Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W wersji beta, w grze pojawiły się misje dodatkowe polegające na dostarczaniu pizzy i zbieraniu odpadów śmieciarką.

Forum - GTA San Andreas - Pytanie

oskzilla Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 2
Napisanych postów 1 Aktywność na stronie 17
+ 0 - dodano: 20.05.2019, 19:39 #1
Witam chyba tylko wy mi zostaliscie. Moze kojarzycie filmy z GTA SA ktorych jest pełno typu Toy Story Bedoesa (chyba najpopularniejszy przykład). Chodzi mi o mod/trainer ktorym moglbym spawnować i wydawać polecenia botom, probowalem GTA SA Studio lecz mam wrazenie ze to jest mega zbugowany program, DYOM'a nie testowalem lecz jest to bardziej mod do tworzenia misji. Mam mega zajawe na zrobienie filmu. Stworzenie wlasnych modeli postaci ogarniam, swobodny manewr kamerą raczej nie stworzy problemu jest pelno modow typu CamHack itp. Jednak znalezienie moda do sterowania botami u mnie graniczy z cudem. No wiecie co 5 takie studio do tworzenia filmow , w internecie pustki, bylbym mysli czy cos takiego wgl istnieje, ale jakos ten teledysk powstał (chyba sie nie zgadali na SAMP'ie :D
Pomocy:(
do góry
omosquito Kieszonkowiec OFFLINE Czytelnik
Poziom: 56
Napisanych postów 392 Aktywność na stronie 22642
+ 0 - dodano: 21.05.2019 22:58 #2
Masz, zapytaj, tyle filmów z SA zrobił, że na bank Ci pomoże. https://www.youtu(...)H/videos
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.