Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Za sklepem pogrzebowym znajdują się groby, jeden z nich jest otwarty (jest tam szkielet).

Najnowsze informacje

1572VPaczka newsów... News | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon | 06.06.2008 10:09 przez Joł
Encyklopedia: Grand Theft Auto: San Andreas

Witam wszystkich, dzisiaj spora porcja informacji w pigułce... Team Saints Row 2 znanego chyba wszystkim doskonale "plagiatu" Grand Theft Auto IV reagując na wielki sukces najnowszego dziecka ze stajni R* czyli oczywiście legendarnej czwórki użył taniego chwytu posuwając się do tego, żeby w...
Witam wszystkich, dzisiaj spora porcja informacji w pigułce... Team Saints Row 2 znanego chyba wszystkim doskonale "plagiatu" Grand Theft Auto IV reagując na wielki sukces najnowszego dziecka ze stajni R* czyli oczywiście legendarnej czwórki użył taniego chwytu posuwając się do tego, żeby w swoim najnowszym trailerze przedstawić wszelkie błędy jakie udało im się znaleźć w GTA IV. Nie ma jak to przyczepić się do drobiazgów... Trailer możecie obejrzeć tutaj
Pan Thompson wreszcie się doigrał. Wyrokiem sądu pod kierownictwem sędziny Davy Tunis został skazany na zakaz wykonywania zawodu przez 10 lat ! Pan Jack musiał nieźle narozrabiać skoro potraktowano go tak surowo. Jednak wiadomo Jack Thompson tak łatwo się nie poddaje i od razu odwołał się od wyroku twierdząc iż jest on niesprawiedliwy i krzywdzący, jego odwołanie zajęło aż 14 stron ! Dokładniejszych informacji możecie zasięgnąć tutaj.
Tego roku, 30 lipca, w Brighton na południu Zjednoczonego Królestwa odbędzie się już szósta edycja Develop 2008 Awards, w którym to setka ekspertów przyznaje wyróżnienia najlepszym developerom. W tym roku największą ilość nominacji otrzymał o oczywiście "nasze" Rockstar Games. R* otrzymało nominacje aż w pięciu kategoriach ! Są to: ~ Visual Arts - R* North ~ Audio Accomplishment - R* North ~ Technical Innovation - R* North ~ Best New UK/European Studio - R* London ~ Best In-house Developer - R* North Panom z R* życzymy oczywiście powodzenia i wielu sukcesów, po więcej szczegółów zapraszam tutaj.
Take2 opublikowało dzisiaj swój raport fiskalny drugiego kwartału roku 2008. Nie pojawiło się tam jednak nawet jedno słowo o wersji PC GTA IV. Jednak jak wiemy panowie z T2 nigdy nie informowali nas o takich sprawach w ten sposób. Najbardziej interesującą informacja jest pewnie coś co nie ucieszy fanów GTA IV posiadających Xbox360. Zapowiedziany na czwarty kwartał 2008 roku dodatkowy stuff dla GTA IV nie zostanie jednak wydany w tym roku. Premiera jego została przesunięta na pierwszy kwartał 2009 roku. Jako główny powód opóźnienia wydania DLC podano zrównoważenie i wprowadzenie porządku w kalendarzu premier... Dokładniejsze informacje prosto z TakeTwo możecie znaleźć tutaj. Dziękuje za uwagę i do zobaczenia !
r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
lyndows dodano: 06.06.2008, 11:13
Całkiem spora dawka informacji. Wreszcie ktoś się wziął za newsy. Trochę przykra ta wiadomość o GTA 4 na PC ale pociesz mnie to zdanie "Jednak jak wiemy panowie z T2 nigdy nie informowali nas o takich sprawach w ten sposób." a więc nie wszystko stracone.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dany182 dodano: 06.06.2008, 11:31
ale wiecie, skoro przeniesli wydanie dodotkow na xboxa, ktory zaplacil im gube miliony za te dodatki, to co dopiero wydawanie GTA IV na Pc za co nie dostali zadnych dodatkowych pieniedzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
eDameXxX dodano: 06.06.2008, 14:50
Super te newsy!! Szczególnie podoba mi się ten o Jacku Thompsonie;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pablo dodano: 06.06.2008, 14:56
Nie ma co się tak martwić czy wyjdzie na PC bo raczej wyjdzie, a jak nie to trudno. Takie zdanie jak ja ma m.in. cda
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matt99r dodano: 06.06.2008, 15:02
Zawalista dawka informacji! To mi sie podoba. Bardzo dobrze temu thomsonowi, nie mial sie czego czepiac debil. A z tym saints rów to glupota :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matt99r dodano: 06.06.2008, 15:05
Trailer z saints rów to cos mi nie dziala. dac inny link...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość dodano: 06.06.2008, 15:08
mnie też nie działa :/ gratulacje dla R* North :E
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomas19 dodano: 06.06.2008, 15:15
Zobaczycie jak Rockstar dostanie w [***]e jak wyjdzie Mafia 2 na pc to odrazu bedzie news ze ma byc gta 4 na pc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
CJ_PL dodano: 06.06.2008, 15:36
mysle ze GTA IV na PC bedzie trzeba miec chyba z 8800 GTS karte graficzna bo jest taki mod do GTA SA "Patch Grafik" który podmienia grafike GTA SA na doslownie GTA IV http://pl.youtube.com/watch?v=qWMnsUjqmv0&feature=related tutaj jest filmik jak ktoś nie wierzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dommanu3 dodano: 06.06.2008, 15:46
ooo bardzo fajnie to gta sa z tym modem wyglada ale na pc 4 nie wyjdzie ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Creative dodano: 06.06.2008, 16:01
Tak se mysle że jakby ktoś pobił tego całego Thompsona to by na policji zgłoszenie brzmiałoby "pobił mnie fan GTA" :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiquill dodano: 06.06.2008, 17:31
Tak, zawsze ktoś się musi przyczepić do najmniejszych niedopracowań.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Vierzba Salvatore dodano: 06.06.2008, 17:40
Trochę niedopracowane te newsy... W szczególności ten o przesunięciu dodatku do GTA IV. Owszem, w pierwszym kwartale. Tak, 2009. Tyle że roku fiskalnego, który trwa między 11.2008 a 01.2009.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mrozio_18 dodano: 06.06.2008, 17:46
no ciekawe warte przeczytania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16