Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Gra pozwala usunąć lub podmienić Trevorowi tatuaż upamiętniający śmierć Michaela, ale dopiero wtedy, kiedy okaże się, że jego dawny przyjaciel żyje i ma się dobrze.

Najnowsze informacje

3497VGrand Theft Auto 6. Kto, co, gdzie i kiedy? Koncept fabuły! News | | 01.08.2016 16:01 przez Redakcja GTA Site | Tagi: GTA gta6 gtavi nowe spekulacje vice city

Wszyscy wiemy, że na nowe GTA poczekamy jeszcze przynajmniej 2 lata, ale ja już dziś chciałbym rozpędzić ten sławny "hype train" i podsycić trochę apetyty na Grand Theft Auto 6, przedstawiając Wam mój koncept fabuły!

Grand Theft Auto 6. Kto, co, gdzie i kiedy? Koncept fabuły!

Ach, Grand Theft Auto VI... Już od dawien dawna trwają spekulacje, gdzie zabierze nas kolejna, ósma już część serii Grand Theft Auto - pełne grzechu Las Venturas, kolorowe i klimatyczne Vice City, czy może San Fierro powita nas, graczy, kalifornijskim słońcem? Możliwe, że pojawi się całkowicie nowe miasto - Chirocco, jako parodia Chicago? Każde z tych miejsc byłoby równie ciekawe. Oczywiście GTA nie opuści terenu USA, przynajmniej w najbliższym czasie. Pozostaje też kwestia umiejscowienia akcji gry w czasie. Mi marzą się lata osiemdziesiąte w Vice City. Ba, nawet jeżeli tylko odświeżyliby graficznie starego, dobrego Vercetti'ego i sprzedawali to jako nową odsłonę, ja i tak kupiłbym to w ciemno. W preorderze. W wersji kolekcjonerskiej. I to pewnie nie tylko ja.
Ale nie o moich zachciankach jest ten tekst, a o tym, jaką fabułę i bohaterów zaserwuje nam Rockstar w kolejnej części. Czas i miejsce, nie oszukujmy się, są raczej pewne - Vice City we współczesności. W "piątce" deweloper wysoko zawiesił sobie poprzeczkę, umieszczając w grze aż trzech protagonistów, którzy siali zamęt na ulicach Los Santos w 69 iście hollywoodzkich misjach fabularnych. Pościgi, wybuchy, napady na bank. Czy znudziło się to graczom? Absolutnie. Dlatego uważam, że Rockstar w kolejnej odsłonie nadal będzie skupiał się wokół "hollywoodowości" misji głównego wątku fabularnego. Podobnie jest z motywem napadów, który sprawdził się wyśmienicie i nie został do końca wyczerpany. Co do bohaterów, mam takie nieodparte wrażenie, że Rockstar zrobi mały krok w tył, robiąc jednocześnie krok w przód. Co mam na myśli? Dwójka bohaterów, kobieta i mężczyzna. Już słyszę to narzekanie, "Wszechobecna poprawność polityczna dotknęła nawet takiego dewelopera jak Rockstar? Pewnie głupie lobby feministek wymusiło to na naszym ulubionym producencie gier! W siódemce to może homosia dodadzą!". Na pewno pojawiłyby się takie głosy, jestem tego pewien. Ale zastanówmy się, ile nowych mechanik wniosłaby do gry kobieca protagonistka. "Zero, bo kobieta nie potrafi nic wnieść bez pomocy mężczyzny!" - odrzekłby z publiki mężczyzna z silnym szkockim akcentem. A tak na serio, jest kilka pomysłów - nowe rodzaje zadań, customizacja postaci kobiecej (znana już z GTA Online), rozpraszanie ochroniarzy swoimi wdziękami, co otworzyłoby nam drogę do nowego sposobu przechodzenia misji. Możliwości jest wiele i Rockstar na pewno zatrudnia sztab kreatywnych ludzi, którzy wymyślą coś, co po raz kolejny zrewolucjonizuje rynek gier typu sandbox.


