Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA CW] Jeśli przeszukujesz kosz na śmieci i rzucisz workiem w stojący obok samochód, może włączyć się alarm.

Najnowsze informacje

9999VPatch do GTA IV wydany! News | PC PS3 X360 | 13.12.2008 09:54 przez drake
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Patch do Grand Theft Auto IV został wydany! Zajmuje on 32,6Mb. Aby jego pobrać, wystarczy wejść do gry, zalogować się do usługi Live! a następnie wybrać update. Tutaj przedstawiam informacje o poprawionych bugach: * Naprawiono błąd podczas wchodzenia do gry przez Niemców. * Kilka nowych...
Patch do Grand Theft Auto IV został wydany! Zajmuje on 32,6Mb. Aby jego pobrać, wystarczy wejść do gry, zalogować się do usługi Live! a następnie wybrać update. Tutaj przedstawiam informacje o poprawionych bugach:
* Naprawiono błąd podczas wchodzenia do gry przez Niemców. * Kilka nowych funkcji Video Editora: mądrzejsze nazywanie filmów, lepszy rendering, lepszy fx podczas powtórek. * Polepszono granie w kręgle na czułych myszkach. * Naprawiono cienie na karcie graficznej Ati 1900. * Polepszono oszczędzanie pamięci RAM. * Polepszono grafikę oraz cienie * Możliwość grania na kontrolerach DirectInput.
r e k l a m a

Komentarze (224) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
venom567 dodano: 13.12.2008, 09:56
Superrrr ale czego tak malo zajmuje ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 dodano: 13.12.2008, 10:05
Wspaniale Patch zepsul mi gre
ide reinstalowac :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ToxicPl dodano: 13.12.2008, 10:08
Nic mi nie pomógł jeśli chodzi o grafikę nadal mam dziwne cienie na Ati 1950 pro.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mik3 dodano: 13.12.2008, 10:11
Ten patch nie poprawia w wiekszym stopniu (w ogole?)optymalizacji. Obserwowalem cala sytuacje z gta 4 na pc i dochodze do wniosku ze wbrew sapaniu pctowcow przed premiera, to jednak wersja na konsole jest lepsza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 13.12.2008, 10:17
No już nie nie przycina GTA tak często, tneło sie co jakieś 20sek na 0.2 sek. (dokladny jesteM xD)mało widoczna zcinka ale była, i czasami przez nią wylatywałem z wozu :P bo po scince trudniej odzyskac kontrole nad autkiem. Pewnie to wina RAM bo mam na Viscie tylko 2 GB
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 13.12.2008, 10:18
Ale zobacze jak bedzie po calym dniu granie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
kraven1390 dodano: 13.12.2008, 10:21
Ja mam problem jak chce sie zalogowac w grze do trybu live gra mi sie zawiesza. Prosze o pomoc jest jakis inny sposob na pobranie patcha??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS dodano: 13.12.2008, 10:28
GTA IV na PC - Fail roku : d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 dodano: 13.12.2008, 10:30
ludzie super ten patch nareszcie mam tekstury jetem normalnie taki happy gra na moim sprzecie 8600 256 mb 1 gb ramu gra ustawiona na high i smiga tylko grafa sie rozmazuje jak sie obraz obraca ale to chyba wina sterownikow najwazniejsze ze sa tekstury teraz to mozna grac :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 13.12.2008, 10:33
nie masz na high bo draw distans nie dojdzie Ci to 100 na tej karcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
kraven1390 dodano: 13.12.2008, 10:34
jest jakiś inny sposób na pobranie pacza jakis link bezposredni ?????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rosiaktotti dodano: 13.12.2008, 10:38
http://e.imagehost.org/0117/gta4_patch_lol.jpg omg jak ściągnąc bezpośrednio ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szymon906 dodano: 13.12.2008, 10:45
heh czyli jesli nie mam neta na kompie gdzie mam gta to nie moge sciagnac patcha??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rosiaktotti dodano: 13.12.2008, 10:46
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szymon906 dodano: 13.12.2008, 10:49
dzieki :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
snajper457 dodano: 13.12.2008, 10:58
co to w ogole daje?? zainstalowalem to i nic to samo co bylo. Gdzie sprawdzic czy sie dobrze patch zainstalowal(wsadzilem go do glownego folderu gta4)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sosna5115 dodano: 13.12.2008, 11:01
No tak jak wiekszosc przeczuwala. Patch nie sprawia ze gra bedzie chodzic plynniej... Moze u osob ktore mialy z 1gb pamieci bo rzekomo patch zmniejsza jej uzycie. Cala nadzieja pozostaje juz tylko w sterownikach do kart graficznych. Narazie sa w wersji beta zobaczymy ile dadza jak beda w wersji final. Tak czy siak patcha warto miec heh
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
snajper457 dodano: 13.12.2008, 11:05
jestem ciekaw kiedy poprawia kamere jak sie skreca samochodem bo przez to sie tak zjeb****** gra ze wole sobie na xboxa usiasc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rosiaktotti dodano: 13.12.2008, 11:07
u mnie patch bardzo dużo pomógł teraz na medium+ mam więcej fps iż na low- ;o
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driffter dodano: 13.12.2008, 11:09
Mi tam patch nie pozmoze bo i tak na hight jade wiec... nie opyla mi sie siagac chyba.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Barte_Q dodano: 13.12.2008, 11:13
To nie komentuj kolego bo "robisz na złość" tym którzy mają problemy drażniąc ich. BTW fajnie że ściągne tego patcha jeżeli nie mam konta zagranicznego :/ widzę że bardzo pomyśleli GFWL=ŻAL
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Barte_Q dodano: 13.12.2008, 11:17
może da się go wrzucić na RAPID albo co ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 13.12.2008, 11:18
Ehh, co za g*wno...
Zmienia mi przyciski na te z Xboxa, oraz kamere na dół daje...
Wiecie może co zrobić, by tego patha już nie było i było tak jak poprzednio?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Marcin-weery dodano: 13.12.2008, 11:19
Kurwa mać ja już sie stanawiam nad sprzedaża mojej gry a tan pacz ni huja nic nie poprawił i jestem w [***] [***]ony ale jeszcze raz pobieram to hujstwo i bede instalowal jak nic nie pomorze to [***]e sprzedaje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 13.12.2008, 11:22
Dajcie mi maila do Rockstara...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 dodano: 13.12.2008, 11:24
jedyny plus po zainstalowaniu patcha to szybsze wyjscie z gry :) a tak nic sie nie zmienilo ....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Driffter dodano: 13.12.2008, 11:25
Czarny IV Masz w social klubie mozliwosc wyslania meila do nich :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jac76 dodano: 13.12.2008, 11:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 13.12.2008, 11:32
jac76:
Nie męcz się, bo ten path gó*no daje...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Barte_Q dodano: 13.12.2008, 11:50
Dobra już nie trzeba jakoś mi się ściągnął przez grę (w GFWL mam konto na Polskę) nie wiem jak ale jest. No i co ?? Nic G*WNO. jak miałem 20 FPS tak dalej mam. NIC DOSŁOWNIE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO Cyt"* Polepszono grafikę oraz cienie" CH*JA a nie grafikę. porównywałem SCREENA sprzed patcha i zrobiłem nowego po wrzuceniu patcha (w tym samym miejscu w miarę o tej samej porze). Wszystko jest tak jak było !!! panowie z R* chyba zbijaliście bąki a nie robili patcha.!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sosna5115 dodano: 13.12.2008, 11:56
By przynajmniej zrobili cos pozytecznego i zniesli ograniczenia w ustawieniach grafiki, a nie trzeba kombinowac i samemu wpisywac rozszerzenia zeby tych ograniczen nie bylo. Jeszcze mnie [***] ze za kazdym razem jak wlacze gre to mi sie cofaja na tak jakby standardowe ustawienia grafiki i za kazdym razem trzeba ja przestawiac. tego oczywiscie tez pewnie nie naprawili w patchu... I wogole co to za pomysl zeby klawiszem "P" wlaczac sobie rozmycie i wylaczac. Albo jest w grze albo nie. Ja osobiscie tego uzywam bo daje efekt glebi pola na otwartych przestrzeniach i troche mniej widac te krzywe krawedzie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack dodano: 13.12.2008, 11:57
I co, nie lepiej było kupić konsole? Tak wydaliście 3000zł na super kompa i gówno macie.
Ci co mają x'a 360 czy PS3 grają sobie bez problemów.

