Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W wodzie obok pola golfowego znajdziemy topielca. Mężczyzna ma zacementowane nogi.

Najnowsze informacje

3159VSerwery GTA Online wyłączone News | PC PS4 PS3 X360 XOne | 04.08.2016 15:35 przez Szymon Marszałek
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online Rockstar Games serwery

Serwery GTA Online wyłączone

Dziś serwery Grand Theft Auto: Online odmówiły posłuszeństwa, co jest przyczyną nagłego wyłączenia się serwerów?

Dzisiaj, około godziny 12:00 doszło do nagłego wyłączenia się serwerów trybu wieloosobowego w grze Grand Theft Auto 5.

Na samym początku problem pojawił się tylko dla użytkowników PlayStation 3 i PlayStation 4, o około 6:00, gdzie mówiło się o problemach z PlayStation Network.  Okazało się, że przeciążenie serwerów wywołał atak DDOS, który przeprowadziła grupa "PoodleCorp". "Mały test na PSN, a później coś znacznie większego" - taka wiadomość została zamieszczona na profilu Twitter grupy PoodleCorp. 

 

 

Około godziny 12:00 stracić było można połączenie z trybem wieloosobowym w Grand Theft Auto 5. Tym razem, grupa PoodleCorp napisała na swoim profilu Twitter "Przy okazji - jesteśmy odpowiedzialni za zatrzymanie się serwerów GTA V". 

 

Należy jeszcze dodać, że ofiarą ataku nie są tylko serwery GTA Online, lecz także różne strony internetowe.

 

Wiadomo, że już trwają pracę nad aktualizacją serwerów Rockstar'a, w tryb wieloosobowy będziemy mogli zagrać najprawdopodobniej jeszcze dziś wieczorem. Zachęcamy do śledzenia tego artykułu, gdyż będzie on na bieżąco aktualizowany.

 

Status serwerów Grand Theft Auto: Online możecie śledzić na tej stronie.


--- 

Serwery zostały ponownie włączone. Wydaje się, że na tę chwilę wszystko wróciło do normy

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 22
Liptonix dodano: 04.08.2016, 16:11
Nooo kurde, gram sobie w SP a tu nagle komunikat: Zostałeś wylogowany bo ktoś zalogował się gdzie indziej, WTF! A okazuje się że serwery szwankują...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
MaciasRG dodano: 04.08.2016, 17:11
Włączane są już. Kilka minut temu było tylko PS4 ale na tą chwilę jest dla PS3, PS4 i PC wg. strony Rockstara
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.219.***.***]
MetoPyton dodano: 04.08.2016, 17:48
W tym momencie działa na PS4, przynajmniej u mnie :)
A tym od ataku wyłączyłbym serwery (mózgi) ołowiem w sposób permanentny.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Martin199022 dodano: 04.08.2016, 22:35
PoodleCorp co to za grupa teraz jest co bedzie graczom psuc weekend niech spadaja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.186.***.***]
Trevor Philips dodano: 05.08.2016, 00:09
Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.
STEPHEN KING
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Patologia dodano: 04.08.2016, 15:47
Ile ci J E B A N I kretyni mają lat?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Patologia dodano: 04.08.2016, 16:57
Hę? a Tobie o co chodzi? kretyni bo wyłączyli serwer? XD aha
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do alicjaess dodano: 04.08.2016, 17:00
Raczej koledze chodziło o tych, którzy przeprowadzają takie ddos'y. Na tym bardziej cierpią zwykli gracze, a nie korporacje. Raczej Rockstar w tej sytuacji winić nie wolno.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do alicjaess dodano: 04.08.2016, 17:08
Kolega dopiero uczy się pewnie w jakich przypadkach używać takich słów xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Patologia i tyle do Zembu dodano: 05.08.2016, 01:18
Nie wiem o co ci chodzi z tą odmianą, dobrze odmieniłem - kretyni a kto niby to inny jest?

Po prostu J E B A N E prawiczki bez życia biorą się za DDoSowanie. Chcą 5 minut fejmu to niszczą grę w którą gra wiele osób. Bo nam graczom to raczej nie pomoże.

Niech zdechną na raka śmiecie.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Patologia i tyle dodano: 05.08.2016, 01:25
Złapać i wyeliminować ze społeczeństwa na kilka lat. Do tego kara finansowa liczona w milionach dolarów. Może się nauczą.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.126.***.***]
cuba libre do omosquito dodano: 06.08.2016, 11:56
Mają dzieciaczki chwilę wakacji i tyle ale jestem za wytoczeniem procesu na dużą kwotę tak aby powstał precedens i przestroga dla innych co ich paluszki trochę świerzbią na klawiaturze.
Dla Rockstar to chyba nie problem wyliczyć ile stracili na potencjalnym zakupie sharków w tym czasie, kiedy był atak.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]