Brudny szmal cz.1 już dostępny - Aktualności - GTA Site
Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwotnie w GTA gracz miał odgrywać rolę policjanta.

Najnowsze informacje

6456VBrudny szmal cz.1 już dostępny News | PC PS4 PS3 X360 XOne | 10.06.2015 12:23 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA Online GTA V Ill Gotten Gains PC

Pierwsza część aktualizacji jest już dostępna. Przygotujcie się na nową porcję rozrywki już 10 czerwca! Brudny szmal nadchodzi!

Brudny szmal cz.1 już dostępny

Więcej na temat najnowszej aktualizacji możecie przeczytać TUTAJ. Ill-Gotten Gains Update będzie dostępne na wszystkich platformach (PS3, Xbox 360, PS4, XOne oraz PC). Więcej informacji na temat dodatku pojawi się w środę :)

Na pewno w następnym tygodniu Rockstar ogłosi weekendowy event, w którym będziemy mogli zgarnąć dodatkowy zastrzyk gotówki oraz bonusowych Punktów RP. Dodatkowo poznamy laureatów konkursu związanego z Rockstar Editorem.

10 czerwca Rockstar szykuje dla graczy livestram na Twitchu. Ekipa pobawi się nowymi elementami w GTA Online wraz z członkami zespołu HEALTH (ich twórczość usłyszymy w GTA V i Max Payne 3!). Dla przypomnienia utwór Tears.

 

@Aktualizacja 10.06.2015

Nowy dodatek do GTA Online "Brudny Szmal cz. 1" jest już dostępny do pobrania na wszystkie platformy. Czekamy na Wasze opinie na temat nowych pojazdów i ciuchów! 

Więcej na temat nowej treści przeczytasz TUTAJ

Informacji na temat weekndowego wydarzenia - Brudny szmal cz.1 szukaj TUTAJ

Aktualizacja zajmuje ponad 1GB miesjca na dysku.  (zależnie od platformy. Lista zmian nowego update'a znajduje się TUTAJ) Poniższe screeny prezentują ceny poszczególnych pojazdów. Luxor Deluxe znacznie odchudzi nasze konto... Skusicie się na złoty samolot za 10 mln? 

---

 

Przy okazji zapraszam do obejrzenia materiału przybliżającego nieco tuning dwóch aut z dodatku - Osirisa i Stirlinga. /Boduczek

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (67) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
gosciu1 dodano: 06.06.2015, 13:19
Super sprawa, zwłaszcza, że we wtorek mija mi kara za niesportowe zachowanie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Sezar186 dodano: 05.06.2015, 22:14
Bardzo fajnie... ;] Tylko panowie z R* jest w Ch** cheaterów! Ogarniecie?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
3vilPanda do Sezar186 dodano: 06.06.2015, 11:12
Wiele osób mówi że razem z tym wyjdzie jakiś antyhack ale to tylko przypuszczenia. Też na to liczę bo ostatnio się grać nie da
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
TheFlashes do 3vilPanda dodano: 06.06.2015, 12:55
Ciekawe czy kiedyś wprowadzą w krajach takie prawo że za cheatowanie płaci się jakąś grzywnę xD
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2015, 12:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
pff do Sezar186 dodano: 06.06.2015, 14:29
WYLUZUJCIE ZAWSZE RAZEM Z DODATKIEM

