Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Rockstar Games we współpracy z firmą tuningową West Coast Customs zbudował prawdziwe Banshee, wyglądające tak samo, jak w Grand Theft Auto V.

Najnowsze informacje

2450VRabaty na apartamenty w GTA Online News | PC PS4 XOne | 20.10.2015 10:12 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online Nieruchomości promocje

Rabaty na apartamenty w GTA Online

Rockstar przygotował dla graczy promocje związane z zakupem nieruchomości. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić przy kupnie luksusowych apartamentów z garażem na 10 samochodów.

Dynasty 8 tnie ceny! Od dzisiejszego dnia (20.10) do niedzieli (25.10) możesz zakupić najbogatsze apartamenty w Los Santos o 25% taniej! Oferta dotyczy tylko graczy na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Należy pamiętać, że musisz spełnić kilka wymagań, aby otrzymać zniżkę:

  • Adres mailowy zwerfikowany w Social Clubie
  • Zaakceptować "Rockstar Games Mailing List" (coś ala newsletter)
  • Być członkiem dowolnej ekipy na Social Clubie. Idealnym przykładem może być GTASite Dream Team :)

Szykuj portfel i zamieszkaj w jednym z powyższych apartamentowców!

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 15
Bartolomeo Bartolini dodano: 20.10.2015, 12:22
zapraszam na twitcha . Świeży update i sprawdzimy co i jak może zakupi sięnowe autko :) http://www.twitch.tv/infernalisss
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 dodano: 20.10.2015, 15:37
Juz za późno :D Chata za 500k kupiona :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
Jam Jest Patryk dodano: 20.10.2015, 16:55
A czemu ja nie mogę kupić taniej ? Spełniam warunki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.23.***.***]
speedor123 do Jam Jest Patryk dodano: 20.10.2015, 19:08
bo kupujesz za zwykłą cene a potem dostajesz zwrot
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
ejsmont dodano: 20.10.2015, 20:08
Co to za budynek po środku na górze?? (mówię o tym zdjęciu w newsie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Polska dodano: 20.10.2015, 12:19
Lipa z tym Ps3 i Xbox 360. Dodatki wieksze ok...zrozumiem ale jakies bronie/samochody/ciuchy czy wlasnie takie "przeceny"? Nie widze problemu zrobic takich akcji na ps3...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
Żurand do Polska dodano: 20.10.2015, 14:09
A ja się bardzo cieszę że nie ma już nic na stare konsole, przynajmniej posiadacze nowszych sprzętów dostaną lepszy content.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Żurand dodano: 20.10.2015, 16:53
a niby dlaczego mieli by dostawać lepsze? ktoś zapłacił za gre na starej czy nowej konsoli to już jest gorszy lub lepszy?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
EngineV8 do Officer Mniam dodano: 20.10.2015, 20:32
Pamiętam żę kiedyś coś podobnego już przerabialiśmy. Z jednej strony biadolenie (PC) z drugiej strony cwaniactwo i przechwałki (konsole). Teraz jakby się role odwróciły...
Nie ma co ukrywać że GTA V wycisnęło ze starej generacji konsol wszystko co miały do zaoferowania. I tak jak pecetowiec musi co jakiś czas odświeżać zawartość swojego blaszaka tak i konsolowiec w końcu musi zainwestować w nową maszynkę do grania.
Premiera GTA V przejdzie do historii jako seria nie fortunnych zdarzeń, z jednej strony kilkukrotne obsówy na PC z drugiej trzykrotna premiera gry w ogóle (stare konsole, nowe konsole i w końcu PC). Jest to też jedyna do tej pory odsłona GTA dostępna na aż PIĘCIU najlepszych platformach do grania. I z tego powinniśmy się cieszyć, gra trafiła do bardzo szerokiego grona fanów serii. Pecetowcy musieli swoje cierpliwie odczekań nie rzadko inwestując przy okazji w nowy sprzęt. Za to posiadacze starszej generacji konsol dostali wymarzoną grę jako pierwsi. I Ci posiadacze starszego sprzętu i tak prędzej czy później przesiądą się na nowszy sprzęt, choćby dla GTA VI. W dodatku cena GTA V też będzie spadać więc w końcu każdy pokrzywdzony dostał/dostanie wymarzony produkt z pełną zawartością.
PS. Mój post nie ma na celu rozpętywać kolejnej wojny o wyższość jednej platformy nad drugą, lecz naświetlić pewne fakty. I pamiętajcie koledzy i koleżanki, wszystkich nas, choćby na tej stronie, łączy fascynacja serią GTA ponad podziałami na platformy. Więc cieszmy się tym, a nie dogadujmy jeden drugiemu.
Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do EngineV8 dodano: 20.10.2015, 22:43
Ja też nie chce wojny platform bo gram na pc i konsoli ale nie zrozumiałeś mojego postu.

"A ja się bardzo cieszę że nie ma już nic na stare konsole, przynajmniej posiadacze nowszych sprzętów dostaną lepszy content." dlaczego ktoś kto ma pc lub nową konsolę MA dostać nowe dlc a ktoś na starym sprzęcie już nie. Nie sądze aby przecena apartamentu (która była już nie raz na old genach) miała jakikolwiek wpływ na stabilność lub moc obliczeniową old genów. JA TEGO NIE ROZUMIEM. I nikt mi nie wmówi tego że r* wycisnął wszystko z old genów. Ponieważ gdyby tak było to gra na pocztku wprowadzania zmian by wywalała. A dodanie paru tekstór które są gdzieś w tle ( maski) nie wpłynie znacząco na gre. To jest po prostu marketing. Chcesz grać z dlc? kup nową wersję na pc za 150zł albo na konsole za 250zł xd I TYLE. Ja np 2 raz nie wydam 300zł na tą samą gre ( która po trochu już mnie nudzi) kupie używkę ( czego raczej nigdy nie robię) Ale tu wychodzi pazerność r*.
Co do ceny gta V na konsolach to sprawdź sobie cene w dniu premiery i dzisiejszą po 2 latach ;)
Pozdrawiam i podkreślam nie chce kłótni po prostu pisze jak jest ( gracz wielo platformowy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Officer Mniam dodano: 21.10.2015, 07:54
Szanuję ciebie i twoją opinię ale nie zgadzam się, mówienie o pazerności firmy która przez 2 lata dawała za darmo aktualizację na stare konsole jest trochę nie na miejscu. Nie popieram R* w kwesti zablokowania promocji na old-genach ale pazernością bym tego nie nazwał.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
robi dodano: 21.10.2015, 18:13
Mam nadzieję, że zniżka dotyczy również samych garaży :P Sam posiadam jeden apartament i dodatkowo dwa garaże. Nie potrzebne mi tyle mieszkań, ważne by mieć gdzie schować pojazdy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]