Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wskaźnik w przeglądarce internetowej to nie palec wskazujący, a środkowy.

Najnowsze informacje

6436VPolskie Daewoo Tico w GTA V News | | 15.01.2016 19:19 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: Daewoo Tico GTA mod

Polskie Daewoo Tico w GTA V

Każdy z nas kojarzy auto-żelazko, które po dzisiejsze dni porusza się po drogach w niezliczonych ilościach. Nasz rodak darewnoo wykonał świetny model Daewoo Tico SX do GTA V.

Autor skorzystał z modelu, który współtworzył do poprzedniej części GTA i tym wzbogacił Daewoo o niesamowite możliwości modyfikacji wyglądu pojazdu. Off-roadowy styl, pralka w środku, a może podrdzewiałe progi? Wybieraj ciekawe warianty spośród 110 opcji

W kilku zdaniach na temat Daewoo Tico:

110 części do tuningu, 8 elementów losowych (niektóre z nich mogą się znaleźć w środku pojazdu, a jak wiemy nawet Ford Transit wysiada przy Tico :)), możliwość zmiany numerów na tablicy rejestracyjnej pojazdu, dostosowany handling, możliwość podłączenia przyczepy i wiernie odwzorowany środek pojazdu powinny skusić każdego gracza.

darewnoo znany jest w środowisku moderów dzięki świetnie wykonanym pojazdom do GTA IV. Aby poznać najciekawsze projekty autora, wystarczy wejść na oficjalną stronę

Figureight również zachwyca się modelem. Sprawdź, jak prezentuje się Tico w grze.

 

Więcej informacji na temat modyfikacji znajdziesz TUTAJ. My kolei zachęcamy do odwiedzenia strony autora. Jak widać... Polak potrafi! :) A Wam jak się spodobało Daewoo Tico? Czekamy na Wasze komentarze!

 

PS. Dzięki Marcin za nadesłany materiał!

 

@Aktualizacja 16.01


Na prośbę autora modyfikacji sprostowaliśmy kilka informacji zawartych w tekście. Dodatkowo darewnoo zwrócił uwagę na fakt, ze głównym autorem modelu 3D jest Lazlow555, a on odpowiadał za korektę błędów, tekstury, publikację itp. 

Archiwalny zapis postępów prac przy oryginalnym modelu Daewoo Tico do IV jest dostępny do wglądu TUTAJ. Z kolei TUTAJ możemy przejrzeć pracę wykonaną podczas konwersji pojazdów do V 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
hoger dodano: 15.01.2016, 20:12
Fiat Multipla jeszcze powinien być :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
EngineV8 dodano: 16.01.2016, 08:33
Dawno dawno temu, kiedy jeszcze pracowałem w sklepie meblowym, pewnego razu na jeden dzień zostałem "wypożyczony" do sklepu z wyposażeniem łazienek, który prowadził syn szefowej wcześniej wspomnianego sklepu meblowego. Pamiętam jak zmieściliśmy klientowi do Tico właśnie, wannę narożną :P Wpasowała się idealnie, nawet bagażnik się zamknął! Tak więc z autopsji wiem iż te porównania Tico do Transita to nie przypadek :)
A mod jak najbardziej ciekawy, ładnie wygląda i ma fajne opcje. Szkoda tylko że w przypadku GTA V nie bawię się w mody, ale kto wie jeśli pojawi się więcej tak rozbudowanych modeli to może się przekonam :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 dodano: 15.01.2016, 22:33
Dobre :) czekam na malucha, syrenkę, dużego fiata, poloneza, nyskę, żuka, warszawę, i starego autosana :D
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.01.2016, 22:34
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do marian19922 dodano: 15.01.2016, 22:44
A zamiast LSPD to MO :)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.81.***.***]
Imp do marian19922 dodano: 16.01.2016, 11:22

marian19922 napisał:

Dobre :) czekam na malucha, syrenkę, dużego fiata, poloneza, nyskę, żuka, warszawę, i starego autosana :D


Na razie mamy niestety tylko maluszka i bodajże syrenkę w wersji pickup... ;)

Do listy dodałbym jeszcze Jelcza M11 i L11.

http://gtapo(...)d_id=198
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Imp dodano: 16.01.2016, 14:10
Ja zawsze ubóstwiałem węgierskie Ikarusy w GTA 4. Szczególnie te przegubowe sprawiały wiele radości :D http://www.gtain(...)-280-v3/
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.81.***.***]
Imp do Kubixxx dodano: 16.01.2016, 20:10
Wiem co masz na myśli :) ja też bardzo je lubię. Nie tylko w GTA, ale także w przeróżnych symulatorach autobusów, jak na przykład OMSI.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 34656

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.