Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Produkcja GTA V kosztowała ~200 milionów euro.

Najnowsze informacje

1871VYoung Maylay podsyca apetyt graczy? News | | 03.03.2016 19:26 przez Kubixxx | Tagi: CJ DLC GTA Shawn Fonteno

Young Maylay podsyca apetyt graczy?

Young Maylay (którego kojarzymy z GTA: San Andreas) opublikował ciekawe zdjęcie na swoim Instagramie... Czy raper jedynie bawi się z fanami?

Na Instagramie rapera pojawiło się zdjęcie na którym pozuje wraz ze swoim kuzynem Shawnem "Solo" Fonteno. Mały kolaż ukazuje dodatkowo postacie z serii GTA, w które wcielili się panowie. Każdy oczywiście może uznać post Young Maylay'a za nic nie znaczące fotki, jednak opis zdjęcia szybko zainteresował graczy. Yan2295 zdołał zapisać post przed późniejszą edycją autora. "DLC" z niewiadomych przyczyn zniknęło z opisu.

Warto również dodać, że zdjęcie nie jest aktualne. Wykonano je podczas nagrywania krótkiego dokumentu dla worldstarhiphop.com, który można obejrzeć tutaj.

 

 

Jak myślicie... Jest coś na rzeczy? :) 

 

@Aktualizacja - 03.03 - Nie trzeba było długo czekać na zdementowanie plotek... W związku z tym mamy do Was pytanie... Czy sądzicie, że spotkanie CJ'a i Franklina w świecie GTA byłoby dobrym rozwinięciem historii w piątce? Oczywiście kwestię łączenia uniwersów 3D i HD odstawiamy na bok.

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 30
Migulo dodano: 03.03.2016, 20:32
Wątpię, że Rockstar po podzieleniu uniwersów będzie robił ich połączenie. DLC prawdopodobnie powstanie, ale Young Maylay odegra tam pewnie epizodyczną rolę (tak jak Solo w San Andreas).
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
rozruba97 dodano: 03.03.2016, 19:43
Jeżeli faktycznie w "dlc" o którym tutaj mowa miałby pojawić się CJ to byłoby to wbrew zasadom uniwersum, które sie ze sobą nie łączą (3D -> HD), oczywiście nikt też nie powiedział, że sytuacja może się zmienić a fotka i wpis, z którego została usunięta fraza dlc może okazać się wpadką kontrolowaną/celową. Teraz tylko czekajmy na dalszy obrót sprawy :). Jak wiadomo, początkowo R* nie planował wydawania dlc fabularnego do GTA V, teraz sprawa ma się inaczej. Ten wpis może być jakimś punktem zaczepienia.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do rozruba97 dodano: 03.03.2016, 20:50
Myślę podobnie jak Ty, ale w sumie na dobrą sprawę to w DLC może zdarzyć się wszystko i jak wiemy wyobraźnia R* jest bardzo duża. Zobaczymy. Albo byłabym za tym, że to jakiś chwyt marketingowy, mający na celu przykuć uwagę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee dodano: 03.03.2016, 21:07
Ja czekam na E3. Jak tam Rockstar nic nie wspomni to raczej można zapomnieć o jakimś fabularnym DLC. Oczywiście nie chciałbym być złym prorokiem zwłaszcza jak cały czas dostajemy ciekawe plotki jednak chyba Rockstary za bardzo skupiły się na Online olewając singla co widać po tym, że już dosłownie nic na niego nie trafia i tak może być z fabularnym DLC.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin dodano: 04.03.2016, 01:50
Podejrzewam, że na E3 może pojawić się coś dużego ze względu na aurę skrytej tajemnicy, która pojawia się w ostatnim czasie. Musi być coś na rzeczy, tylko jak na razie nie wiadomo co i czy w ogóle rzeczywiście coś się pojawi.
Mimo wszystko gwiazdy na niebie podpowiadają, że coś rzeczywiście może być. Domysły pomijam, bo wyobraźnia może ponieść znacząco wyobraźnia.
Samo łączenie osobnych uniwersów też mi nie pasuje, bo zresztą sam R* rozdzielił owe uniwersa, lecz może być jakieś logiczne połączenie. Rzecz jasna weźmy pod uwagę to, że samo zdjęcie podsyca uwagę i o to tylko głównie może chodzić.
W takich przypadkach powtarzam, że najlepiej jest to wszystko przeczekać, bo póki co możemy opierać się jedynie na własnych domysłach. Oczywiście to nie jest złe, ale tak na dobrą sprawę nie wyjdzie to na dobre, gdyż w rzeczywistości może okazać się zupełnie inaczej.
R* jest zdolny do niespodzianek, nawet i tych największych, także tak na dobrą sprawę można przygotować się na wszystko, a nawet i na nic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Liptonix dodano: 03.03.2016, 21:52
Ktoś leci sobie z graczami w ***** :v pytanie tylko kto, czy RG czy osobistość z newsa?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
envelope do Liptonix dodano: 04.03.2016, 12:06
Mają tam pewnie niezły ubaw jak widzą co się dzieje z graczami. Jeden malutki wpis, zdjęcie, cokolwiek i już boom. A prawda jest taka że będzie to pewnie patch do online, jakieś ubrania z napisem CJ, lub posiadłość do kupienia na grove street ;). Oczywiście to są tylko przykłady dla żartu. Tyle razy widzieliśmy Fonteno (czy jak mu tam) jak sobie machnął fotę w stroju do motion capture, i co? no i kurde nic. Przynajmniej na razie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee do dodano: 04.03.2016, 12:15
Nie ma szans na mieszanie uniwersów chyba, że Rockstar zrobi jakąś rewolucje w swoich planach. [Ofc nie mówimy tu o easter eggach, które tego założenia nie dotyczą]. A tak btw. jak można popełnić tyle błędów? :p Ja staram się być wyrozumiały bo samemu czasem gafę strzele, ale to mnie przerasta. Pomijając, że ostatniego zdania nie rozumiem jakbym na nie nie spojrzał.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do dodano: 05.03.2016, 10:05
Kiedy GTA Site będzie blokować takich użytkowników?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Bartex2 dodano: 05.03.2016, 11:09
To zwykły troll piszący z anonima, ale oczywiście usunę komentarz i zablokuję, jednak pewnie nie ostatni raz tak będzie :/
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 05.03.2016, 11:12
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartek2016gta dodano: 12.03.2016, 18:41
Wielka Szkoda że nie będzie już takich części jak San Andreas i Vice City ... ten klimat jest niezastąpiony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]