Rockstar zrobiło was w [***]a.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 13.12.2008, 11:58
e P.S. DZIŚ JEST EVENT?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nitek44 dodano: 13.12.2008, 12:00
Mi tam pomogło. Miałem problemy z teksturami, bo się czasem nie ładowały, teraz wszystko sprawnie. Video Mode: 1024 x 768, Texture Quality: Medium, Render Quality: High,
View Distance: 40,
Detail Distance: 40, Auta: 50, Shadow: 6
Sprzęt: 8600gt palit sonic+ kręcona, dual core e2160 @ 2.5ghz, ram 2.5gb.
Przed patchem jak i po:
Average FPS: 29.92
Ogólnie jestem bardzo zadowolony :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sosna5115 dodano: 13.12.2008, 12:06
Godsmack: No jasne dla jednej gry konsole polece sobie kupic. I nawet na niej nie napisze rzadnego dokumentu, nie przerobie obrazu, nie zrobie stronki internetowej, nie przerobie plikow muzycznych. To was rockstar zrobilo w [***]a bo tak wam namotalo ze dla GTA pokupywaliscie sobie konsole :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
snajper457 dodano: 13.12.2008, 12:06
jak ja sie ciesze ze mam xboxa :D za te 3000zl to sobie mozna full hd kupic i miec taka grafe ze pc lezy i kwiczy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szymek.666 dodano: 13.12.2008, 12:15
nie moge się juz doczekać 19 bo wtedy przychodzi mi gta4
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 13.12.2008, 12:18
Szymek.666
Tylko nie instaluj patha xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
tomekaruna dodano: 13.12.2008, 12:26
jak dla mnie to jest cos nie tak, patch mial zajmowac ok 1.2GB !!! a nie 32mb ? Pozatym co to za patch ktory tylko pogarsza sprawe ...!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Barte_Q dodano: 13.12.2008, 12:34
OMG już się "konsolowcy" strzępią że nie mają żadnych problemów. I *uj z tym nie grasz na PC to się nie udzielaj i siedź sobie przed tą 32'ką z padem w ręce i graj/oglądaj filmy/słuchaj muzyki/przeglądaj net (czy tamco tam jest na PS3 czy X360) (bo tyle tylko może konsola??) a ja będę robiła dziesiętnaście innych rzeczy na moim PC i martwił się że patch mi wielkie G dał. BTW mi na szczęście patch nie zr*bał gry, i wszystko działa jak trzeba ale mogli by zmienić w opcjach z PADA XBOXA na KLAWE BO TO ŻAL i widać z czego jest to KONWERSJA a panowie z R* twierdzili że na RÓWNI PRACOWALI NAD GTA 4 NA PC. Coś chyba się tu nie zgadza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
venomik000 dodano: 13.12.2008, 12:35
MI patch pomógł o wiele lepiej działa ale moja
karta jest słaba Geforce 8500. W poniedzialek odieram nowiutką karte i bedzie smigac:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość dodano: 13.12.2008, 12:37
xD. Ci co nie mają internetu nie ściągną sobie patha. Ciekawe jak oni to zainstalują. Chyba będą musieli cały komputer do kafejki przynieś. Oj chyba Rockstar znowu o[***] dostaną że nie zrobili normalnego patha instalacyjnego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan dodano: 13.12.2008, 12:37
"miec taka grafe ze pc lezy i kwiczy"
pokaz mi gre na xboxie ktora ma lepsza grafe niz pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey dodano: 13.12.2008, 12:51
yes yes yesssss.............NARESZCIE !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] dodano: 13.12.2008, 12:51
Poprawilo wam cos? Ja cos nie moge sciaganc tego patcha :X
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xoludus dodano: 13.12.2008, 12:53
Jezeli mi dziala wszystko jak nalezy, zero errorow i moge grac w mp to warto instalowac tego patcha?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack dodano: 13.12.2008, 12:53
sosna heh, nikt nie kupuje konsoli dla jednej gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
joedeoro dodano: 13.12.2008, 12:58
a mi wyskakuje błąd texp70 czyli reinstalka direct x i sterowników reinstalowałem usuwając też poprzednie wersje i nic, przed patchem gra działała przez 10 min potem po ponownym uruchomieniu znikły tekstury tylko szyby i światła było widać, i jeszcze musiałem zapłacić ponad 100 zł za takie nerwy :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey dodano: 13.12.2008, 13:13
co mi daj patch...to że na takich ustawianiach jak wtedy mi sie nie tnie...ale dalej zużywa dużo pamięci...powinnem grać na mojej karcie na medium ale gra nie pozwala ( GF 8600 GTS 256mb )...i tyle grafika sie nie poprawiła a wszystko inne mi działało :/ trzeba kupić inną karte :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość dodano: 13.12.2008, 13:14
Właśnie trochę przetestowałem. Zużycie procesora przez grę znacznie spadało. Co się odbija na wydajności gry. Z ciekawości zmieniłem rozdzielcość ekranu w grze na najwyższą. Co odziw tekstury zaczęły się ładować ale i tak jeszcze daleko do doskonałości(chyba ratuje mnie wymian karty). Przedtem ich w ogóle nie było na takich ustawieniach na moim sprzęcie. Niestety nic nie zrobiono z cieniami. Jakie były takie są
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 13.12.2008, 13:18
No! Dziś wchodzę w grę i zaczęło mi się coś uptade'ować - nie wiem czy się zainstalował, bo nie chciało mi się ładować przy 95%(albo się pomyliłem i było 100%) - nacisnąłem wyjście z ikony live i nic... Pewnie się zainstalowało, tylko samo nie chciało wyjść do menu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RevY dodano: 13.12.2008, 13:20
ej sory ja mam problem. normalnie odpalam gre przez SC i odlapa sie gra. pokazuje mi sie okno windows live ze jest update. no to klikam zeby pobieralo. ale za chwilke doslownie pokazuje mi sie je jestem wylogowany z WL!! pokazuje sie ze pobiera update, ale czekam i pozniej znika ten pasek postepu. gra sie nie spaczowala! jak ja wylaczam to pokazuje sie blad. gre mam oryginalna. pomoze ktos?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RevY dodano: 13.12.2008, 13:26
mozna sciagnac samemu patcha z neta a nie przez ten zasrany windows live?
jakis link?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GHMJJK40 dodano: 13.12.2008, 13:34
Patha można ściągnąć z stąd LINK!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GHMJJK40 dodano: 13.12.2008, 13:36
stąd LINK
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RevY dodano: 13.12.2008, 13:49
a jest link do jakiejs strony? musi byc z rapid shara? bo nie wiadomo z kad to jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
8 Ball dodano: 13.12.2008, 13:50
No własnie bo dziwny ten patch, bo gówno dał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mik3 dodano: 13.12.2008, 13:56
sosna5115, wiekszosc konsolowcow posiada pcta (zazwyczaj slabego, bo po co nam maszyna za 5000zl, skoro to samo moze mi zaoferowac kompek 5x tanszy? Nie mowie o gamingu) ktory sluzy im do pracy (obslugiwane rzeczy, jakie wymieniles obsluzy nawet najslabszy komputer) wiec argument zdecydowanie nie trafiony. Dobra, ide sie zrelaksowac przy konsoli bez zadnych zaciec. Milego grania na blaszakach panowie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nitek44 dodano: 13.12.2008, 14:25
Jakie 5000zł? ...
Ja mam kompa za bagatela 800zł i gta idzie medium/high o.O
Pozatym nie każdy lubi grać na padzie.
Dodatkowo do konsoli trzeba mieć dobry telewizor (aby można było się "delektować" grą w hd), który też swoje kosztuje ;p
A więc koszty dobrego PC równają się z kosztami konsoli i dobrego TV.
I skończcie już temat konsol...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goliatniko dodano: 13.12.2008, 14:32
Mi ten patch bardzo pomógł. Wtedy grałem na Medium i mi się przycinało, a teraz gram na High i mi się przycina, ale bardzo rzadko, a na Medium w ogóle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
major697 dodano: 13.12.2008, 14:34
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 14:36
ooo kur*wa! wreszcie wygląda lepiej niż na xBoxie!!! ale nadal się lekko tnie :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Marcin35050 dodano: 13.12.2008, 14:47
Mam pytanie czy R* wprowadzi patch na płyty z grą?? prosze o odpowiedź tu lub na gg 10374793
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nitrous dodano: 13.12.2008, 15:05
Mam rozwiazanie na problem z Fatal Error z Social Clubem. Trzeba zmienic zgodnosc Social Clubu na taka jak byla czyli odznaczyc to bedzie windows 95. Po tym udalo mi sie uruchomic ten "AutoRun". Sorry ze to tutaj pisze ale nie mam konta na forum...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
karczak23 dodano: 13.12.2008, 15:09
no ja nie widze poprawy po sciagnieciu patcha :( czy cos musze jeszcze zrobic w ustawieniach ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 15:13
mam pytanko, jeśli mam Windows XP Professional i Service Pack 2 to GTA 4 będzie działało mi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Metal100 dodano: 13.12.2008, 15:18
AHHH Mi Wszystko chodzi normalnie bez Patcha Smutno mi tylko ze R to miasto zrobił w grze takie male mogli większe zrobić :(:(:(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak dodano: 13.12.2008, 15:19
nie musisz zainstalować SP3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 15:19
