Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W misji Predator, po nacelowaniu snajperką w jedną z gwiazd, kamera przeniesie nas na Wielką Stopę. Stwór kryje się za jednym z drzew.

Najnowsze informacje

9910VPierwsze plotki na temat GTA VI News | | 23.03.2015 16:47 przez Kubixxx | Tagi: GTA VI Plotki vice city

Pierwsze plotki na temat GTA VI

W czasie gdy gracze na całym świecie odgrywają pełne napięcia napady, a inna grupa jeszcze wyczekuje premiery piątki na pecety, pojawiają się plotki na temat kolejnego Grand Theft Auto oparte na słowach szefa całej stajni Rockstara...

Prezes programistów Rockstar North, Leslie Benzies  w swoich wypowiedziach nie zawarł żadnego spoilera ani wskazówki dotyczącej kolejnego GTA. Wszystkie domysły to oczywiście wytwór graczy, którzy opierają się na wypowiedzi Pana Benziesa. Cytując prezesa: 

"Mamy ponad 45 lat pomysłów co chcemy zrobić. Gdzie odbędzie się akcja gry to pierwsze i kluczowe pytania. Następnie przechodzimy do kreowania misji, które dla każdej lokacji są inne. Zadania przeznaczone do wykonania w LA będą odmienne do tych w Nowym Jorku czy Miami.

Nagle gracze wywnioskowali, że kolejne GTA ma szansę toczyć się w... Londynie. Kolejnym tropem jest oczywiście podróż za poprzednikiem i odtworzenie świata, którego mieliśmy okazję posmakować. Mowa oczywiście o GTA Vice City i wirtualnym odpowiedniku Miami. Ostatnim rozwiązaniem jakie przychodzi na myśl fanom jest GTA odgrywane w wielu miejscach. Każdy protagonista ulokowany w innym mieście, każdy z odmienną historią i fabułą... Co wy na to? 

Na sam koniec cytujemy Dana Housera, który zapytany o możliwych bohaterów nie wyklucza postaci żeńskiej. My tutaj widzimy temperament Cataliny na pierwszym miejscu!

"Czy w przyszłości możemy stworzyć grę z kobietą w roli główej? Oczywiście! Nie stworzyliśmy jeszcze odpowiedniej gry dla takiej postaci, lecz od zawsze o tym myśleliśmy" 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (59) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
3vilPanda dodano: 23.03.2015, 18:39
Na razie czekam na GTA V na PC więc VI mnie nie interesuje, ale jeśli już o GTA VI mowa to według mnie dobrym pomysłem jest kilka całkiem osobnych dużych miast (Miami z Vice City obowiązkowo) i najlepiej to co sprawdziło się w "piątce" czyli kilku bohaterów. Kobieta jako główny bohater? Jak dla mnie bomba :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Nortalf dodano: 23.03.2015, 18:41
Londyn? Jak fani wybiórczo selekcjonują wypowiedzi, żeby potwierdzić swoje nadzieje.
Toż któryś z braci Houserów mówił, że GTA nie wyjdzie już poza USA. No ale zawsze można udawać, że się nie słyszało.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
marta115 dodano: 23.03.2015, 20:55
Kobieta na protagonistkę? Why the hell not :3
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.182.***.***]
MS dodano: 23.03.2015, 23:17
prędzej bym się spodziewał, że kobieta zostanie bohaterką fabularnego DLC jeśli takie będą powstawać do V (tak jak powstały do IV) niż, że zagramy kobietą w pełnoprawnej części GTA

ale może jednak R* da nam okazję zagrać kobietą
jeśli da to jestem na tak
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 dodano: 24.03.2015, 01:11
Szczerze ? to już bym wolał to nudne jak flaki z olejem kolejne Liberty City niż odpowiednik Londynu, i wcale nie chodzi o ruch lewostronny czy pogodę tylko o to jak by miała ta fabuła wyglądać ? opowiadać o czym ? o ciapatych ? czy polakach przyjeżdżających za lepszym życiem ... no nie wiem jakoś mnie to miasto, ba jakiekolwiek miasto europejskie mnie nie przekonuje.

