Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Lżejsze łodzie na pełnym morzu naturalnie dryfują wskutek ruchu fal.

Najnowsze informacje

2040VRockstar tworzy paczki preorderowe na Steam News | PC | 15.01.2015 19:12 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: GTA V GTA V PC gtav pc steam preorder pre purchase v Steam

Rockstar tworzy paczki preorderowe na Steam

Emocje związane z najnowszą informacją od Rockstar Games troszeczkę opadły i możemy znowu powrócić do normalnego życia :) Użytkownik Mr_Koka za pomocą notki w swoim blogu opublikował ciekawą wiadomość, którą warto udostępnić również tutaj :)

"Jeśli ktoś śledzi pozycję GTA V na steamdb.info to mógł zauważyć, że Rockstar dodał kilka nowych paczek, z których nazw można wywnioskować, że są to paczki preorderowe."

Steamdb to strona, która zawiera wiele cennych informacji na temat tego, co aktualnie dzieje się z grami na Steamie. Wszelkie logi aktywności, daty aktualizacji gier itd. są właśnie tam dostępne do wglądu.

"Na czas pisania tego wpisu, zostały dodane 4 paczki. Trzy znich to kolejne tiery, które pradopodobnie będą dawać różne bonusy. Można się domyślać, że im wyższy tier tym wyższa cena preorderu. Czwarta paczką  jest preorder GTA V tieru pierwszego, przeznaczony na rynek niemiecki, brak jednak tierów 2 i 3 przeznaczonych na rynek niemiecki, być może zostaną one dodane później, lub nie będzie niemcom dane złożyć preorderu na wyższy tier. Co dziwne, w paczce niemieckiej znajdują się dwie pozycje z GTA San Andreas."

 

Pozostając w teamcie piątki... Jak wiemy, na zainstalowanie GTA V będziemy musieli wygospodarować 65 GB na dysku. Ponad 15 GB więcej niż next-genowa wersja pozwala stwierdzić, że i tutaj Rockstar przyłożył się do stworzenia jeszcze lepszych detali. 

Czy według Was GTA V na PC pójdzie w ślad wielu gier i pełna instalacja gry będzie przebiegać dwufazowo? (np. Instalacja z płyty + pobieranie wymaganych plików ze Steama). Czekamy na wasze opinie. 

PS. Wynik ostatniej sondy wygląda imponująco! Równe 75% z Was zagra w GTA V na PC bez żadnego problemu! :)

Dzięki wielkie, Mr_Koka! :)

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 60
RAFkin dodano: 15.01.2015, 19:51
Wersja na Steam i wersja pudełkowa będą sprzedawane osobno.
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do RAFkin dodano: 15.01.2015, 20:21
Black Opsa też kiedyś kupiłem jako pudełko i bez Steama ani rusz :P

Oczywiście to tylko jeden z przykładów. Możliwości jest sporo... Na szczęście Games For Windows Live już nie wróci!
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.45.***.***]
mod do RAFkin dodano: 15.01.2015, 23:11
pudelkowa 36 GB na dvd dl reszta z serwera
a steam cała z serwera.
ale masz rację
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Mr_KoKa dodano: 15.01.2015, 23:41
:) /
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
Krzeslo dodano: 15.01.2015, 20:02
Oby GTA V miało możliwość instalacji na innych komputerach, żeby nie miało jednorazowego klucza, którego trzeba zarejestrować na np. koncie Social Clubu czy coś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do Krzeslo dodano: 15.01.2015, 20:20
Klucz będzie jednorazowy, przypisany do jednego konta.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ziemiak11 do RAFkin dodano: 15.01.2015, 20:38
Klucz nie jest " jednorazowy" możesz grę instalować i dezninstalować wielokrotnie, tyle że na zawsze będzie powiazany z kontem przy pierwszej instalacji.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Krzeslo dodano: 15.01.2015, 20:43
Tak jak pisze RAFkin. Klucz będzie przypisany do jednego konta bankowo ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.43.***.***]
Trexth do Krzeslo dodano: 16.01.2015, 15:00
Czyli jak kupie grę i zainstaluje, to mój kumpel już nie może zainstalować u siebie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Mrozek do Trexth dodano: 16.01.2015, 15:12
Będzie mógł, ale żeby pograć musisz mu też podać login i hasło do Sociala
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 60
RAFkin do ziemiak11 dodano: 16.01.2015, 15:18
Skoro przypisujesz go do tylko raz do jednego konta to jest jednorazowy, o czym już wcześniej zresztą napisałem.
Instalowanie czy dezinstalowanie gry nie ma tutaj jakiegokolwiek znaczenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
wikintoPL dodano: 16.01.2015, 18:35
A może zrobią pobierasz z płyty ale musisz posiadać steama żeby uruchomić gre żeby potwierdzić zakup
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX dodano: 15.01.2015, 21:05
Najlepiej aby była możliwość odpalenia gry (mowa o kupnie wersji DVD) bez konieczności czekania aż się pobierze. Rozumiem patche to trzeba pobrać bo to standard.

