Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W Alei Gwiazd w Los Santos możemy znaleźć gwiazdę OG-LOC'a z GTA San Andreas.

Najnowsze informacje

3740VRockstar potwierdza. Odświeżona wersja San Andreas już w ten weekend! News | X360 | 24.10.2014 11:28 przez Kubixxx
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas | Tagi: CJ GTA SA GTA San Andreas PS3 Xbox 360

Ostatnie pogłoski związane z ponowną premierą Grand Theft Auto: San Andreas potwierdziły się. Na swoim supporcie Rockstar wyjawił, że 26 października możemy znowu spodziewać się GTA SA w sklepie dla konsoli Microsoftu - Xbox Marketplace.

Rockstar potwierdza. Odświeżona wersja San Andreas już w ten weekend!

TUTAJ możecie przeczytać ostatniego newsa, w którym publikujemy całą listę nowych osiągnięć dostępnych w grze. Kolejną zmianą w nieoficjalnie tytułowanym San Andreas HD jest oczywiście roździelczość. Grę odpalimy w jakości 720p. Dodatkowo gra otrzyma małe usprawnienia graficzne takie jak zwiększony dystans rysowania obiektów. (kliknij w obrazek poniżej aby przenieść się na stronę supportu Rockstara)

Gra trafi do ponownej sprzedaży w okrągłę 10-lecie GTA San Andreas, czyli już w niedzielę. Gracze, którzy posiadają swoje save'y nie będą mogli ich przenieść do nowej wersji co jest małym zaskoczeniem. Rockstar nie wspomniał również o konsoli spod stajni Sony. W tej chwili mowa tylko o Xboxie 360.

Jak zauważył serwis kitguru.net - Zmiany mogą być prawie niezauważalne, jeżeli opróćz zwiększonego draw distance nie otrzymujemy podrasowanych cieni ani tekstur 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do głosowania w sondzie!

 

 

Zobacz także

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 37
Piotr Sadowski dodano: 24.10.2014, 11:55
No cóż, czuję mały niesmak jako wielki fan Vice City, chociaż generalnie wszystko mi jedno. Wolałbym, żeby R* skupił się na wydawaniu dodatków (zwłaszcza napadów!!!!!!!!!!!!!) do obecnego GTA, a nie bezczelnego trzepania kasy na starociach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.40.***.***]
Ravaek dodano: 24.10.2014, 12:01
Jeżeli nie będzie można kontynuować starych save'ów to być może będę jakieś dodatkowe misje. Miejmy taką nadzieję :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
snajperradom dodano: 24.10.2014, 12:22
Kubixx sorry ale co to za ankieta. "Jeżeli wyjdzie na PS3 to tak". A wypuszczenie tylko na x360 to już słaby pomysł?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx do snajperradom dodano: 24.10.2014, 12:32

snajperradom napisał:

A wypuszczenie tylko na x360 to już słaby pomysł?
- W ankiecie są dwie aprobujące odpowiedzi :)
W tej chwili mamy informacje tylko o X360, dlatego każda osoba, która popiera ponowne wydanie SA właśnie na zieloną konsolą lub ogólnie cieszy się z tego, że legenda serii GTA wciąż jest w sprzedaży i po 10 latach otrzymuje kolejne usprawnienia kliknie "Tak". Jednak nie wiemy nic o PS3, które w tej chwili jest nieco poszkodowane. Dlatego właśnie stworzyłem odpowiedź twierdzącą z warunkiem wydania SA HD na konsolę Soniacza :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.220.***.***]
blaze12321 dodano: 24.10.2014, 13:49
Pewnie poza zwiększonym draw distance grafika będzie wyglądała tak samo jak na np. iPadzie Air (odbicia na samochodach itp.)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Snooker dodano: 24.10.2014, 15:00
Lata temu znalazłem łatkę do wersji PC, zapewniającą takie same usprawnienia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol dodano: 24.10.2014, 15:27
Jakby wyszedł zestaw gier GTAIII, VC, SA na konsole to kupiłbym w ciemno nawet za 200zł ... a nie oszukujemy się, te wersje to starocie, podobnie jak GTAV. Szkoda że R* o tym nie wie i każde płacić za kolejną wersje nawet jeśli mam takową na PS2 czy iPhone ;/
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Dayuuum! dodano: 24.10.2014, 15:26
Jeżeli będzie to darmowa łatka (aktualizacja) dla posiadaczy SA na Steamie to spoko (ta, bo mam to "fajne"). Szczerze to zbędne są te zmiany, ale szybsze pojawianie się drzew podczas lotu samolotem to może być.
Minusem są save'y... I multiplayer (SAMP) nie bedzie kompatybilny na 200%.
Fajne odświeżenie SA, aczkolwiek za mało. No, no po prostu do mnie to nie przemawia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
fakelol do Dayuuum! dodano: 24.10.2014, 15:28
Komentarz ukryty [Pokaż]
+ -5 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.254.***.***]
Bis dodano: 24.10.2014, 20:51
Niektórzy chyba zapomnieli że chodzi o wersję konsolową. Wersja SA dedykowana dla ps3 i x360 nigdy się nie ukazała, była to emulacja z poprzedniej generacji. Rozdzielczość była chyba niższa niż najniższa z dostępnych w wersji na PC, w przypadku xboxa również sterowanie padem do wygodnych nie należało. Więc nie jest to zwykłe podbicie rozdziałki tylko właściwie jest to wydanie gry na nowe platformy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[194.29.***.***]
laki2217 dodano: 24.10.2014, 22:44
Trochę dziwnie tak wydawać grę na "Nową generacje" starych lat. Mogli by chociaż podrasować jakość tekstur i efektów. A tak dostajemy to samo, tylko w nowym pudełku. Również jak ktoś chciał przejść GTA San to raczej już to zrobił. To juz jest odgrzewanie kotleta bez upiększaczy. Może nie kilkakrotnie, jednak dość dlugi czas już minął.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Ultras dodano: 25.10.2014, 00:13
Szkoda, że GTA San Andreas na X360 i PS3 nie zostanie wydane w pudełkach, chętnie bym kupił, bo miałem wielką nadzieję.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[95.41.***.***]
grek64 dodano: 26.10.2014, 15:34
no i mamy 26.10 i cisza na xbox marketplace nawet gameplaya na youtube
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33