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
jeśli mam Windows XP Professional i Service Pack 2 to GTA 4 będzie działało mi?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 15:21
można go pobrać z neta?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Gwynbleidd04 dodano: 13.12.2008, 15:22
U mnie w grafice nie widze poprawy a w dodatku cały czas ścina gre przez co trzeba restartować...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pepe16 dodano: 13.12.2008, 15:32
Patrikos będzie działało na Service Pack 2 ;) ale musisz zrobić to: Start-->Uruchom-->regedit-->HKEY_LOCAL_MACHINE-->system--> CurrentControlSet-->Control-->Windows i zmieniasz wartość w CSDVersion z 200 na 300.
Albo poprostu ściągnij sobie Service Pack 3 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 15:37
Ściągam SP 3 co zrobic jak go sciagne?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
MystiQ dodano: 13.12.2008, 15:45
Słuchajcie do GTA 4 trzeba naprawde mocnego kompa i tu 1 patch czy nawet 1000 patchy wam nic nie da sorka za to co powiem ale co wy myslicie ze macie 1gb ram Intel Core 2 duo i karte 256 to co nagle po patchu bedzie wam chodzilo jak na Core Quadzie i 3 gb ramu i karcie 1gb dajcie sobie spokój wiadomo technologia idzie w góre nie ma sensu walczyc bo nie ma sensu juz lepiej sobie kupic albo nowego kompa co osobiscie odradzam albo konsole PS3 np a tv nie musicie miec takich dobrych wsystarczy HD ready oglądacie na odlegosc 2 m i z bani macie spoko Jakość a zero straty wydajności polecam i pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Metal100 dodano: 13.12.2008, 15:49
MystiQ Zgadzam się w tej kwesti z Tobom ze trzeba mieć dobrego kompa do tej gry sam swojego składałem i wiem na czym stoje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 15:50
Metal 100 - ortografia!!!!!!! Z tobOM???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Metal100 dodano: 13.12.2008, 15:54
Wielki uczony sie znalazł kur.... sie bedzie ciskać z ortografią a w domku pewnie sam matematyke w dodawaniu i odejmowaniu liczb dziesiętnych rozwiązuje za pomocą kalkulatora
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Othello dodano: 13.12.2008, 16:01
To trochę przykre, że co niektórzy kaleczą swój piękny, ojczysty język. :/ To bdb., że w końcu wydali tego patcha. Może teraz IV będzie chodzić płynnie. Ale wiecie, co? W mojej szkole jest typek, który twierdzi, że IV jest do d***, a grafika jest gorsza niż w Vice City. Ahaha, lol...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 16:04
Metal 100 - do tego właśnie stworzyli te urządzenia. I nie zalecam stosowania wyrazów o harakterze obraźliwym itp. gdyż dostęp do pisania komentarzy może zostać zablokowany.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ASGFanPL dodano: 13.12.2008, 16:04
Othello to się go spytaj czy były w tej bajce smoki i gobliny xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
karczak23 dodano: 13.12.2008, 16:05
pobralem patch i nadal nie widze poprawy a ma 2 GB RAm GeForce 8600 GT 512 ! Co jest grane ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 dodano: 13.12.2008, 16:06
MI patch pomógł ale nie do końca. Otóż gdy wgrałem patcha i wszedłem do gry to nic nie dało dalej nie miałem tekstur ale gdy zminimalizowałem gre i wszedłem z powrotem to wszystko widze ale nie mam radaru(tylko kółko jest) a gdy wchodze w menu nie mam nic i nie widze też swiateł samochodów a tak to wszystko elegancko. Jak myślicie czemu tak mam??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 13.12.2008, 16:14
Przydałoby się żeby ktoś teraz podał jakie wymagania ma GTA 4 po tym patch-u.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
LorDamian11 dodano: 13.12.2008, 16:14
Załamka:( ten patch nic nie daje@!!!! Jak zmieniam rozdzielczość i ,,te inne'' to czy na najwyższych czy na najniższych i tak się zacina że grać się nie da:( Mam 4 GB RAM, dual core 2,4: grafa 512 MB Radeon HD 3650......czy naprawdę już nic nie da się zrobić? czy naprawdę ten sprzęt jest taki do d***?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Metal100 dodano: 13.12.2008, 16:20
Nie Strasz dzieci Policją to juz stare lebiodo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 dodano: 13.12.2008, 16:20
Ja mam GE 7600 GS(256 MB)Procek AMD Athlon X2 64 2.4GHz i 2GB ram i działa mi płynnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 16:22
Czy ja pisałem coś o policji Metal100? I dziwi mnie, że wyrazy strasz i policja napisałeś z wielkiej litery.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 16:48
powqur*iajcie sie na pw a nie zawalacie w komentarzach. gra chodzi płynnie i całkiem ładnie w rozd. 1024:768, wszystko na medium i w trakcie gry [P] - fajnie wygląda zwłaszcza w nocy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kamil-INTER- dodano: 13.12.2008, 16:53
nadal nie moge grac w kregle .
ten patch nic nie dał ale stery ati bardzo wiele, po nich gra sie nie tnie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Patrikos dodano: 13.12.2008, 17:13
Ja tam wole sobie kupić NFS UC...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey dodano: 13.12.2008, 17:24
napisze ktoś jakie są wymagania po patchu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 17:31
~patrikos - nie wywalaj kasy na NFS... GTA jest 20x lepsze, a kręgle da rade grać tylko mi się myszka od tego poobijała :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 17:33
no więc minimalne (800x600 wszystko a low itp)... takie żeby sobie pograć bez zacinania to procek 2,6Ghz na rdzeniu, ramu min 2 GB grafika GF 8600GT 1024... - jak na razie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kondziel dodano: 13.12.2008, 18:06
Jak zainstaluje patcha i nowe stery to gra będzie chodziła lepiej niż z samym patchem?? Mam patcha wgranego, ale wcale nic nie pomogło :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 18:10
mam pytanie - w jakim procencie gry będą misje playboy x?? mam dopiero ukończone 11%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Asull dodano: 13.12.2008, 18:28
Ja gram na quadzie 2,66x4 4gb ram i gf gtx 260 i bez zcinek.Co do patsha poprawia te bugi i gra się o wiele lepiej..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cris7703 dodano: 13.12.2008, 18:30
siemka teraz weszłem na neta powiedzcie mi jak pobrac tego patcha
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] dodano: 13.12.2008, 18:33
No nie moge tego patcha cos pobrac za cholere ;x kakademona okolo 20 % bo ja wlasnie go poznalem ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Abcd dodano: 13.12.2008, 19:00
Ja mam Taki sprzęt: Core 2 Quad 6600 (2,4 Ghz),
2 Gb ram (800 Mzh), Karta Graficzna GF 9500 GT (1GB) i Oprogramowanie Windows Vista Home Premium 64 Bitow'y ----I gra chodzi mi na Full Detalach a za kompa dałem 2000 zł....:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cris7703 dodano: 13.12.2008, 19:29
czy ten patch wogole cos daje bo go zainstalowałem i nic sie nie poprawiło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cris7703 dodano: 13.12.2008, 19:34
chyba ze jest jakas roznica miedzy patchem tym co sie sciaga z rapida a tym co sie pobiera przez windows live
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Zordon dodano: 13.12.2008, 19:42
Mam "mały" problem... Moj komp to Amd Athlon 4800x2 Geforce 8800GTX 1gb ramu 800mhz ... gra działa tylko co zrobic z pojawiającymi sie nieustająco błedami w wyswietlaniu grafiki. Gra chodzi bardzo plynnie na full detalach ale np samochody wisza w powietrzu, znika jezdnia itd. Mam SP3 stery do karty najnowsze. Ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nitek44 dodano: 13.12.2008, 20:02
Więc problem może być związany z małą ilością ram, zobacz na forum, jest tam pomoc dla osób posiadających 1gb. A patcha masz? I jeszcze jedno - odpal grę na najniższej rozdzielczości i wszystkich suwakach na 1. Włącz benchmark, a potem spróbuj zagrać i powiedz czy problem występuje nadal.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 dodano: 13.12.2008, 20:04
Mi gra chodzi płynnie ale nie widze radaru nie wyświetla mi się komórka i światła w samochodach nie działają. Wiecie może jak to naprawić??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 13.12.2008, 20:17
Abcd mam tego samego kompa tylko lepsza grafike i nie da sie ustawic na full...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kubikkkkk dodano: 13.12.2008, 20:23
ej gdzie jest ten update z patchem ?bo po autozalogowaniu nie mam owego updeatea
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krendzel dodano: 13.12.2008, 20:25
Hmmm ten patch to jakiś śmiech na sali... pobrałem zainstalowałem właczam gre , Chce ustawić Detail czy texture na High nie mogę wraz ( tylko Medium )mam jakies 40FPS'ów a gra się przycina lekko momentami ale dobra mniejsza o to. gram se a tu nie ma głósów SFX ( samochódów , otoczenia ogólnie nie ma głosów ) tylko radio działa i dzwięki pyczysków... patch poprostu żenada pewnei teraz będą wydawać patcha który porawia tego patcha.
Mój konfig jak by ktoś wątpił że mam za słabego kompa. C2D 3.0Ghz , 2 GB Ramu , 9800GT , XP SP3 .