Po drugie, jedynym miastem jakie mogło by pasować do GTA z poza USA to wydaje mi się że tylko odpowiednik Rio de Janeiro był by odpowiedni - klimat ? jest, mafie ? są, pogoda ? jest, ogólnie mapa mogła by być bardzo zróżnicowana, z jednej strony ocean z ogromnymi plażami , z drugiej wysokie góry porośnięte dżunglą, na jednym końcu miasta wieżowce, bogacze i wszechobecna korupcja, zaś na drugim końcu slamsy, wojny gangów i bieda, ... oj już sobie wyobrażam jak mogła by wyglądać ta gra.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
XdtgS dodano: 24.03.2015, 01:23
Tia GTA VI, a do dziś się ze mnie śmieją kiedy w końcu zagram w V na PC :P
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
MagnusS do XdtgS dodano: 24.03.2015, 10:47
W tym roku sobie zagrasz :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do MagnusS dodano: 24.03.2015, 11:07

MagnusS napisał:

W tym roku sobie zagrasz :)


Dokładniej gdzieś w okolicy listopada.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX dodano: 24.03.2015, 11:17
Premiera GTA 6 na PC zapewne po 2020 roku.

Może być że zamiast komputerów będziemy używać patyków i kamieni grając w kolejne GTA jak Putinowi coś uderzy do głowy :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.61.***.***]
El_presidente dodano: 24.03.2015, 13:44
Jezus
Mamy jeszcze całe Stany do wykorzystania. Seattle, Chicago, Pheonix, Houston, Boston, Waszyngton (może mix z NY i Bostonem? Megalopolis było by zacne), Dallas, Atlanta, Kansas City czy Pittsburgh. Opcji jest więcej niż potrzeba. Chciałbym żeby następne miasto było ciasne, tłoczne i szare jak LC z wysokim kontrastem, jak w Algonquin. A pozamiejskie nasycone kolorami z żywą fauną i florą. Może pory roku?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do El_presidente dodano: 24.03.2015, 14:02

El_presidente napisał:

Jezus
Mamy jeszcze całe Stany do wykorzystania. Seattle, Chicago, Pheonix, Houston, Boston, Waszyngton (może mix z NY i Bostonem? Megalopolis było by zacne), Dallas, Atlanta, Kansas City czy Pittsburgh. Opcji jest więcej niż potrzeba. Chciałbym żeby następne miasto było ciasne, tłoczne i szare jak LC z wysokim kontrastem, jak w Algonquin. A pozamiejskie nasycone kolorami z żywą fauną i florą. Może pory roku?


Tylko zapomniałeś że to GTA. A GTA trzyma się historii, a historia to GTA1 a tam tych miast nie było i wątpliwe jest, aby R* zmienił otoczenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do El_presidente dodano: 24.03.2015, 14:32
Ale chyba zapomniałeś że Chicago czy Seattle wyglądają prawie jak Nowy York, wielkie miasta są nudne jak dla mnie, cieszę się że w GTA V jest tyle terenów pozamiejskich, jak byś zauważył każde miasto od R* jest kontrastowe tzn. LC charakteryzowało się mrokiem, wyżutkami społecznymi i drobnymi rabusiami, VC jest to kolorowe miasto pełne ćpunów, homoseksualistów i pięknych kobiet natomiast stan SA jest czymś pomiędzy LC a VC z domieszką czarnej gangsterki. Już prędzej bym się spodziewał miast z Manhunta i Bulliego :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 dodano: 24.03.2015, 15:04
Jeśli GTA miałoby być poza granicami USA to do głowy przychodzą dwie możliwości. Japonia Yakuza i Rosja (morderstwa, kradzieże samochodów handel bronią) klimatem jak w Psy 2 https://www.youtu(...)6bT9-Lkc u ruskich nie będzie, bo w obecnej sytuacji byłoby to popełnieniem faux pas (fopa).
Myślę, że kolejna część może być w San Fransisco - San Fierro, Las Vegas - Las Venturas lub Miami - Vice City
W kwestii kobiety jako bohaterki, hmm jeśli byłby utrzymany wzór sterowania kilkoma osobami to jedną z nich wtedy może być kobieta, np Elizabeth Torres
Pożyjemy zobaczymy na razie to chciałbym w końcu dostać upragnione GTA V
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Zimonolkey dodano: 24.03.2015, 19:51
Troche dobrze by bylo zrobic jakies nowe miasto np kloc minekloc albo nw xd

