Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV, V] Dzwoniąc na 911 możemy wybrać czy chcemy wezwać na miejsce policję, straż pożarną czy karetkę.

Najnowsze informacje

3181VPromocja na Steamie - GTA V 33% taniej News | PC | 27.10.2015 21:46 przez Kubixxx | Tagi: GTA Online GTA V Steam

Promocja na Steamie - GTA V 33% taniej

Jeżeli jeszcze nie masz Grand Theft Auto V w swoim posiadaniu to specjalna promocja przygotowana na platformie Steam może okazać się kusząca. Zaoszczędź 33% lub sprawdź inne przecenione części GTA!

Specjalna promocja na Steamie trwa do 3 listopada. Do tego czasu możemy nabyć grę o 33% taniej. Promocyjna cena wynosi nieco ponad 40 euro (w przeliczeniu ~168 PLN) Jeżeli nie masz jeszcze GTA V to ta oferta może być dla Ciebie kusząca. 

(Kliknij w zdjęcie poniżej, aby przejść do sklepu)

Oprócz gry otrzymujemy bonus w wysokości $500.000 GTA do wykorzystania w GTA Online. 

---

Promocja na Stamie obejmuje również inne tytuły z serii GTA. Warto zastanowić się nad zestawem GTA IV + GTA SA za 5,99 Euro (przecenione z 29,99). Poniżej prezentujemy kilka ciekawych zestawów wartych uwagi. Oczywiście każdy tytuł można zakupić osobno 75% taniej. 

(Kliknij w obrazek poniżej, aby przejść do sklepu)

---

Jakub poinformował nas na Facebooku, że do jutra gracze posiadający konsolę PS4 mogą zakupić 33% taniej GTA V. Po przecenie pątka kosztuje 200 zł. Kliknij TUTAJ, aby przejść do PlayStation Store

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
karol1984 dodano: 27.10.2015, 22:40
W dniu premiery kupiłem w Mediamarkt GTA V na PC BOX za 149PLN wiec nie widzę tu za bardzo jakiejś promocji.... no chyba że na konsole.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda dodano: 28.10.2015, 09:51
Zabijcie mnie...3 dni temu wydałem całe oszczędności żeby kupić GTA V na Steamie....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger dodano: 28.10.2015, 10:22
Ja w sumie wydałem na GTA V 440 zł bo dwa razy na konsole kupowałem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.243.***.***]
abert dodano: 28.10.2015, 14:48
I tak w cholerę drogo.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GTA135345 dodano: 28.10.2015, 16:37
Czasem na steam sie nieopłaca kupować lepiej iść do MediaMarkt bądź Neonetu i kupić boxa ;) i chyba tak zrobię jak zmienię procek,ram,dysk i nowy telefon nie wiem po co to piszę xd
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas dodano: 28.10.2015, 00:29
>Cena wciąż wynosi 40 Euro (170 PIER****NYCH NOWYCH ZŁOTYCH POLSKICH), mimo 33-procentowej obniżki.

W cyfrowej dystrybucji będzie taniej, mówili... Kto ustala te ceny? W Polsce powinniśmy płacić tyle, ile płacą Rosjanie na swoim Steamie.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Wiszkas dodano: 28.10.2015, 00:30
W sumie to słabo, że jest tu wordfilter na wulgaryzmy, bo nie chciało mi dodać tego komentarza z pełnym PIERDO-LONYCH xD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Wiszkas dodano: 28.10.2015, 09:44
Dbamy o kulturę :p

