Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W Downtown znajduje się budynek VCN (wiadomości Vice City). Po wejściu do środka przeniesie nas na dach, gdzie znajdziemy śmigłowiec. Za nim znajdują się 3 okna. Jeśli wskoczymy do tego po prawej, znajdziemy złote jajo na piedestale.

Najnowsze informacje

5643VWracamy do Liberty City?! News | | 26.12.2015 14:55 przez Kubixxx | Tagi: DLC Dodatek GTA Liberty City

Co się dzieje w te święta! W sieci pojawiły się nowe informacje związane z dodatkiem do trybu fabularnego. Prawdopodobnie wrócimy do dobrze znanego Liberty City! Analiza grafiki w rozwinięciu newsa!

Wracamy do Liberty City?!

Aby jakoś ułożyć wszystkie informacje, krótką podróż rozpoczniemy od tweetów dobrze Wam znanego użytkownika TezFunz, który potwierdził autentyczność swoich przecieków już kilkakrotnie. Na jego tablicy pojawiła się grafika, którą możecie ujrzeć wyżej. Udało się dopasować barwy na zdjęciu i usunąć białe krycie na zdjęciu (Autor - @Tino_Seifert). 

Co widzimy? Znaczna większość uważa, że na grafice znajduje się panorama Liberty City. Zdjęcie zostało odnalezione w plikach gry pod nazwą v_dlc_story. W tej chwili nie wiadomo, czy zdjęcie jest kadrem z nadchodzącego zwiastuna nowego DLC (osobnego tytułu? A może Agent się budzi? :)) Na pewno możemy przekreślić jakiekolwiek powiązania związane z wydaniem GTA: LCS na mobilne urządzenia. Postanowiliśmy przeprowadzić szybką analizę fotografii, która ukazuje kilka punktów wspólnych, które mieliśmy okazję ujrzeć w GTA IV.

Analiza zdjęcia

Zaznaczyliśmy 4 obszary na zdjęciu, które są dowodem na to, że to właśnie panorama Liberty City znajduje się na fotografii. Ujęcie ukazuje dzielnicę Dukes na pierwszym planie. W oddali widzimy Algonquin i Bohan (z prawej). Pod zdjęciem powinno się rozpoczynać lotnisko Francis International.

1. Panorama Algonquin w tle. Wystarczy porównać ułożenie budynków np. z TYM zdjęciem.

2. Kształt budynku przypomina LC24 Tower.

3. Liberty State Pavilion Towers

4. Tereny przemysłowe znajdujące się przy Tudor St. Dobrym zobrazowaniem całości będzie poniższa mapa dzielnicy:

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na linię metra, która na tym odcinku przebiega w równej linii (pod Huntington St. do Stacji Square i dalej na teren lotniska). W centralnym punkcie fotografii widać owe metro.

Dj Whoo Kid

Większość internautów i osób wypowiadających się na temat przecieku sądzi, że w ciągu kilkunastu dni Rockstar ogłosi coś wielkiego. My oczywiście zalecamy podchodzić z dystansem do tych wiadomości oraz na tę chwilę nie łączyć ich z informacjami na temat DLC do trybu fabularnego

Czas zweryfikuje, czy powyższe wiadomości są prawdziwe. W tym przypadku warto jednak przytoczyć wywiad z DJ Whoo Kid (na zdjęciu poniżej), którego znamy m.in. ze współpracy z grupą G-Unit. Rockstar Games też miał okazję współpracować z didżejem przy okazji premiery drugiej części Max Payne'a w 2002 roku. 

W wywiadzie udzielonym na początku 2014 roku muzyk zapytany o pracę przy grach przyznał, że miał okazję pomagać przy tworzeniu jednej z części Call of Duty i GTA. Dodatkowo wyjawił, że pojawi się w nowej części GTA, która powróci kolejny raz do Nowego Jorku.

(Kliknij w zdjęcie poniżej, by przejść do wywiadu)

 

Czy według Was powrócimy do Liberty City? :) Podzielcie się koniecznie swoimi opiniami!

