Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Za każdym razem, kiedy wsiądziesz do Enforcer'a (wóz S.W.A.T''u) dostaniesz 100 % pancerza!

Forum - GTA V - problem z aktualizacjami

zagmatfany1997 Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 1 Aktywność na stronie 11
+ 0 - dodano: 05.01.2019, 12:14 #1
Witam, zakupiłem GTA 5 wersję pudełkową (7 płyt), instalacja przebiegła dobrze, rejestracja, logowanie, aktywowanie w RGSC też, i następny krok to jakaś duza aktualizacja (27GB), pomyślałem ze to dużo, no ale poczekam te 3 dni (bo taki mam internet ) i ściągne to, ale przy stanie okolo 98 mb wyskoczył problem:

"Usługa Aktualizacyjna Rockstar jest niedostępna (kod 217) proszę spróbować ponownie później , lub odwiedzić strone statusu GTA Online, aby uzyskać informacje o awariach i planowanych przerwach technicznych (i tutaj jest link do ich strony )"

Waoczyłem z problemem, szukałem sposobów, ale otwieranie portów, zmiana DNS itd nie działało. Rockstar Support nie bardzo kwapi sie do odpisania na problem.
Natrafiłem w końcu na filmik na YT, na którym ktoś pokazywał sposób a tym sposobem było dopisanie do ścieżki GTA Launchera nastepującego kodu: -verify -noChunkedDownload
I owszem ten sposób podziałał. Niestety ma jedną wade, gdy wyłączymy Launchera to pobieranie musi zacząć się od nowa... A jak juz wspominałem mam cudowny internet, który rozłącza sie dość często i już kilka razy wyłączył mi sie w trakcie pobierania i musiałem wznawiać pobieranie od 98mb (bo do tylu doszło mi za pierwszym razem).

I tutaj prośba, pytanie do was.. Co mam zrobić ? Są jakieś alternatywne linki do pobierania wszystkich UpDate po kolei ? Co poradzicie? Nie po to kupiłem GTA Żeby leżało na półce i się śmiało ze mnie :(

Dziekuje i pozdrawiam :)
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.