P.S : Jestem tu nowy Hello World ! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sebastianflorkow dodano: 13.12.2008, 20:42
A mi patch działa dobrze - nie znikły dźwięki lecz żadnego wzrostu wydajności na moim 7600 GS nie odnotowałem...a cienie są niestety dalej tak ohydne jak przed instalacją patcha...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Guzyl dodano: 13.12.2008, 20:48
Powie mi ktoś czu prock
Intel Core 2 duo jest lepszy od Intel Core 2 Quad ???

Please help !

i czy IV Działa na zintegrowanych kartach??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krendzel dodano: 13.12.2008, 20:53
"Intel Core 2 duo jest lepszy od Intel Core 2 Quad" śmiech na sali... C2D ma 2 rdzenie ... C2D Quad ma 4 rdzenie ... zostawiam ci to do myślenia co jest lepsze...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
seba26026 dodano: 13.12.2008, 20:54
No oczywiście że Quad, ale jeśli żaden z tych dwóch to Core i7 jedyny pod gta4 w 100%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud dodano: 13.12.2008, 20:59
ja ot nie mam z nim zadnych problemow:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krendzel dodano: 13.12.2008, 21:04
Core i7 póki co nie opłaca się kuwpywaać bo kosztuje 1k zł plus do tego płyta głowna za kolejne 1k zł ( i7 ma inny socket niż LGA755 ) i do tego DDR3 , to akurat tania sprawa. ja mam C2D 3.0 Ghz i mi Crysis etc śmiga cudznie po za GTA IV ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Abcd dodano: 13.12.2008, 21:42
Rozdziałke mam 1440 x 900

