Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA LCS] Donald Love jest kanibalem! Przyznaje się do tego w misji Cam-Pain twierdząc, że człowiek smakuje prawie jak kurczak. W cut-scence widać jak je ludzką klatkę piersiową.

Najnowsze informacje

3352VStało się... Multiplayer | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 07.06.2008 21:59 przez adamale
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

Niestety, ale nie mam dobrych informacji dla osób grających w SA-MP. Po ostatnich wydarzeniach, między innymi wycieku kodu tego modu oraz oficjalnego zrezygnowania głównego programisty z dalszej pracy nad SA-MP, stało się nieuniknione. Z dniem 7.06.2008 r. mulitplayerowa modyfikacja znana pod nazwą...
Niestety, ale nie mam dobrych informacji dla osób grających w SA-MP. Po ostatnich wydarzeniach, między innymi wycieku kodu tego modu oraz oficjalnego zrezygnowania głównego programisty z dalszej pracy nad SA-MP, stało się nieuniknione. Z dniem 7.06.2008 r. mulitplayerowa modyfikacja znana pod nazwą San Andreas Multiplayer została zakończona. Nie będą trwały nad nią żadne już prace, wyłączone zostało oficjalne forum oraz główna lista serwerów. Pamiętamy, że już kilka razy dochodziło do zamknięcia i ponownego otworzenia projektu. Tym razem wydaje się to jednak mało prawdopodobne. Udostępnienie kodu SA-MP było ciosem nokautującym dla całej ekipy. Jak zareaguje na to społeczność? Zapewne znów pojawią się łatki pozwalające na uzyskanie listy serwerów, jednak to już nie będzie to samo... Wszystkim graczom, którzy postanowią zakończyć przygodę z w/w modem, polecam MTA:SA DM, które pod wieloma aspektami jest lepsze od SA-MP. Ewentualnie można poczekać na wydanie jednego z modów, które są tworzone, czyli: SA-Party lub Project Andreas. Tak czy inaczej z dniem dzisiejszym zakończył się pewien etap w historii modyfikacji do GTA i prawdopodobnie nic tego nie zmieni... //edit - Bodzio: Taka mała informacja specjalnie dla ludzi, którzy nie czytają ze zrozumieniem. Więc w skócie napiszę, iż grać w SA-MP dalej będzie można za to nie będzie widać serwerów w zakładce Internet oraz Official. Już rozumiecie treść w/w newsa?
r e k l a m a

Komentarze (45) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
Fucio dodano: 07.06.2008, 22:03
Ja tam nie gram w SA-MP ale współczuję wszystkim użytkownikom.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 07.06.2008, 22:03
NIE!!! :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Chemik dodano: 07.06.2008, 22:11
... A by;p tal pięknie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fasternus dodano: 07.06.2008, 22:18
o ja [***]e 3 lata gram juz w SAMp i co? to koniec?!! ja tak nie chce.........
;( a MTA FMJ mapy sie zacinaja a to jedyna dobra mapa do DM ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 07.06.2008, 22:25
Gra w SA-MP mnie wciągnęła przez ostatni rok... No trudno. Nic nie możemy już zrobić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xanthi dodano: 07.06.2008, 23:04
Wreszcie koniec... To najgorsze multi jakie widzialem do Gta.... Wreszcie słuszna decyzja :) Pzdr :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 07.06.2008, 23:06
Dokładnie Vegeta. Też tak myślę. Co za debil mógł zrobić taki cios w serce SAMP-a. :( Jeszcze parę godzin wyszukiwałem serwery a teraz cisza. :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 dodano: 07.06.2008, 23:12
ale doł... [***]owka, kochałem SA-MPa, najlepszy multiplayer do GTA jaki istniał, nic juz nie odda tego klimatu i godizn spedzonych na tamtych serverach (ach ten party server, albo GTA Site n1 i n3 ^^)
a Ty Xanthi walnij sie w łeb bo sie wyjatowo nie znasz...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nisher dodano: 07.06.2008, 23:15
Masakra [*]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xanthi dodano: 07.06.2008, 23:20
dany182 no wiesz... Jest wolność słowa więc nie mów mi czy się znam czy nie znam... Grałem w to trochę i mam prawo ocenić tego multiplayera... :) Pzdr dla Ciebie xD :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kylow dodano: 07.06.2008, 23:24
to znaczy ze na sampie juz wogole nie mozna grac!!!!!!!! jak tak to hujowo!!!

