Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Kiedy Franklin wprowadza się do apartamentu na wzgórzach Vinewood, w jego domu można zobaczyć wiele pudeł z nierozpakowanymi rzeczami. Kartony znikają wraz z postępami w fabule, a przechowywane w nich przedmioty wędrują na swoje docelowe miejsce.

Najnowsze informacje

2661VŚwiat Grand Theft Auto w jednej grze News | PC | 06.08.2016 14:00 przez Szymon Marszałek
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas | Tagi: Grand Theft Auto San Andreas Grand Theft Auto Underground Liberty City vice city

Podczas kolejnej godziny przechadzania się po ulicach Los Santos odczuć możemy chęć podróżowania, odwiedzenia słonecznego Vice City, jak i szarego Liberty City. 

Świat Grand Theft Auto w jednej grze

Niestety twórcy przygód znanego CJ'a nie udostępnili nam możliwości podróżowania po piaszczystych plażach Vice City, a do Liberty City trafiamy tylko na krótką chwilę, bez możliwości podziwiania wieżowców i tutejszych parków. Na szczęście z pomocą przychodzi nam niezastąpiona społeczność, która przygotowała dla nas niesamowitą modyfikację!

Grand Theft Auto Underground to świetna modyfikacja, która urozmaici naszą rozgrywkę, i przedłuży ją o kolejne kilka godzin. Od teraz zwiedzać możemy niesamowicie kolorowe Vice City, zarówno, jak i szare Liberty City, a także teren, na którym znajdował się obrabowany przez Claude'a bank. 

 

 

Było już kilka modyfikacji, które umożliwiały nam podróż po wszystkich większych miastach, które ukazały się w różnych częściach GTA, zazwyczaj jednak były to miasta widmo, w których jedyną żywą duszą byliśmy my, na ulicach nie było śladu po przechodniach, jak i po kierowcach samochodów bądź motocykli. Dzięki tej modyfikacji na drogach wyżej wymienionych miast znów zrobi się tłoczno, bowiem mieszkańcy znów wyjdą na ulicę, i to w pojazdach, które przemierzały ulicę miast w poprzednich odsłonach Grand Theft Auto!

 

 

Wszystko tętni życiem! Dzięki modyfikacji możemy zakupić Willę Vercettiego, która od tego czasu stanie się naszym domem, do którego będziemy mogli wejść w dowolnym momencie rozgrywki!

 

 

Okazuje się, że nawet w Vice City członek gangu nie ma lekko, no chyba, że zawalczy o spokój. Na terenie miast czekają na nas wrogo nastawione gangi, które za wszelką cenę bronić będą swojego terytorium. Dzielnice należące do gangów z Vice City bądź Liberty City, mogą zostać przez nas przejęte, tym samym zostając miejscem spotkań członków naszych przyjaciół. 

 

 

Modyfikacja w dalszym ciągu jest rozwijana, obecnie by dostać się do sąsiednich miast, należy użyć samolotu (Hydra jest dobrym rozwiązaniem). Nie wykluczone jednak, że twórcy modyfikacji stworzą drogę, po której poruszać będziemy się mogli samochodem. Wszystkie informacje na temat rozwoju modyfikacji, różnych innych zdjęć z rozgrywki, a także pomoc w pobraniu, jak i instalacji modyfikacji, znajdziecie, klikając tutaj. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się w letnią podróż po Vice City! 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 24
Larsonowiec dodano: 06.08.2016, 17:55
Coś pięknego
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 06.08.2016, 17:57
Dziś po kilku dniach żaru w Wawie spadł deszcz. Wracam z Suicide Squadu, dookoła szare niebo, przyjemny chłodzik, poczułem się jak w GTA III i IV i tak sobie myślę... Szare Liberty City jest niedocenione. :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton dodano: 06.08.2016, 19:55
Kapitalna robota. Takie coś w GTA Onlilne to dożywotni dochód dla R.
Autorowi/autorom tylko pogratulować. Mogliby dodać jeszcze linie kolejowe :)
Swoja drogą mimo, że mapa SA jest mniejsza od 5 to ciągle wydaje się większa :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.148.***.***]
Kemot do MetoPyton dodano: 07.08.2016, 11:40
To złudzenie spowodowane jest faktem, że w V sporą część mapy zajmują góry :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.172.***.***]
malig dodano: 07.08.2016, 15:36
jak to pobrać ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do malig dodano: 07.08.2016, 16:36
http://gtaforums.com/topic/776561-wipbetasa-gta-underground-savclc-other-maps/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin dodano: 08.08.2016, 14:05
Aż chciałoby się wielkości takiej mapy przy kolejnym GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.88.***.***]
Mateo968 dodano: 08.08.2016, 17:59
Jak próbuje uruchomić nową gre z tym modem to zawiesza sie na czarnym ekranie po chwili zaczyna grać muzyka wciąż na czarnym ekranie a jak coś nacisne to wywala z błędem, co jest nie tak z tą modyfikacją?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.70.***.***]
KangurK9PL [LoG] dodano: 06.08.2016, 16:56
Jeszcze jak by to było na silniku GTA IV/V cud miód i malina *.*
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Majek do KangurK9PL [LoG] dodano: 07.08.2016, 16:34
Dobrze skonfigurowane ENB też robi swoje ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Damixi do Majek dodano: 08.08.2016, 18:08
Mimo wszystko ograniczeń silnika nie przeskoczysz :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
HunterGaming dodano: 16.08.2016, 21:05
Jak to pobrać??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Amaru dodano: 17.08.2016, 01:18
Ej pytanie dlaczego gdy to pobrałem i próbuję otworzyć grę (wszystko wrzucone do folderu z grą) wyskakuje mi błąd i przekierowuje mnie na stronę :http://fastman92.ml/ i nie wiem co z tym zrobić może mi ktoś pomóc?????????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
WujekBlady dodano: 22.08.2016, 13:58
Wow, to jest chyba to o czym marzył każdy fan GTA. To jest przyszłość jaką powinna podążać ta marka. Btw Była era 2d, potem 3d a obecnie HD. Co dalej? Czyżby era UHD? A może era VR? Na pewno powinna zawierać w sobie multiworld
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]