To następne Medium
Potem Higest
potem 100
potem 100
potem 100
i 16 dałem po kolei nie chciało mi sie wypisywac tych nazw :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
witjawitek dodano: 13.12.2008, 21:56
Krendzel jesteś śmieszny mówiąc że Core2 quad jest lepszy od C2D. Ponieważ żaden program ani żadna gra nie wykorzysta ci tych 4 rdzeni a nawet ich nie obsłuży.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
witjawitek dodano: 13.12.2008, 21:57
a tak poza tym to ten patch to syf.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
goliatniko dodano: 13.12.2008, 22:01
Słuchajcie sorry, że tak odrywam od tematu, ale mam problem. Jak grałem w GTA IV to w misji Holland Play zabiłem Playboya X, a oszczędziłem Dwayne'a Forge, potem odpisałem pozytywnie na jego e-mail, że chce zostać jego przyjacielem i pojawił mi się on w komórce, ale nie mam funkcji rozwinięci opcji, jest tylko opcja zadzwoń, a nie umiem się do niego dodzwonić. Wie ktoś może co mam zrobić, żeby się z nim skontaktować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz dodano: 13.12.2008, 22:05
aff, a już miałem jakąś nadzieję, że patch da 5-10fps boosta :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
joedeoro dodano: 13.12.2008, 22:14
przez tego patcha wywala mi błąd texp70 reinstalowałem dx i sterowniki oraz gre i dalej nic ma ktoś jakiś pomysł
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 dodano: 13.12.2008, 22:31
Core 2 Duo, 2gb ram, GeForce 8500, XP SP3... da mi cos ten patch? prosze o odpowiedzi!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
nitek44 dodano: 13.12.2008, 22:34
Zainstaluj i zobacz :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
krzys1808 dodano: 13.12.2008, 22:38
Podobno to nie jest ten właściwy patch do GTA IV tylko aktualizacja RGSC. Gra nadal jest w wersji 1.0 a RGSC zmienił się na wersje 1.1.3.0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
OG IB dodano: 13.12.2008, 23:02
yhmmm może to nie właściwy temat ale mi nawet gra działa i sie tnie mało bardzo ale jestem już w Alonquin i czy będą jakieś 'dostawy' do sklepów z ciuchami??? bo byłem już w każdym i nie ma tych strojów które były np. na Xbox albo PS3.... no dajmy na to te czarne rekawiczki.. albo taka kórtka czarno biała z takim wzorem na plecach.... proosze o szybka odpowiedz.!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 23:12
grałem, grałem i było super aż mi się gra zawiesiła... :( Da rade wgrać jakiegoś save'a? Misje już w 2 mieście chyba PlayboyX gg.282525
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 13.12.2008, 23:20
pilnie potrzebuje tego save ne bede przechodzil znow 10% :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DuxDaro dodano: 13.12.2008, 23:52
Ja tam żadnej poprawy po zainstalowaniu patcha nie zauważyłem. Na samą prędkość działania gry nie narzekam, bo gra bez problemu trzyma ponad 30fps, ale denerwuje mnie doczytywanie obiektów przed moimi oczami:/ Może następny patch coś da...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Duchu90 dodano: 14.12.2008, 00:23
Ja z Kolei Mam Inter Core Duo 4000+
Grafike Geforce 8500GT 1GB Ramu na początku nie miałem tekstur ale po instalce nowszych sterowników przeszło.
Teraz tnie mi sie jak chol*** i pobiore patcha i zobaczymy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mansonfan dodano: 14.12.2008, 00:41
a miala byc optymalizacja ani o jedna klatke na sekunde nie wzroslo mi :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mansonfan dodano: 14.12.2008, 00:43
@duchu90
narzekac tez nie narzekam ale chodzi o sam fakt ze wzrostu nie ma :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kakademona dodano: 14.12.2008, 01:27
podobno jest camhack do czwórki... wiecie gdzie, co i jak?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 dodano: 14.12.2008, 01:45
tez tak mi sie cos nie wydaje zeby to był ten całkowity patch zmieniajacy na wersje 1.1 to poprostu taka mała poprawka [było by smieszne gra-16gb //patch--30mb ] żeby on cos poprawił to powinien zajmowac z 300 mb
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartekxyz dodano: 14.12.2008, 02:37
WowGTA4 co ma piernik do wiatraka? Te 16 gb gry to muza,tekstury,filmy,dzwieki,modele.....a te elementy gry sa ok. To engine gry kuleje i to jest rzecz ktora trzeba latac. A taki engine to nie wiecej niz pare MB wiec waga tego patcha jest nawet za duza...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jonathan dodano: 14.12.2008, 07:36
@Mansonfan: Kto mówił że ten patch poprawi optymalizację? R* nie, to fani to sobie wymyślili. Wystarczyło poczytać olewcze wywiady z ludźmi z R* by wiedzieć, że ten patch nic nie zmieni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan dodano: 14.12.2008, 08:12
ehm, poprawka to to nie jest napewno,
mi ten "patch" sprawił ,że kamera sama leci w góre, a w menu zamiast np [SPACE] mam xboxowe A
gratuluje takiego patcha, o ile bez niego przeszłem cały wątek główny, tak teraz nie da sie grać wcale
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mital96 dodano: 14.12.2008, 08:38
Mi ten patch nic nie dał. Nadal mam te same błędy!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 dodano: 14.12.2008, 09:04
jak wezme takie detale że tych czerwonych literek jest w h** i ,że niby nie moge tak grac bo za słaby pc to nie mam zadnych przycinek to dlaczego do jasnej cholery nie moge podniesc levelu tekstur.Nie rozumiem te opcje są jakieś po[***] pierwszy raz taką gre widze .Normalnie w grach to jest tak ,że jak detale wpakujesz za wielki to pc sie scina a tutaj nie pozwala na max detale wow pojechane to jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 14.12.2008, 10:05
Mi się tak lekko laguje bez tego patcha, bo mam 9600 GT i 2.5 RAM - trzeba się poświęcić i coś powymieniać(tylko procek mam słaby) - jestem już po misji Uncle Vlad i może być. Boję się patcha zainstalować - bo niektórym schrzanił grę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cysiu21 dodano: 14.12.2008, 10:09
Mi patch dał wiele bo cięgi niemu teraz mam tekstury a nie jak wcześniej "1 metr" ale teraz nie mam radaru nie wyświetla mi się komórka a jak wchodze do menu to nie mam nie mam nic. Wiecie może jak to zwiklidować??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Krendzel dodano: 14.12.2008, 10:24
Sorry że OF ale muszę :)
@witjawitek

C2D Quad nic ci nie obsłuży ? powimieniam se...

Gry : GTA IV ( póki co tylko tyle mi wiadomo )
Programy : Cinema4D , 3Dmax , Blender i iinne porgramy służace do modelowania one potrafią wykorzysać 4 rdzenie . a jak się nie znasz to se lepiej poczytaj w necie wydajności obu sprzętów....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 10:31
no kurw@ mać!!!!!!!! Nie znalazłem wczoraj żadnego jeb@@nego producenta rockstara żeby go pojechać w GTA :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mavik dodano: 14.12.2008, 11:08
IMHO po patch-u jest troszke lepiej ale i tak trzeba wiecej poprawek.

Po instalacji nie mialem zadnego problemu zadne wyskoki kamery nic. Wszystko jest ok. Instalujcie no chyba ze macie pirata to wam kamera bedzie uciekala. Kupcie oryginal i nie narzekac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV dodano: 14.12.2008, 11:16
Ja niewiem czemu wy tak narzekacie na ta optymalizacje...ja na C2D E4500 2x2.2GHz, 2 GB ramu i GF 8600gt 1GB na Win XP gram na: High, Hightest, paski na max oprocz viev dostance bo przez te glupie ograniczenia nie moge wyjechac powyzej 69...gra w dzien (w grze) chodzi super...w nocy przez te swiatla i cienie troche przycina ale...fajnie sie gra...oczywiscie zanim zaczniecie grac to najlepiej przeinstalujcie windowsa...zainstalujcie nowe stery...i wszystko jest ok...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pymyn dodano: 14.12.2008, 11:26
No wlasnie Leopard. Ja mam C2D E4300 1,8 Ghz, 1 GB Ramu i GF 8600 GT. Gra smiga na High detale i rendering, distance 10 liczba pojazdow 70~ detale 90. Mam 20 - 25 fps, czasami spada do 17-18 w Algonquin. Przed zainstalowaniem sterownikow Nvidii Beta 3 czasami tekstur nie nadazalo wczytywac ale teraz juz smiga az milo.
Wczoraj udalo mi sie watek glowny ukonczyc mam 62% gry wiec jeszcze sporo pracy przedemna.