i fajnie jakby glownym bohaterem byla kobieta ale nei catalina po tym co zrobila CJ
oczywiscie fajne by bylo np vice city,sandy shores czy jakso to sie pisze ;x
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre dodano: 24.03.2015, 15:22
Nie bez powodu wybierali jako wzorce miasta takie jak: New Jork, Los Angeles, Miami, bo te miasta są pełne kontrastów i same między sobą też mocno się różnią klimatem, kulturą, itd.
Jak dla mnie naturalnym następstwem GTA IV i V jest GTA Vice (Miami).
Protagonista może być jeden ale stworzony przez nas tak jak w GTA V Online.
Zależnie jakią narodowość wybieramy (Kuba, Haiti, Kostaryka, Dominikana, Gwatemala, Panama itd. (generalnie Ameryka środkowa) to tak można wybrać początek gry której następstwem będzie w jakiej dzielnicy Vice będziemy mieszkać i w jakim gangu będziemy zaczynać. Dodatkowo nasz bohater przez to, że jest indywidualny może przechodzić do trybu online co eliminuje tworzenie kolejnej postaci (co daję to że możemy grę przechodzić wiele razy ze względu na rózne pochodzenie protagonisty i jednocześnie zachować indywidualny wyglad w trybie online). Według mnie Miami ma bardzo duży potenciał.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Piotr Sadowski do cuba libre dodano: 24.03.2015, 21:25
Kurde, stary, ekstra zajawka, pisz z tymi pomysłami na support Rockstara (po angielsku), oni są otwarci na ciekawe pomysły od fanów :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Nortalf do cuba libre dodano: 25.03.2015, 10:50
Do GTA Online tak, ale w singlu nie wyobrażam sobie czegoś takiego.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do Nortalf dodano: 25.03.2015, 11:47
Dlatego nie którzy mają pomysły bo mają wyobraźnię.
Doczytywanie tekstury z wyglądem protagonisty nie stanowi problemu wystarczy uruchomić GTA IV i zobaczyć, że dużo cutscenek jest "dogrywane w locie" co to oznacza ano nic innego jak to że wygląd Niko (jego ubranie) w tych cut scenkach jest zmienny można odpalić wiele razy ten sam filmik ale przez to że jest inaczej ubrany to inaczej wygląda na filmiku. Tą samą metodą można podmieniać całą postać nie tylko ubranie. Zdublować dialog aby była wersja żeńska i męska. (na wypadek gdy gracz stworzy żeńskiego avatara).

Widzę , że dla niektórych progres gry polega chyba tylko na zmianie ilości bohaterów
GTA IV -1
GTA V - 3
GTA VI - 5-8 ???
w tym kierunku Rockstar napewno nie pójdzie bo to nie ma sensu.
Rockstar wydaje GTA średnio co 4 lata. Coś co teraz jest nowością za 4 lata będzie standardem.
Mam nawet w bani całe scenariusze misii jakie mogą być, ale nie pisze o nich nigdzie bo po co skoro R ma pomysły na 45 lat.
taka sytuacja
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Nortalf do cuba libre dodano: 25.03.2015, 12:39
Nie o to chodzi.
Po pierwsze zwrot "nie wyobrażam sobie" oznacza w potocznym języku, nie podoba mi się to, nie chcę sobie czegoś takiego wyobrazić, a nie, że nie umiem. Tak więc uważałbym na twoim miejscu z takim cwaniactwem, bo gdybym również chciał schodzić na poziomy erystyki, to powiedziałbym, że "niektórzy" pisze się razem, bo oddzielnie wygląda to komicznie.
Dwa, chodzi o to, że ja lubię, mieć konkretny scenariusz, konkretne postacie, gdzie wszystko jest ładnie zaplanowane i przemyślane, tak, żeby opowiedzieć mi jakąś spójną historię.