Faktem jednak jest to, że cena V na Steamie jest kosmiczna
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Brus do Kubixxx dodano: 28.10.2015, 09:53
Gry na Steamie polakowi opłaca się kupować dopiero gdy są obniżki więcej niż 50%.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Kubixxx dodano: 28.10.2015, 17:23
Na stronie o serii z ratingiem PEGI 18. Come on xD
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 dodano: 28.10.2015, 17:40
Serio? Zobacz sobie komentarze użytkownika Postal Dude zanim dostał bana, on już poruszał ten temat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Officer Mniam do Mofiros2000 dodano: 28.10.2015, 17:57
hehe dostał bana? Własnie cos go ostatnio nie widziałem nigdzie :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Mofiros2000 dodano: 28.10.2015, 17:59
Skoro tak uważacie. Mam nadzieję, że ten użyty wyżej wulgaryzm w celu podkreślenia absurdalności cen, nie zostanie uznany za zbrodnię.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Officer Mniam do Wiszkas dodano: 28.10.2015, 18:06
no nie wiem nie wiem, jak dla mnie to kwalifikuje się pod rozstrzelania. Ale może Kubixxx Ci odpuści :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Officer Mniam dodano: 28.10.2015, 18:11
Kubixxx dobry ziomeczek. Na pewno ułaskawi :^)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Officer Mniam dodano: 28.10.2015, 18:14
Tak swoją drogą to z tego miejsca należą się Kubixxxowi podziękowania za załatwienie Kolesia z Postala :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Puma do Mofiros2000 dodano: 28.10.2015, 18:51
Wiszkas to aktywny użytkownik GTASite od 9 lat. Wie co robi, a od stania na straży i decydowania jest redakcja, a nie wy młokosy ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.10.2015, 18:53
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Puma dodano: 28.10.2015, 19:17
A o czym ja próbuję decydować ?

@Puma:
Nie ty, a osoba która również brała udział w tej dyskusji - "no nie wiem nie wiem, jak dla mnie to kwalifikuje się pod rozstrzelania". Koniec tematu, bo nie o tym jest news.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.10.2015, 20:38
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mofiros2000 dodano: 28.10.2015, 20:42
Koleś z Postala to był typ specyficzny... Na szczęście już go nie będziemy tutaj widywać bo w sumie swoim blogiem przelał czarę goryczy :P
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Officer Mniam do Puma dodano: 28.10.2015, 21:52
puma człowieku ogarnij. Nikt nie decyduje a na bank nie ja, pisałem to w formie żartu. Ale widze nie wszyscy zrozumieli
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do Officer Mniam dodano: 28.10.2015, 22:07
Chłopaki, Puma nie miał na myśli DOSŁOWNIE tego, że podejmujecie jakieś decyzje :') Chodziło tylko o to, że nie musicie sobie tym zawracać głowy i pouczać innych, bo on jako admin doskonale wie, co powinien zrobić w takiej sytuacji. Spokojnie :D
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.10.2015, 22:08
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.219.***.***]
Kemot dodano: 28.10.2015, 23:18
Wiszkas - możliwe, że w grudniu będą jakieś bardziej interesujące promocje na GTA V.
Ale fakt, to trochę słabe, że ja za preorder pudełkowy dałem 150 zł otrzymując opakowanie, z którego mogłem poczuć ten smród świeżo wypalonych 7 płyt DVD i jeszcze mapkę.

Co otrzymuje osoba kupująca wersję GTA V na steam?
Otóż otrzymuje do pobrania pierdylion GB danych, przy których można poczuć co najwyżej smrodek obciążonego routera, pod warunkiem, że ma się wolne łącze :D

Aaaaa, zapomniałem - na steam'ie są acziwmenty przecież ^^
No to jest jakiś powód, żeby przepłacać :P
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do Kemot dodano: 29.10.2015, 15:00
Raczej wątpię aby sklepy obniżyły ceny ze wzglądu na święta, a wiesz dlaczego ? bo im by się to nie opłacało, i to magiczne słowo "PROMOCJA". Warto przyjrzeć się bliżej takim zabiegom bo można dać się nabrać. Obecnie GTA V w sklepach kosztuje w granicach 159zł, założę się że, początkiem grudnia podniosą ceny do magicznych 179 żeby potem obniżyć do 159zł - Sam pamiętam jak kupowałem 2 lata temu PS3 specjalnie dla GTA V, wtedy sama podstawowa konsola kosztowała 699zł ( tydzień wcześniej 649zł - no ale niestety nie było jeszcze wypłaty :) )+ gra 220zł w EuroRTV AGD - oczywiście wtedy też myślałem żeby zaczekać do grudnia bo będzie "tańsza", sam sprzedawca odradził mi to ponieważ powiedział mi że, to jest tylko taki chwyt niby promocje świąteczne - taniej nie będzie a ludzie i tak czy tak kupią, no i faktycznie, sama konsola później bardzo długo utrzymywała się w granicach 799-849zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Wiszkas do andrzej11635 dodano: 29.10.2015, 18:38
Chodziło tu raczej o Steam, nie o retail. W cyfrowej dystrybucji zawsze są większe przeceny na święta.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]