robią totalne czystki w kontach modderów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
N3XU5 dodano: 08.06.2015, 23:07
Jakaś aktualizacja 53,79MB mi się ściąga, wydaje mi się na tą aktualizacje za mało. Jakieś usprawnienia?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Officer Mniam dodano: 10.06.2015, 12:43
10mln o.O Cholera a ja się bawiłem z uzbieraniem na hydre xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
vanshir dodano: 10.06.2015, 12:46
na PC jeszcze nie ma update,.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 10.06.2015, 13:00
Jaka aktualizacja, mi się gra normalnie uruchomiła bez pobierania czegokolwiek :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
Johnny24000 do Komar_2 dodano: 10.06.2015, 13:02
Mi tak samo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[88.156.***.***]
R102 dodano: 10.06.2015, 13:06
Na xbox360 GTA pp zainstalowaniu dodatku się zawiesza podczas ładowania. Taka sytuacja nie występuje tylko u mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.192.***.***]
queXX dodano: 10.06.2015, 13:21
Wie ktoś kiedy może aktualizacja będzie dostępna na PC? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
N3XU5 dodano: 10.06.2015, 13:29
Być może na wieczór. Jak wchodziły poprawki w kwietniu albo maju to były do ściągnięcia po 20:00.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.192.***.***]
queXX dodano: 10.06.2015, 13:33
Dziękuję za szybką odpowiedź :) Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
KangurK9PL dodano: 10.06.2015, 14:04
Xbox 360 Console Freeze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
blazejowski14 dodano: 10.06.2015, 14:38
I co z PC? Bo odpalam gre i nic się nie pobiera : /
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.15.***.***]
Viper9630 dodano: 10.06.2015, 14:41
Złoty samolot za 10 000 000 ? nawet gdyby był za 100 gta$ to bym nie kupił, bo po co?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Adam W dodano: 10.06.2015, 15:06
Te nowe DLC przyznam BOMBA na moim ps3 kiedy chce pobrać aktualizacje wyskakuje czarny ekran,resetowałem taki stan 3 razy,i teraz czekam już kolejne 30 min i dalej czarny ekran, R* brawo gratulacje nie wiem jak wy te dlc robicie ale prędzej mi konsola się zniszczy przy czymś takim :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
AdrianKopytko dodano: 10.06.2015, 15:16
Ja jeszcze nic nie mam :( !!??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 dodano: 10.06.2015, 12:53
10 mln za luxora? czy ich do reszty poj....? ja gram już blisko 80 godzin w online mam 76 level w garazu same taniochy oprócz opancerzonej kurumy i na koncie tylko 1,3 mln zbierałem 3 mln na hydre ale pewnie jakiś nowy samochód z tego dlc kupię więc na hydre uzbieram pewnie za 100 lat a tego luxora to pewnie nigdy nie kupię, jedynie na trainerze w singlu sobie polatam ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
FalconGT do marian19922 dodano: 10.06.2015, 13:02
To nowe DLC wygląda mi na celowe działanie R*. Specjalnie wydają takie dodatki, za których zawartość trzeba słono zapłacić, jak np. za Luxora 10mln. Wiedzą, że ludzie grając nie zarobią takiej ilości gotówki. R* nastawione jest na to, że dzięki takim dodatkom ludzie chętniej ruszą do sklepu R*, aby za prawdziwe pieniądze doładować dolarami swoje wirtualne konto.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do FalconGT dodano: 10.06.2015, 13:03
Dokładnie. Przecież Shark Cards też od czegoś są :) A Jeżeli ktoś nie chce to nie musi nabywać takiego cacka.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do marian19922 dodano: 10.06.2015, 15:15
Coś słabo ogarniasz grę :) milion to zaledwie parę dni gry. W 2 tyg bym pewnie uzbierał te 10milionów jakbym się spiął ale wydawać hajs na jakiś gówniany samolot który do niczego się nie nada (tylko lansu swagu sragu czy jak tam zwą) to już trochę przesada :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.184.***.***]
AdrianKopytko do Jerry_Cornelius dodano: 10.06.2015, 15:16
Masz juz DLC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius do AdrianKopytko dodano: 10.06.2015, 15:38
Aktualnie mi pobiera, zostało ok 1% wersja PC.
Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
blazejowski14 do Jerry_Cornelius dodano: 10.06.2015, 15:42
Ciekawe jak bo jak wchodze do GTA V (wersja z strony rockstar) nic się nie pobiera
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
gosciu1 do FalconGT dodano: 10.06.2015, 16:10
W Polsce to mało prawdopodobne bo Platynowy Golden Shark ( 8 000 000 $ ) kosztuje 300 zł ( cena z PSN ). Najwięcej zarobią na UK i Stanach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go dodano: 10.06.2015, 16:41
Co patch to same problemy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.10.***.***]
toraq dodano: 10.06.2015, 16:47
Działa w ogole ten patch i jego ściągnięcie ? jakieś małe gówno mi się zassało. koło 50-60mb... i teraz przez luncher 380mb się ściąga .. i jak się kończy, wywala błąd : usługo aktualizująca R* jest niedostępna (kod 1)


