Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Gra pozwala usunąć lub podmienić Trevorowi tatuaż upamiętniający śmierć Michaela, ale dopiero wtedy, kiedy okaże się, że jego dawny przyjaciel żyje i ma się dobrze.

Forum - GTA V - Problem z logowaniem Social Club, dwuetapowe.

Thardax Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 17
Napisanych postów 7 Aktywność na stronie 957
+ 0 - dodano: 14.06.2019, 11:21 #1
Witam kolegów serdecznie. Mam problem z zalogowaniem się na stronę SC. Po podaniu loginu i hasła strona prosi mnie o podanie kodu z programu do logowania dwuetapowego. Problem w tym że formatowałem telefon i ten z kolei nie wie na jakiej podstawie ma podać kod.
Z kolei jeśli wejdę w program Authenticator pojawia mi się ekran powitalny tak jak by nie miał żadnego konta ani maila przypisanego. Mam opcję "Rozpocznij" w którą wchodzę -> mam następnie 2 opcje. "Skanuj kod kreskowy" i "Wpisz otrzymany klucz" (przecież to on ma mi podać klucz a nie ja jemu... lol...) no i jak wiadomo nie mogę mu dać kodu QR bo nie mam skąd go wziąć. Bo nie mogę się na stronę zalogować... No i popadamy w błędne koło. Strona domaga się hasła - kodu z aplikacji a aplikacja domaga się kodu QR ze strony która przecież domaga się hasła - kodu z aplikacji, która domaga się kodu QR ze strony która to z kolei doma... A zresztą....

No i jak sobie z tym poradzić??
do góry
Majek Redaktor Naczelny ONLINE Administrator
Leone
Poziom: 57
Napisanych postów 459 Aktywność na stronie 23871
+ 0 - dodano: 15.06.2019 02:42 #2
Tu masz opisane: https://www.cnet.(...)th-ease/
do góry
+ 0 - dodano: 20.06.2019 20:37 #3
"Visit Google's two-step verification site on your computer. Log in to your Google account to view your current 2SV settings."
tutaj odpowiednikiem jest aby zalogować się na konto SC i kliknąć w weryfikację... Przypominam że niejestem zalogowany na SC a telefon już formatowałem.
do góry
Leone
+ 0 - dodano: 21.06.2019 16:02 #4
Nie, musisz zalogować się do Googla i tam zmienić telefon.
do góry
+ 0 - dodano: 23.06.2019 15:38 #5
Zalogowałem się z tableta, dodałem tableta do konta google, tablet i telefon generują te same kody, do SC nie działają.

Na pewno kody są generowane dla konta google a nie dla Social Club. Na googla się zalogowałem bez problemu. Na SC nadal nie mogę. Muszę zeskanować kod QR wygenerowany przez R* do mojego konta dla logowania dwuetapowego. Ale nie mam skąd takowego wziąć. da się coś z tym zrobić??
do góry
Leone
+ 0 - dodano: 24.06.2019 15:59 #6
W takim razie Ty chyba stworzyłeś tak jakby drugie konto, które połączone jest z Twoim Googlem.

Musisz jakoś odzyskać to stare konto. Pisz do supportu Googla / Rockstara.
do góry
+ 0 - dodano: 11.07.2019 01:27 #7
Problem rozwiązany. Trzeba było się kontaktować z supportem... ale jak do nich napisałem bez logowania to nieodpowiadali. Trzeba było założyć drugie konto, i z niego odpisali. Tylko uwaga. Pdosili by napisać do nich z maila NA KTÓRYM REJESTROWAŁO SIĘ GRĘ. Ja rejestrowałem na WP a potem zmieniłem na Gmail. To kazali mi napisać z pierwszego maila na WP.
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.