Oczywiście to tylko moje spekulacje i może okazać się, że akcja GTA 6 będzie miała miejsce się w Las Venturas w latach siedemdziesiątych, protagonistami będą czterej mężczyźni (niech im będzie) - Churry, Niell, Mail i Luis, a fabuła będzie traktowała o hazardzie i oszustwach podatkowych na wielką skalę. Aha, zapomniałem dodać, że głównym antagonistą będzie Mayn, który kiedyś zawarł umowę z mężczyznami, ale dokładnie 25 marca 2015 ją zerwał, po czym zaczął działać na własną rękę i na ich niekorzyść.
Ale jak to mówi urolog podczas operacji, odłóżmy jaja na bok. Nie czytacie tego tekstu, żeby poznać moje domysły na temat nadchodzącego GTA (no chyba że właśnie po to czytacie, w takim razie jestem pod wrażeniem). Tak naprawdę od samego początku zmierzam do tego, żeby przedstawić Wam mój koncept fabuły wyczekiwanego Grand Theft Auto VI, na który wpadłem już jakiś czas temu, ale dopiero teraz "naszło" mnie, żeby przelać mój pomysł na papie... ekran komputera! Trzymajcie się mocno, bo czeka Was przejażdżka po odmętach mojej wyobraźni! Nie żartuję, trzymajcie się!