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (56) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
PanWollek dodano: 26.12.2015, 15:03
O kurde zapowiada się syto! :O
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
dafii88 dodano: 26.12.2015, 15:11
Moim zdaniem tak się stanie. Ten kto oglądał przerywniki między misjami w V i dobrze słuchał (czytał) co mówili to zauważył, że dużo razy mówili o Liberty City, W kinie można oglądać także film o podróży do Liberty City. Tak samo w San Andreas było dużo powiązań z LC a misja gdzie się tam leciało to potwierdza i IV część odgrywa się właśniew tym mieście. Ja stawiam, że albo w DLC powrócimy do LC albo w następnej części GTA. Chociaż ja stawiam na nadchodzące DLC. Ja się mocno ucieszę bo kocham to miasto jak w realu tak i w grze :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.227.***.***]
MetoPyton dodano: 26.12.2015, 15:24
Ten Ziomek od tego przecieku to już pokazał, że potrafi przewidywać kolejne DLC. Jak on coś mówi to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że to prawda. Jestem jednak ostrożny w osądach, i jak nie dostanę info od R to pozostanę sceptycznie do tego nastawiony. Dodam również, że wg niego w następnym tygodniu okaże się czy LC w GTA 5 to prawda czy nie.
Nie zmienia to faktu, że LC ma swój klimat i jest świetnym miastem do zabawy.Wszelkie ciemne zakamarki, metro, tunele itd. Byłoby milo.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do MetoPyton dodano: 26.12.2015, 15:28
I to jest najlepsze podejście! Zawsze do informacji niepotwierdzonych przez R* musimy podchodzić z dozą bezpieczeństwa :)

Dodatkowo jak Wiszkas wspomniał... "Liberty City, It's over!" Tego na razie nie wiemy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.160.***.***]
Arti682 dodano: 26.12.2015, 19:03
Wszelkie dodatki do GTA zawsze spoko ,chociaż LC nigdy mnie nie zachwycało z pewnością bym ograł.Natomiast jeżeli okazało by się że to dotyczy kolejnej części (mało prawdobodobne) to jednocześnie cieszyłbym się i trochę obawiał ,bo jak już wspomniałem LC nigdy mnie nie porywało.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus dodano: 26.12.2015, 16:03
Chyba że Rockstar chcę wydać coś typu "GTA IV Stories" na PSVitę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi do Dexus dodano: 26.12.2015, 19:33
To by było ciekawe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
koziolek117 dodano: 26.12.2015, 20:16
To juz kolejna pogłoska o Liberty City w "piątce" :) Robi się ciekawie, nie pozostaje nam nic tylko czekać!
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Chaffee dodano: 26.12.2015, 15:43
Let's Go Bowling! :p A tak poważnie jeśli miałoby okazać się to prawdą to mam nadzieje, że Rockstar nie zapomni o starych towarzyszach i zobaczymy Little Jacob'a [bo na Niko raczej nie ma szans zwłaszcza na waśni między aktorem odkrywającym role, a Rockstar].
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do Chaffee dodano: 26.12.2015, 15:48
UWAGA! Ten komentarz zawiera spoiler odnośnie zakończenia GTA IV

Właśnie ciekawe, ale nie liczył bym na wszystkie a szczególnie na Romana bo w końcu tak jak by decydowaliśmy o jego losie w ostatniej misji. Ciekawe jak to rozwiążą
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
ViktimVKT do TheFlashes dodano: 26.12.2015, 20:30
Uczynią tylko jedno z zakończeń kanonicznym - proste.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.252.***.***]
klik dodano: 26.12.2015, 19:41
W końcu lotniska też miałyby swoją funkcję. Marzy mi się latanie pomiędzy wyspami w grach, a szczególnie bez żadnych przerywników. Zostawiasz za sobą miasto zanikające pomiędzy niebem, a oceanem kiedy przed tobą otwiera się nowy ląd:D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.227.***.***]
MetoPyton do klik dodano: 26.12.2015, 20:53
Szczerze mówiąc jeżeli LC będzie w GTA Online to spodziewam się przerywników podczas podróży. Twoja wizja jednak jest świetna.

