Najnowsze informacje

1652VOFICJALNA Zapowiedź nowej gry z serii Red Dead w najbliższych dniach? News | PC PS4 XOne PS4 Pro Xbox Scorpio | 16.10.2016 16:32 przez Boduczek

Panie i Panowie - Rockstar Games przerwał milczenie! Chociaż nie mamy żadnych konkretów to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w najbliższych dniach zostanie oficjalnie zapowiedziany nowy Red Dead!

 

 

OFICJALNA Zapowiedź nowej gry z serii Red Dead w najbliższych dniach?

 

 

 

Rockstar... Rockstar nigdy się nie zmienia parafrazując słowa z pewnej gry opowiadającej o apokalipsie. Jest nudne niedzielne popołudnie aż tu nagle - na Rockstar Newswire pojawia się grafika widoczna w nagłówku naszego newsa

Widać to na wszystkich serwisach społecznościowych Rockstar Games - wszystkie znaki wskazują na to, że lada dzień zostanie zapowiedziany nowy Red Dead. 

 

Będziemy informować Was na bieżąco o wszystkich nowościach. 

r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

[193.107.***.***]
Gość dodano: 16.10.2016, 16:37
Jeżeli RDR nadchodzi na PC to wielkie ukłony dla R* , ale póki co pozostaje nam tylko czekać.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
kacperman dodano: 16.10.2016, 16:45
Oby coś na PC :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 16.10.2016, 16:57
Rockstar...
Rockstar never changes...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
DirtyHeroine dodano: 16.10.2016, 21:05
Ta gra to klasyk :D Grafika z tej gry to ta sama co w GTA V (mam takie odczucie) RDR2 czy tam 3 niektórzy mówią. Będzie epickie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Pytajnik dodano: 16.10.2016, 17:24
Czy istnieje lub powstaje spolszczenie do Red Dead Redemption
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[155.133.***.***]
Vbvb do Pytajnik dodano: 16.10.2016, 17:37
Jeśli mieliby by wypuścić rdr na pc i next geny to chyba juz po polsku raczej
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Mati.Bocian_92 do Pytajnik dodano: 16.10.2016, 17:41

Pytajnik napisał:

Czy istnieje lub powstaje spolszczenie do Red Dead Redemption

Ja gdy przechodziłem RDR na ps3, to szukałem spolszczenia, ale jedyne co udało mi się znaleźć, to walkthrogh z gry na YT z polskimi napisami..
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.75.***.***]
Thomas Angelo do Pytajnik dodano: 16.10.2016, 22:31
Grupa zwana jako BDIP, która spolszczyła L.A.Noire stwierdziła, że jeżeli wyjdzie RDR na PC to spolszczą. Nie wiem czy nie pracują nad spolszczeniem wersji na PS3, ale by to zainstalować trzeba by mieć przerobioną konsolę.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
LukiGK1 dodano: 19.10.2016, 00:13
Pierwsza część była znakomita! Jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Wciąż ma zresztą swoje miejsce na mojej półce gier na PS3. Miała może kilka minusów ale i tak jest bardzo dobrą grą. Teraz będzie na pewno lepiej, bo sterowanie, grafika i możliwości na mapie będą większe i lepsze także o nowości nie musimy się martwić, bo Rockstar jak już poprawia gry to robi to bardzo dobrze. Wystarczy porównać GTA IV z V. Na pewno chciałbym, aby sterowanie było poprawione. Nie pogardziłbym nawet tym samym, które jest w GTA V.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]