Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli spróbujemy zrobić telefonem zdjęcia ładnych dziewczyn na ulicy, kończy się to czasami komentarzem "Yeah, you will jerk off to it at home..."

Najnowsze informacje

4439VGTA V Redux na oficjalnym zwiastunie News | PC | 12.05.2016 18:37 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: Download GTA GTA V Redux mody Modyfikacja

GTA V Redux po raz kolejny pokazuje swoje możliwości w najnowszym zwiastunie. Tym razem Josh Romito przygotował 3-minutowy film, prezentujący odświeżone Los Santos. 

GTA V Redux na oficjalnym zwiastunie

Już na pierwszy rzut oka widać, że autor skupia się przede wszystkim na wzmocnionym kontraście. Obiekty, jak i cały świat gry prezentuje się bardzo żywo i zwiększa apetyt graczy. Na szczęście twórca zajmuje się nie tylko poprawą walorów graficznych i w planach w dalszym ciągu jest zmodyfikowanie silnika fizyki. Poniższy zwiastun przedstawia kilka losowych scen, które udowadniają, że włożona praca nie idzie na marne. 

Należy jednak pamiętać, że autor dysponuje kosmicznym sprzętem, o którym pisaliśmy w marcu na stronie głównej. Tekstury najwyższej jakości, ENB i pozostałe elementy zabiorą grze maksymalnie 10 klatek na sekundę. Waga pliku według wczesnych prognoz może spokojnie przekroczyć 1GB. Data wydania GTA V Redux wciąż nie jest sprecyzowana, dlatego na tę chwilę musimy się nacieszyć jedynie dynamiczną prezentacją. 

 

Na dokładkę mamy również kilka najnowszych screenów, które możesz zobaczyć w poniższej galerii zdjęć.

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

[93.159.***.***]
D666A dodano: 12.05.2016, 19:21
Dat... Dat is perfect
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek dodano: 12.05.2016, 20:14
Strasznie sztucznie to wygląda... jedynie co to lepsze wybuchy i ładniejsza woda. Tyle.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.195.***.***]
Crisko dodano: 12.05.2016, 21:16
Mam mieszane uczucia, z jednej strony wygląda lepiej ale z drugiej niektóre ujęcia są zbyt "cukierkowe" i wygląda to tandetnie, ziemia z góry tak nie wygląda, leciałem samolotem to wiem więc sprawdzone info.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee dodano: 13.05.2016, 00:21
Wygląda to całkiem nieźle aczkolwiek na mniej największe wrażenie zrobił deszcz hmm nie wiem dość specyficzne upodobania mam do mokrych powierzchni więc ten aspekt w samym GTA V jest przyzwoity jednak tutaj widać napracowanie. Aczkolwiek trochę brakuje mi efektu burz podczas ulewy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Słabe dodano: 13.05.2016, 12:38
Strasznie to słabe - ja się pytam - po cholerę ulepszać grę, której warstwa artystyczna jest znakomita?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo do Słabe dodano: 13.05.2016, 16:06
Właśnie. Modderzy na siłę próbują coś robić z oprawą graficzną. Ten mod tylko psuje klimat gry. Wszystko jest przejaskrawione tak, że w to się nie będzie dało grać. Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej modów graficznych powstaje właśnie do gier, które już oryginalnie mają ją bardzo dobrą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Fronynyl do Migulo dodano: 13.05.2016, 16:31
Ojtam ojtam... Mi się ten mod podoba (i większości społeczności moderskiej także). Jak dla mnie gra jest trochę zbyt blada.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Fronynyl dodano: 13.05.2016, 16:42
Pamiętaj, że większość nie zawsze ma rację :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.127.***.***]
Ver dodano: 13.05.2016, 17:45
fajnie ten NOoSE annihilator GTA5, policja będzie końcu mieć annihilatora helikopter jak GTA4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Michau3Q dodano: 13.05.2016, 18:15
a na muli mozna z tym grac?

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Michau3Q dodano: 13.05.2016, 18:34
Teoretycznie tak. Nikt Ci nie zabroni. Ale jest możliwość, że złapiesz bana
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.173.***.***]
Gromit do Kubixxx dodano: 14.05.2016, 00:36
Złapie go szybciej niż myśli.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
fakelol dodano: 16.05.2016, 11:06
Nieźle jak na grę z 2013, jednak trochę IMO czas stracony... Na multi i tak będzie to wyłączone, a singiel szybko się znudzi... dodatkowo dochodzi kwestia sprzętu jaki trzeba mieć, żeby to uruchomić... połowa pensji pewnie by poszła.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
Grzybek dodano: 28.05.2016, 22:58
Połowa pensji? Połowa pensji dla kogoś kto zarabia 16tyś miesięcznie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]