A, że to jest możliwe to wiem po tym, jak jeszcze na PS3 gracze latali do NY więc LC spokojnie da się zrobić. Poza tym do Wieśka ma zostać dodany nowy teren więc to mówi samo przez się.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo dodano: 26.12.2015, 20:54
Ciężko stwierdzić ile w tym prawdy. Rockstar w każdej swojej grze w jakiś sposób się odwoływał do Liberty City, a duża część z nich właśnie tam się działa co oznaczałoby, że to może być prawda. Ale nie sądzę, by Rockstar chciał znowu nas zabierać do Liberty, zwłaszcza że ostatnia część była w LC i większość graczy jest nim zwyczajnie znudzona.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ dodano: 26.12.2015, 21:17
Na pewno jako DLC jest to bardziej prawdopodobne niż Vice city, bo miasto z czwórki wystarczy troszkę odświeżyć i z shaderami z piątki znów będzie wyglądać ładnie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.152.***.***]
Redlixxx dodano: 26.12.2015, 21:34
Co jeżeli R* planuje kilka DLC fabularnych? :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Pffffff dodano: 26.12.2015, 21:35
To jest patologia żeby analizować zdjęcia z nieoficjalnego źródła, które same w sobie są zagadką. Jakby wiedział to by powiedział po prostu napisał w tweecie i nie bawiłby się w fotoszopkę ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vader111 dodano: 26.12.2015, 21:49
Kolejny powrót do LC, trochę zastanawiające. Obstawiam połącznie fabularne między GTA IV, a GTA V. Wydaje mi się, że ten dodatek mógłby opowiadać o Lost MC jeśli mamy do czynienia z Liberty City i gdy będzie to swego rodzaju połączenie dwóch gier R*. Być może miasto z czwórki pojawi się w swego rodzaju prologu, lub retrospekcji.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.12.2015, 21:51
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
DriveBy dodano: 26.12.2015, 22:59
Na następne GTA jeszcze dużo za wcześnie. Kolejne Storie's? Raczej odpada ponieważ konsole przenośne w dobie smartfonów wymierają.