Niech sobie niektóre gry mają kreator postaci, a inne nie. Niech jedna mają otwarty świat a inne nie. Niech jedne mają 5 wariantów dialogu, do wyboru przez gracza, a inne mają cut-scenki.

Widzę, że niektórzy wiedzą lepiej ode mnie co jest dla mnie progresem a co nie, na podstawie jednego zdania które napisałem i w którym nie było o tym ani słowa. Gratuluję.

//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.03.2015, 12:41
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Nortalf dodano: 25.03.2015, 13:37
Zgadzam się z tobą, GTA czy Mafia ma być jak dobry gangsterski film a zakończenie ma dać nam chwile na przemyślenie i zastanowieniem się nad ukrytym przesłaniem całej fabuły i nad życiem głównego bohatera, powinniśmy się do niego przywiązywać, przeżywać z nim każą chwilę a nie że jest to wymysł jakiegoś kreatora podobnego jak w SR w którym wybieramy wygląd, głos itp. Nie tędy droga, GTA niech pozostanie GTA, dodam też że wolałbym jedną postać, ewentualnie dwie, trzy tak jak w przypadku piątki to jak dla mnie zdecytowanie za dużo.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do Nortalf dodano: 25.03.2015, 14:16
Nie miałeś konkretnej argumetacji to dowaliłeś się do pisowni.
Fajnie wiedzieć przynajmniej wiem, "kto" do mnie pisze.
Kto powiedział że taki zpersonalizowany bohater nie opowiadał by jakieś ciekawej historii.
Wykluczyłeś to tylko dlatego bo to nie jest w twoim pojęciu realne.
Skoro jesteś taki mądry to może podziel się z nami jak ty byś widział następcę GTA V.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do Dexus dodano: 25.03.2015, 14:21
Błyśnij swoją slownikową wiedzą z j. polskiego i napisz.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do cuba libre dodano: 25.03.2015, 14:26
Powiedz mi co Ci nie pasuje w mojej wypowiedzi? Ja w niej widzę tylko jedną literówkę i zamiast "każdą" napisałem "każą", wsadź sobie nos w książke od Polskiego i ucz się gramatyki.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do cuba libre dodano: 25.03.2015, 14:28
Przepraszam to miało być do Nortalf

PS. wiem, wiem...
miało być słownikową
bo zaraz napisze mi jakiś strażnik j. polskiego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Nortalf do cuba libre dodano: 25.03.2015, 15:00
Ty nic nie zrozumiałeś prawda?
Wyskakujesz z argumentami ad personam typu "nie masz wyobraźni, a ja tak", z tego powodu użyłem argumentu na równym poziomie (ortografia).
Nie miałeś konkretnej argumentacji, że potrzebny był Ci taki argument?
Wykluczyłem Twoją wizję nie dlatego, że jest nie realna, tylko dlatego, że mi się nie podoba.
Nie muszę wymyślać swojej wersji GTA, bo nie jestem od tego. Zresztą to jest kolejny Twój zły argument- "to, wymyśl lepszy". Nie muszę wymyślać lepszego GTA, żeby uważać Twoje za kiepskie.
A i jeszcze jedno, to, że masz pomysły na scenariusze misji, wcale nie znaczy, że są to dobre scenariusze.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do Nortalf dodano: 25.03.2015, 18:38
Nie można było od razu napisać : twój pomysł mi się nie podoba (każdy ma prawo do swojego zdania).
Rozumiem, że jak czysto przypadkowo coś będzie pasowało w nowym GTA do tego co napisałem to mogę na ciebie liczyć, iż nie będziesz grał w tę grę i wypowiadał się na jakieś stronie typu GTA VI

Odbiegłeś za bardzo od tematu.

