5 było piracone zanim ktokolwiek wiedział o PC.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek do Zembu dodano: 19.10.2016, 16:16
haha powód cheaterzy na konsolach ich nie ma co :D jak by z takiego powodu nie wydawali to przestali by produkowac gry :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Rojek dodano: 19.10.2016, 17:13
Kolega widzę nie w temacie, ale radze porównać ile osób cheatuje na konsolach a ile na PC ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
PolisX do Zembu dodano: 19.10.2016, 22:31
No i co? Na PC może i jest duża ilość osób która to robi a i tak dostają bany. Podejrzewam że jednak znaczna większość graczy jest uczciwa i gra tak jak należy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Rojek do Zembu dodano: 20.10.2016, 00:48
cheaterzy byli i zawsze beda i na konsolach i na pc nie ma to zadnego wplywu na wydawanie gier wiec statystkich z jakis plotek mnie nie obchodza tak jak ktos wyzej napisal zanim gta v ujzalo swiatło dziene na pc na konsolach bylo od zaje*ania cheaterów wiec nie osmieszaj sie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
DriveBy dodano: 18.10.2016, 20:23
Wygląda to jak stara śpiewka przy V. Tylko na konsole o innych nic nie wiemy, a nagle pojawiła się na Xone/PS4 i PC. tutaj sytuacja jest niemal identyczna, ta sama pora roku, prawie ta sama okazja (premiera BFa) trzeba poczekać, chociaż prawa GTA moga być odmienne w stosunku do tej gry, zważywszy, że RDR ani Red Dead Revolver nigdy nie ukazały się na PC, pomijając Table Tennisa to chyba jedyna seria AAA tego studia, w która nie zagrali pecetowcy. mimo wszystko warto też odnotowac, że nie wspomniano nic o PS4 Pro i Xboxie Scorpio, nawet akapitu, że będzie jakaś niesamowita jakość czy coś no ale nie mogą na starcie powiedziec, że PS4 i XONE to przeżytki ; p

Mocno ciekawi mnie multi w tej grze, czy uda im się przenieść ten żydowski system mikropłatności z GTA:O, bo zastanawiam się w jaki sposób? co kilka tygodni konie i powozy po 700 tys. $? Biznesy to pewnie rancza a poza tym? Saloonu to chyba w tamtych czasach byle kto nie mógł prowadzić, nawet zakapiory, bo ich głównymi zajęciami było siedzenie w kryjówkach, napadanie na przejezdnych/pociągu, tudzież terroryzowanie słabo broniących się miasteczek.

Na większe informacje przyjdzie nam pewnie długo poczekać, daje głowę, że po czwartkowym trailerze przez rok nie dowiemy się nic konkretnego poza bzdurnymi lub rzeczowymi spekulacjami.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
WTF do DriveBy dodano: 18.10.2016, 20:39
GTA to flagowa seria tego studia, od zawsze pojawiala się na PC, na początku rownolegle z konsolami pozniej z krotszym lub dłuższym opóźnieniem. Natomiast ani Red Dead Revolver, ani Red Dead Redemption (1) nie pojawiło się na PC mimo bardzo długiego odstępu czasowego. Myślę, ze seria RDR jest objęta umową, bądź ugodą między MS i Sony, aby pojawiała się wyłącznie na konsolach. Tego typu zabiegi kształtują rynek podobnie jak exclusivy. R* od zawsze największy rynek zbytu miał na konsolach i widać to w zestawieniach sprzedażowych, gdzie sprzedaż łączna na obie konsole w niektórych przypadkach ponad 10krotnie deklasowała PC. Myślę, że RDR to tytuł, który spowoduje gwałtowną sprzedaż konsol, aby R* mogło sobie zbudować zaplecze nowych i przesiadkowych graczy między generacjami, gdzie w przypadku premiery GTA6 będzie szansa pobicia kolejnych rekordów Guinesa na konsolach. Oby kiedyś seria RDR zawitała na PC bo osobiście nie jestem fanem podziału graczy i wojen platformowych, ale sądzę, że może to nigdy nie nastąpić patrząc na obecną politykę firmy, ktora bądź co bądź się sprawdza w $$$ i sądzę, że będzie ona kontynuowana. Już dawno pogodziłem się z faktem, ze aby grać w tytuły R* muszę zaopatrzyć się w konsolę. Nie ma co tutaj wybrzydzać, tytuły tego studia są warte zakupu dodatkowej maszynki do grania. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
FFFFFSSAS do WTF dodano: 18.10.2016, 22:51
"objęte umową" - obsrałem się jak to przeczytałem.
R* chcę zarobić dużo to najpierw konsole, a później połasi się pewnie na PC...
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Chaffee do WTF dodano: 18.10.2016, 23:32
,,...obie konsole w niektórych przypadkach ponad 10krotnie..." Hem Czy microsoft i Sony to jedna firma? :> Nigdy nie rozumiałem tego dlaczego wkłada się konsole vs PC. To tak samo jakby dać wszystki sieci komórkowe vs apple. Sprzedaż też będzie większa, ale czy pojedynczo też tak jest? :> Ofc jeśli chodzi o gry to hamerykanie jako docelowy odbiorca to głównie kosnolowcy. Zachód Europy też, ale porównanie 10 sprzętów z 1 mija się z celem zwłaszcza, że konkurencyjne tytuły, które są wypuszczane w tym samym czasie nie mają aż takiej przewagi jednej platformy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
WTF do Chaffee dodano: 19.10.2016, 18:44
no to odsyłam do vgchartz.com
Biorąc za przykład GTA 4:
http://www.vgcha(...)auto-iv/ 11 mil egzemplarzy na samym X360
vs
http://www.vgcha(...)auto-iv/ 0.88 mil na PC.

Nie wliczając sprzedaży na PS3 gdzie to kolejne 10.5 miliona egzemplarzy http://www.vgcha(...)auto-iv/

W tym przypadku to sporo ponad 20-kroć jesli mamy brać pod uwagę obie konsole, i grubo ponad 10x tyle jesli zestawiamy ze sobą PS3 vs PC czy chociazby X360vsPC :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.227.***.***]
gagdsa do WTF dodano: 20.10.2016, 10:37
Stulejowy konsolowiec znalazł sobie statystyki takie jakie mu pasują.
No ciekawe ciekawey ze w polnocej ameryce tylko 0.01 zostalo sprzedane egzemplarzy.. xD
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]