Gralem 3 miesiace temu w sampa(n3) i chcialem pozdrowic: amcio, tomasza, kononowicza i kilka innych osob ktorych juz nickow nie pamietam. Moj nick to byl ACH_Kylo_Radom.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hermes17 dodano: 07.06.2008, 23:30
NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!! :( SA-MP JEST, A RACZEJ BYŁO ZAJE*ISTE!!! NIC TEGO NIE ZASTĄPI!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.18.***.***]
Polska dodano: 07.06.2008, 23:46
Szkoda. W końcu to był mój pierwszy MP :P no ale s[***]wyństwo ludzkie nie zna granic ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
michu. dodano: 07.06.2008, 23:50
Szczyt Chamstwa..., ile Oni pracy w to włożyli, ile serca, wszystko za darmo i dla ludzi. Ale znaleźli się tacy co wszystko popsuli. Żenada i tacy ludzie to w ogóle nie powinni istnieć. No nic taki świat, Dm.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.116.***.***]
Gość dodano: 07.06.2008, 23:52
Od dawna już nie gram w sa-mp ale pamiętam kiedy zarywałem noce do pierwszej czasem drugiej w nocy grając tylko w to. Byłem nawet w klanie przez jakiś czasz. To były czasy. Może by nakręcić jaki filmik pożegnalny?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
I love GTA dodano: 08.06.2008, 00:06
Świetnie, teraz wszystkie dzieci zwalą się do MTA. :|
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
felek_kartofelek dodano: 08.06.2008, 00:16
HAHA ! W końcu do noobowskie gówno przestało działać !! Ojoj... w co teraz biedne dzieciaczki będą robić przez całe dnie... pff... żal mi Was... jak można siedzieć non stop przy kompie i grać w takie gówno jak samp...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
tiper13 dodano: 08.06.2008, 00:21
ee szkoda ALE TO TYLKO NIE BĘDZIE POKAZYWANYCH SERWERÓW NA MASTER LIST I TAM JAKIEGOŚ JESZCZE A I TAK DZIAŁA SAMP WYSTARCZY PODAĆ IP DO FAVORITE I GRAMY LUDZIE SAMP DZIAŁA JESZCZE TERAZ PYKAM NA MOJIM SERWERZE tprk.blogdns.com:27960
DIZIWNE ADRES BO MAM ZMIENNE IP ZROBIONE NA STAŁE WIEĆ TAKI ADRES!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
EvenemE dodano: 08.06.2008, 00:53
ja [***]e...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[80.54.***.***]
Gość dodano: 08.06.2008, 07:38
w samp gralo sie po nockach ^^ a tera, huj ;f
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pulposlaw dodano: 08.06.2008, 07:59
Żal mi ciebie kartofelku. Jesteś po prostu Fanbojem MTA. Szkoda, że SA-MP Padło :<. Tak czekałem na 0.2.5 :<.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
D@V!D dodano: 08.06.2008, 08:26
[***] ja takiego newsa dałem podobnie napisałem tylko że ten więcej to mojego nie dali -i-
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
johny585 dodano: 08.06.2008, 08:43
Cysq zgadzam się z tobą odnośnie sa mp bo też grałem w to po nocach. Nigdy nie zapomnę jak z kumplami robiliśmy gangi i przez całą noc jeździliśmy, po całym san andreas dla zabawy. a tera wszystko szlak wzięło... A jeśli chodzi o feleka_kartofeleka to zamknij mordę rosyjski psie jak ci sie sa mp nie podoba to sie nie wypowiadaj noobie. Sorry że tak napisałem ale inaczej do takich dzieci nie da sie mówić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoCuRTomCaT dodano: 08.06.2008, 09:08
CZY TO ZNACZY ŻE NIE POGRAM JUŻ W SAMPA ?

