Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Koło Fort Carson znajduje się tajemniczy tunel.

Najnowsze informacje

862VWielkie zmiany w kreatorze map! News | | 20.07.2016 17:25 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online Kreator map Rockstar Games

Początek sierpnia to czas, kiedy każdy twórca ciekawych akcji w kreatorze map do GTA Online powinien zwrócić uwagę na nowości wprowadzane przez studio Rockstar Games.

Wielkie zmiany w kreatorze map!

2 sierpnia w GTA Online pojawi się specjalny kreator map kaskaderskich, który pozwoli użytkownikom tworzyć ciekawe trasy z użyciem nowych obiektów. O jakich elementach mowa? Wystarczy włączyć dowolny wyścig kaskaderski w GTA Online, by poznać nowe obiekty, przeszkody i trasy, które wyśmiewają grawitację. Pętle, rampy, rury, kręgle i przyspieszeniem... czy wszystko będzie dostępne w nadchodzący kreatorze map? Okazuje się, że Rockstar Games przygotuje o wiele więcej, niż zapowiadano! 

Zobacz: [GTA Online: Karkołomne wyczyny już dostępne!]

Kolizje obiektów zostały wyłączone przy okazji aktualizacji 1.34. To umożliwiło nałożenie na siebie kilku obiektów i stworzenie ciekawego obiektu. Gracze upatrywali nawet możliwość zbudowania własnego miasta, dzięki nieznacznym poprawkom w kreatorze map. Najnowsza aktualizacja planowana na początek sierpnia sprawi, że... będziemy w stanie usunąć obiekty, które znajdują się w grze. Prace nad funkcją wciąż trwają.


@Zorvaine

To jednak nie koniec nowości. Gracze wiedzą, że najnowsze wyścigi kaskaderskie potrafią sprawić wiele trudności, gdy trafimy na pułapki i niespodziewane przeszkody. Kreator umożliwi wykorzystanie takich elementów jak kręgle, piłki oraz ruchome obręcze w tubach. Dodatkowo Zorvaine zlokalizował w nowych trybie kreatora opcję, dzięki której dodamy w okolice trasy głośnik. Możemy wybrać dowolny dźwięk oraz jego głośność i ilość powtórzeń w ciągu całego wyścigu/okrążenia. W puli dźwięków znajdziemy m.in. gitarę, grzmoty i odgłosy zwierząt.


@Zorvaine

Z kolei panel przyspieszenia będzie zawierać kilka wartości. Te oczywiście będą wpływać na prędkość pojazdu samochodu.  Weak / Normal / Strong / Extra Strong / Ultra Strong​

@Zorvaine

Kreator prezentuje się coraz lepiej. Rozbudowana funkcjonalność w połączeniu z kreatywnością graczy sprawi, że Social Club zaleje fala zwariowanych wyścigów, które z pewnością mogą konkurować z kultową TrackManią. A czy ty skorzystasz z nowych dobrodziejstw, jakie zaoferuje kreator map? Daj znać w komentarzu! 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 56
omosquito dodano: 21.07.2016, 04:24
"Najnowsza aktualizacja planowana na początek sierpnia sprawi, że... będziemy w stanie usunąć obiekty, które znajdują się w grze" No powiem kosmos!!! w końcu można będzie te niezniszczalne lampy usunąć. Jeśli wszystko co jest zapowiadane wejdzie w życie, to aktualizacja kreatora będzie najpiękniejszym dodatkiem jaki można sobie wyśnić "Karkołomne wyczyny" będą się przy niej chować :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
random dodano: 21.07.2016, 13:35
Czekam na Nürburgring
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.175.***.***]
aaa dodano: 20.07.2016, 18:49
Wkradł się błąd w drugim akapicie: "Pracę nad funkcją wciąż trwają" - prace, nie pracę. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Kubixx do aaa dodano: 20.07.2016, 20:12
Dobrzę, już poprawią.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Kubixx dodano: 20.07.2016, 20:20
Jak już to "Kubixxx" :) Dzięki za czujność.

Co sądzisz o kreatorze map?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Kubixx do Kubixxx dodano: 20.07.2016, 20:28
Kubixxx, chyba wiem kim jestem czyli Kubixx.

Sądzę, że powinniście banować ludzi którzy zamiast komentować newsa, komentują błędy w tekście, od tego powinna być osobna opcja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.169.***.***]
Kubix do Kubixx dodano: 20.07.2016, 21:07
Kubixxx - owi czasem się zdarzy taki błąd a nie wszyscy są tak "kumaci" żeby napisać mu na priv. Kubixx, banowanie, nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Wszyscy czytelnicy by wylecieli, a przecież chodzi o duży ruch na stronie. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Kubix dodano: 20.07.2016, 21:35
Szampańska zabawa

@Zarejestrowany user zazwyczaj napisze do mnie PW, gdy zauważy mały błąd. Macie jednak panowie rację, że coraz częściej uwaga czytelnika nie skupia się na treści.


@omosquito - i tak wiem, że to Ty! :D
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 21.07.2016, 00:26
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do Kubixxx dodano: 20.07.2016, 23:57
Dobra pobawili my się pośmali, to czas na odpowiedź na pytanie Kubixxxa: No jeśli wszystko co widać w karkołomnych wyczynach nam udostępnią to będzie rewelacja. W końcu powstaną prawdziwe tory rodem z F1. Każdy rajdowiec będzie tym zachwycony. Z tego co zaobserwowałem, to już w NODO jest kilku chętnych żeby zrobić np. Monzę z prawdziwego zdarzenia itd. Ja się już nie mogę doczekać :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
Reeesio do omosquito dodano: 21.07.2016, 00:50
Nawet te standardowe trasy sa spoko,ale ciekawe co ludzie do tego jeszcze dorobia,moze byc niezla zabawa
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixx dodano: 21.07.2016, 16:51
Bez przesady bym miała kogoś banować za to, że wytyka błędy. Grunt by robił to kulturalnie, w końcu redaktor także jest człowiekiem i zdarzają mu się błędy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.169.***.***]
Maciek093 dodano: 02.08.2016, 11:52
W jaki sposób będzie można uruchomić ten kreator?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Maciek093 dodano: 02.08.2016, 13:42
Wchodzisz w kreator Online i wybierasz wyścig

Stunt Race
Lądowy
W powietrzu
Na wodzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]