Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Jeśli zjemy zbyt wiele posiłków w restauracji, CJ poczuje się źle i zwróci wszystko na podłogę.

Najnowsze informacje

1598V2 razy wiecej za finałowy napad Pacific Standard! News | PC PS4 PS3 X360 XOne | 03.08.2015 18:17 przez Boduczek

Stało się to na co wszyscy gracze GTA Online czekali. Po raz pierwszy przez okrągły tydzień za 5 finałowy napad będzie można zgarnąć podwójne punkty doświadczenia oraz, co najważniejsze - podwójną ilość kasy!

2 razy wiecej za finałowy napad Pacific Standard!

 

5 napad - Pacific Standard to klasyczny napad na bank. Jest to ciekawy  zbiór zadań, które jednak dość łatwo można opanować aby w mniej więcej dwie godziny zyskać ogromną kasę. Jaką? Dla najlepszych $2,500,000 do podziału na 4 osobową grupę. Jest się o co bić. :)

 

  • $1,000,000 - łatwy poziom trudności
  •  ­$2,000,000 - normalny
  •  ­$2,500,000 - trudny

 

Korzystajcie więc - do 10 sierpnia macie okazję zgarnięcia ogromnych pieniędzy w GTA Online!

 

@Aktualizacja - Kolejny raz warto nadmienić aktywności za ukończenie których otrzymamy zwiększoną ilość punktów RP w GTA Online.

Na początku oczywiście wyzwania związane z finałowym napadem:

  • Ukończ finał poniżej 10 minut i 15 sekund
  • Uniknij wezwania NOOSE
  • Nikt nie może zginąć z Twojej drużyny

Aktywności w GTA Online za które otrzymamy bonusowe doświadczenie:

  • Deathmatche: Ukończ mecz w Top 3, zabij wroga przejeżdzając go
  • Misje: Nie trać żadnych bonusowych żyć
  • Wyścigi: Czyste okrążenie, najszybsze okrążenie, pierwsze miejsce na całym okrążeniu, ukończenie wyścigu na 1 miejscu, wyprzedź rywala 5 razy; 10 razy, łap pęd powietrza rywala przez 5 sekund
  • Dostarczaj pojazdy, które zleca Simeon
  • Skoki kaskaderskie
  • Survival: Zniszczone pojazdy, zlikwidowani przeciwnicy

W ciągu tygodnia pojawią się również jednodniowe promocje na wybrane przedmioty i pojazdy w GTA Online. Będziemy o tym informować na bieżąco na portalach społecznościowych i stronie głównej.

r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 45
Mofiros2000 dodano: 03.08.2015, 21:23
W czymś takim to nawet z 5% się cieszysz :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 dodano: 03.08.2015, 21:44
Jak dałem typowi 5% to wyszedł XD.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do N3XU5 dodano: 04.08.2015, 10:23
My z kolegami opracowaliśmy odpowiednią dolę dla każdego. Gdy gramy z randomami podajemy im po 20%. Jeszcze nikt nie wyszedł. Polecam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
N3XU5 do Mofiros2000 dodano: 04.08.2015, 11:10
Też nie żydze, tylko to było dla jaj a on to wziął na poważnie, obraził się, zwyzywał i wyszedł. :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do N3XU5 dodano: 04.08.2015, 12:17
A niektórzy żydzą, gdy zaczynałem napady i dołączyłem do randomów to ich szef dał mi 0
% i powiedział że jak mi nie pasuje to mogę s********ć. Nie wyszedłem od razu, poczekałem aż prawie skończyliśmy napad i wtedy to zrobiłem :D.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
nexxx do N3XU5 dodano: 04.08.2015, 12:19
Heh, ja jak robię napad to dla każdego po 20 %, tylko dla mnie 40 %, tak jest sprawiedliwie, prawda ?
Na jakich platformach gracie ?
PC ??
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
mofiros2000 do Mofiros2000 dodano: 04.08.2015, 12:21
OOoo, napewno go bolało ... ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do mofiros2000 dodano: 05.08.2015, 09:58
Odpłaciłem mu za chamstwo :D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Officer Mniam dodano: 04.08.2015, 13:09
Mam pytanie, w banku gdy pilnujemy ludzi, typ zawsze włącza alarm. Wcześniej zawsze nam się udawało teraz za cholere tego uniknąć nie możemy ( od kiedy jest kasa x2) Pasek zastraszania jest cały czas pełny pilnujemy tak jak zawsze a i tak alarm odpalają. Kto ma jakie rady?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.08.2015, 13:10
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.45.***.***]
cuba libre do Officer Mniam dodano: 04.08.2015, 16:49
I nikt podczas zastraszania nie zostaje omyłkowo zraniony pociskiem lub zastrzelony (postrzelony) ?
Jak tak to nie wiem co jest przyczyną bo to są dwa z trzech czynników, które mogą to spowodować. Trzeci to poziom zastraszenia.
Teraz nie robiłem tego napadu ale może to być przez tę promocję x2 RP & cash.