Dla osób które składają komputer bierzcie dysk minimum 1TB (1000gb).
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
andrzej11635 do KUBATRIX dodano: 15.01.2015, 21:24
yhym i powodzenia w przekładaniu 7-8 płyt DVD do napędu a nie daj boże Ci się jedna zarysuje, no chyba że te pliki będą tak skompresowane że to wszystko zmieści Ci się na dwóch DVD ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.01.2015, 21:25
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
PanWollek do andrzej11635 dodano: 15.01.2015, 21:43
Zarysować płytę z GTA to grzech. Jak możesz pisać takie okropne słowa! Wstydź się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.01.2015, 21:43
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do andrzej11635 dodano: 16.01.2015, 21:05
Pierdoły piszesz. Dużo gier ma obecnie po kilka płyt DVD i nic się z nimi nie dzieje. Obecne gry nie wymagają płyt w napędzie do uruchomienia gry tylko podczas instalacji. Jak szanujesz płyty to posłużą na długo. Tobie widocznie mama kupuje gry więc masz to wszystko w doopie i płyty zamiast w pudełku trzymasz na podłodze.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.43.***.***]
Wiewiór dodano: 15.01.2015, 22:32
Mam nadzieję że wszystko będzie na płytach... w innym przypadku ściąganie gry zajmie minimum tydzień. Prędkość łącza mam dobrą, ale jak ileś milionów ludzi naraz będzie ściągało pliki... overload netu murowany :)
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do Wiewiór dodano: 17.01.2015, 09:51
Nie no.. przy moim necie to pewnie przed premierą GTA VI bym nie zdążył pobrać :v
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.245.***.***]
Mrozek dodano: 15.01.2015, 23:56
Niby San Andreas mają dać za darmo w preorderze. Zawsze cos ale raczej juz wszyscy maja juz dawno kupione...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
azusekpl do Mrozek dodano: 16.01.2015, 08:20
Miałem kupione. Zgubiła się płyta więc Gta San Andreas w pre-orderze nie pogardzę :)
A jak wiadomo nie każdy ma kupionego Sa dlatego że nawet na pirackiej wersji można załączyć SA:MP.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
sawikGAMES do azusekpl dodano: 16.01.2015, 08:37
Hmm ciekawa opcja :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Komar_2 do Mrozek dodano: 16.01.2015, 10:31
Kupiłem grę w listopadzie nie będę zmieniał zamówienia ale jak muve.pl w prezencie za opóźnienia dorzuci coś gratis na pewno się ucieszę.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX do Mrozek dodano: 16.01.2015, 21:13
Nie widzę sensu kupować oryginalnej gry w której nie ma trybu multiplayer. W SA oficjalnie nie ma. No chyba że leży w mediamarkt za 9,99. Te 4GB gry jest łatwo pobrać. Szkoda że przy obecnych grach będzie ciężko z pobieraniem. Niech ktoś podeśle newsa ile będzie zajmować GTA5 na PC to może orange wprowadzi jakąś dobrą opcję z prędkością neostrady :D