ktoś coś?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.33.***.***]
Johnny24000 do toraq dodano: 10.06.2015, 17:02
Ja miałem tylko ten 50mb a teraz nic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Mir4Go dodano: 10.06.2015, 17:24
Ja mam problem z direxem jak wchodzę w ustawienia to mam direxa 10 a jak zmieniam na 11 to wtedy gra się nie odpali...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.74.***.***]
Mackal dodano: 10.06.2015, 17:31
No jak na ten moment to włączam gta i nic się nie pobiera (PC) wie ktoś co zrobić czy wgl da się coś teraz zrobić ?;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
karol1984 dodano: 10.06.2015, 17:54
Działa Wam gra wogóle? Bo mi za to Social Club twierdzi zeby odpalić gre musze mieć nowego "social club" ale ten sie nie chce pobrać, jedyny jaki znalazłem to Social Club v1.1.5.8 Setup. Instaluje go i nic cały czas twierdzi to samo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss dodano: 10.06.2015, 14:13
Widzę już rozczarowanie wielu osób zniechęconych cenami nowych pojazdów, ale to było do przewidzenia. Ekonomia gry się zmieniła od czasu dodania Heists. Przedtem zarobienie miliona wymagało wielu dni robienia misji, teraz za jeden skok zrobiony w zgranej ekipie dostajemy 400 tysięcy, a więc dziennie można spokojnie ukręcić ten milion. Rockstar wydał The Heists za darmo, ale praca ludzi kosztuje - graficy, programiści, aktorzy podkładający głos, level designerzy, Ci wszyscy ludzie poświęcają swój cenny czas i dostaliśmy coś świetnego. Na dodatek nikt nie każe wydawać pieniędzy, ale sam z szacunku do Rockstara pomyśle czy w lipcu czy sierpniu nie zapłacić - z czystego szacunku do pracy tak wielu ludzi. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do Crrooss dodano: 10.06.2015, 14:47
Tylko że jakoś ludzie niechętnie dołączają do napadów, zrobiłem z przypadkowymi ludźmi 3 napady zawsze każdemu daję po 25 % na końcu, obecnie mam zrobione dwie misje czwartego napadu a teraz szukam ludzi do 3 misji z motocyklistami i nikt dołączać nie chce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
twoja stara do marian19922 dodano: 10.06.2015, 14:55
bo nie masz kolegów xdd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.15.***.***]
Viper9630 do marian19922 dodano: 10.06.2015, 14:56
Na czym grasz? Brakuje nam jednego do napadów, na PS4.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 do marian19922 dodano: 10.06.2015, 15:12
Odszukaj mnie Komar_2_PL to Ci pomogę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do twoja stara dodano: 10.06.2015, 16:27
Akurat mam kolegów ale mało który z nich gra w gry a jeśli już jacyś grają to na piratach :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do Viper9630 dodano: 10.06.2015, 16:27
Gram na pececie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Viper9630 do marian19922 dodano: 10.06.2015, 16:32
Szkoda że nie na PS4 to pograli byśmy. A nawiasem mówiąc to chętnie pogram napady jak by ktoś chciał. Nick z online taki sam jak na forum.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.8.***.***]
DrBury3 do marian19922 dodano: 10.06.2015, 16:47
napisz do nie pomogę ni przejść wszystko po kolej :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
karol1984 do marian19922 dodano: 10.06.2015, 17:34
cześć, też gram na PC podaj nick to będziemy mogli pograć napady
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
karol1984 do DrBury3 dodano: 10.06.2015, 17:35
Jakbyś mógł to mi też podaj nick żebyśmy mogli pograć bo naprawdę ciężko dobrać zgraną ekipe na napady
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.06.2015, 17:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do Crrooss dodano: 10.06.2015, 18:45
Jedyne co mnie rozczarowało, to mała ilość pojazdów, jak zwykle spodziewałem się jak głupi nie wiadomo czego, mimo, że nigdy jeszcze R* ,,nie wiadomo czego" nie wypuścił ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
marian19922 do karol1984 dodano: 10.06.2015, 18:46
marianjPL mój nick social, jak ktoś chce pograć napady to wysyłajcie zapro tylko że na razie robie jako szef i nie dołączam do innych póki nie skończe moich bo robię wyzwanie wszystko po kolei, obecnie jestem przy czwartym napadzie i mam dwie zrobione misje w nim
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
Johnnyrozwalaka dodano: 10.06.2015, 19:03
Mi sie jakas aktualizacja sciagnela ale pojazdy nowe sie nie pojawily
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.8.***.***]
DrBury3 dodano: 10.06.2015, 19:19
PC - WAGA
lancher 53.x MB
dlc 513.xx MB
GTA_V_Patch_1_0_372_2 381.xx MB

Bum Fucjing logick ....
fajnie ze w ustaieniach sie nieda wylonczyc prycinania ekranu .. z lewj i prawej
rozumiem jak ktos ma panoramiczyn ekran lub 2 wiencej monitorów ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
andrzejek dodano: 10.06.2015, 19:31
Heh, a myślałem że po wydaniu wersji PC i pobieraniu 50MB już bardziej spier*** nie można ;/ ps3, ps4, x360 leżą przy próbie ściągnięcia dlc...

