Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W plikach gry odnaleziony został kod odpowiadający za możliwość tuningu motocykli. Opcja ta niestety nie została wprowadzona do gry, choć na ulicach San Andreas możemy spotkać przerobione wersje tych samych modeli.

Najnowsze informacje

1598VNad Los Santos widziano... smoka! News | PC | 07.08.2016 13:17 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V mod Modyfikacja Skyrim Smok

Nad Los Santos widziano... smoka!

Jeżeli jesteś fanem Skyrima i lubisz instalować ciekawe modyfikacje do GTA V, to na pewno nie przejdziesz obojętnie koło omawianego pliku. 

Na pewno podczas zabawy w GTA V kosztowałeś tzw. Peyote Plants. Efekt był piorunujący i dosłownie mogłeś się poczuć jak w skórze wybranego zwierzaka. Modyfikacja Skyrim Mini-Dragon sprawi, że żadne zielsko już nie będzie ci potrzebne do świetnej zabawy! Plik dodaje do gry smoka (podmiana za tzw. Chicken hawk - sokoła) w miniaturowych rozmiarach. Model wciąż jest usprawniany, dlatego na tę chwilę pupilek jeszcze nie potrafi zionąć ogniem (chociaż niektórzy graczy już skombinowali odpowiedni skrypt). Mimo to warto zainteresować się modyfikacją i wykonać kilka rundek nad miastem w skórze legendarnego stworzenia. 


Plik jest oczywiście tylko nową teksturą, dlatego zachowuje funkcje dostępne dla człowieka. Wyobraź sobie miny przechodniów, gdy tuż obok nich przejeżdża Sanchez kierowany przez smoka w wersji mini... :) 
Modyfikacja autorstwa Quechus13 jest dostępna do pobrania tutaj. Redakcja do zestawu poleca modyfikację GTA V Skyrim Shout, która sprawia, że główny bohater jest w stanie krzyknąć "Fus Ro Dah" z destrukcyjnym skutkiem. Więcej modyfikacji związanych ze Skyrimem znajdziesz w dziale Download.



Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 07.08.2016, 20:56
Crisko z jednej strony polecam dystans do tego newsa, ale też z drugiej strony wiem o co Ci chodzi. Od czasów Piątki Site faktycznie nie jest dopasowany do rzeczywistości gry. Jak Ci news nie odpowiada to możesz scrollować myszą dalej, ale oprawa graficzna mogłaby być inna - nie tak silnie nawiązująca do Piątki, olewając inne części.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 07.08.2016, 21:00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wookie1 dodano: 07.08.2016, 21:12
Co masz konkretnie na myśli? Chętnie poznam Twoje zdanie :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 do alicjaess dodano: 07.08.2016, 23:28
Oprawa bardziej wypośrodkowana dla każdej części GTA - motyw w tle, żeby nie nawiązywał do samego GTA V. Do tego paski po bokach są zielone, wcześniej były bardziej klimatyczne ciemne, nie takie kolorowe jak z Simsów :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Damian do Wookie1 dodano: 08.08.2016, 15:22
Nie zebym sie czepial. Ale stronka ktora byla wczesniej bardziej mi pasowala. Ta nie jest zla ale jednak tamten klimat byl super
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Damian dodano: 08.08.2016, 15:41
Wiem, ale jako że to nie my jesteśmy właścicielami a firma która odkupiła od nas stronę, to nie mamy dużego pola do popisu co do zmian.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 do Damian dodano: 08.08.2016, 17:53
Prawda Damian, poprzednia wersja GTA Site miała lepszą grafikę. Zaś firma odkupująca stronę idealnym przykładem, że kupić coś to jedno, a umieć rozwinąć to drugie. Teraz największą zaletą strony są quizy i czasem ciekawe filmiki z YouTube. :) Na ciekawe informacje trzeba poczekać do GTA VI.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.08.2016, 17:56
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Wookie1 dodano: 08.08.2016, 18:00
Kto co lubi, mi na przykład bardziej podoba się obecny wygląd :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Wookie1 dodano: 08.08.2016, 18:10
Dlaczego uważasz, że nie udało się rozwinąć strony? Mimo ograniczonego feedbacku technicznego została wykonana masa dobrej roboty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixxx dodano: 08.08.2016, 18:14
myślę że tu kwiczy strona techniczna i sam widzisz że wiele osób się na to skarży :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do alicjaess dodano: 08.08.2016, 19:23
W najbliższym czasie pozostanie zieleń, zresztą GTASite zmieniało już 3 razy wizerunek i za każdym razem było słychać głosy sprzeciwu. 3 lata temu również społeczność GTASite podzieliła się na osoby, którym odpowiada layout i na tych, którzy chcą powrotu czarnej odsłony. Nigdy nie dogodzisz wszystkim.

Zresztą rozmawialiśmy o tym kilka razy. Techniczne aspekty strony to sprawa drugorzędna.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixxx dodano: 08.08.2016, 19:58
Dlatego warto dać wszystkim pole wyboru czy chcą sobie w opcjach ustawić zielony theme, czy ciemny. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.195.***.***]
Crisko dodano: 07.08.2016, 17:24
Ale gówno ... Ja rozumiem że są wakacje i dużo dzieciaków pewnie takie mody by przyciągnęły i ten news jest do nich skierowany ale czy przypadkiem nie zapominamy o tym że gta jest o 18 roku życia? Jako oficjalna strona powinniście chociaż stwarzać pozory że faktycznie gta to gra dla dorosłych a nie promować modyfikacje dla dzieci w wieku 10-13 lat ..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Crisko dodano: 07.08.2016, 17:36
Czyli wg ciebie Skyrim jest też grą dla dzieci? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Derrick do Crisko dodano: 08.08.2016, 03:47
Haha, jaka oficjalna strona?

Oficjalna strona GTA to Rockstar Newswire.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Derrick dodano: 08.08.2016, 10:13
Ale GTASite jest jedyna POLSKA strona zatwierdzona przez Rockstar. Proponuje zrobic research zanim sie cos stwierdzi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.174.***.***]
Dariusz do alicjaess dodano: 10.08.2016, 08:53
To masz złe dane wywiadowcze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Dariusz dodano: 10.08.2016, 13:55
A to dlaczego? Jeśli się mylę popraw mnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do alicjaess dodano: 11.08.2016, 10:31
Kolega chyba jest z tych, którzy zawsze myślą wiedzą lepiej ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.08.2016, 10:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Dariusz dodano: 11.08.2016, 11:16
Pozatym myślę że jako jedna z osób z redakcji troszkę lepiej znam temat :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]