Rok 1988. Barbara Franchetti ma 23 lata, mieszka z chorą na raka płuc matką w biednej dzielnicy, na przedmieściach znanego amerykańskiego miasta. Stara się być zwykłą dziewczyną, lecz nie może zapomnieć o swojej przeszłości - jest córką szefa mafii Silvestro Franchetti'ego. Członkowie tejże mafii, nazywani jakże wymownie "Esecutori" na czele z Silvestro trzęsą całym miastem już od kilkunastu lat. Barbara nie może bezczynnie patrzeć jak jej ojciec, który 23 lata temu zostawił swoją żonę na rzecz "kariery", dorobił się na handlu narkotykami między innymi w dzielnicy, w której ona mieszka.  Okoliczny rynek dosłownie zalewany jest heroiną i amfetaminą. Barbara patrzy jak jej sąsiedzi powoli zatracają się w nałogu, niektórzy umierają z przedawkowania. Postanawia coś z tym zrobić. Zdobywa broń i grozi nią jednemu z dealerów mafii Franchetti'ego. Młody chłopak, który prawdopodobnie nie ma nawet 18 lat, oferuje Barbarze, że wkręci ją w biznes, jeżeli ta daruje mu życie. Okoliczności sprawiają, że Barbara widzi wielką szansę na rozbicie mafii swojego ojca od środka. Sytuacja komplikuje się, kiedy Silvestro dowiaduje się, że ma córkę...  
W międzyczasie, gdy Barbara bez skrupułów pnie się po szczeblach kariery w mafii Franchetti'ego, tracąc przy tym poczucie uczciwości i sprawiedliwości, stając się powoli jedną z Esecutori, poznajemy Charlesa Halesa, trzydziestopięcioletniego biznesmenema i filantropa, który na spadku swojego ukochanego ojca, zbudował ogromną fortunę. Charles prowadzi bardzo rozrywkowe życie, na jednej z imprez w jego willi, ktoś kradnie mu jego fioletowe Invetero Coquette, które trzyma w swoim garażu. W stanie upojenia alkoholowego wsiada do swojego Grotti Carbonizzare i zaczyna gonić złodzieja. Po efektownym pościgu przez całe miasto, Charles wreszcie łapie przywłaszczyciela, rozbijając przy tym oba wozy. Charles, dzięki znajomościom trafia do aresztu tylko na 3 miesiące za zniszczenie mienia.
Gdy Charles wychodzi z aresztu, dowiaduje się, że tej samej nocy ktoś napadł na dwa jego sklepy, jeden po drugim, ekspedienci zostali zastrzeleni na miejscu, kamery w sklepach nie zarejestrowały pojazdu, którym oddaliła się dwójka podejrzanych, nie było żadnych świadków. Profesjonalna robota. Wiedząc, że policja w mieście nie jest godna zaufania, zaczyna śledztwo na własną rękę. Napady zostały wykonane w bardzo krótkim odstępie czasu, szuka więc kamer zamontowanych na drodze pomiędzy sklepami. Na nagraniu jednej z nich zauważa podejrzanie szybko poruszający się motocykl. Namierza jednoślad przy pomocy jednego ze swoich zaufanych współpracowników i odkrywa, że kierowcą motocykla była Barbara. Nakrywa ją, gdy wraz ze swoim pomocnikiem przelicza łup w ruinach starej kamienicy. Charles zakrada się do ich kryjówki z intencją odzyskania swoich pieniędzy. Znając ryzyko, bierze ze sobą broń. Porywczy pomocnik Barbary rozpoczyna strzelaninę, w której ginie zabity przez Charlesa. Dziewczyna zaczyna uciekać, lecz Charles łapie ją, wsadza do bagażnika swojego wozu i odjeżdża. Gdy ma już skręcać w stronę komisariatu, zmienia zdanie i zabiera dziewczynę do swojej willi. Znudzony swoimi codziennymi imprezami i życiem bogatego biznesmana Charles oferuje Barbarze układ. Dla rozrywki, będzie wraz z obeznaną w fachu dziewczyną, rabował własne sklepy, dostając za to odszkodowania, które będą dzielić po połowie. Taki układ wydaje się dla Barbary idealny - jej ojciec niedawno dowiedział się, że ma córkę w szeregach swojej mafii, co narażało jej plan na niepowodzenie, a pod opieką Charlesa, z doświadczeniem, które zdobyła przez kilka miesięcy pracy w mafii, może spokojnie rozpracowywać mafię ojca.
Mijają 2 miesiące. W tym czasie Charles, wraz z Barbarą już 3 razy obrabował własne sklepy i zarobił na tym kilkaset tysięcy dolarów. Biznes się opłaca. Podczas czwartego z napadów, coś idzie nie tak i dziewczyna zostaje złapana. Wyrok: 6 lat pozbawienia wolności i osadzenie w nowoczesnym i pilnie strzeżonym więzieniu Narrowgate. Charles nie przejmuje się tym, powtarza napad, ale i tym razem coś idzie nie tak i prawie zostaje złapany. Hales postanawia, że wyciągnie Barbarę z więzienia. Niestety, nie ma możliwości wpłacenia kaucji, więc zatrudnia najlepszych specjalistów w kraju - Ulyssesa "Fuge'a" Morgana - Amerykanina greckiego pochodzenia, człowieka, który uciekał z więzienia więcej razy niż Michael Scofield, Lawrenca "Lawmana" Goodmana - byłego policjanta, który żyje z organizowania nielegalnych walk psów w podziemiach swojego domu w Baltimore, nie znajdziesz lepszego specjalisty od sprzętu do włamań, a także Jacoba "Little" Hughesa - Jamajczyka, który załatwi ci każdą broń. KAŻDĄ. Nawet kwiatka i dildo. Nie są tani, ale nie znajdziesz lepszych w ich fachu. Odbicie Barbary z więzienia z taką ekipą jest naprawdę efektowne. I dość głośne. I zabójcze. Udaje im się.
Charles nie chce marnować potencjału, który drzemie w takiej ekipie. Planuje więc swój pierwszy napad na bank. Barbara dowiaduje się, że jej matka, którą zostawiła pod opieką swojej przyjaciółki, właśnie zmarła. Chce wyprawić jej pogrzeb, ale nie ma pieniędzy. Dziewczyna chce taką działkę, by zapłacić za pogrzeb matki, ani grosza więcej. Postanawia, że to jej ostatni napad. W iście hollywodzkim stylu udaje im się przeprowadzić cały skok. 21 milionów dolców do podziału na 4 osoby piechotą nie chodzi. Szkoda, że dyrektor obrabowanego banku był wtyką włoskiej mafii Franchetti'ego i Ekipa zwróciła na siebie całą jej uwagę. Barbara definitywnie kończy z przestępczą karierą, ukrywa się przed mafią ojca. Niestety, odnajdują ją, a ta wskazuje, kto przewodzi Ekipą, nie przyznając się, że sama do niej należała.


