Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli uszkodzimy nas samochód zbyt mocno, silnik może odmówić posłuszeństwa i nie odpalić.

Najnowsze informacje

3239VSpolszczenie GTA IV coraz bliżej - drugi zwiastun News | PC PS3 X360 | 26.04.2009 21:20 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Dzisiaj na stronie GTAPOLSKA.pl pojawił się drugi, a zarazem ostatni zwiastun promujący spolszczenie Grand Theft Auto IV, które od kilku miesięcy tworzone jest przez ekipy PLProjekt oraz GTAPOLSKA. Przedstawia on w całości przetłumaczoną misję "Łatwy kurs" (Easy Fare). Prace nad lokalizacją gry -...
Dzisiaj na stronie GTAPOLSKA.pl pojawił się drugi, a zarazem ostatni zwiastun promujący spolszczenie Grand Theft Auto IV, które od kilku miesięcy tworzone jest przez ekipy PLProjekt oraz GTAPOLSKA. Przedstawia on w całości przetłumaczoną misję "Łatwy kurs" (Easy Fare). Prace nad lokalizacją gry - jak donoszą autorzy - znajdują się aktualnie w końcowym stadium, zaś sam pasek postępu na oficjalnej stronie wykazuje 95%. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dzień premiery, który na pewno jest już "bliżej niż dalej". Po kliknięciu przycisku "Play" pojawi się opcja umożliwiająca przełączenia się w tryb High Quality [HQ]. Użyjcie jej, bo oglądanie filmu w niskiej jakości naprawdę mija się z celem. Natomiast z serwisu Rapidshare można pobrać zwiastun w lepszej jakości obrazu - kliknij, aby pobrać(120 MB). Informacja zredagowana i podesłana przez krejda.
r e k l a m a

Komentarze (52) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Ugasso dodano: 26.04.2009, 21:22
Spolszczenie będzie napewno super już nie moge sie doczekać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fokus113 dodano: 26.04.2009, 21:33
czekamy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
milosz1428 dodano: 26.04.2009, 21:48
myślę, że w piątek już będzie gotowe :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
radzio2211 dodano: 26.04.2009, 21:49
za miesiąc ponieważ jeszcze korekta itd.
tak sadze ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
boruc1297 dodano: 26.04.2009, 21:56
super wam idzie chłopaki :) już się nie moge doczekać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. dodano: 26.04.2009, 21:57
Jeden błąd, ostatnie zdanie :P

Jak Niko gada z Romanem, to na koniec tekst "see u soon" przetłumaczone "do później", ja tu bym bardziej preferował "do następnego" albo "do zobaczenia" :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 26.04.2009, 22:51
fajnie super ze bedzie tylko dlaczego dali ten filmik na rapida mogli dac na odsiebie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Świeżak dodano: 27.04.2009, 01:10
Wiem, że to spolszczenie będzie można ściągnąć z neta (mam nadzieję, że za darmo), ale nie wiem, czy jest ono tylko na pecety, czy może również na PS3??? Może ktoś z Was wie??? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Neq12 dodano: 27.04.2009, 06:50
Ale troche LiPĄ bedzie, ze nie przetłumaczą nazw ulic takich jak Hove Beach na początku filmiku :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Okil dodano: 27.04.2009, 07:27
Jak dobrze wyjdzie to wyrobią się do wakacji ;>
Co do filmiku to nie mogę się już doczekać !
Ps. Spolszczenie wychodzi tylko na PieCa ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
aXimo dodano: 27.04.2009, 08:49
Jak tak oglądam nagranie, to mam ochotę zacząć czwóreczkę od początku po raz enty :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
alanek1995 dodano: 27.04.2009, 14:33
vlad mówi 1985 a oni napisali że z lat 80
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA dodano: 27.04.2009, 14:33
Neq, oczywiście, może niech się popiszą inwencją i walną "ulica Sinkiewicza, Słowackiego"... -.- No i gdy mówią "boy" słychać ironię w ich głosie, a Roman zdrobnił z Vlad do Vladdy, więc zamiast "chłopie" pasowałoby bardziej "chłopcze". Dalej nie chciało mi się oglądać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Jerry_Cornelius dodano: 27.04.2009, 14:40
Spolszczenie napisów jest ok drobne mankamenty tekstowe które wymienili inni użytkownicy, oraz co mi sie bardzo nie podoba po jaka cholere spolszczaja pieprzone nazwy ulic -,- to tak jakby przetlumaczyc polska ulice na angielska a angielska na polska.... bezsens do kwadratu...
ale chyba tego nie poprawia i wyjdzie jak z gta sa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gallardo109 dodano: 27.04.2009, 15:29
albo jestem ślepy, albo tutaj nie ma żadnej spolszczonej ulicy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Majcher dodano: 27.04.2009, 16:00
Zapowiada sie calkiem ciekawie.Trzeba bedzie 4 przejsc od poczatku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree dodano: 27.04.2009, 17:16
~Jerry_Cornelius - nie będzie spolszczonych ulic. Temat był poruszany na forum gtapolska.
~ gallardo109 - ślepy to może i jesteś , bo jest spolszczona jedna ulica co najmniej.. Ale nie martw się... W ostatecznej wersji spolszczenia ulice będą po angielsku....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
stefciok dodano: 27.04.2009, 18:28
mam nadzieje ze nie bedzie bledow ortograficznych jak bylo w spolszczeniu vice city i san andreas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Kubixxx dodano: 27.04.2009, 19:52
alanek ale ty bystry ;x 1985 jest w latach 80-tych ;p

