Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Mapę Vice City można znaleźć w śmietnikach koło restauracji w Angel Pine.

Najnowsze informacje

2308VTake-Two i Rockstar walczą ze sprzedażą zmodyfikowanych kont News | | 21.08.2016 15:19 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V raport Rockstar Games studio Take Two

Studia rozpoczęły walkę w sieci z internatami, którzy w serwisach aukcyjnych lub za pomocą mediów społecznościowych oferują konta do GTA Online. 

Take-Two i Rockstar walczą ze sprzedażą zmodyfikowanych kont

Informację o działaniach Take-Two Interactive oraz Rockstar Games podał na swoim Twitterze użytkownik @Vinewood_motors. Gracze, którzy oferują zmodyfikowane konta, zostają powiadomieni o konsekwencjach działania na szkodę wyżej wymienionych firm. Na razie akcja skierowana przeciwko nieuczciwym graczom została skierowana na Instagrama, gdzie można było spotkać oferty kont z niezliczoną ilością gotówki, wysokim poziomem doświadczenia i garażami wypełnionymi po brzegi luksusowymi samochodami. 



  



We wiadomości możemy wyczytać, że konta zostały zgłoszone z uwagi na godzenie w wizerunek Take-Two. W ciągu kilka najbliższych dni możemy się spodziewać kolejnych "czystek", które powinny się przenieść na pozostałe kanały społecznościowe.  Czy uważacie, że studia wykonują dobrą robotę? Dajcie znać w komentarzu! 





@Vinewood_motors
 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 22
Liptonix dodano: 21.08.2016, 19:27
Na allegro pełno tego :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.83.***.***]
Dw dodano: 21.08.2016, 19:51
Jesli R* chce z tym walczyć to niech poprostu zmniejsza ceny produktów, nie które naprawdę sa z kosmosu, a robia to tylko po to aby ludzie kupowali sharki, wtedy juz jest Ok.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee dodano: 21.08.2016, 15:50
Jedynie pozostaje pytanie dlaczego tak późno. Aczkolwiek ja za stary jestem by zrozumieć sens tego cheatowania i trzymania pierdyliard milionów, wszystko co najlepsze nie robiąc nic. Wg. mnie to największy fun zbierać kase i potem coś za to kupić, ale widocznie ja za stary na to jestem...
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do Chaffee dodano: 21.08.2016, 16:39
Tak zgadzam się z tobą.
To po co w ogóle grać niech sobie wpiszą level 1000 i miliardy na koncie i wyłączą grę bo po co grać jak ma się wszystko.
Jedno pytanie to gdzie ten fun z grania, ta satysfakcja i duma, kiedy uda się osiągnąć wyznaczony przez siebie cel.
To nie wiek o tym świadczy tylko mentalność i to jak rodzina cię nauczyła szacunku do pieniądza nawet tego wirtualnego.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
EngineV8 do Chaffee dodano: 21.08.2016, 17:56
A i owszem. Po mimo mojego leciwego wieku sporo czasu i cierpliwości poświęciłem na zapełnienie magazynu z dodatku więcej zbrodni i finansów. Po udanej transakcji sprzedaży w nagrodę kupiłem sobie motocykl z aktualizacji na 4 lipca, a potem wybrałem sie nim na wycieczkę po całym San Andreas.
"Uczciwie" zarobiona kasa daje wieksza frajdę z zakupionych za nią rzeczy.
A dodam ze mój awatar w GTA Online nie jest zbyt bogaty. Na dzien dzisiejszy poziom postaci okolo 70 a na koncie troche ponad 1000000$.
Wiem ze to Malo ale nie narzekam. Po przejściu napadów (tylko raz podczas bonusowych dla nich tygodni) zamiast kupować super auta zainwestowałem w biuro i magazyn. Może kiedys sie zwróci.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton do EngineV8 dodano: 21.08.2016, 19:03
Serio T2 i R* walczą w sieci z internatami? Sekcja z pogrubionym tekstem na początku (zapomniałem nazwy)