Niedziela, 6:24, słońce dopiero wychodzi zza horyzontu. Charles budzi się w swoim samochodzie. Przywiązany do fotela. Promienie słońca ledwo przedzierają się przez góry śmieci i muskają Charlesa po policzku. Jego samochód zaraz zostanie zgnieciony przez zgniatarkę. A on razem z nim. Mafia to ma pomysły, zamiast wpakować 13 strzałów ostrzegawczych w tył głowy... Na szczęście Barbara nie zapomniała jak się strzela, a trzech mafiozów nie stanowi dla niej problemu. Śledziła mafię cały czas, zaraz po tym, jak się im wymknęła. Teraz niezłomna dwójka ma na karku nie tylko całą mafię Franchetti'ego, ale też kilka sprzymierzonych z nią gangów. To bardzo niebezpiecznych okres. Lepiej ukryć się na jakiś czas na totalnym odludziu i przygotować plan ataku. Dołączają do nich też Fuge, Lawman i Little Jacob. Mafia Franchetti'ego nie odpuści, dopóki ich nie zabije. Barbara zdradza Ekipie, że jest córką Silvestro. Wszyscy zgodnie stwierdzają, że trzeba użyć Barbary jako przynęty na jej ojca. Córka mafioza również się zgadza. Jeszcze gdy pracowała dla Esecutore, słyszała o napadzie na największy bank w mieście, w którym miał uczestniczyć sam Don - Silvestro Franchetti. Charles zatrudnia więc wtyki w mieście, by dowiedzieli się nieco więcej o tym napadzie. Szef Ekipy stwierdza, że ma jeszcze lepszy plan. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, uprzedzić mafię Franchetti'ego, okraść bank, zaczaić się na nich i wybić co do jednego z Donem na czele. Barbara nie zgadza się na to, nie chce zabijać ojca, ona chce go po prostu powstrzymać. Poza tym zadeklarowała się, że poprzedni napad był jej ostatnim. Ekipa stawia na swoim, chce zabić Franchetti'ego za wszelką cenę. Barbara wie, że już ich nie powstrzyma, więc godzi się z losem i odchodzi.
Przygotowania do napadu trwają. Sprzęt, broń, opancerzenie, pojazdy do ucieczki. Nadchodzi ten dzień. Każdy trochę się stresuje, niektórzy okazują to bardziej, niektórzy mniej. Ale trzeba przełamać strach. W końcu będą tylko walczyć z połową mafii Franchetti'ego. Luzik.
Godzina 20:47, otwierają się drzwi MuricaBank. "To jest napad! Nie ruszać się, a nikomu nie stanie się krzywda!" - krzyczy Charles. W tej chwili, któryś z pracowników banku naciska przycisk odpowiedzialny z alarm. Syrena rozlega się tak głośno, że słychać ją chyba na drugi końcu miasta. Godzina 20:49, Lawman, jako specjalista od włamań otwiera drzwi do skarbca. Little Jacob został w głównym holu i trzyma dwóch zakładników na muszce. Czują jego zdenerwowany oddech na karku. "Rusz dupę, nie mamy tutaj całego dnia!" - krzyknął Fuge do Lawmana. "Jak będziesz stał mi nad głową i darł mordę, że mam się pośpieszyć, to na pewno szybciej tego nie otworzę" - odrzekł Lawman ledwo przekrzykując alarm. Godzina 20:53, otwarte. Już tylko krok dzieli ich od 225 milionów dolarów w gotówce. Ale to musi pachnieć! "Otwarte, chodź nam pomóc pakować papierki" - usłyszał Little Jacob przez krótkofalówkę, był tak podekscytowany, że nawet nie zwrócił uwagi, kto powiedział te słowa. "Chłopaki, to są w tej chwili najdroższe torby na świecie. Każda jest warta 55 milionów dolców" - powiedział Charles z zadziwiającym spokojem w głosie. Godzina 20:58, wyrobili się idealnie na czas. Teraz wystarczy zastawić pułapkę na Franchetti'ego. "Jacob idź na piętro, będziesz naszym aniołem stróżem. Fuge, stań za tymi drzwiami, po lewej. Ja z Lawmanem staniemy przy drzwiach przejściowych" - powiedział Charles wyraźnie surowym tonem. Godzina 21:00, punktualni jak szwajcarskie zegarki, po raz drugi otwierają się drzwi MuricaBank, lecz w holu nie ma nikogo. Oprócz Charlesa i Ekipy.
Zaczyna się ponad dwudziestominutowa strzelanina, bieganie od osłony do osłony, a oni ciągle przybywają. Gdzie jest Silvestro? Godzina 21:23, "Chyba skończyło im się mięso armatnie" - powiedział z dumą Fuge. Cała czwórka wyszła na zewnątrz. W deszczu dojrzeli... Barbarę celującą w swojego ojca, Dona Silvestro Franchetti'ego przy jego srebrnym Cognoscenti. Jedyne co mogą robić, to przyglądać się, co zrobi zaraz córka mafioza. Przykłada mu pistolet do czoła...

