Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli uszkodzimy nas samochód zbyt mocno, silnik może odmówić posłuszeństwa i nie odpalić.

Najnowsze informacje

2022VGTA Liberty City Stories niebawem na iOS i Androidzie? News | iOS Android | 12.12.2015 19:13 przez Boduczek

GTA Liberty City Stories niebawem na iOS i Androidzie?

Pojawiły się pewne dowody na to, że nawet jeszcze w tym miesiacu Rockstar może zrobić nam miłą niespodzankę i wydać GTA Liberty City Stories na urządzenia mobilne. Jest to całkiem prawdopodobne, gdyż na tablecie czy smartfonie zagramy już w GTA 3, Vice City, San Andreas i Chinatown Wars. Czy dawny hit z PSP i PS2 zawita na komórki?

 

 

Źródłem tych informacji jest europejska agencja PEGI zajmujaca się, jak zapewne wiecie, przyznawaniem kategorii wiekowej grom. W jej bazie danych na moment pojawił się wpis dotyczący mobilnego Liberty City Stories, którego premiera miałaby mieć miejsce właśnie w grudniu tego roku.

 

Jest to dość prawdopodobne. Po pierwsze na iOS i Androida dostaliśmy już całą klasykę trylogii GTA oraz Chinatwon Wars i po drugie - Chinatown Wars wyszło na Androida właśnie w grudniu zeszłego roku

Moim zdaniem Liberty City Stories to jedna z bardziej niedocenianych gier w serii. Opowiada bardzo ciekawą historię w specyficznym włosko mafijnym klimacie a do tego dobrze wygląda i jest "lepszym wcieleniem" GTA 3. 

Czy jesteście zainteresowani nadrobieniem zaległości z GTA LCS? 

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 51
Kubixxx dodano: 12.12.2015, 19:22
Miły gest ze strony Rockstara. Mimo, że już miałem okazję zagrać w LCS na telefonie z pomocą emulatora PPSSPP to i tak sięgnę po tytuł jeszcze raz.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ejsmont dodano: 12.12.2015, 19:50
Yay!, Super. Już się nie mogę doczekać. Mimo że mam tą grę na PlayStation to na iPadzie też chętnie pogram. Jeszcze żeby tylko Vice City Stories wydali...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
malboro1 dodano: 12.12.2015, 21:35
Jest to jedyny tytuł GTA w który jeszcze nie zagrałem także już nie mogę się doczekać
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess dodano: 12.12.2015, 21:42
Szczerze na to liczę, chciałabym zagrać w ten tytuł właśnie na Androidzie, bez potrzeby kupowania specjalnie konsoli pod ten tytuł.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 dodano: 12.12.2015, 22:04
Lubiłem tę część i zapewne przejdę ją na telefonie, ale bardziej się ucieszę z VCS.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
PSPPlayer dodano: 13.12.2015, 11:48
Wątpie że wyjdzie(kumaci wiedząc o co chodzi).
Grę przeszedłem kilka razy na PSP i ta część bardziej mi się podobała niż GTA III.
VCS jeszcze lepsze niż LCS i zwykłe Vice City.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.12.2015, 12:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.118.***.***]
klik dodano: 13.12.2015, 12:10
Nie być może, tylko na pewno. Od kilku lat R* co roku w grudniu wydaję jakąś część GTA na urządzenia mobilne. W przyszłym roku będzie to vice city stories, później GTA IV, a na koniec GTA V.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek dodano: 13.12.2015, 23:22
Oby to była prawda ;) a potem VCS :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu dodano: 12.12.2015, 21:52
Teraz czekać, aż GTA V na Androida i iOS wyjdzie ;D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Zembu dodano: 12.12.2015, 22:16
Niedoczekanie :v
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do alicjaess dodano: 12.12.2015, 22:53
Za około 8 lat wyjdzie :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Zembu dodano: 12.12.2015, 23:07
A może tak najpierw Niko Bellic ze swoim kuzynem? :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Kubixxx dodano: 12.12.2015, 23:25
No nie wiadomo jak grę zrobioną w HD udźwignie smartfon ;e
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.188.***.***]
divton do alicjaess dodano: 13.12.2015, 01:42
Smartfony są około 10 lat za PC. San Andreas wyszło na PC w 2005 roku. GTA IV na PC w 2008r.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ do divton dodano: 13.12.2015, 09:49
Ja obstawiam że jednak później niz 2018. Nie potrafili zoptymalizować tej gry na PC, na androidy też im nie wyjdzie. iOS już może bardziej, bo jest bliżej do konsol (kilka wariantów sprzętu, nie kilka tysięcy jak na androidzie). A jak już wyjdzie, to na pewno nie z poprawioną grafiką jak było to z SA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.243.***.***]
ANOŁ do MariQ dodano: 14.12.2015, 13:14
kiedy gta lcs na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi do ANOŁ dodano: 14.12.2015, 14:01
Rockstar nie traktuje poważnie platformy PC, więc pewnie nigdy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.126.***.***]
ANOŁ do robi dodano: 14.12.2015, 19:06
mamy tak.
psp ok.
PC może .
smarfon ok ja nie mam karty kredytowe po nie pracuje.
gta lcs i vcs jest na (psp psvita ps2 ps3) (ios i android) tyłko brakuje PC
tyłko ps3 psvita mozńa kupić chyba złoto.
może jest realne czy będzie na windows 8.1 i phone

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[164.126.***.***]
ANOŁ do robi dodano: 14.12.2015, 19:12
wiadomo zie Rockstar nie traktuje poważnie platformy PC, ale kiedyś będzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.148.***.***]
dzik dodano: 14.12.2015, 21:00
a moze max payne 2 ;) z ogromną chęcią bym zagrał w maxia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
MAX dodano: 14.12.2015, 20:17
Ja czekam na Max Payne 2 na Android.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.112.***.***]
MONA do MAX dodano: 14.12.2015, 21:00
max payne 2 ma juz 12 lat. max payne 2 czekam na ps4 juz za rok
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Dejv dodano: 12.12.2015, 23:42
Mam nadzieje ,że do tego nie dojdzie.. Co za durne czasy przyszły.. Nie ma to jak odpalić GTA LCS na PSP.. Pamiętam jak zakupiłem w 2005r LCS na PSP =) To było coś.. Teraz to nie to co kiedyś.. Na tel już nie ma tego klimatu w dodatku uważam ,że rockstarowi zależy tylko na forsie :P Polecam kupić PSP bo można już je nabyć używane nawet za 100zł jak ktoś się postara i jest cała masa fajnych ,,wielkich'' tytułów typu GTA.. Nie dość ,że wygodniej niż na smartphonie to dodatkowo jest to jakby ,,czysta oryginalność'' i jeszcze można sobie pudełko z GTA postawić do swojej kolekcji :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.56.***.***]
Vbvb do Dejv dodano: 14.12.2015, 21:56
Szczerze to ja wole już tą grę na androidzie niż na psp/ps2 na tych konsoloach była obrzydliwa grafika w słabej rozdzielczości a do tego strasznie nie płynna. Na androidzie będzie to hd/najlepiej full hd i 60fps a ze sterowaniem nie ma problemu bo możesz sobie podłączyć pada od jakiegos ps albo xbox. Mam nadzieje że będzie ten skromny tryb multiplayer w sieci lokalnej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
Dan dodano: 15.12.2015, 09:34
Kiedyś był na psp 1 miejscu teraz rządzi smarfon i tablet. Gta Lcs kiedyś poczekam na PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]