PS. nie gram bo nudy 100% fabuła, 119 lv online bez cheatów i kombinatorów co rzucają kasę pod nogi. A robienie tych akcji po to aby kupić kolejne auto na 15 minut jazdy to bez sensu.
Pozdro i miłego dzionka
Już mnie nie "rajcuję" ta gra chyba miałem więcej zabawy z GTA IV niż z V
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[2.97.***.***]
kasia do Officer Mniam dodano: 04.08.2015, 16:49
Mam rade jak juz pilnujecie zakładników to wyciągnij RPG i w tedy zastraszanie nie spada, nie działa z namierzaną granatnikiem

TYLKO RPG
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
adolf do cuba libre dodano: 05.08.2015, 08:06
nudy bo zrobili z tej gry simsy, caly mod jest stworzony dla pokemonow, zbierajacych kaske na nowe samochody i ciuszki. gra ma olbrzymi potencjal do multi, ktory zostal zmarnowany na jakies bezsensowne napady. powinno sie postawic na dm i tdm, stworzyc mody przyjazne dla rozgrywek klanowych, tak zeby jakas scena mogla powstac rywalizacja pomiedzy graczami, a nie kolejne lancuchy okulary buty i tatuaze w sklepach...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Officer Mniam dodano: 05.08.2015, 10:00
Miałem tak samo, musi jeden pilnować ludzi przy kasie, a jeden w głównej sali.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 05.08.2015, 12:34
Jak gram ze znajomymi to dziele po 25% lub 20 i dla mnie 40. Trzeba pamiętać, że host wykłada 100k a Ci co pomagają za każdą misje dostają dole.
Dodali by zwykłe misje bo zabawa online już się nudzi a p*** cheaterzy uprzykrzają ludziom życie. Podniecanie się tym, że dodali nowy samochód nie ma większego sensu bo i tak nie ma już gdzie ich trzymać.
Zgadzam się z przedmówcami zrobili z tak fantastycznej gry "Simsy"
Fabuła też mi się już znudziła i czas wrócić do Liberty City i pograć w GTA IV :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do Komar_2 dodano: 05.08.2015, 13:00
Przez cheaterów odechciewa się grać. System odbierania kasy dodanej ludziom przez cheatera także nie działa zbyt dobrze, sam musiałem czekać trzy tygodnie zanim zabrali mi te nieuczciwe 30 mln z konta. Lecz najgorsze są dzieci jeżdzące w kurumie i mordujące co popadnie. Zgadzam się z tobą, wracam do EFLC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.6.***.***]
Gartusik dodano: 05.08.2015, 21:32
Ktos chetny porobic napady, w 3 napadzie mam jedno przygotowanie zrobione i chce to skonczyc. Jak cos to dodowac "Gartusik" na social clubie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]