Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli w trybie online mówisz coś przez mikrofon, usta Twojej postaci się poruszają.

Najnowsze informacje

3852VGrafika w GTA V niczym zdjęcia z Los Angeles - Nowe obrazki z moda Natural Vision News | PC | 27.07.2016 12:32 przez Boduczek | Tagi: Download grafika GTA V mody Modyfikacja Modyfikacje

Jeżeli grasz w GTA V na PC to MUSISZ sprawdzić moda NaturalVison, który powoduje, że gra staje się najlepiej wyglądającą produkcją jaka kiedykolwiek powstała. Robi wrażenie. 

Grafika w GTA V niczym zdjęcia z Los Angeles - Nowe obrazki z moda Natural Vision

 

Modder Razed wypuścił właśnie modyfikację NaturalVision do GTA V, które delikatnie mówiąc... poprawia grafikę. Chociaż poprawia to mało powiedziane, gra wygląda niczym zdjęcia zrobione lustrzanką w prawdziwym Los Angeles. Chyba można powiedzieć, że fotorealistyczna grafika stała się faktem?

 

 

Mod ten jest połączeniem ReShade z ENB, we współpracy z modyfikacją VisualV. Nie zagłębiając się w szczegóły trzeba przyznać, że jeszcze nie widziałem tak dobrze wyglądającej produkcji. Ale modderzy już nas przyzwyczaili, że potrafią zdziałać cuda, czego efektem są np słynne mody graficzne do Skyrima. 

 

Jeżeli chcecie pobrać moda, powinniście udać się na tą stronę

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 41
Zembu dodano: 27.07.2016, 12:48
Ciekawe jakiego kompa ten mod potrzebuje, żeby pograć w 60 fps :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 27.07.2016, 14:38
Łączę się w nostalgii z wszystkimi, którzy pamiętają ENB Series.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
froncik93 dodano: 27.07.2016, 17:14
TĘ STRONĘ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi dodano: 27.07.2016, 17:28
Szkoda, że mało zostało opisane o fundamencie tego moda, o VisualV. Ponad rok poświęciłem ze znajomym na dopieszczenie każdego szczegółu. Obaj byliśmy swego czasu najaktywniejszymi użytkownikami tej strony, więc nawet z tego powodu można byłoby cokolwiek skrobnąć. Przykro się robi, gdy pisze się ciągle o Reduksie, autor tegoż moda jest złodziejem i mam nadzieję, że będziemy mieć kolejnego haka na niego i mod zniknie tak szybko jak się pojawi.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do robi dodano: 27.07.2016, 17:42
Wystarczy, że dasz mi robi cynk na PW albo mailu redakcyjnym i śmiało można skrobnąć porządnego newsa na temat kolejnych poprawek do Visuala. Nic nie stoi na przeszkodzie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi do Kubixxx dodano: 27.07.2016, 17:59
Jasne. Ostatnio prace zwolniły, bo to studia, a teraz sporo spraw w życiu prywatnym. Wydaje mi się, że po wakacjach będzie jakaś duża aktualizacja, to wtedy mogę się odezwać. Kanał CandylandGS (250k subów) ma zamiar zrobić filmik porównujący grafikę bez modyfikacji i z Visualem. Wtedy można takiego newsa napisać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Fajnieeee do robi dodano: 27.07.2016, 18:24
Pamiętam Cię robi i potwierdzam jak najbardziej.

F
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.128.***.***]
TheBlur dodano: 27.07.2016, 18:58
W nocy to wygląda dobrze, w dzień za duży kontrast. Świat nie jest taki jasny. Typowe dla modów.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl dodano: 27.07.2016, 14:32
I w końcu jest jakiś graficzny modzik, który nie jest przeładowany efektami specjalnymi oraz intensywnymi kolorami.
Szkoda, że wszystko jest odrobinę za ciemne, ale jeśli mod bazuje na ENB to będzie można pogrzebać w configu :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.128.***.***]
TheBlur do Fronynyl dodano: 27.07.2016, 18:56
Pogięło Cię? Za ciemne?!? To jest za jasne... i momentami wygląda jak Mirror's Edge a nie jak rzeczywistość.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do TheBlur dodano: 28.07.2016, 11:47
Spokojnie ziomuś... No nie wiem, może monitor mam tak skonfigurowany.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
blazejowski14567 dodano: 28.07.2016, 16:09
Gram na i5 4590 8gb ram GTX970 + W10 i na ustawieniach wyokich mam 44FPS :/ Nie polecam tego moda na razie. Lepiej niech go bardziej zoptymalizują
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 28.07.2016, 16:12
To ja lepiej nie instaluje, wole te 100fps mieć :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo dodano: 29.07.2016, 23:21
Już bez przesady, podobne mody wychodziły do GTA IV, żadna rewolucja. Ja jestem bardzo surowy jeśli chodzi o klimat GTA V, który obok trójki jest moim ulubionym, więc koncepcja tego moda do mnie nie trafia :P.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]