Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli postrzelimy policjanta w nogę, jego partner zaciągnie go w bezpieczne miejsce, np. za radiowóz.

Najnowsze informacje

933VPuzzle GTASite #4 News | | 06.08.2016 12:05 przez Kubixxx | Tagi: gtasite konkurs Puzzle Społeczność

Weź udział w zabawie, która sprawdzi waszą wiedzę na temat pojazdów, które pojawiały się w serii GTA. Uważasz się za eksperta? Przekonaj się, czy na pewno wiesz wszystko na temat GTA! 

Puzzle GTASite #4

Małe detale, kolorystyka, kształt felgi lub wysokość zawieszenia... Każdy w wymienionych elementów może sprawić, że bez problemu zgadniesz motoryzacyjne puzzle z serii Grand Theft Auto. Zasady zabawy są proste. Codziennie przez cały tydzień będziemy publikować kolejny element zdjęcia. Łącznie spod czarnej płachty wyjawimy 6 małych kawałków, na podstawie których musisz odgadnąć pojazd.  Udziel odpowiedzi w komentarzu i sprawdź, jak odpowiadali inni użytkownicy strony! Najbardziej aktywnych zawodników nagrodzimy kontem VIP na stronie. Zachęcamy do wspólnej zabawy! 

Co to za pojazd? #4

Kolejne puzzle odkryjemy już jutro! 


Odpowiedź: Blista Compact (GTA V)


Autorem tła użytego do tytułowej grafiki jest: unopieceo

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 21
betapl dodano: 31.07.2016, 18:42
Dodo
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mbabane dodano: 31.07.2016, 23:02
o kurde ciezko hmm moze Gang Burrito z GTA VC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mbabane dodano: 01.08.2016, 13:48
hmm to moze slamvan GTA IV?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 dodano: 03.08.2016, 11:45
Myślę że to Blista compact, poznałem po ściętym tyle i tym reflektorze z przodu
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 03.08.2016, 11:48
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 do marian19922 dodano: 03.08.2016, 15:12
Yup, Dinka Blista Compact, te same elementy wyglądu :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
koperek7716 dodano: 04.08.2016, 15:26
Blista Compact
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Spleyled dodano: 04.08.2016, 15:40
Dinka Blista Compact
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mbabane dodano: 03.08.2016, 12:55
no chyba tak blista z GTA V ale po tuningu co wedlug mnie przeczy temu konkrusowi! Kazdemu pojazdowi w GTA V mozna dowalic takie kola i wprowadzac w blad, tu powinny byc oryginalne wozy, bez tuningu.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do mbabane dodano: 03.08.2016, 23:26
Wszystkim nie dogodzisz :P Urozmaicam konkurs bo:

Bez tuningu - odpowiadacie po 1 kawałku i marudzicie, że za łatwe
Tuning - za trudne, wbrew zasadom
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mbabane do Kubixxx dodano: 04.08.2016, 11:53
ale ten konkurs (procz ciekawej zabawy) ma za zadanie sprawdzic przywiazanie do detali pojazdow graczy GTA, a tuning wedlug mnie calkowicie psuje taka zabawe zwlaszcza zmiana kol gdzie takie cos moge ustawic do dowolnego auta wstawic i zgadujcie - jaki pojazd stuingowalem - prosze te same kola http://i.imgur.com/3CjvDXj.jpg uzyte w innym aucie. Moje pierwsze 2 odpowiedzi: gang burrito po odkryciu jednego elementu (2 od lewej, od gory puzzel) bo wygladalo mi to na element graffti, a potem po odkryciu kola zmienilem zdanie na to ze to jednak slamvan bo ma bardzo podobne kola: http://vigne(...)12170523 po odkryciu swiatla nie mialem koncepcji jaki woz ma takie kola i taki reflektor hmm... taki reflektor ma chyba blista ale nie ma takich kol... to kurde o co kaman - moze jakis pojazd ktory jest tylko w gta: online - bo w ta "czesc" nie gram akurat. I potem po odkryciu wczorajszego puzzla kawalka tylu juz bylem pewny ze to blista, ale mnie zdenerwowalo ze dajecie po tuningu.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do mbabane dodano: 04.08.2016, 17:31
Dlatego musisz przecierpieć fakt, że w którymś z tygodni pojawi się pojazd, który jest nieco zmodyfikowany. Zapewniam, ze na pewno w dalszym ciągu będę dodawać w konkurs fabryczne egzemplarze, które pamiętamy z GTA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GTA135345 dodano: 04.08.2016, 19:31
Chyba Blista z GTA 4 :v chociaż lekko bardziej przypomina jak by ten screen był z piątki .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
koziolek117 dodano: 05.08.2016, 13:07
Blista z GTA V :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]