PS3/X360 zostają powoli wycofywane i R* o nich zapomina, brak kilku rzeczy
PC - blokada modyfikacji

Z GTAO Robi się powoli CS:GO - GROTTO KUWA.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.20.***.***]
penga dodano: 10.06.2015, 19:48
pobierałem i zastopowałem po ponownym odpaleniu gry gra włączyła się nie aktualizując się a w grze nic nowego nie mam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Ejs dodano: 10.06.2015, 21:38
Przykra sprawa gdzie są moje polskie znaki? O.o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.207.***.***]
BackfischSido dodano: 10.06.2015, 22:39
Mi się gra potrafi nie kiedy sama z siebie wyłączyć po tym patchu... Brak odpowiedzi i tyle z gry. Rockstar chce zeby gra nam sie nie znudzila ale jak tak pojdzie to w ta gre nie bedzie sie dalo grac...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.207.***.***]
BackfischSido do BackfischSido dodano: 10.06.2015, 22:40

BackfischSido napisał:

Mi się gra potrafi nie kiedy sama z siebie wyłączyć po tym patchu... Brak odpowiedzi i tyle z gry. Rockstar chce zeby gra nam sie nie znudzila ale jak tak pojdzie to w ta gre nie bedzie sie dalo grac... Wy tez macie podobne problemy? Czy tylko mi sie tak dzieje ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
preiro dodano: 10.06.2015, 23:45
mi gra na pc chodzi rewelacyjnie , jeśli wam nie to zmieńcie PC. jeśli ktoś chce grać to i na ps4 jak i pc mam nick : preiro
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Viper9630 dodano: 11.06.2015, 08:03
Co wy gadacie? Na PS4 gra śmiga aż miło. Aktualizacja 6,5Gb pobierała się ze 2 godziny wprawdzie ale nie ma żadnych błędów. Nowe autka fajne ale drogie, ten Osiris 1 950 000 plus ponad 400 000 w tuning ale daje rade. A jak można pisać o błędach, że gra nie grywalna i dodać że kupi się ją po wakacjach. Czegoś tu nie rozumiem.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.78.***.***]
Weris dodano: 11.06.2015, 10:46
hej ja mam taki proble jak pobieram naj.aktualizacje to po sciagnieciu pisze mi ze niby nie mam zainstalowanej gry .Miał ktos taki problem ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX dodano: 10.06.2015, 22:03
Ale bugów i crashy. Robi się to samo co w grze Battlefield 4 z każdym kolejnym patchem gra staje się mniej grywalna i pojawiają się nowe błędy. Dobrze że póki co nie kupiłem GTA 5. Poczekam może po wakacjach gra w końcu będzie grywalna :)
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
isiu1 do KUBATRIX dodano: 11.06.2015, 16:12
Drogi panie wielki znawco, ta gra zawsze była, jest i będzie grywalna. Z patchem są problemy, ponieważ kilka milinów osób na raz rzuciło się na nowy patch, więc nie wiem skąd to zdziwienie. Ja kilka godzin po jego opublikowaniu zainstalowałem go i wszystko śmiga. GTA V jest jedną z najlepiej zoptymalizowanych gier i w ogóle chyba najlepszą grą kiedykolwiek, więc pisanie, że gra jest niegrywalna, bo przeczytałeś pan gdzieś tam, że są problemy z patchem jest co najmniej nie na miejscu.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do KUBATRIX dodano: 12.06.2015, 07:45
Skoro nie kupiłeś GTA V to skąd wiesz o tych bugach i crashach? Myślę że po prostu żal ci że nie kupiłeś GTA V i teraz się pocieszasz jeżdząc po tak pięknym dziele sztuki.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Mofiros2000 dodano: 12.06.2015, 23:00
Po Waszych i innej strony komentarzach widzę non stop marudzenie że gra nie działa :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
ehe do KUBATRIX dodano: 14.06.2015, 12:30
Jeszcze nie miałem problemów z GTA a gram już trochę ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.8.***.***]
sugar dodano: 14.06.2015, 20:27
a mi po aktualizacji dosc czesto gra crashuje, przedtem tego nie bylo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.8.***.***]
Lipski dodano: 14.06.2015, 15:50
Wraz z wyjściem aktualizacji pojawił sie ten sam problem jak z poprzedzająca aktualizacja. Po pobraniu wyskakuje błąd " Usługa aktualizacyjna rockstar games jest niedostępna (kod1)". Wcześniej rozwiązałem go ściągając ręcznie aktualizacje i wgrywając ją. Sądzę, że i tym razem to pomoże ale nigdzie nie moge znaleźć wstawki, pomocy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.69.***.***]
m.t do Lipski dodano: 15.06.2015, 09:48
mam pytanie znalazles rozwiązanie? bo tez mam ten sam problem i nie wiem co zrobic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.182.***.***]
Lipski do m.t dodano: 17.06.2015, 10:19
Tak kolego, znowu trzeba było ściągnąć i zainstalować ręcznie. Podrzucam link http://downl(...)-v-patch
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.9.***.***]