Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Strzelając w piłkę na wyspie Star Fish, ta będzie się odbijać.

Najnowsze informacje

2042VMafia III to rywal dla GTA V? - Dyskusja News | | 06.08.2015 21:13 przez Kubixxx | Tagi: GTA V Mafia

Mafia III to rywal dla GTA V? - Dyskusja

Temat musiał kiedyś powstać :) Pytamy Was - użytkowników GTASite.pl o opinie związane z Mafią III. Redaktorzy growych portali i magazynów mieli okazję poznać bliżej nową odsłonę serii, która od zawsze była porównywana z Grand Theft Auto...

Tym razem podobieństwo do najnowszej gry spod skrzydeł Rockstar Games jest dość spore nawet na pierwszy rzut oka. Wystarczy zerknąć na HUD, który jest niemal żywcem wyciągnięty z piątki. Jak wygląda otwarte miasto? Czy porównanie z martym Los Angeles z L.A. Noire jest trafne? Więcej informacji na temat gry i pierwsze kilka minut rozgrywki możecie zobaczyć na filmie przygotowanym przez ekipę tvgry.pl

Co sądzicie o Mafii III? Czy coraz większe podobieństwo do sandboxowego króla - GTA V jest krokiem w dobrą stronę? Jak premiera nowej gry wpłynie na rozwój GTA Online? Być może światło dzienne ujrzy tak długo wyczekiwany dodatek do trybu fabularnego!.Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji! 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (18) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 06.08.2015, 21:32
Mafia 3 jest absolutnym spełnieniem moich wymagań. Zawsze chciałem pograć w tego typu grę w latach 70tych. To co oferuje Mafia 3, na pewno jest wielkim krokiem w całej serii.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 dodano: 06.08.2015, 21:53
Jestem wielkim fanem mafii, ale nowa odsłona już przed premierą nie zapowiada się dobrze. Możecie powiedzieć że jestem rasistą, ale czarnoskóry bohater nie pasuje mi do klimatu, w dodatku w grze będzie największa p***a w całym uniwersum gier komputerowych - Vito Scaletta. Boli mnie to, w jakim kierunku poszła ta seria.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes dodano: 06.08.2015, 22:27
Nie zbyt pasuje mi klimat Mafii III jak i ogólnie całej serii wolę bardziej teraźniejsze czasy przedstawione w grach więc raczej się o ten tytuł nie pokuszę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 06.08.2015, 22:34
Nie mogę edytować mojego postu więc dopiszę tutaj.

Tych gier nie ma co porównywać, seria Mafia jest skierowana bardziej na pracę dla "rodziny". Akcja toczy się w innych czasach niż GTA. A biorąc chociaż by ostatnią odsłonę GTA, to te dwie gry nie mają prawie, że nic wspólnego oprócz podobnego HUDa. Zatem nie da się tego porównać, tym bardziej, że w Mafie 3 jeszcze nie grałem i długo poczekamy na premierę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Crrooss dodano: 06.08.2015, 23:21
Mafia 3 w obecnej formie jest skazana na porażkę. Jakością nie pokona (ani nawet nie zbliży się do poziomu) GTA, a twórcy chyba zapomnieli za co gracze kochali pierwszą część. Mam wrażenie, że korzystając ze znanego tytułu chcą pójść na łatwiznę i sprzedać grę nastolatkom, którzy nie znają magii pierwszej części. Mafia to dojrzała historia, wielowątkowa fabuła, trudne decyzje moralne, a GTA to otwarty świat, luźne wykonywania masy aktywności w nim, wybuchowa i kipiąca akcją fabuła. Nie można tego łączyć (GTA IV starało się być bardziej na serio, coś jak Mafia właśnie i dla wielu jest to najsłabsza odsłona serii).
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Nortalf dodano: 07.08.2015, 19:09
Czemu twórcy gier tak się boją, tego, żeby bohater był częścią jakiejś większej organizacji. Nie, on zawsze musi działać na własną rękę. W Mafii 1 było się tylko pionkiem? Tak. Było źle? Nie. A teraz, zabili mu rodzinę i poszedł się zemścić. Totalna sztampa.
Może powinno się zmienić tytuł z Mafia na Mściciele?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Nortalf dodano: 07.08.2015, 20:06
Avengers już chyba zajęte ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 dodano: 07.08.2015, 21:19
Z tego co widać bohater uczestniczył w wojnie w Wietnamie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
anonymous dodano: 07.08.2015, 00:19
Wiecie,że Rockstar games pomaga 2k Czech przy produkcji Mafii 3.Przy produkcji GTA V 2k Czech pomagali Rockstar Games
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.206.***.***]
anonymous do anonymous dodano: 07.08.2015, 00:21
Nawet w CD.A o tym pisali : http://www.cdact(...)iii.html
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do anonymous dodano: 07.08.2015, 21:40
2K Czech upadło 2 lata temu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
MariQ dodano: 07.08.2015, 10:25
Wszyscy mówią o prostokątnej minimapie, zapominając że to znak na nowej generacji. Praktycznie wszystkie nowe gry mają takiego HUDa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do MariQ dodano: 07.08.2015, 21:41
Jest dużo estetyczniejszy niż okrągły i większe pole widzenia więc nie wiem czemu ten hejt, jedynie do czego mogę się doczepić że wygląda trochę za nowocześnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Dexus dodano: 08.08.2015, 18:13
Powinno być bardziej hardcorowe z usuniętą minimapą :) Wtedy trzeba by się uczyć mapy na pamięć zamiast zaznaczać punkt na mapie i wtedy prosta jazda jak w włączonym GPS.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
Mati77 dodano: 10.08.2015, 20:41
Ciekawe czy będą motory bo jak nie to głupio.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
Mati77 dodano: 29.08.2015, 20:36
Ta mafia 3 to będzie słaba gra.Widziałem na zwiastunach.I jeszcze motorów nie będzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
thetosiek dodano: 07.08.2015, 13:00
Nie ma co porównywać Mafii do GTA. Choć to na pozór podobne gry to różnią się diametralnie. Mam nadzieje że będzie tak samo w przypadku Mafii III, choć zwiastun i ogólny pomysł na grę jest co najmniej zastanawiający . . .
Jedynie pozostaje poczekać do premiery, a później ewentualnie grać, lub . . . . .
odpalić starą dobrą Mafie I czy II (którą nawiasem mówiąc właśnie ogrywam ;) ) I jest o niebo lepsza od GTA V.

//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 07.08.2015, 13:00
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do thetosiek dodano: 05.09.2015, 14:56
Trójka to już według mnie nie będzie miała takiego gangsterskiego klimatu rodem z lat 20-30 XX wieku. Ten produkt to chyba taki typowy nabijacz kasy, idealny przykład przerostu formy nad treścią. Widać żywą inspirację GTA V. Nigdy te dwie produkcje nie powinny się przecinać.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]