Nescio quis sum ego, et non me in gradu
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.67.***.***]
kwasnyjohnny dodano: 24.03.2015, 18:12
W najnowszych wyciekach Rockstar potwierdziło się, że miastem w VI części GTA będzie, UWAGA... Warszawa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 do kwasnyjohnny dodano: 24.03.2015, 19:14
Chyba zmień nazwe na suchyjohnny xD
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do kwasnyjohnny dodano: 24.03.2015, 21:46
Ja słyszałem że Wałbrzych oraz Zakopane.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
MGqwertPlay do kwasnyjohnny dodano: 26.03.2015, 12:00
...Albo Sosnowiec
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Michał Rabenda dodano: 26.03.2015, 17:15
Najbardziej bym chicał wrócic do Vice City .
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus dodano: 23.03.2015, 17:01
Mam nadzieję że w VI powrócimy do Vice, nie mam ochoty wydzieć Londynu, tam nie ma nic ciekawego, ciągle jest pochmurna pogoda, korki, wąskie drogi, nudne miasto, a poza miastem co by mogło być? Betonowe murki, krowy i szopy? Nie no bez przesady, mam nadzieję że nigdy w GTA nie będzie już Londynu.
+ +5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Zembu do Dexus dodano: 23.03.2015, 17:16
My by pasowało Vice City albo Liberty. Zgadzam się z tobą, że GTA w Londynie byłoby nie najlepszym ruchem Rockstara. Jazda lewym pasem to nie dla mnie xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do Dexus dodano: 23.03.2015, 17:57
To prawda. Nie wiem czy kojarzycie może serię The Getaway, lecz akcja tam odbywała się właśnie w Londynie. Niezbyt ciekawe miejsce... zresztą jak cała W. Brytania.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Bartex2 dodano: 23.03.2015, 18:21
Nom, mam na PS2 oryginalną jedynkę i dwójkę i poza głowną fabułą miasto z Getawaya nie dawało mi żadnej frajdy, wręcz klimat tej gry doprowadzał mnie troche do depresji ale gra w sama w sobie jest bardzo ale to bardzo dobra, ale lepiej by było gdyby działa się w innym mieście :) Wielka Brytania nie jest dobrym miejscem na gangsterską grę, już prędzej Europa Wschodnia (Rosja, Ukraina, Albania) te kraje idealnie nadają się do gangsterki, ale mam nadzieje że każde GTA będzie działo się w USA, ewentualnie w kilku misjach moglibyśmy pojechać do Europy czy coś, było by to fajne uzupełnienie gry :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Cityzen35 do Dexus dodano: 23.03.2015, 19:11
Vice City to idealne miejsce na GTA VI nie ma szans na Liberty ani na Los Santos ani tym bardziej na Londyn. Mam nadzieje że żadne GTA nie będzie w Europie, bardziej szedłbym w klimaty Chin zy Japonii :) Najbardziej podobało by mi się gdybyakcja rozgrywała się w VC, SF i LV, które według mnie ma ogromny niewykorzystany potencjał :D
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.140.***.***]
thetosiek do Dexus dodano: 23.03.2015, 23:39
Całkowicie się z tobą zgadzam :). Przereklamowane miasto pełne staroci, hamburgerów, PUBÓW (
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 23.03.2015, 23:39
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.140.***.***]
thetosiek do thetosiek dodano: 23.03.2015, 23:41
(
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
You Diler do Dexus dodano: 24.03.2015, 11:45
dokładnie Londyn nie ma wiele do zaoferowania jeśli już opuszczać USA to jak dla mnie jakieś brazylijskie Rio albo Sao Paulo, lub gdzieś w Chinach, czy też w Japonii. W Rosji mogłoby być ciekawie już widzę nie zatrzymujących się kierowców gdy nasz bohater jakiś wladimir stoi na środku jezdni (; Ale ja też czekam na powrót VC najlepiej z pobliskimi bagnami i może jakimiś wyprawami na karaiby, jest sporo ciekawych miast, paradoksem do ciepłego Miami może być Anchorage na Alasce.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.03.2015, 11:46
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do You Diler dodano: 27.03.2015, 01:21
Nie rozumiem ludzi, którzy wymyślają jakie miasto mogłoby się pojawić w przyszłych częściach :P Już raczej po tych kilkunastu latach można się domyśleć, że Rockstar raczej pozostanie przy tych trzech lokacjach, a już na pewno w Stanach Zjednoczonych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Fakmoow dodano: 26.03.2015, 08:00
