Najnowsze informacje

1352VSpolszczenie GTA:IV oraz EFLC przez Iron Squad News | PC PS3 X360 | 31.01.2011 23:00 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Iron Squad powstał 30 grudnia 2004. Od ponad sześciu lat skupia grupę tłumaczy, grafików oraz programistów. Prawie trzydziestoosobowy zespół, złożony z wszelkiej maści osób, poświęca swój czas dla Was, dla graczy. Iron Squad był na początku skupiony na tłumaczeniu serii Jagged Alliance. Jednak...
R E K L A M A

Iron Squad powstał 30 grudnia 2004. Od ponad sześciu lat skupia grupę tłumaczy, grafików oraz programistów. Prawie trzydziestoosobowy zespół, złożony z wszelkiej maści osób, poświęca swój czas dla Was, dla graczy. Iron Squad był na początku skupiony na tłumaczeniu serii Jagged Alliance. Jednak od 2009 roku rozszerzył swoją działalność i zasłynął w innych grach (największym aktualnie projektem grupy jest Aion: The Tower of Eternity).

Jednak co Ci dziwni ludzie mają wspólnego z serią GTA? Jak zapewne niektórzy z was wiedzą, grupa GTAPolska przerwała prace nad dodatkami do GTA:IV - The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Kierownik zespołu Iron Squad (Len), wspólnie z szefem GTAPolska (Krejd), uzgodnili przejęcie projektu GTAPolska przez ekipę Lena. Co to oznacza?

Oznacza to, że IS zajmię się dokończeniem tłumaczenia GTA:IV, po czym zacznie pracować nad pierwszym dodatkiem - The Lost and Damned. Dowodem na zaangażowanie grupy jest najnowsza aktualizacja (v0.98) spolszczenia do GTA:IV. Link do spolszczenia dostępny jest na stronie Iron Squad.


Informacja na forum GTAPolska
r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Olek191 dodano: 01.02.2011, 11:34
no czekałem na ta informacje jeszcze dobre info to by było gta vice city multi :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 01.02.2011, 18:01
Jakiś news wreszcie. :D Czekamy na spolszczenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.15.***.***]
Gość dodano: 02.02.2011, 08:52
No wreśćie [***] coś konkretnego tylko z tym spolszczeniem do iv JEST MAŁY PROBLEM ZE NIE MOGE GO POBRC BO KOMPUTER SIĘ WIESZA KUMPEL TEZ TAK MA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość dodano: 02.02.2011, 12:14
No nareszcie, myślałem że już nie będzie. Przynajmniej multi będzie działać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.201.***.***]
Gość dodano: 02.02.2011, 14:46
Rozjebał mnie post kolesia na gtapolska, który skopiował newsa i pyta o co chodzi xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
TheJin dodano: 04.02.2011, 20:04
Mogli by zrobić dobre (czyli z polskimi znakami) spolszczenie do Bully Scholarship Edition. Wtedy u mnie mieliby stuprocentowe poparcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
_Remik_ dodano: 08.02.2011, 13:49
Super wiadomość. Nareszcie ktoś się za to weźmie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MTAsaFAN dodano: 10.02.2011, 22:28
Siema, orientuje się ktoś czy będzie mta IV? Bo z tego co ludzie piszą na forum mta wynika, że pracują, aczkolwiek nie ma niczego oficjalnego na ten temat. Oprócz: http://www.youtube.com/watch?v=cty5MPxFDUE filmik dodany w kwietniu 2010, więc już jakieś postępy powinny być, prawda?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk dodano: 11.02.2011, 00:20
MTAsaFAN super miejsce se znalazłeś
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MTAsaFAN dodano: 11.02.2011, 12:05
Na forum napisać?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MTAsaFAN dodano: 15.02.2011, 18:03
nowa wersja iv:mp, nie dla piratów :P
http://iv-multiplayer.com/155

redakcjo, śpicie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bartix11 dodano: 17.02.2011, 02:21
"nowa wersja iv:mp, nie dla piratów" hehe zobaczymy jak długo :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MTAsaFAN dodano: 17.02.2011, 13:15
szczerze mowiac to juz jest sposob ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Guzyl dodano: 26.02.2011, 16:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lostfanlp dodano: 27.02.2011, 13:56
Nareszcie ktoś ambitny się weźmie za spolszczenie. Pewnie za niedługo będziemy mieli finalną wersję spolszczenia do IV i wreszcie będę mógł pograć po polsku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KAZUYAH dodano: 28.02.2011, 16:00
Czemu nie ma newsa że R* zarezerwowało pare domen które najprawdopodobniej będą służyć do reklamy GTA V ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bartix11 dodano: 01.03.2011, 18:21
coś mi się wydaję że prędzej Rockenstar Wyda GTA V zanim oni skończą spolszczenie do Dodatków....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk dodano: 07.03.2011, 00:07
lostfanlp przecież, już możesz grać po polsku. Gra jest w pełni spolszczona tylko nie wszystko jest sprawdzone i poprawione. (pod koniec gry mogą być błędy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jarek2045 dodano: 09.03.2011, 16:14
Szkoda że nie ma w planach wydania oficjalnego spolszczenia, i że nie wydadzą spolszczenia z Dubblingiem.. . ;)
Ale cóż, pewnie niektórym się przyda, chociaż Ja wolę nie ryzykować , zważając na to że w GTA IV można Sobie odciąć dostęp do Multi, w prosty sposób.. ;/ .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bartix11 dodano: 30.03.2011, 19:19
jarek2045 sory że to powiem ae mnie już [***] nygustwo niektórych.. nie umiesz czytać napisów że dubingu potrzebujesz??
prosze bardzo ale dajmy to na przykład najnowszy crysis 2 zrąbany lektor zero emocji totalne dno chce tego też w gta IV ?? prawda jest taka że do polskiego dubingu głosy podkładają takie ciamajdy że gra traci wszelkie zalety ze strony efektów dzwiękowych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bartix11 dodano: 30.03.2011, 19:20
wyjątkiem jest tylko jeden tytuł Saga Gothic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]