A co do Patcha. On nic nie daje [;
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
venomik000 dodano: 14.12.2008, 11:27
GTA mi śmiga nie wiem czemu u was są takie problemy....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
8 Ball dodano: 14.12.2008, 11:42
u mnie np. jest wszystko tak jak było, małą wydajność, dużo błędów
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maras723 dodano: 14.12.2008, 11:43
Nie wiem, dlaczego większość z was tak oczernia tą grę... Cieszcie się, że w ogóle wyszła na PC... cieszcie się z grania... Nie każdemu działa jak należy ale przecież nie każda gra działa wszystkim... Tak samo jęczenie, że tak źle zoptymalizowana... to zróbcie sami lepszą optymalizację. Mi tam elegancko śmiga (GeForce 8600GT, Intel C2D E6750 2,66GHz, 2Ghz RAM), są małe błędy ale co tam... cieszę się z tego co mam i wy też tak zróbcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 14.12.2008, 11:51
Ja się ciesze! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szymek.666 dodano: 14.12.2008, 11:54
Ja jieszcze nie wiem jak to jaest grec w GTA 4 na pc. Bo ja dopiero bende go mial 19.Grudnia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
namecru dodano: 14.12.2008, 11:55
Pymyn - nie chce mi się wierzyć w to co piszesz :D
Co do patcha: zmian w grze nie widzę, ale można zauważyć, że spadło użycie ramu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kuwaja dodano: 14.12.2008, 12:16
Jak ktoś kiedyś instalował jakiś program żeby się tekstury pojawiały w GTA i teraz tego patcha ściągnął i dalej mu tnie itd to trzeba wywalić ten program na tekstury.. ja tak zrobiłem i działa a z programem to nie działało ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey dodano: 14.12.2008, 12:40
to teraz mam pytanie...mam Athlona 5200+ 2 rdzenie na każdym 2,6ghz karte grafiki 8600GTS 256mb 3 gb ramu 800mhz noi XP SP3 :) piszecie że FORMAT pomaga...KAŻDEMU? nie chce robić formata na darmo a pograł bym w GTA 4 na medium-high bo wiem że mój komp by to uciągnął...a w moim przypadku nie jest za dobrze bo mam monitor 22* i karta na grach rady sobie nie może dać :P i mam obniżoną wydajność :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 dodano: 14.12.2008, 12:44
Ku**a mać! Wczoraj robiłem format kompa. Dzisiaj rano zainstalowałem czwórkę i jak chcę się zalogować do LIVE to ni ch*ja nie mogę. Najpierw próbuję się logować ok idzie chwilkę, a potem zrywa i wyskakuje komunikat o pobranie patcha, który i tak k**wa ch*j daje ;/ i tak w kółko: logowanie, instalacja patcha, logowanie, instalacja patcha itd itd itd. To wszystko przez ten pojarany patch ;/ Mógłby mi ktoś pomóc. Zaporę mam wyłączoną i nic to nie daje. Nie wiem co zrobić ;/ Plis pomóżcie. ;/ :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kura57 dodano: 14.12.2008, 12:54
Nie wiem co to ma być... R* mogło wstrzymać się z premierą. Nic nie jest poprawione te same błędy co na konsola. Mieli tyle czasu... Na to wychodzi ze zmienili tylko kody źródłowe menu takie same. Patch 32 Mb co to ma poprawić ? R* popełnij wielki błąd z premierą na PC. Za co my im płacimy ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey dodano: 14.12.2008, 13:08
ponawiam pytanie :
mam Athlona 5200+ 2 rdzenie na każdym 2,6ghz karte grafiki 8600GTS 256mb 3 gb ramu 800mhz noi XP SP3 piszecie że FORMAT pomaga...KAŻDEMU? nie chce robić formata na darmo a pograł bym w GTA 4 na medium-high bo wiem że mój komp by to uciągnął...a w moim przypadku nie jest za dobrze bo mam monitor 22* i karta na grach rady sobie nie może dać i mam obniżoną wydajność
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 14.12.2008, 13:19
Ja gram w singla, bo nie mam jeszcze konta na SC. Cieszę się, że pomimo lekkich lagów, mogę grać! Nic nie robię, nie instaluję patcha i itp - bo boję się schrzanić gry... Gra i tak jest jak z obrazka, więc jest OK!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Ikar dodano: 14.12.2008, 13:46
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pachol5501 dodano: 14.12.2008, 13:58
no wlasnie.. ten patch pomaga tyle co nic. w moim przypadku tylko zaszkodzil, musialem reinstalowac gre. ale teraz wszystko jest w porzadku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan dodano: 14.12.2008, 14:26
A ja będę szczery. Możecie mnie zjechać. Nie jestem taki głupi, by kupować gry w ciemno, najpierw czekam na różne opinie od innych o grze, potem ewentualnie kupuje.
Ba, czasem ściągne, żeby zobaczyć wymagania sprzętowe, ale zazywczaj kończy się na kupnie ;] Pewnie teraz mnie zjedziecie od piratów? Ok, możecie, ale najpierw usuńcie tysiące piosenek ściągniętych z neta, które macie na dyskach ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
unmuted dodano: 14.12.2008, 14:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 14:31
Wreszcie zarombałem kogoś i dostałem te fajne R* :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 dodano: 14.12.2008, 14:59
Tielan mylisz sie poniewaz sciaganie piosenek i filmow jest legalne ale do wlasnego uzytkowania... czyli niemozesz ich sprzedawac. A nienazwe cie piratem poniewaz sam sciagam gry :) a co do kupna GTA IV to w dniu premiery kupilem i teraz zaluje..;/ SPIERDOLILI TA WERSJE NA PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sewin1994 dodano: 14.12.2008, 15:12
Mi ten patch częściowo pomógł, a częściowo zjebał grę. Zniknął mi błąd RESC10 i tekstury przez cały czas są normalne, ale gra się teraz w [***] zacina nawet na minimalnych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
raven1824 dodano: 14.12.2008, 15:24
rockstars dalo [***] i to przez bardzo duze D mam ich w du[ie nigdy nic juz od nich nie kupie czekam na mafie 2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
jac76 dodano: 14.12.2008, 15:28
Autor: czora94 IP, data: 14/12/2008 14:59:47
Tielan mylisz sie poniewaz sciaganie piosenek i filmow jest legalne ale do wlasnego uzytkowania... czyli niemozesz ich sprzedawac. A nienazwe cie piratem poniewaz sam sciagam gry a co do kupna GTA IV to w dniu premiery kupilem i teraz zaluje..;/ SPIERDOLILI TA WERSJE NA PC


ta i co jeszcze?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
czora94 dodano: 14.12.2008, 15:31
Autor: jac76 IP, data: 14/12/2008 15:28:29
Autor: czora94 IP, data: 14/12/2008 14:59:47 Tielan mylisz sie poniewaz sciaganie piosenek i filmow jest legalne ale do wlasnego uzytkowania... czyli niemozesz ich sprzedawac. A nienazwe cie piratem poniewaz sam sciagam gry a co do kupna GTA IV to w dniu premiery kupilem i teraz zaluje..;/ SPIERDOLILI TA WERSJE NA PC ta i co jeszcze? A co ma byc?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 dodano: 14.12.2008, 16:10
miki48 O czym ty mówisz [zabic i R* DOSTAĆ??????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pytos dodano: 14.12.2008, 16:15
zjebali to GTA IV....już wole grać w kultowe GTA San Andreas....MTA SA i SA MP :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaseK77 dodano: 14.12.2008, 16:17
Jakim cudem poprawka rozpierdala grę!! Ja tam pobrałem i mi śmiga aż miło !! Dla przypomnienia mam kompa :procek genuine intel 216 1,8GHz, 1 ram, karta nividia ge force 840 GS 512, vista service pack 1 i direx 10.0 !!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
SaseK77 dodano: 14.12.2008, 16:20
8400 GS karta zapomiłem jedno zero wpisac

