Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwotnie "Grand Theft Auto" miało nosić nazwę "Race-n-Chase".

Najnowsze informacje

1016VNad Los Santos widziano... smoka! News | PC | 07.08.2016 13:17 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V mod Modyfikacja Skyrim Smok

Nad Los Santos widziano... smoka!

Jeżeli jesteś fanem Skyrima i lubisz instalować ciekawe modyfikacje do GTA V, to na pewno nie przejdziesz obojętnie koło omawianego pliku. 

Na pewno podczas zabawy w GTA V kosztowałeś tzw. Peyote Plants. Efekt był piorunujący i dosłownie mogłeś się poczuć jak w skórze wybranego zwierzaka. Modyfikacja Skyrim Mini-Dragon sprawi, że żadne zielsko już nie będzie ci potrzebne do świetnej zabawy! Plik dodaje do gry smoka (podmiana za tzw. Chicken hawk - sokoła) w miniaturowych rozmiarach. Model wciąż jest usprawniany, dlatego na tę chwilę pupilek jeszcze nie potrafi zionąć ogniem (chociaż niektórzy graczy już skombinowali odpowiedni skrypt). Mimo to warto zainteresować się modyfikacją i wykonać kilka rundek nad miastem w skórze legendarnego stworzenia. 


Plik jest oczywiście tylko nową teksturą, dlatego zachowuje funkcje dostępne dla człowieka. Wyobraź sobie miny przechodniów, gdy tuż obok nich przejeżdża Sanchez kierowany przez smoka w wersji mini... :) 
Modyfikacja autorstwa Quechus13 jest dostępna do pobrania tutaj. Redakcja do zestawu poleca modyfikację GTA V Skyrim Shout, która sprawia, że główny bohater jest w stanie krzyknąć "Fus Ro Dah" z destrukcyjnym skutkiem. Więcej modyfikacji związanych ze Skyrimem znajdziesz w dziale Download.



Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 07.08.2016, 20:56
Crisko z jednej strony polecam dystans do tego newsa, ale też z drugiej strony wiem o co Ci chodzi. Od czasów Piątki Site faktycznie nie jest dopasowany do rzeczywistości gry. Jak Ci news nie odpowiada to możesz scrollować myszą dalej, ale oprawa graficzna mogłaby być inna - nie tak silnie nawiązująca do Piątki, olewając inne części.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 07.08.2016, 21:00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wookie1 dodano: 07.08.2016, 21:12
Co masz konkretnie na myśli? Chętnie poznam Twoje zdanie :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 do alicjaess dodano: 07.08.2016, 23:28
Oprawa bardziej wypośrodkowana dla każdej części GTA - motyw w tle, żeby nie nawiązywał do samego GTA V. Do tego paski po bokach są zielone, wcześniej były bardziej klimatyczne ciemne, nie takie kolorowe jak z Simsów :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Damian do Wookie1 dodano: 08.08.2016, 15:22
Nie zebym sie czepial. Ale stronka ktora byla wczesniej bardziej mi pasowala. Ta nie jest zla ale jednak tamten klimat byl super
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Damian dodano: 08.08.2016, 15:41
Wiem, ale jako że to nie my jesteśmy właścicielami a firma która odkupiła od nas stronę, to nie mamy dużego pola do popisu co do zmian.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 do Damian dodano: 08.08.2016, 17:53
Prawda Damian, poprzednia wersja GTA Site miała lepszą grafikę. Zaś firma odkupująca stronę idealnym przykładem, że kupić coś to jedno, a umieć rozwinąć to drugie. Teraz największą zaletą strony są quizy i czasem ciekawe filmiki z YouTube. :) Na ciekawe informacje trzeba poczekać do GTA VI.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.08.2016, 17:56
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Wookie1 dodano: 08.08.2016, 18:00
Kto co lubi, mi na przykład bardziej podoba się obecny wygląd :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Wookie1 dodano: 08.08.2016, 18:10
Dlaczego uważasz, że nie udało się rozwinąć strony? Mimo ograniczonego feedbacku technicznego została wykonana masa dobrej roboty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixxx dodano: 08.08.2016, 18:14
myślę że tu kwiczy strona techniczna i sam widzisz że wiele osób się na to skarży :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do alicjaess dodano: 08.08.2016, 19:23
W najbliższym czasie pozostanie zieleń, zresztą GTASite zmieniało już 3 razy wizerunek i za każdym razem było słychać głosy sprzeciwu. 3 lata temu również społeczność GTASite podzieliła się na osoby, którym odpowiada layout i na tych, którzy chcą powrotu czarnej odsłony. Nigdy nie dogodzisz wszystkim.

Zresztą rozmawialiśmy o tym kilka razy. Techniczne aspekty strony to sprawa drugorzędna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixxx dodano: 08.08.2016, 19:58
Dlatego warto dać wszystkim pole wyboru czy chcą sobie w opcjach ustawić zielony theme, czy ciemny. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.195.***.***]
Crisko dodano: 07.08.2016, 17:24
Ale gówno ... Ja rozumiem że są wakacje i dużo dzieciaków pewnie takie mody by przyciągnęły i ten news jest do nich skierowany ale czy przypadkiem nie zapominamy o tym że gta jest o 18 roku życia? Jako oficjalna strona powinniście chociaż stwarzać pozory że faktycznie gta to gra dla dorosłych a nie promować modyfikacje dla dzieci w wieku 10-13 lat ..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Crisko dodano: 07.08.2016, 17:36
Czyli wg ciebie Skyrim jest też grą dla dzieci? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Derrick do Crisko dodano: 08.08.2016, 03:47
Haha, jaka oficjalna strona?

Oficjalna strona GTA to Rockstar Newswire.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Derrick dodano: 08.08.2016, 10:13
Ale GTASite jest jedyna POLSKA strona zatwierdzona przez Rockstar. Proponuje zrobic research zanim sie cos stwierdzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Dariusz do alicjaess dodano: 10.08.2016, 08:53
To masz złe dane wywiadowcze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Dariusz dodano: 10.08.2016, 13:55
A to dlaczego? Jeśli się mylę popraw mnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do alicjaess dodano: 11.08.2016, 10:31
Kolega chyba jest z tych, którzy zawsze myślą wiedzą lepiej ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.08.2016, 10:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Dariusz dodano: 11.08.2016, 11:16
Pozatym myślę że jako jedna z osób z redakcji troszkę lepiej znam temat :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]