Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

GTA IV to pierwsza gra z serii, w której opona pęka, jeśli przez odpowiedni czas ją przypalamy.

Najnowsze informacje

1771VWyniki konkursu! News | | 29.04.2015 00:00 przez Kubixxx | Tagi: GTA V konkurs Misja misja konkurs gta v pc

Po dość długiej weryfikacji i wnikliwej analizie tekstów wybraliśmy najlepsze prace, które publikowaliście w minionym tygodniu za pomocą blogów na stronie! W tej chwili wybór zwycięzcy leży w rękach użytkowników GTASite!

Wyniki konkursu!

Zasady konkursu oraz wszelkie dodatkowe informacje możecie znaleźć TUTAJ.

Pragniemy Wam podziękować za zaangażowanie i udział w naszym konkursie! Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy w stanie organizować coraz więcej konkursów z ciekawymi nagrodami :) Łącznie nadesłaliście 26 prac.

Każdy teskt został przeczytany przez redakcję i oceniony w skali od 1 do 10. Na sumę punktów składały się trzy czynniki:

  • 0-5 - Pomysł
  • 0-3 - Interpunkcja // Stylistyka
  • 0-2 - Inne // Dodatkowe materiały graficzne

Musimy przyznać, że kilka prac stało na bardzo wysokim poziomie co sprawiało nam problem przy wybraniu najlepszej trójki. Z tego względu postanowiliśmy rozszerzyć sondę do 5 prac, które przekroczyły próg 8 punktów.

Najlepsze prace

Poniżej prezentujemy wszystkich 5-ciu laureatów, ktorzy wezmą udział w sondzie. W tej chwili to Wy zadecydujecie o tym, kto wygra GTA V PC prosto od Rockstar Games. Głosowanie trwa do 28 kwietnia. Laureata podamy tuż po północy! (czyli w środę :)).

Aby przeczytać daną misję, wystarczy, że klikniesz w avatar! (lub klikniesz TUTAJ)

MikeViP - "Nocna straż kraju"

---

SkrypciK - "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"

---

Boduczek - "San Fierro Stories"

---

Adver - "Bloodline Yardies"

---

hue - "Z wizytą w ciemni"

 

Wybór ostatniej pracy, która weźmie udział w konkursie była bardzo ciężka. Zdradzimy, że o ostatnie miejsce miejsce walczyły również prace Decretisa oraz Kamili05 i lewinska666.

Pierwszego pana należy pochwalić za fenomenalną otoczkę graficzną i specjalnie przygotowany mapy obrazujące czytelnikowi przebieg misji. Jednak musimy pamiętać, że elementy graficzne miały być tylko dodatkiem do tekstu, który miał stanowić trzon. Nawet przymknęliśmy oczy na dwuminutowe spóźnienie :). Z kolei Kamili05 wpadł na ciekawy pomysł i przywrócił blask kultowemu już Love Fist. Sama misja sprawiała wrażenie długiej cut-scenki niż misji... Mimo to pragniemy obejrzeć taki film. Książe Mroku potrafił rozbawić! lewinks666 za pomocą genialnych dialogów potrafił wcielić się w postać dziwaka, który nękał Trevora podczas snu. Perfekcyjnie oddałeś postać! :) 

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za nadesłane prace!

@Aktualizacja 29.04

Dziękujemy bardzo za wasze głosy!  Ekskluzywny klucz aktywacyjny prosto od Rockstar Games (do wykorzystania w Rockstar Warehouse) otrzymuje opowiadanie "Nocna straż kraju" użytkownika MikeViP.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcy jak i całej finałowej piątce! 

 
 
 

 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 32
MikeViP dodano: 25.04.2015, 22:08
Fajnie! Udało się przejść do drugiego etapu, to już jakieś wyróżnienie.
Wszystkim Laureatom, życzę powodzenia!

