Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Trevor nosi tatuaż 'R.I.P. Michael'.

Forum - Red Dead Redemption II - Ulubione postacie

Crrooss Redaktor OFFLINE Administrator
Poziom: 45
Napisanych postów 34 Aktywność na stronie 12889
+ 0 - dodano: 04.11.2018, 13:43 #1

Ulubione postacie z RDR II - możliwe spoilery!

RDR II pełne jest barwnych postaci - czy to członków naszego gangu, czy też mieszkańców rozległego świata. Którzy z nich zapadli Wam najbardziej w pamięci?

Z mojej strony mogę powiedzieć, że dawno nie widziałem tak doskonale napisanej osoby jak Dutch van der Linde. Początkowo sprawia wrażenie rozsądnego lidera, kierującego się zasadami, których zawsze przestrzega, potrafi zachować spokój, dba o swoich towarzyszy. To co dzieje się jednak potem to jeden wielki chaos. Stracił kontrolę nad wszystkim, za wszelką cenę chciał osiągnąć swój cel, nawet gdy nie było już o co walczyć.
Oprócz tego bardzo polubiłem Saddie, która początkowo wydawała się dość irytująca, to jednak na końcu pokazała że można jej zaufać. Jedynie nie pasuje mi do niej głos.

Jest jeszcze Hosea, będący zawsze pogodny, który przy ognisku opowiada ciekawe historie.
do góry
Majek Redaktor Naczelny OFFLINE Administrator
Leone
Poziom: 55
Napisanych postów 440 Aktywność na stronie 22038
+ 0 - dodano: 04.11.2018 19:09 #2
Jak dla mnie Sadie ma głos idealny. Javier też głosowo ok.

Wracając jednak do tematu - moi faworyci to Arthur, Sadie, Charles i Hosea.

Co do Dutcha - na początku go lubiłem i się dziwiłem, jak John mógł go zabić w pierwszej części RDR, ale im dalej w fabułę tym bardziej wszystko stawało się jasne.
do góry
Crrooss Redaktor OFFLINE Administrator
Poziom: 45
Napisanych postów 34 Aktywność na stronie 12889
+ 0 - dodano: 07.11.2018 15:38 #3
W sumie Abigail w RDR II dużo zyskała. W jedynce była dość irytująca, Rockstar dość słabo nakreślił jej postać mimo iż powinna być najważniejszą osobą dla Johna. W dwójce nie tylko wygląda znacznie ładniej, ale i poznajemy jej przeszłość, relacje z Johnem i generalnie nie denerwuje przy każdej scenie. :P
do góry
firewalls335 Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 2
Napisanych postów 4 Aktywność na stronie 17
+ 0 - dodano: 11.12.2018 22:14 #4
LUMBAGO :D
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.