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 16:49
:( 30% gry a mnie zcina przy banalnej misji :D teraz ide po kamizelke :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matrud dodano: 14.12.2008, 17:14
Chyba sobie po prostu nie radzicie z instalacją i uruchomieniem tej gry poprawnie. Albo macie jakies z[***] kompy i myslicie ze wam pojdzie na dobrej grafie. Nie wiem. Jak niektorzy moga w ogole nie miec problemow a niektorzy ze wszystkim. Moim zdaniem gra jest naprawde [***]iscie zrobiona. Fakt trudnosci z instalacja male byly ale gra sama w sobie jest najlepsza jaka wyszla dotad na pc. Patcha zainsatlowalem i nic mi nie zniklo i nie mam zadnych problemow wiec nie wiem jak to robicie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
DeeKey dodano: 14.12.2008, 17:49
[***] łatwo ci powiedzieć bo ci wszystko śmiga jak ty byś był w takiej sytuacji jak ci którym nie działa też byś pisał i prosił o pomoc...cwaniak za 1 grosz [***] nadajesz sie do tarcia chrzanu proste gra ma niekompatybilności a nie źle ją instalujemy (żal)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
eska992 dodano: 14.12.2008, 17:55
a mi ta poprawka wiele duzego dobrego dala z czego sie ciesze juz sa tekstury widoczne ze widze kto prezchodzi przez pasy drogowe ale nadal niewczytuja sie budynki bo mam nvida ge force 7800 i jednordzeniowy procesor to mimo mi lepiej dziala i mi nie laguje juz bo lagowalo sie jka odbieralem telefony i tylko jak szybko rusze myszka to sie troche rozmazuje ale to mi wcale nie przeszkadza a w swieta wymienie karte i procesor i bedzie cacy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LeopardIV dodano: 14.12.2008, 18:03
Tak szczerze mówiąc to patch nic nie daje... Gra chodzi bardzo dobrze...i tak i tak...i to na przeciętnym kompie...gdyby nie te pieprzone ograniczenia...to może i na full bym pograł :D (a mam ponad rocznego kompa...i to nie za 10k zł...1700zł)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tielan dodano: 14.12.2008, 18:18
Ja mam GF 6600gt, 1,5 gb ram, p4 3,2ghz i po przetestowaniu IV uznałem, że lepiej poczekam sobie rok, wydadzą zapewne tyle patchy, że i mi pójdzie na minimalnych, bo wątpie, by olali coś, w co wpakowali ogrom kasy :p
Obecnie to nie powinni podawać żadnych wymagań sprzętowych - ani rekomendowanych, ani minimalnych... Bo jednemu IV pójdzie na GF7300 z 50-60 fps, a drugiemu na GF8800 z 30 fpsami...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
venomik000 dodano: 14.12.2008, 18:19
Biedacy trzeba kupić oryginał... I gra się o wiele lepiej mi patch pomógł:)Szkoda tylko że musieli wogóle go wydawać,mogli od razu wsadzić te poprawki:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan dodano: 14.12.2008, 18:20
no właśnie, nic nie daje, oprócz kolejnych problemów. jestem ciekaw czy oni chociaż testowali tego patcha... przez niego musze czekać na kolejnego bo mi zepsuł gre, a nie mam zamiaru od nowa instalować 16gb.
dodam tylko iż mam oryginał, bo ostatnio ktoś gadał że tylko na piratach są takie problemy.
btw. za 150zł oczekiwałem troche lepszej gry i powoli zaczynam żałować że ją kupiłem.
far cry 2 którego również mam kosztuje 80zł gdzie nie ma żadnych problemów i gram na high a tu..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
MaX771 dodano: 14.12.2008, 18:20
dobra, tak jak bez patcha mialem 30FPS i zero textur, tak teraz na minimum mam wszystkie textury, grafika nawet na low pieknie wyglada tak mam power pointa :P pokaz slajdow... :) 10 FPS/s :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
venomik000 dodano: 14.12.2008, 18:23
Sam gram na najniższych detalach.I gra wygląda bardzo ładnie,i ciesze sie że wogołe można w nią grac na najnizszych detalach bez zadnych scin a i tak pieknie sie prezentuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 18:48
kurde zaprosila mnie laska do domu w GTA IV :) i zaliczylo Achievement a teraz go nie mam:( inne co odkrylem potem sa a tego nie ma
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
slacker7 dodano: 14.12.2008, 18:59
Do ludzi typu matrud. Kurwa, weź teraz odinstaluj GTA4 i zainstaluj ponownie. Zobaczymy czy [***] taki kozak będziesz ;/ Umiemy to zainstalować noobku mój problem opiera się na tym, że gdy chce się zalogować wysakuje komunikat o patchu ok instaluje patch loguje sie jeszzcze raz znów pacz instaluję i znowu logowanie i to samo i tak w kółko, a wcześniej tego nie było tyle, że wczoraj kompa formatowałem i po ponownej instalacji tak sie kuźwa robi ;/ Właśnie poradzi ktoś coś, bo ten patch to mnie tylko na[***]l i do tego [***]a poprawił ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 14.12.2008, 19:24
A mam pytanie: Czy jeśli zrobię reinstal, to savy zostaną te same? Czy będe musiał od początku grać?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
adrian158 dodano: 14.12.2008, 19:35
ta gra jest świetna, nie wiem po co ten patch, zwłaszcza patrząc na komentarze, ponad 30 fps, na wysokich ustawieniach (hd4850 512mb ) ponad 30 fps,
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 14.12.2008, 19:39
A odpowiecie mi na moje pytanie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 20:21
save-y raczej nie zostana ale te achievementy raczej tak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas92 dodano: 14.12.2008, 20:39
Ja nie instaluję patcha(omijam tę opcje) - nie gram w multi i nie wiem jakby było, ale wole lekkie lagi, ale grać! Gra jest pikna!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Qbasob dodano: 14.12.2008, 20:57
Save'y powinny zostać. Zapisują się na koncie LIVE, czyli raczej online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 21:24
Jakis glupi bug GTA :/ włączam gre i jest start game itp daje options odrazu benchmarka wlacza sie, potem sie sama gra wczytuje i... nie ma pokazane ile ammo zostalo, glosu nie ma, jest tylko muzyka z auta i to ciagle :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 21:25
Zżera mi kompa to GTA IV :/
Statistics
Average FPS: 38.20
Duration: 37.25 sec
CPU Usage: 75%
System memory usage: 87%
Video memory usage: 97%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: High
View Distance: 35
Detail Distance: 40

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Home Premium
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

File ID: benchmark.cli
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Godsmack dodano: 14.12.2008, 21:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Czarny IV dodano: 14.12.2008, 21:42
Godsmack:
Posłuchaj tego samego, ale o tibi xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WojteCK dodano: 14.12.2008, 21:43
miki48

miałem to samo! Trzeba włączyć Rockstar Games Social Club i w nim Play

a nie tak, jak ja robiłem że Social Club włączam, do paska i Launcher;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Mr Szary dodano: 14.12.2008, 21:57
co jest, nie moge sie zalogowac na social club :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 22:04
WojteCK ja daje Play tylko ze jak juz wejde w gre to zamiast start dalem benchmark :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miki48 dodano: 14.12.2008, 22:05
A ten PATCH dużo ulepszył GTA w wydajności! Już mi nie zcina się chociaż użycie pamieci jest prawie 100%
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sosna5115 dodano: 14.12.2008, 22:14
Godsmack - [***]isty filmik :D :D ALe sie usmialem ja pierdo*e "Przeciez ta gra nie ma nawet antyaliasingu..." :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Maxpayn dodano: 14.12.2008, 22:33
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Fisz dodano: 14.12.2008, 22:45
niee
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Maxpayn dodano: 14.12.2008, 23:03
ok, już działa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartekxyz dodano: 14.12.2008, 23:20
Jeśli kupie z kimś grę na spółkę to mogą ją aktywować 2 osoby na róznych komputerach tym samym serialem?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Qbasob dodano: 14.12.2008, 23:43
Można zainstalować i aktywować na 2 różnych kompach, z 2 różnymi kontami, ale i tak trzeba grać z płytą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bartekxyz dodano: 14.12.2008, 23:56
Wiem,że z płyta,będziemy się wymieniać:) Chciałem tylko wiedzieć jak to z licencją jest
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
orzechgda dodano: 15.12.2008, 06:59
http://www.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0