W Londynie może być ale na śląsku to już nie.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Fakmoow dodano: 26.03.2015, 13:32
Masz coś do śląska? Gdyby nie śląsk to północ kraju by dzisiaj żyła w biedzie, większość pieniędzy z tego województwa idzie na Warszawę i wiele innych miast i inwestycji, więc jak następnym razem będziesz coś miał do śląska to przemyśl to dwa razy :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
blablabla do Dexus dodano: 26.03.2015, 14:09
Warszawa to północ Polski, ciekawe.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do blablabla dodano: 26.03.2015, 14:25
Dla mnie tak, mieszkam na śląsku więc Warszawa jest dla mnie Północą.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.37.***.***]
blablabla do Dexus dodano: 26.03.2015, 19:52
W takim razie Zakopane leży w Polsce centralnej!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Fakmoow do Dexus dodano: 27.03.2015, 12:36
Zastanów się więcej niż dwa razy :D
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Fakmoow dodano: 27.03.2015, 12:30
Czy ja coś napisałem, że mam coś do Śląska? Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Czy tylko dokładać cegiełki do czyjejś wypowiedzi? Po prostu moim marzeniem jest grać w GTA i robić rozwałke obok domu w którym Mamuśka zabiła Madzie. ;)
P.S Czytaj Dexus to co jest napisane, a nie wpajasz sobie cos czego nie ma do głowy.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.03.2015, 12:33
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Fakmoow dodano: 28.03.2015, 06:17
No dobra, trochę przesadziłem ale niestety w internecie się spotkałem z wieloma ludźmi którzy hejtują śląsk bez powodu i naśmiewają się z niego, jestem już trochę przewrażliwiony na tym punkcie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Fakmoow dodano: 28.03.2015, 08:31
Co jak co ten Sosnowiec ma coś w sobie, a hejt to nie mój styl.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dexus do Fakmoow dodano: 28.03.2015, 10:59
Z Sosnowca się nawet cały Śląsk smieje i krążą teksty że żeby tam wjechać trzeba mieć specjalną przepustkę albo że Sosnowiec to osobne województwo :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.176.***.***]
Ślonzok do Fakmoow dodano: 04.04.2015, 09:17
Mo goroli ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.215.***.***]
arturgówno dodano: 25.07.2015, 21:13
a może pojawią się dzieci w gta??? co???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.253.***.***]
Knight2000 dodano: 26.03.2015, 13:20
Ja bym chciał aby nowe GTAVI było w Miami Beach w Latach 80 tak jak było z VICE CITY i grafice z GTA V
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.27.***.***]
fanboj do Knight2000 dodano: 27.03.2015, 10:44
Tak jak mówisz mielismy juz
GTA 3 do GTA 4
SAN ANDREAS DO GTA V
wiec teraz nic tylko czekac na remake VICE CITY VI :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Bartex2 do fanboj dodano: 27.07.2015, 13:37
Nie "Vice City IV" tylko jak już GTA IV, bo pięciu części VC jeszcze nie było.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
zdziebełko dodano: 14.05.2016, 18:18
pewnie będzie 2021. tak typuję.
wcześniej nie, bo jak się pospieszą to im wyjdzie piątka z nowymi misjami i podrasowaną grafiką. Więc lepiej niech pracują dłużej i niech szóstka będzie jak bogowie przykazali.
a poza tym, czy wyjdzie na tej nowej konsoli??
http://www.dobre(...)789.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
gta6czekm dodano: 16.11.2015, 17:35
Nie moge sie doczekać GTA VI ale tak szczerze to nie pasuje mi jedno mianowicie dziewczyna jako główny bohater jakoś tego sobie nie wyobrażam pasują mi ci bohaterzy czyli : Maichel Franklin Tevor fajne by było jagby ktoś może do nich dołączył ale oni sami niech lepiej zostaną
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.156.***.***]
Sagittarius do gta6czekm dodano: 16.11.2015, 17:39
A dlaczego nie? Dziewczyna jako grywalny bohater jest bardzo dobrym pomysłem.
Jeśli w GTA VI byliby ci sami protagoniści, to ja dziękuję - nie zagram ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.105.***.***]
zdziebełko do Sagittarius dodano: 14.05.2016, 18:19
babka ze szczupłymi nogami i dużym biustem i rasy białej to ja jestem za. Każdy mógłby se wybrać jaką płeć chce grać. Byłby to dobry pomysł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]