@Kubixxx - poprawione :)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 25.04.2015, 23:02
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.46.***.***]
No_nick_required dodano: 25.04.2015, 23:44
Fajnie, fajnie tylko szkoda że wygra ten który wyczyśći więcej razy historie i ciacha przeglądarki :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[198.245.***.***]
globzid do No_nick_required dodano: 26.04.2015, 02:53
Po nocach spać nie będą tylko klikać ankietę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
ThePinczu dodano: 26.04.2015, 11:29
Moja misja od tych była lepsza.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
MrKamil923 dodano: 26.04.2015, 16:09
To sobie zarób.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
MikeViP dodano: 26.04.2015, 16:19
Nie musicie chłopaka koniecznie gonić do pracy. Ze względu na to, że niedawno miała miejsce premiera wersji na PC jest cała masa konkursów gdzie można GTA V na PC wygrać. Tylko ostrożnie radzę się rozglądać bo masa takich konkursów jest tylko po to by wyłudzić Twoje dane lub kasę. Zwłaszcza te typu wyślij SMS, a dostaniesz GTA V.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
MS dodano: 26.04.2015, 01:55
po dokładnym przeczytaniu stwierdzam, że wszystkie z zaproponowanych misją są niebywale słabe - nie oddam głosu na żadną
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.52.***.***]
Zniesmaczona do MS dodano: 26.04.2015, 02:43
Czyżby zazdrość przez Ciebie przemawiała?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.205.***.***]
MS do Zniesmaczona dodano: 26.04.2015, 18:41
nie przemawia przeze mnie zazdrość
przeczytał wszystko o każdej misji
i stwierdzam, że żadna nie nadawała by się o do umieszczenia w GTA V
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
soczeg dodano: 27.04.2015, 13:44
No wszystkie misje fajne, ale moim zdaniem misja Mike'a jest najlepsza (moja też nie była gorsza, ale brakowało jej wykończenia). Pozdrawiam i powodzenia ;D
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
ThePinczu dodano: 26.04.2015, 10:25
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -7 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras do ThePinczu dodano: 26.04.2015, 11:24
Co za kretyn.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
ThePinczu do Ultras dodano: 26.04.2015, 11:28
@Kubixxx - Komentarz usunięty
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.04.2015, 12:17
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Nikus122 do ThePinczu dodano: 26.04.2015, 11:48
Więcej kultury osobistej nikomu nie zaszkodziło...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
MikeViP do ThePinczu dodano: 26.04.2015, 13:18
Patrząc na to, że dołączyłeś do grona użytkowników GTASite: 20.04.2015. Uważam, iż byłeś jedną z parunastu osób, które zarejestrowały się tu tylko dla szansy wygrania GTA V. Mogłeś się trochę wysilić, widzę ode mnie oraz od SkrypciK’a otrzymałeś minusy za Twoją propozycję misji, tego zapewne nie możesz przeżyć. Jeśli naprawdę posiadasz 20 lat, to zachowujesz się poniżej wszelakiej krytyki.

Dzięki, że nie życzysz mi wygrania :)
Ja Tobie życzę wysokich transferów, "wielki fanie GTA". Radzę lepiej odłożyć sobie kasę na wyprzedaże na Steam. Ponieważ na pewno jakieś promocje się pojawią np. Summer Sale.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 26.04.2015, 13:23
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
jaro18225 do ThePinczu dodano: 26.04.2015, 13:27
ale na tym polega rywalizacja nie tylko tobie nie udało się przejść,ale nie należy się zamartwiać może twój fenomenalny pomysł na misję zostanie doceniony w innym gronie :)) po prostu tak jak ja nie wbiłeś się w oczekiwania fanów jakże kultowej gry GTA :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
jaro18225 do jaro18225 dodano: 26.04.2015, 13:31
a tak na marginesie 220 zł to nie jest tak dużo tym bardziej dla 20 latka.To jakieś 2 dni na budowie :D
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
ThePinczu do jaro18225 dodano: 26.04.2015, 14:53
Sorry wszystkim,ale mam 14 lat i moi rodzice uważają,że nie warto kupować gier.200 zł to dla nich za dużo jak na grę.Pozwolili by mi może,jak by GTA 5 kosztowało 50 zł.Dlatego się wnerwiłem,ponieważ zależało mi na tej grze.Proszę o usunięcie mojego konta...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do ThePinczu dodano: 26.04.2015, 20:11
Spokojnie, sam miałem 14 lat gdy zakupiłem swoje pierwsze GTA, spróbuj przekonać rodziców lub zrób jak ja, zatrudnij się przy zbieraniu grzybów, roznoszeniu ulotek itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
micholes do ThePinczu dodano: 26.04.2015, 23:01
Myślę, że rodzicom tak naprawdę nie chodzi o kwotę ale o to, że właśnie masz 14 lat. Gra jest od 18. Taka prawda
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do ThePinczu dodano: 28.04.2015, 15:15
To widać teraz dlaczego takie gry są od 18 lat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
SkrypciK dodano: 29.04.2015, 00:16
Gratulacje, Mike ;)
Szkoda, że się nie udało, ale mimo wszystko naprawdę fajnie było pisać tę pracę. Dzięki za konkurs!
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do SkrypciK dodano: 29.04.2015, 08:59
Spoko że MIke wygrał, ale liczyłem że to jednak będziesz ty. Mimo wszystko gratuluję wszystkim laureatom i zwyciężcy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
MikeViP dodano: 29.04.2015, 11:02
Dziękuje wszystkim, zarówno tym, którzy głosowali na mnie jak i tym, którzy nie głosowali na mnie, lecz chociaż oddali głos!
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.43.***.***]
No_nick_required do MikeViP dodano: 29.04.2015, 23:15
Fajnie by było jak by mogli podać ile kto głosów zdobył bo strasznie ciekaw tego jestem:)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]