Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli Trevor stwierdzi, że nie podoba mu się aktualna stacja radiowa - zmieni ją.

Najnowsze informacje

2809VGTA V bez zabezpieczeń DRM Denuvo News | PC | 08.11.2014 15:17 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto V | Tagi: Denuvo DRM GTA V GTA V PC Steam

GTA V bez zabezpieczeń DRM Denuvo

Kilka godzin temu w sieci pojawiła się nowa informacja dotycząca zabezpieczenia GTA V na PC. Pisano o domniemanym użyciu przez Rockstara systemu DRM firmy Denuvo. Robert Hernandez (współzałożyciel firmy) wyjaśnił na łamach portalu IncGamers,  dlaczego logo R* widnieje na ich stronie internetowej.

Firma miała okazję współpracować w Rockstar Games przy okazji Grand Theft Auto IV. PC-towa wersja GTA V nie będzie korzystała z zabezpieczeń firmy Denuvo, co potwierdził wcześniej wspomniany Robert Hernandez. 

Owe zapezpieczenia wykorzystano w takich tytułach jak Lords of The Fallen czy najnowszej Fifie. Sam system działa na zasadzie specjalnego kodu, który uprzykrza życie wszystkim piratom i hackerom. O ile funkcja zapezpieczająca działa w stu procentach, tak współpraca z całym oprogramowaniem może szwankować. Problemy ze stabilnością w LoTF spowodowane są właśnie przez DRM Denuvo. 

My mamy nadzieję, że Rockstar nie powtórzy sytuacji z GTA IV, gdzie oprócz Social Cluba, Securoma i Games For Windows Live, czekała na nas masa problemów. Czy cyfrowe zabezpieczenia oferowane przez Steam mogą okazać się strzałem w dziesiątke?

Co to DRM? - KLIK

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

[80.245.***.***]
Mrozek dodano: 08.11.2014, 15:22
Może warto zrobić newsa o patchu do SA, który usuwa piosenki z radia...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mourdak do Mrozek dodano: 08.11.2014, 16:44
Coo?? Właśnie byłą jakaś aktualizacja i nie wiem co tam było
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do Mrozek dodano: 08.11.2014, 17:12
Gotowe :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
KUBATRIX dodano: 08.11.2014, 18:44
Pamietam że trochę się męczyłem z odpaleniem GTA4. Trzeba było zakładać konto na socialu. Później były problemy z emailem bo social nie działał na polskich emailach. Trzeba było mieć net frameworka aktualnego i kilka innych rzeczy też w wersji najnowszej. Masakra z tym wszystkim. Dwa razy musiałem pobierać grę przez steam. Później znalazłem jakiś poradnik i było dużo punktów które trzeba było zrobić w dobrej kolejności aby gra się uruchomiła. GTA 4 to najgorsza część GTA pod względem pierwszego uruchomienia aby wszystko chodziło.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.11.2014, 18:45
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mourdak dodano: 08.11.2014, 19:39
no prosze was w co wy wierzycie ze nie bedzie piractwa i modow na gta 5 pc hehehe
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru dodano: 08.11.2014, 23:51
Ja to GTA IV do dziś nie mogę uruchomić. Zainstalowałem grę kilka razy bez problemu, a potem chciałem zainstalować znowu to pisało żebym sobie kupił noowy klucz. Grę mam orginalną.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
TM_artist20 dodano: 08.11.2014, 19:02
Najbardziej by mnie cieszyło żeby najnowsze zabezpieczenia w V na PC paliło dysk trwardy i procesor. R* robi dobre gry stosounku do EA czy Ubi, wgranie dobrego zabezpieczenia do tak długo oczekiwanej jest jak najbardziej na miejscu.

Jeśli chodzi o GWoL to była totalna klapa ja z wersji Steam IV miałem sporawe problemy, Piątka powinna używać Social Cluba oraz Steam.

Podobno nowe zabezpieczenia mają zapobiec nie tylko piractwie ale i modowaniu gry o nowe pojazdy, trasy itp. jest pewna opcja.. Steam Warsztat..
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Mofiros2000 do TM_artist20 dodano: 08.11.2014, 20:09
Zabezpieczenie przeciw piractwu-spoko,ale skąd masz informacje że zablokują modowanie gry? Podaj link do strony/newsa/portalu gdzie jest potwierdzona informacja to będę w stanie uwierzyć.Rock* nie blokował by rzeczy, która podtrzymuje przy życiu starsze produkcje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.190.***.***]
box86 do TM_artist20 dodano: 09.11.2014, 09:43
palenie dysku? a może kara śmierci? toś mnie roześmiał - wystarczy użyć środowiska zwirtualziowanego (VirtuaBox), opracować crack i śmiac się z tych wszystkich zabezpieczeń które stanowią co raz to większą część kosztów gry - bo nie ma takiej rury na świecie której nie można odetkać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.9.***.***]
Qlop dodano: 09.11.2014, 10:18
Strata pieniędzy tylko na wydawanie GTA V na PC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.182.***.***]
pac do Qlop dodano: 09.11.2014, 12:12
Nie masz pojęcia a rynku gier a pie***olisz Rockstar zarobi kupe hajsu na wersjii PC !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom do pac dodano: 09.11.2014, 13:42
obaj znacie się na rynku xd. Jak ludzie kupią to zarobią jak nie kupią to nie. I po problemie. Każda analiza rynku nigdy nie będzie pewna tym bardziej w takiej skali
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]