 

ZAKOŃCZENIE A
Barbara pomimo wcześniejszych zapewnień, że nie chce zabijać ojca, strzela mu prosto w głowę, a kawałki jego mózgu rozpryskują się na szybie jego Cognoscenti. Barbara, w której płynie gangsterska krew, dołącza do Ekipy i rozprawia się z resztą osłabionej mafii, udając się do jej głównej siedziby, zabijając wszystkich. Na zgliszczach dawnej mafii Franchetti'ego powstaje Gang Ekipy, prowadzony przez Barbarę i Charlesa, który specjalizuje się w pobieraniu haraczów, defraudacji i napadach na banki. Gang nie handluje narkotykami.

 

ZAKOŃCZENIE B
Barbara nie zabija swojego ojca. Mafiozo przekonuje ją, że jeśli zabije Charlesa, obsadzi ją na wysokim stanowisku w jego mafii. Barbara podchodzi do Charlesa, celuje mu w głowę.

 

ZAKOŃCZENIE B1
Barbara opuszcza broń. Charles zabija Silvestro. Barbara nigdy nie wybacza za to Charlesowi. Na zgliszczach dawnej mafii Franchetti'ego powstaje Gang Ekipy, prowadzony przez Charlesa, który specjalizuje się głównie w pobieraniu haraczów, napadach na banki i handlu narkotykami. Gang Ekipy okazuje się jeszcze gorszy od mafii Franchetti'ego.

 

ZAKOŃCZENIE B2
Barbara strzela w głowę Charlesa, a ten opada na ziemię niczym marionetka. Fuge reaguje natychmiast i zabija Barbarę. Silvestro ucieka i odkrywa, czemu jego córka chciała go powstrzymać. Czując się winny śmierci córki, upamiętnia ją, zawieszając działalność związaną z handlem narkotykami.

 

UKRYTE ZAKOŃCZENIA

 

ZAKOŃCZENIE B3
Barbara strzela obok Charlesa. Fuge reaguje natychmiast i zabija Barbarę. Charles zabija Silvestro. Na zgliszczach dawnej mafii Franchetti'ego powstaje Gang Ekipy, prowadzony przez Charlesa, który specjalizuje się w pobieraniu haraczów, defraudacji i napadach na banki. Gang nie handluje narkotykami.

 

ZAKOŃCZENIE B4
Barbara strzela w Little Jacoba lub w Lawmana. Fuge reaguje natychmiast i zabija Barbarę. Charles zabija Silvestro. Na zgliszczach dawnej mafii Franchetti'ego powstaje Gang Ekipy, prowadzony przez Charlesa, który specjalizuje się głównie w pobieraniu haraczów, napadach na banki i handlu narkotykami. Gang Ekipy okazuje się jeszcze gorszy od mafii Franchetti'ego.