DLC? - Mozliwe. GTA V zarobiła grube miliony, więc nie zdziwie się jak otrzymamy DLC z dodatkowym miastem czyli z czymś czego nikt by się nie spodziewał a R* jest do tego zdolne i to ten sam silnik więc lekkie przemodelowanie miasta i siedzi. Być może poszlaką jest koszulka, którą możemy otrzymać w GTA: Online jak pobierzemy na smartfony LCS i ma ona napis - I love LC
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Zimonolkey dodano: 26.12.2015, 23:10
plis tylko nie to
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GTA135345 dodano: 26.12.2015, 23:56
Oj trzeba szybko kompa zrobić :D i zakupić GTA V i czekać z hajsem na DLC :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek dodano: 27.12.2015, 00:14
LC jak najbardziej możliwe, wystarczy lekko poprawić tekstury z IV i miasto gotowe ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX dodano: 27.12.2015, 01:15
GTA 6 i mapa wielkości Liberty City z GTA 3. Ciekawe jak bardzo dopracowali by tak małe miasto przez te kilka lat :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 27.12.2015, 11:43
Powrót na East Coast, oh yeah, podoba mi się! ;D Liberty City i Vice City to moje ulubione lokacje.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 dodano: 27.12.2015, 12:34
Myślę że coś jest na rzeczy :) o ile mnie pamięć nie myli to zaraz przed dodatkiem szefowie i przestępcy albo po chyba tezfunz podał że rockstar szykuje coś dużego, coś nad czym pracują albo pracowali od 2013 roku
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KamayPL dodano: 27.12.2015, 13:53
Ja mam podejrzenia apropo TLAD. Kiedyś tam coś było o innym zakończeniu gdzie gang Lost miał wyciąć/uciciąć genitalia Trevora. Ale to tylko takie domysły. Ja bym stawiał na powrót do LC z momentem gdzie był ten gościu z Chumash(chyba) którego mieliśmy zawieść na lotnisko. Powrót do Niko i Romana Bellic, i Klebitz.
Ale to tylko takie moje przemyślenia ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Bartosz Falba dodano: 27.12.2015, 16:56
Oby w DLC było Liberty City. Oznaczałoby to również, że w GTA VI wracamy do bajecznego Vice City! :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.101.***.***]
HardcoreCombo dodano: 26.12.2015, 15:12
Ale były by jajca gdyby się okazało że to grafika do gta VI xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
dafii88 do HardcoreCombo dodano: 26.12.2015, 15:18
Wiesz :D nie zdziwiłbym sie. Ja bym skakał z radości :D
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do dafii88 dodano: 26.12.2015, 15:20
A ja nie, jako dodatek ok ale kolejna pełnoprawna część gta w LC już by była niezachęcająca
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
dafii88 do TheFlashes dodano: 26.12.2015, 15:29
No w sumie masz rację. VC mogło by się ukazać w następnej części
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Vader111 do dafii88 dodano: 26.12.2015, 22:05
Następna część powinna powiedzieć cześć USA, taka prawda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Migulo do Vader111 dodano: 27.12.2015, 17:24
Któraś na pewno kiedyś powie bo się Rockstarowi miasta kończą :D.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
DriveBy do Migulo dodano: 27.12.2015, 19:39
Przy premierze V mówili, że nie ma opcji aby gra opuściła USA. W sumie to sie z nimi zgadzam, taki klimat w krzywym zwierciadle jaki zaaplikowali do wirtualnego obrazu USA cięzko by było gdziekolwiek powtórzyć.

Aczkolwiek można by to pogodzić dodając Vice City oraz jakąs oddaloną trochę tropikalną wyspę zamieszkałą przez tubylców a będącą pod władaniem USA (jak Hawaje) i by było prowizoryczne "zagranico"
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.12.2015, 19:43
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.227.***.***]
MetoPyton dodano: 28.12.2015, 00:12
Logo ze zdjęcia mi przypomina trochę logo Rockstar Leeds.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
NotCamper dodano: 28.12.2015, 10:47
Ciekawe czy w LC (w tym dodatku) będą ulubione huśtawki ^^
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.12.2015, 10:47
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.252.***.***]
PytającY dodano: 28.12.2015, 09:16
Mam pytanie.
Jak założę drugie konto na social club i zagram w gta:online to będe miał mozliwość zagrania dwiema nowymi postaciami czy nie ma takiej opcji?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Brus do PytającY dodano: 28.12.2015, 11:01
Eee... Gra jest przypisana do jednego konta Social Club i jak zrobisz drugie konto to na nim nie będziesz miał gry. No chyba, że zamierzasz kupić drugi egzemplarz gry.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.151.***.***]
Niko wraca :P dodano: 28.12.2015, 11:29
Szczerze? Bardzo fajnie. Jeśli to prawda i większe DLC do piątki będzie rozgrywało się w Liberty City, to ja to kupuje w ciemno! ;) Taki szary, jesienny i deszczowy klimat trafia zdecydowanie pod moje gusta.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas dodano: 26.12.2015, 15:08
Takie rewelacje zmuszają do przypomnienia tego - http://i.imgur.com/ej0xdGw.jpg