Ulice bezsensownie przetłumaczone, sczególnie ta "Autostrada" obok 1 save housa nika :X ( to jest poprostu szeroka droga 1 pasmowa )
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Ugasso dodano: 27.04.2009, 21:00
O ile sie nie myle w grze jest to:
Broken-Duken Expressway.
Expressway to znaczy droga szybkiego ruchu, czyli inaczej autostrada. I to jest chyba jedyna ulica (ale mogę się mylić), która została przetłumaczona.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nightmare dodano: 27.04.2009, 21:21
A jak z tym pachem uniemozliwiajacym gre w multi z modyfikowanymi plikami ( dotyczy to przeciez spolszczen ) bedzie zrobione zeby to spolszczenie nie blokowalo multi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 28.04.2009, 14:14
:() może wyjdzie te spolszczenie szybciej niż myślimy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vacetti dodano: 28.04.2009, 15:23
Oczywiście widac postepy w spolszczeniu, ale licze na to że podczas tego tygodnia pojawi sie ona juz publicznie dal wszystkich bo czas leci i nie długo wszystkim znudzi sie czekanie na to ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 28.04.2009, 15:58
wedlug moich obliczen(tak naprawde nic nie liczylem)spolszczenie wyjdzie w piatek czyli w weeked se pogramy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Demonix dodano: 28.04.2009, 16:58
Już się doczekać nie mogę tego spolszczenia :] Oby wyszedł jak najszybciej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
arenas dodano: 28.04.2009, 17:06
No ludzie!!
Przecież oni dopiero tłumaczą Jacoba a jak to skończą to jeszcze miesiąc będą trwały testy tak pisze na forum gta polska!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 28.04.2009, 20:27
hey ludziska mini pytanko czy jak bedzie to spolszczenie to czy bedzie mialo spolszczone nazwy samochodów tak jak w gta 3 typu Banashe - Demon ,Stalion - ogier no tak jest w spolszceniu do gta 3 od R* no i pytanie czy ktos wie czy tak bedzie w spolszczeniu do gta 4 no bo to troche kiepsko by bylo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gregorqu dodano: 28.04.2009, 22:29
To, to spolszczenie było robione przez R* ?
pierwsze słysze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 29.04.2009, 08:04
nawet morzna pobrac z gtasite
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Demonix dodano: 29.04.2009, 13:23
Moim zdaniem te spolszczenie nie bylo od R*. Jak będą spolszczone nazwy samochodów to będzie głupio dla mnie. A po drugie może pisze się przez ż a nie rz, przez rz to masz np. Morze Bałtyckie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree dodano: 29.04.2009, 13:43
Popieram Demonix'a.... Tłumaczenie nazw samochodów było by jeszcze głupsze , niż tłumaczenie ulic. Czytając forum projektu , można stwierdzić że ulic i samochodów nie będą spolszczać... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.12.***.***]
Gość dodano: 29.04.2009, 14:03
Powinni zmienić tylko nazwę Roman's Taxi, a resztę zostawić. Mr. Testy ma być zmieniony na Pan Smakołyk (albo jakoś tak). Do [***] :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree dodano: 29.04.2009, 15:11
Właśnie czytałem na ich forum propozycje nazw samochodów.... Nie wypowiadam się więcej na ten temat....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 29.04.2009, 15:33
dobra koniec tematu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kdkade dodano: 29.04.2009, 19:00
To moje zdanie, ale nie podoba mi się. Polski język tylko zepsuje klimat. No ale jeśli ludzie się nie uczą angielskiego to lepsze to niż nic...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
BIGJacob dodano: 29.04.2009, 23:00
popieram. Spolszczenie zmasci klimat i całą fabułe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rakol1 dodano: 30.04.2009, 07:54
Fajny film i te spolszczenie, tak jak tu mówią popsuje klimat choć w IV i tak są polacy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree dodano: 30.04.2009, 09:01
Skoro wam się nie podoba to nie ściągajcie. To nie będzie jakiś obowiązkowy patch.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 30.04.2009, 19:55
hej a kiedy byl pierwszy trainer?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
agree dodano: 01.05.2009, 11:19
Nie było żadnego trainera.... Masz może na myśli trailer? Bo to dwie , bardzo różniące się od siebie rzeczy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.74.***.***]
Gość dodano: 01.05.2009, 16:52
no sory mala pomylka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Neq12 dodano: 01.05.2009, 18:56
to spolszczenie może wyjść już dziś.

