Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA CW] Jeśli przeszukujesz kosz na śmieci i rzucisz workiem w stojący obok samochód, może włączyć się alarm.

Najnowsze informacje

1474VGTASite na Quakenet! News | PC PS4 PS3 iOS Android X360 XOne WP | 09.08.2016 19:34 przez Boduczek | Tagi: GTA 5 PC GTA Online GTA V GTASite Offline GtaSite Społeczność GTASite.pl

GTASite na Quakenet!

GTASite startuje z czatem w serwisie Quakenet. To nowa inicjatywa, która pozwoli Wam poznać się, pogadać o nowym DLC, umówić na wspólną grę w GTA Online albo zapytać o coś redaktorów i ekipę GTASite. Zapraszamy!

 

Co to Quakenet?

Quakenet to popularny czat, w którym możecie porozmawiać na interesujące Was tematy. Obecna na nim będzie ekipa GTASite, tak wiec to również doskonała okazja aby się poznać i pogadać wśród fanów Grand Theft Auto. 

Jak wejść i się zarejestrować?

 

Pierwsze co musisz zrobić to wejść pod ten adres: https://webchat.quakenet.org/

Zobaczysz okno w którym w dwa pola musisz wpisać swój nick, którego chcesz używać oraz nazwę pokoju, do którego chcesz wejść. Nazwa pokoju to #GTASite. Klikasz join. 

 

Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się. Jest ono szybkie i da Tobie możliwość rozmowy. Aby to zrobić musisz wpisać poniższą komendę:

/msg q hello TwójAdres@Email TwójAdres@Email

Gdzie w miejscu "TwójAdres@Email" wpisujesz swojego maila, czyli przykładowo "GTA@Gmail.com". 

Teraz musisz wejść na swojego maila, kliknąć w link od Quakenet, przepisać kod zabezpieczajacy - wtedy otrzymasz hasło do swojego konta. 

 

Wracasz do czatu - aby się zalogować wpisujesz poniższe dane:

/auth TwójNick TwojeHasło 

Bez obawy - nikt nie zobaczy Twoich danych - komendy "/auth" są ukryte. 

Gdzie Twój nick to ten, który wpisywałeś w okienku na samym początku a hasło to te, które otrzymałeś w linku od Quakenet. 

Gotowe - możesz już z nami rozmawiać! :)

 

 

Czat jest dopiero w fazie testowej, nie wiemy jaką będzie się cieszyć popularnością, ale to dobra okazja do poznania się i pogadania "na żywo" z ekipą GTASite jak również zadania pytań czy umówienia się na wspólną grę. 

 

Zapraszamy!

 

https://webchat.quakenet.org/

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

[81.190.***.***]
Catalina dodano: 10.08.2016, 12:10
Byłbym wstanie zrozumieć inicjatywę zapraszania ludzi na IRCa gdybyście mieli tam jakiś stary renomowany pokój zapchany botami.. Ale dzisiaj? Na co to komu, ludzie korzystają z innych form komunikacji, a dzisiejsze pokolenie pewnie nawet nie wie czym jest IRC.
Warto też linkować bezpośrednio do swojego pokoju:)

http://webch(...)=GTAsite
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak dodano: 09.08.2016, 23:23
Kanał IRC>? Ludzie rzadko z tego korzystają. Ot deweloperzy czasem sięgają po to by posłuchać jęków użytkowników swojego oprogramowania.
Ja na waszym miejscu, jako użytkownik Telegrama i jego zawzięty obrońca, namówiłbym ludzi do tej drogi komunikacji; zamiennika dla Snapchat'a, FB Messenger'a, WhatsApp'a, Viber'a, która ponadto poza grupami do 2000 członków oferowałaby kanały by podobnie jak ma to miejsce na FB z postami, obwieszczać ludziom bezpośrednio na ich program do czatu z znajomymi co u was piszczy w trawie. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Hasbreak dodano: 10.08.2016, 07:51
Telegram to syf
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do Hasbreak dodano: 10.08.2016, 07:56
Viber FB jak najbardziej ok. IRC? Kurcze ze na taka forme się zdecydowaliście :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Hasbreak dodano: 10.08.2016, 08:19
Ja sama mam telegrama, ale żeby zaprosić kogoś do czatu grupowego, trzeba podać numer telefonu osoby chętnej do dołączenia, więc tu nie bardzo mi się to uśmiecha :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak do alicjaess dodano: 10.08.2016, 18:09
Wystarczy wygenerować link do dołączenia do grupy. Gdyby było jak ty mówisz, nie było by w Telegramie globalnych grup, których dotychczas powstało niemało. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Hasbreak do Zembu dodano: 10.08.2016, 18:10
kk
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Hasbreak dodano: 10.08.2016, 18:57
A to chyba że tak można, nie wiedziałam ;>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito dodano: 09.08.2016, 19:45
Jak dla mnie to się to nie sprawdzi. Zobaczcie na dużo popularniejszego teamspeaka, gdzie jest bardzo mało osób, a co dopiero na czacie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Szymeg do omosquito dodano: 09.08.2016, 22:25
A według mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie, nie każdy ma odwagę i możliwość rozmawiania przez mikrofon :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Szymeg dodano: 10.08.2016, 08:19
A co to za strach rozmawiać przez mikrofon? :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Darek do alicjaess dodano: 10.08.2016, 08:46
Taki, że niektórzy nie lubią lub się wstydzą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Darek dodano: 10.08.2016, 11:37
A czego się można wstydzić? Przecież to tylko głos
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Darek dodano: 10.08.2016, 13:51
Ja też miałam i nadal mam głupi głos ale co z tego :-) Toż to jesteśmy na tyle rozumni, że nie wyśmiewamy czyichś głosów, no prosze Cię
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Daragos do alicjaess dodano: 10.08.2016, 14:26
Nie wszyscy są rozumni :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Daragos dodano: 10.08.2016, 14:39
Ci co wyśmiewają są banowani. Przynajmniej u mnie w ekipie :) No chyba, że jest się dzieckiem wtedy w ogóle nie wpuszczamy na tsa, napis na pudełku przecież głosi: PEGI 18 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do omosquito dodano: 10.08.2016, 15:42
No ja nie toleruję śmiania się z czegoś, na co się nie ma wpływu, sama mam głos 2/10 więc teoretycznie sama powinnam się zbanować
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Daragos do alicjaess dodano: 10.08.2016, 15:50
Tylko o banowaniu myśli :P A tak na poważnie to racja. Nie powinno się wyśmiewać czegoś, na co nie mamy wpływu.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do alicjaess dodano: 10.08.2016, 17:55
Ja przepraszam bardzo, ale przecież masz fajny głos ;_;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40