Albo ktoś nas oszukuje, albo R* szybko zmieniło zdanie. Szczerze mówiąc to naprawdę liczyłem (i wciąż liczę), że to już definitywny koniec Liberty City (bo ileż można wałkować to miasto?).
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.12.2015, 15:10
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
Adamix303 do Wiszkas dodano: 27.12.2015, 21:36
ja bym chętnie zobaczył Liberty City w DLC a Vice City w Gta VI
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Dejv do Wiszkas dodano: 28.12.2015, 04:55
Co Ci się nie podoba w LC? Bo jest ciemno ,szaro i ponuro ? To jest prawdziwy gangsterski klimat a nie słonko ,plaża ,laski... W ,,piątce'' jest moim zdaniem za wesoło.. Mam nadzieje ,że kolejna część będzie w szarym Liberty City.. Za misję będzie jakaś w miarę normalna kasa przykładowo 200$ a nie kilka tyś.. No potem wiadomo za grubszą robotę więcej kasy. Najlepiej jakby był koniec z tym rabowaniem banków i pomysłami nie z tej ziemi.. Ja bym chciał zagrać w jak najbardziej realistyczną gangsterską grę a nie ,,fantastykę''. Powiem szczerze ,że VC chciałbym ponownie zobaczyć w HD :3 Ale ,żeby chociaż miało w miarę realistyczne zlecenia. W dodatku jak czytam komentarze ,żeby zrobili w Londynie to mi się coś dzieje :/ Ukończyłem każdą część GTA. Jestem wielkim fanem tej serii i akurat London mnie przerażało. Tam dopiero jest szarość. Sam byłem w tym mieście kiedyś i nie chciałbym tam wracać.. Są piękne miejsca które warto zwiedzić ale reszta to szare monotonne budynki.. Wszystko takie same. Nie było by co robić. Noo czasz pokaże co nasze kochane R wypuści :) Tak czy siak ,gdzie by się nie toczyła akcja kolejnego GTA to i tak przejdę je kilka razy :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Dejv dodano: 28.12.2015, 13:03
Ale swoich słów to ty innym w usta nie wkładaj, co?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Dejv dodano: 28.12.2015, 20:48
Ale zdajesz sobie sprawę, że kolejna część w Liberty City jest tak samo prawdopodobna jak to, że w rolach głównych bohaterów wystąpią w niej Tommy Vercetti i CJ? ;)
Raczej całkowicie pewne jest, że GTA VI rozegra się w Vice City, pytanie tylko jak wielkie będą jego ,,przyległości", bo jeśli plotka o DLC z LC jest prawdziwa, to kolejnym krokiem powinna być implementacja LC i SA do szóstej części, co dałoby pierwszą w historii przepotężną, otwartą część, z praktycznie nieskończonym potencjałem (ach, marzenia ;) ).
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.125.***.***]
Kloze dodano: 29.12.2015, 00:39
"Udało się dopasować barwy na zdjęciu i usunąć białe krycie na zdjęciu".