Odpowiedź dlaczego czitują jest prosta; chcę mieć wszystko na już, zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym, najlepiej nic przy tym nie robiąc, a jeszcze lepiej dostając za darmo.
Biuro i magazyn się zwrócą na pewno (wiadomo jeżeli sprzedaż towary), wiem co mówię. Mi się zwróciły już 2 średnie magazyny, stare biuro i trochę 2 stare biuro. Do odrobienia zostało wnętrze starego i nowe. I Buzzard, ale ten to inwestycja :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jacek112 do cuba libre dodano: 22.08.2016, 10:39
"gdzie ten fun z grania, ta satysfakcja i duma, kiedy uda się osiągnąć wyznaczony przez siebie cel." Schowały się, za zazdrością, że ktoś poświęcił parę minut na zainstalowanie cheata, aby osiągnąć to samo na co ty farmiłeś i męczyłeś się parę dni, a R* ma to w d*pie, co najwyżej pogrozi paluszkiem i da bana na tydzień.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do Jacek112 dodano: 22.08.2016, 19:56
Założenie R było takie; jak nie chciałeś farmić to kupić karty rekina :) a nie instalował cheaty :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius dodano: 21.08.2016, 21:38
Walczą? Oni tzn take two i R dogorywa... Cholerni tworcy czitow zlamali 5 antycheata i teraz nowe niewykrywalne czity darmowe do pobrania sa.. Niczego nie oszczędzili nawet chwilowe zablokowanie tworzenia modowanych kont na ps3/xbox360 znów jest osiągalne.. Zastanawiam się kiedy gruchnie info że zamykają ten biznes - gta online. Bo nie wiem czy będą przepisywać 2/3 gry dla nowego antycheata.. A nie moga tego zrobić bez usunięcia poprzednich. Wiec nie ma co klikać w domysly co będzie w next dlc bo na to się raczej nie zanosi. Jeśli cokolwiek będzie to się myliłem (a bardzo bym się chciał mylić :/ )
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
karool201 do Jerry_Cornelius dodano: 23.08.2016, 13:52
Rozwalają mnie teksty "cheatujemy, bo R* szaleje z cenami". Ich gra, oni ustalają ceny, gracze którym się to nie podoba gdyby na tym zarabiali, robiliby to samo. A teraz w sprawie modowanych kont, gówno widzieli, gówno zrobią. Mam społeczność DM na PS4, do której dołączyło 3000 graczy i jestem powien, że minimum 90% tego to gracze na modach. Pieprzyć kasę, oni przez niewidzialne stroje, szybsze strzelanie, większa moc obrażeń i szybsze bieganie rozwalają grę innym. Reklamują się mi na społeczności sprzedażą tego, a ja to usuwam. Niestety są społeczności na ps4 dotyczące modowanych kont i tam interes się kręci, a za zgłoszenie tego dostanie się najwyżej bana xD Na YT, FB i innych serwisach też tego nie brakuje. Zamiast hamować sprzedaż lepiej pokazać czym grozi używanie tego gówna i rozdawanie permanentnych banów na IP. Daliby możliwość zgłoszenia za podejrzenie modowanego konta, zaraz znikłoby to wszystko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
karool201 do Jerry_Cornelius dodano: 23.08.2016, 13:52
Rozwalają mnie teksty "cheatujemy, bo R* szaleje z cenami". Ich gra, oni ustalają ceny, gracze którym się to nie podoba gdyby na tym zarabiali, robiliby to samo. A teraz w sprawie modowanych kont, gówno widzieli, gówno zrobią. Mam społeczność DM na PS4, do której dołączyło 3000 graczy i jestem powien, że minimum 90% tego to gracze na modach. Pieprzyć kasę, oni przez niewidzialne stroje, szybsze strzelanie, większa moc obrażeń i szybsze bieganie rozwalają grę innym. Reklamują się mi na społeczności sprzedażą tego, a ja to usuwam. Niestety są społeczności na ps4 dotyczące modowanych kont i tam interes się kręci, a za zgłoszenie tego dostanie się najwyżej bana xD Na YT, FB i innych serwisach też tego nie brakuje. Zamiast hamować sprzedaż lepiej pokazać czym grozi używanie tego gówna i rozdawanie permanentnych banów na IP. Daliby możliwość zgłoszenia za podejrzenie modowanego konta, zaraz znikłoby to wszystko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.173.***.***]
Maniok dodano: 23.08.2016, 14:55
Też sa mody nie do wykrycia czyli ANTY BAN... R* tego nie wykryje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Liptonix dodano: 21.08.2016, 23:16