 

ZAKOŃCZENIE B5
Barbara strzela w Fuge'a. Charles zabija Silvestro. Oboje nigdy sobie za to nie wybaczają. Na zgliszczach dawnej mafii Franchetti'ego powstaje Gang Ekipy, prowadzony przez Charlesa, który specjalizuje się głównie w pobieraniu haraczów, napadach na banki i handlu narkotykami. Gang Ekipy okazuje się jeszcze gorszy od mafii Franchetti'ego. Barbara staje się największym wrogie Charlesa.

Zobacz także

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

[94.195.***.***]
Crisko dodano: 01.08.2016, 17:18
GTA 6 nie będzie w vice city bo jak samo R* przyznało vice city miało niezapomniany klimat nie przez samo umiejscowienie akcji ale przez lata 80 w których się to działo i w czasach obecnych to nie było by to samo, podobnie jak GTA SA a GTA 5 a wracanie do lat 80 nie wchodzi w grę z powodu technologicznego cofania się, nie było by komputerów, internetu itp przez co mocno ucierpiała by rozgrywka i była by okrojona względem choćby GTA 5.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 01.08.2016, 17:37
Jeśli będzie Vice City lub Las Venturas to kupuję, o ile na PC wyjdzie xD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
MikeMG dodano: 01.08.2016, 18:05
Kupuję. Nieważne, gdzie i kiedy. R* zrobi dobre GTA nawet pod ziemią.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess dodano: 01.08.2016, 18:12
Jedyna słuszna opcja która jest w ankiecie to Vice City. Nie wyobrażam sobie innego miejsca jako miejsca akcji GTA VI.
+ +9 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 01.08.2016, 20:08
GTA VI-ce City... mówi samo za siebie.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Liptonix dodano: 01.08.2016, 20:34
Podoba mi się concept mapki z artykułu, choć wiadomo że im większa mapka, tym większa dbałość o szczegóły, ale gra na takiej przestrzeni sprawiałaby mega frajdę :) Opływanie tego wszystkiego w jachcie, jak dla mnie bajeczka!
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.08.2016, 20:35
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
natanpl dodano: 01.08.2016, 21:50
customizacja postaci kobiecej (znana już z GTA Online), rozpraszanie ochroniarzy swoimi wdziękami, co otworzyłoby nam drogę,tylko co jeśli podczas tworzenia postaci stworzymy
co takiego https://www.googl(...)pDwUM%3A ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
alpacino dodano: 01.08.2016, 22:20
Jak to 8 część, skoro cykl GTA liczy ich 14?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar do alpacino dodano: 01.08.2016, 22:42
Nie 14, a 15, jeżeli już jesteśmy tacy dokładni.
Ósma pełnoprawna - GTA, GTA2, GTA3. GTAVC, GTA SA, GTA4, GTA5.
GBA, LCS, VCS i CW to spin-offy. London 1961, London 1969, TLaD i TBoGT to dodatki.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.0.***.***]
MS dodano: 02.08.2016, 01:12
ta fabuła jest mocno naciągana i średnia
ja bym zostawił +- cś w tym stylu tylko, że z 1 protagonistką