Coś jeszcze udało się na zdjęciu? Może jeszcze na zdjęciu udało się znaleźć zdjęcie na zdjęciu? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 29.12.2015, 12:07
Nie wydaje mi się, że dodatkiem do V może być LC, bardziej pasowałby dodatek z Las Vegas, kasyna itd.
GTA IV i Liberty City uwielbiam i bardzo bym się cieszył jak by się znowu pojawiło. To miasto ma specyficzny klimat, i gdyby się rozrosło byłoby niesamowicie.
Fabularne DLC dodawało nowego/nowych bohaterów do gry a nie nowe miasto. Taka informacja może wskazywać na zapowiedz GTA VI.
Jeśli w V miało by się pojawić LC można by to zdjęcie interpretować jako, że ktoś się przebudza otwiera oko i przez lekką mgłę widzi miasto.
Nicko się budzi i stwierdza, że z LC trzeba uciekać do LS :)
Mam tylko cichą nadzieje, że w DLC czy nowym GTA będzie trzeba ciężko pracować zarabiać kasę a nie tak jak teraz wszystkie bronie itd. dostaje się przed akcją.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.183.***.***]
snorlax dodano: 29.12.2015, 13:05
Niby na jednym forum zagranicznym pisali że wątpią w powrót LC i sądzą a nawet robili analizy i podejrzewają że to będzie San Fierro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
MAXXTREMES dodano: 29.12.2015, 13:25
Liberty City jako dodatkowy obszar w grze ? Pomysł jak najbardziej na plus, choć lepszym pomysłem ( według mnie ) byłoby uzupełnić Los Santos o jego niedalekich sąsiadów czyli San Fierro i Las Venturas. Również od LC ciekawiej byłoby zobaczyć Vice City, które było tylko w GTA 1, GTA Vice City i GTA Vice City Stories. Prawdopodobnie Rockstar co do Vice City ma plan, aby wprowadzić je w GTA VI, lecz tego nie wiadomo.
Ciekawe jest też to czy spotkamy tam Niko Bellica, albo inną postać z GTA IV ( Jak np. Luiz Lopez z dodatku "TBoGT" ). Jestem pewny w 80% ,że tak właśnie będzie, a główna oś fabularna będzie się prawdopodobnie kręciła wokół skoku na bank. GTA Online także najpewniej dostanie tam różnego rodzaju zadania i napady, oczywiście o ile będzie on dostępny.
Podsumowując ja jestem nastawiony pozytywnie na ten dodatek i na pewno zakupię go w dniu premiery. ( Mam nadzieję że nie będzie droższy od samej gry... ;) )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes dodano: 26.12.2015, 15:10
Już nie mogę się doczekać, chociaż wolał bym Vice City, ale może to dopiero w GTA VI :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ejsmont do TheFlashes dodano: 29.12.2015, 21:43
Ja liczę na to, że w GTA VI będzie kilka miast, albo nawet całe USA :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
natanpl dodano: 30.12.2015, 18:50
jeśli to screen z DLC fabularnego to oznacza że albo przeniesiemy się kilka lat wstecz do wspomnień Trevora lub Michaela które mają miejsce po nieudanym skoku i przed zdarzeniami z GTA 5 kiedy to Trevor lub Michael ukrywali się w liberty city najprawdopodobniej Trevor poznaje tam Johnnego i postanawia założyć z nim biznes w LS ale w tedy się kłócą i Trevor go zabija co widać w misji pan philips lub to Michael ukrywa się jakiś czas przed Trevorem na czas kiedy Dave załatwia sprawy żeby Michael miał spokojne życie.Albo jest też druga opcja główni bohaterowie będą mogli korzystając z międzynarodowego lotniska LS dostać się do LC najprawdopodobniej wpadną w tarapaty lub będzie to całkiem inna historia z całkiem innymi postaciami ale gdyby to były inne postacie i inne miasto była by to inna gra ale może będzie to opowieść o tym co robił Nico Bellic podczas zdarzeń z gry
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 30.12.2015, 18:55
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
DantEm4x7 dodano: 27.12.2015, 22:49
Ja bym nie był zadowolony z tej decyzji. Mam nadzieję, że seria GTA kiedyś opuści USA w jakimś dodatku, choćby np. do Anglii.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[103.10.***.***]
Już wolę Los Santos od Anglii do DantEm4x7 dodano: 30.12.2015, 21:09

DantEm4x7 napisał:

Ja bym nie był zadowolony z tej decyzji. Mam nadzieję, że seria GTA kiedyś opuści USA w jakimś dodatku, choćby np. do Anglii.


No jasne.

Ciasne uliczki, fast food, owce, łyse góry, grubi ludzie, wielkie pola uprawne, wszechobecne wysokie ogrodzenia i furtki, ruch lewostronny - normalnie aż się prosi o kolejną część GTA...

Grand Theft Auto: Benefits, albo GTA: Sheepland ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus dodano: 26.12.2015, 15:19
Obstawiam powrót do LC związany z kontynuacją TLAD w realiach "piątki".
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[155.133.***.***]
DraggerPL do Dexus dodano: 01.01.2016, 00:25
O ku**a... Trevor w LC to by było coś pięknego :D Wkońcu tam są Lości :> A może kontynuacja z niko ? Choć wątpie bo podobno voice aktor ma złe stosunki z R*
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
bartek2016gta dodano: 13.03.2016, 15:45
Ja osobiście mam dosyć LC w gta.. powinno być w dodatku VC :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]