WSZYSTKIE SERVERY ODŁACZONE ? ;(

NIEEEEEEEEEEEEEE ;( ;( ;( ;( ;( ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
johny585 dodano: 08.06.2008, 09:14
Grać możesz tylko lista serwerów jest nieczynna, więc jak chciałbyś zagrać to musiałbyś znać ip serva, a oprócz tego servy działają.....ale jeśli sa mp padło to już nigdy nie będzie to samo :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoCuRTomCaT dodano: 08.06.2008, 09:24
Jak przeczytałem tego Newsa to aż mi sie płakac chiało ;(

Stego co napisałeś johny585 to raczej niepogramy w SA-MP ;(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KoKuS dodano: 08.06.2008, 09:40
Śmieję się z was dzieci, wy płaczecie bo multiplayer wyłączyli? Weźcie wyjdźcie na dwór, albo grajcie w co innego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX dodano: 08.06.2008, 10:18
No szkoda. Wielka szkoda!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 08.06.2008, 10:53
przecież pisze, że będzie można pograć :/ ludzie ! czytajcie ze zrozumieniem ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość dodano: 08.06.2008, 12:48
Ja [***]e i [***], MTA ja nie nawidze :/ a SA:MP szlak [***]nol :/ Sorki za slownictwo, ale to byl [***]isty MultyPlayer :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
zabij_mnie dodano: 08.06.2008, 13:43
Przesiadka na MTA:DM nie jest taka straszna. No chyba że komp ci nie wyrabia to co innego... Ale nie ma co rozpaczać: http://www.game-monitor.com/?search=&type=server&location=all&game=sa-mp&x=34&y=8&num=30

Macie tu wyszukiwarkę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
roolf dodano: 08.06.2008, 14:00
swojego czasu dużo grałem w sampa ale przestałem przez małych cheaterów, którzy teraz płaczą tu bo nie wiedzą co się teraz stanie z ich życiem :P no, a teraz mnie zlinczujcie maluchy ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KuKiX dodano: 08.06.2008, 16:35
to nie pozostaje nic innego jak zainstalować MTA DM http://mtasa.com/dllib/download.php to prawie to samo co SA-MP tylko że lepsze :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoCuRTomCaT dodano: 08.06.2008, 18:11
kurde ja wiem że można grac ale to już nie będzie to samo co SA-MP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
KuKiX dodano: 08.06.2008, 18:17
nie to co SA-MP dlaczego .. bo mniej cheatów dla noobków ??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 08.06.2008, 18:26
Bynajmniej Bogdan wyjaśnił dzieciom na czym polega problem... Pewnie większość z Was odinstalowała SA-MP, myśląc, że już nie można w to grać...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 08.06.2008, 21:15
Ten edit jest dla głupich dzieci neo. Widać Bodzio jest tolerancyjny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik dodano: 09.06.2008, 16:08
Szkoda ze nie będzi sa.mop wkrotce może keidyś powrócą do parc nad sa.mp ale MTA jest gorsze tylko tam się ścigasz i trochę tam sie zabijasz xD.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoCuRTomCaT dodano: 09.06.2008, 18:13
ja nie uważam że sie nie da grac w sa-mp ale to nie będzie to samo
ja w niego gram na kilku serverach z GtaSite.pl
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati19 dodano: 09.06.2008, 19:23
Ale śmiać mi się chce z tematu SA:MP :D
Znowu stronka i forum działa..
Jak dzieci..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
KoCuRTomCaT dodano: 09.06.2008, 19:34
SAMP Działa :D:D:D ^^ ^^ ^^

JAKIM CUDEM ?!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lyndows dodano: 10.06.2008, 14:10
Całe szczęście że wyszukiwarka nadal działa. :) Ale jakim cudem. Czy to tylko skutek uboczny czy co?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 12.06.2008, 17:08
działa, i niech tak pozostanie ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16