szacun, że ci się chciało tyle pisać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.246.***.***]
nie dodano: 02.08.2016, 09:32
Jakim cudem tak spora ilość osób zagłosowała na Cały teren USA + wszystkie miasta, skoro to nie było by w stanie zainicjowania.
Mam na myśli to że Rockstarowi nie chciało by się tych wszystkich miast robić, wyobrażacie sobie to że w każdym z tych miast jest jakaś aktywność poboczna, przy tym byłoby mnóstwo roboty...
A i jeszcze jedno, ile by taka gra ważyła? Sądze że około 500GB +/-.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
mike92 dodano: 02.08.2016, 10:19
Można pisać wszystko o nowym GTA, Rockstar Games i tak nas wszystkich zaskoczy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.141.***.***]
Darius dodano: 02.08.2016, 17:30
Scenariusz fajny ale co do zakończeń to jak wyobrażasz sobie śmierć głównego bohatera? Przecież to by było co najmniej bez sensu... A , B i B1 ok ale reszta zakończeń niemożliwa :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar do Darius dodano: 04.08.2016, 20:45
Khy, khy, GTA 5 i zakończenie A i B, khy, khy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
basikdudek dodano: 05.08.2016, 14:07
ciekawe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
ktoś dodano: 24.08.2016, 23:38
Odpowiedź: każde wyżej wymienione zakończenie jest błędne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Lola dodano: 25.08.2016, 00:28
No bo jeśli Barbara nie zabije Silvestro ( szefa mafii ), a Charles nie podejmie żadnej kluczowej decyzji to mafia będzie dalej funkcjonować tak jak dotychczas, a gra będzie całkowicie pozbawiona sensu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
* do Lola dodano: 25.08.2016, 00:38
Więc musi zginąć..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Lola dodano: 25.08.2016, 00:08
Hmm.. najbardziej prawdopodobne jest zakończenie A. W końcu przez całą grę chciała go zabić, a na dodatek należy do mafii, więc nie ma skrupułów -> czyli dąży za wszelką cenę do zrealizowania celu -> czyli konsekwencją tego działania jest to, że Barbara zabija Silverto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
* do * dodano: 25.08.2016, 00:46
Wkradł się mały błąd ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.232.***.***]
TheBlur dodano: 02.08.2016, 10:02
Jedno jest pewne - NIGDY NIE BĘDZIE ŻEŃSKIEGO PROTAGONISTY. Koniec i kropka. Jakoś nie wyobrażam sobie kobiety ganiającej z baseballem po ulicy i tłukącej przechodniów, trzeba być skończonym idiotą i typowym upośledzonym genderowcem aby nie rozumieć, że kobieta nie jest takim prymitywnym i stworzonym do rozróby stworzeniem jak facet. Niedorzeczność. Tak samo jak i GTA po za USA - tego już nawet tłumaczyć nie trzeba. Co do GTA w całym USA - nierealne, za dużo roboty. Nawet wymagania były absurdalne, a i rozgrywka dziwaczna - za dużo terenu - większość musiała by pozostać nieużytkiem
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MrKevlar do TheBlur dodano: 02.08.2016, 13:44
Tak jak ktoś mnie kiedyś poprawił - wielkość obszaru gry nie wpływa na wymagania. (Patrz: Daggerfall - mapa wielkości Wielkiej Brytanii). Wielkość mapy wpływa jedynie na to, ile gra waży.
Wystarczy mapa wielkości USA z The Crew - jest ok. 15 razy większa od mapy GTA 5, a sama gra waży 3,5 raza mniej, czyli 18 GB. Można? Można.
Zgodnie z prawem Moora, pojemności dysków podwajają się co dwa lata, a dzisiejszym standardem są dyski 1TB. GTA6 wyjdzie w 2019/2020, więc wtedy standardem będą dyski 4TB. Co to będzie nawet 250GB przy 4TB? To taka sama skala jak gra, która waży 62GB zainstalowana na dysku 1TB, czyli mniej więcej takie GTA 5 dzisiaj.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.09.2016, 16:08
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Maciej do TheBlur dodano: 15.09.2016, 09:25
http://www.imdb.com/title/tt0100263/?ref_=nv_sr_2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.72.***.***]
Daniels dodano: 02.02.2018, 00:59
Zauwazcie ze w nazwie Vice city jest Vi Czyli wyjdzie VI
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Daniels dodano: 02.02.2018, 02:48
Mam taką nadzieję :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (25 opinii) Skomentuj

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 27963

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 90,35
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,86
3.  RAFkin 36 412/539 88,22
4.  adi55500... 36 401/554 86,97
5.  Wookie1 31 389/465 86,74
6.  KyloHims... 34 389/525 85,71
7.  EngineV8 33 379/494 84,85
8.  Brus 34 377/509 84,44
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,94
10.  Wichu 29 341/435 81,22
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  RAFkin 1 436 1315
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.