Wszystko pięknie ładnie, chiterzy biegają po każdym lobby, ale nikt juz kasą nie sypie xD to jest dramat. Ja tam miałem od modderow swego czasu z 300mln, wszystko sie rozeszło na rożne cuda, gra mi sie nie znudziła, lubiłem mieć gotówkę w zapasie, grać bez obaw ze zaraz mi sie $$$$ skończą. Teraz moja sytuacja finansowa sie pogorszyła, zostało mi jedyne 50mln xD Co prawda wszystko co mozna było kupić w grze, miałem, ale kasy nigdy za wiele ;) Kto wie, moze moderzy znowu wrócą do dobrego zwyczaju, i zaczną rzucać worki z kasą :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do Liptonix dodano: 22.08.2016, 02:33
Nikt nie rzuca bo to jest z automatu ban dla dwoch osób: tego co dostaje hajs i tego co rzuca ;) Więc jak widzisz taką sytuację wiej z sesji bo inaczej po Tobie. Co jak co to się udało R ale z resztą to już nie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.173.***.***]
Maniok do Liptonix dodano: 23.08.2016, 14:57
ja jeste moderem kont ale robie konta z ps3 na ps4 3 pierwsze konta za darmo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
alpacino dodano: 21.08.2016, 15:53
Ja popieram działania Take-Two i R*. Już pominę sam fakt, że takie zagrywki są nieuczciwe względem twórców i graczy. Jak się chce coś mieć, to trzeba na to zapracować, a nie iść na skróty.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Jacek112 do alpacino dodano: 22.08.2016, 10:35
A R* niby jest uczciwy względem nas? Ceny tych aut itp. są tak zrąbane, że wymagają, albo zapłacenia realnymi pieniędzmi, albo godzin farmienia. Jakbym chciał robić bez sensu cały czas to samo, aby zdobyć jeden przedmiot (w tym wypadku samochód, lub dom, ew. firmę, albo jeszcze coś innego) to bym poszedł na pierwsze, lepsze azjatyckie mmo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
EngineV8 do Jacek112 dodano: 23.08.2016, 17:15
Nie zapominaj że tryb Online, który jest niejako osobną grą masz w pakiecie z GTA V (za które płacisz jednorazowo przy zakupie), a wszystkie dodatki do niego do tej pory były ZA DARMO. R* to nie instytucja charytatywna, pracujących w studiu ludzi też trzeba opłacić. Jak sam zauważyłeś masz wybór: wspomóc pracowników finansowo w zamian za wirtualną kasę, albo mozolnie ciułać wirtualne $ na przeróżne dostępne w grze sposoby.
Mi też ceny niektórych rzeczy w tej grze się nie podobają, ale nikt ani nic nie zmusza mnie do ich kupowania. A jak już coś kupuje to zazwyczaj gdy trwa promocja. A te są dość częste, nawet do -50%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio dodano: 21.08.2016, 16:45
Piękny pokaz desperacji R*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do Reeesio dodano: 21.08.2016, 17:15
To żadna desperacja tylko dbanie o swoje interesy lecz ich reakcja nastąpiła stanowczo za późno.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio do Edek503 dodano: 21.08.2016, 17:43
Desperacja,dopoki ludzie kupowali kase za realna gotowke to mieli to gleboko,nowych graczy jest coraz mniej,a ci starzy maja juz sporo poodkladane,zrodelko wysycha,trzeba bylo cos zrobic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton do Reeesio dodano: 21.08.2016, 19:24
Właśnie ciekawe czy za późno czy też rychło w czas. Jeżeli plotki, które krążą nt płatnych DLC się potwierdzą to granie w GTAO się tak szybko nie skończy.
Plotki o LV, SF, LC i NY dodanym do Online 2018/19 oczywiście.
Z tego też powodu desperacją ich działań bym nie nazwał. Możliwe, że gdyby chcieli zostawiać Online SOON, to by się tą sprawą nie zajęli.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
FreddyFazbear93YT do Reeesio dodano: 23.08.2016, 10:44
I tak na ps3 minimum jeden gracz to modder albo zmodowany
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
EngineV8 do MetoPyton dodano: 23.08.2016, 17:30
O czym Ty piszesz...? Jakie LV, SF, LC czy tym bardziej NY? W 2018/19 to Ty się spodziewaj KOLEJNYCH informacji na temat GTA VI. Nie myślisz chyba że tryb Online do GTA V będzie rozwijany w nieskończoność...
A takie plotki jak tu podałeś to każdy może pisać. Jeśli napisze Ci że akcja kolejnego GTA będzie miała miejsce w Kielcach to też w to uwierzysz? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]