Na gtapolska.pl Pisali że co piątek jest aktualizacja paska a jest 95%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
---Szczypior--- dodano: 01.05.2009, 19:26
Nie, nie będzie dziś... Wyraźnie było napisane iż jeszcze miesiąc na testy, korektę itp. Prawdopodobnie spolszczenie wyjdzie na koniec maja/początek czerwca xp. Na wcześniej radzę sie nie łudzić xp
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 dodano: 01.05.2009, 21:21
tja, to dlaczego dziady napisaly wyraznie: "Czwartego razu nie będzie - spolszczenie zostanie wydane wtedy, kiedy pasek postępu znajdujący się w dolnej części strony osiągnie 100%." ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
---Szczypior--- dodano: 01.05.2009, 21:39
A widzisz żeby było 100%? Bo ja nie... Pisali w jakimś tam temacie na forum, że teraz procenty będą szły bardzo wolno więc pewnie przez miesiąc przybędzie te 5% :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 dodano: 01.05.2009, 22:41
dziwne, bo odkad pojawila sie nowa wersja strony pasek postepu szedl srednio 6-4%, wiec mysle, ze gdy dzisiaj go zaktualizują osiagnie 100% :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wuzi_PL dodano: 01.05.2009, 23:04
Super!Mam pytanie czy zrobią spolszczenie na xboxa360?Proszę odpisać na pw PLISSS.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
---Szczypior--- dodano: 01.05.2009, 23:39
@Wuzi_PL Nie bedzie go na Iksy ani na żadne inne konsole (przynajmniej jak na razie) (i dobrze ;])

@pachol5501- po 1. Jak byk masz na forum temat w którym jest napisane iż w tym tygodniu nie bedzie aktualizacji (matury itp.) po 2. Warto przeglądać forum a nie sie wypowiadać nie będąc w temacie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik dodano: 02.05.2009, 00:58
Dobrze opracowali spolszczenie do GTA IV nie ma takich jak np. dzwiek itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Albertl dodano: 09.05.2009, 10:17
Już jest 98% ;]
Może w tym miesiącu skończą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 24.05.2009, 12:57
Coraz bliżej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16