OBEJRZYJCIE TO - FILM O GTA4 NA PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 dodano: 15.12.2008, 08:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
wowGTA4 dodano: 15.12.2008, 10:35
pytam kolejny raz czy wie ktoś jak włączyć ten server o zombiakach [tak jak na konsolach]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Devan dodano: 15.12.2008, 13:35
wiadomo coś o następnym patchu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominik490 dodano: 15.12.2008, 16:57
co zrobić żeby gta4 działało?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominik490 dodano: 15.12.2008, 17:02
jak zdobyć ten patch?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 15.12.2008, 17:30
gierke dostalem w piatek ;D wgralem i grala nawet nawet smigala mam za slabego kompa troche ale slzo grac na drugi dzien wlaczylem i pokazla mi sie akutalizcja któa sciagnolem i wgralem kiedy chcialem wlaczyc gre pokazal mi sie blad ze mam wgrac nowsze sterwoniki do karty lub jeszcze raz zainstawloc driexa co mam dalej robic jak juz tyo zrobilem i dalej mi sie tak samo dzieje ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 15.12.2008, 17:34
mam Athlona 64 3800+ 2.41 GHz jedno rdzeniowy i karte Grfroce 7600 Gt 256 mb 2 Gb ram Windows Xp SP 3 czy to dlartego ze mam slaby sprzet ? czy tez jest inan opcja ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
venomik000 dodano: 15.12.2008, 17:40
Koledzy gracze tak jak myslalem zaminenilem karte graficzną i smiga az milo:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 15.12.2008, 17:44
prosze pomózciee ;]] bo mam okazje pokdrecic kompa tak wiec poradzcie mi coss ;]]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kubikkkkk dodano: 15.12.2008, 20:39
jeszcze raz się pytam JAK KRO PO KROKU ŚCIĄGNĄC TEGO PATCHA I JAK ZROBIC ZEBY ZALICZALO MI ACHIEVEMENTY? CZEKAM NA ODPOWIEDZ BO W KONCU PO SĄ KOMENTARZE ABY ZADAWAC PYTANIA I ODPOWIADAC NA NIE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
cris7703 dodano: 15.12.2008, 21:24
Statistics
Average FPS: 29.16
Duration: 37.42 sec
CPU Usage: 64%
System memory usage: 75%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1152 x 864 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 31
Detail Distance: 31

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Dodatek Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 15.12.2008, 23:41
Szkoda większy SPAM cris7703 chyba widzę to 5 razy. Dobrze wszyscy wiemy że twój komp z Qudem ciągnie gre, ale nie musisz aż tak podniecać się że aż tak SPAMujesz. Nie którym, czyli mi chodziła gra, ale teraz wyskakuje błąd po Re-instalacji gry mi wyskakuje po aktywacji gry. to okno kiedy sprawdza date wydania zawsze jest FAILED i nie mogę tego ominąć. Instaluje grę chyba 6 raz i nic, może format pomoże. A ty XX Furman XX wejdź na forum i tam stwórz wątek. Tam ci ludzie pomogą, napewno znajdzie się którzy pomogą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kubikkkkk dodano: 16.12.2008, 16:02
wlasnie teraz kiedy zakladam konto live to podczas lodowania danych wyskakuje mi komunikat w typie ze siec live nie wyszukuje w tym obszarze polaczenia komputerowego . co mam robic odpiszcie prosze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Qbasob dodano: 16.12.2008, 18:54
Heh, przed zainstalowaniem patcha było ok, a teraz nic się nie poprawiło, a dodatkowo gra mi się co chwilę wiesza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Siarol:) dodano: 16.12.2008, 21:55
Mam to samo.Niby miał pomóc a gówno co jest lepiej nawet jest gorzej bo ani cienie nie poznikały i na dodatek też mi się gra zwiesza i muszę restartować kompa.Dorzuciłem ramu i mam teraz 4G 800MHz ale ni widzę różnicy.Wiem że mam nie za dobraą kartę bo Radeona x1950 Pro 256Mb no ale tragedii nie ma.Poza tym Core duo 3800+.Średniaczek ale inne gry zapieprzają a z tą to jest tragedia.nie wyszła im coś ta gierka na PC nie dziwie się że śmieją się z nas konsolowcy ale ja i tak jestem za grami na PC.Moeże po nowym roku zmienie kompa :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.30.***.***]
Gość dodano: 17.12.2008, 13:45
Mam ejszcze jedn pytanie . czemu kiedy gram w gre GTA IV nie mam glósu tylko słychac szumienie ? wiecie czemu tak sie dzieje ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Grombal dodano: 19.12.2008, 13:02
Ja mam 4GB ramu 1066Mhz IntelCoreQuad9550 2.83Ghz kartę GTX260 i sterownik Beta 180.84 Po instalacji sterownika wydajność wzrosła z fPS 26 do FPS 46!Pomyślałem fantastycznie gra chodzi bardzo płynnie śmiga jak ta lala... A tu bum wywaliło mi grę :( restart kompa. Włączam jeszcze raz, a tu gra zacina się dalej. Stery były dalej te same wywaliłem je i zainstalowałem jeszcze raz i co fps 46. Wyłączyłem grę zrestartowałem kompa i tu dalej 26fps. Czyli patch pomaga ale jak chce zagrać z 46fps gra wymaga ciągłej reinstalacji sterownika graficznego. Pozdrawiam serdecznie Wesołych Świąt!! Może mikołaj przyniesie małą paczuszkę z napisem PATCH GTA 4 FINALNA WERSJA 2.0
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zelazko_PL dodano: 19.12.2008, 20:50
patch spoko tylko trzeba jeszcze dobrac sterowniki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
max399 dodano: 22.12.2008, 20:10
Furman mam identyczny problem jak Ty ;( a mam oryginalną werjsę gry ;( Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu proszę napisać ;)

Pzdr.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomo00121 dodano: 23.12.2008, 21:01
A mi patch bardzo pomógł. Nie mam żadnych (powtarzam żadnych, a wcześniej miałem) laggów w czasie deszczu i nocy.
Mój sprzęt:
Intel Core 2 Duo 2,66 Ghz
2 GB Ram 800 Mhz
GeForce 9600 gt 512 Mb
Przed zainstalowaniem patch'a miałem w Benchmarku 26 FPS a teraz mam 36 FPS.
Niektórym się może zdawać, że 10 FPS to nic wielkiego, ale nawet nie wiecie jak te 10 FPS daje więcej frajdy z gry.
Gram na takich ustawieniach:
Texture Quality : High
Rendering : Highest
View distance : 37
a pozostałe na full. Zapomniałem wspomnieć że gram na rozdzielczości 1280x1024 (75 Hz)
PATCH = 0 LAGGÓW
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K dodano: 29.12.2008, 12:39
nareszcie :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]