Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Trevor, Michael i Franklin mają inne telefony. Kolejno - Windows Phone, iOS i Android.

Forum - GTA: Episodes from Liberty City - GTA EFLC nie działa na pełnym ekranie

Zaqwes Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 4
Napisanych postów 2 Aktywność na stronie 46
+ 0 - dodano: 03.03.2018, 16:00 #1
Hej wszystkim, mam mały problem. Po uporaniu się z GTA IV, którego w końcu odpaliłem na Windows 10 przyszedł czas na EFLC. Ogólnie poradziłem sobie tak samo jak przy IV, natomiast jest jeden problem. Gra odpala się tylko w trybie okienkowym (w pliku commandline mam wpisaną wartość -windowed), natomiast przy każdej próbie zmiany na pełen ekran gra momentalnie zawiesza się podczas intra. Próbowałem już wiele różnych rzeczy, które nie dawały żadnego pozytywnego skutku. Przy IV nie mam tego problemu, musiałem tylko raz odpalić w okienku, a teraz śmiga na pełnym ekranie. Czy da się coś z tym zrobić, bo niestety nie uśmiecha mi się grać w tym trybie...
Na koniec dodam, że IV to wersja pudełkowa, natomiast EFLC wersja ze Steama.
do góry
omosquito Kieszonkowiec ONLINE Czytelnik
Poziom: 51
Napisanych postów 330 Aktywność na stronie 17383
+ 0 - dodano: 03.03.2018 22:19 #2
alt+enter próbowałeś?
do góry
Zaqwes Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 4
Napisanych postów 2 Aktywność na stronie 46
+ 0 - dodano: 04.03.2018 22:58 #3
Tak, próbowałem. Też nie działa, poradziłem sobie jednak programem Borderless Gaming.
Żeby nie zakładać nowego tematu, to jeszcze napiszę tu, bo problemów z EFLC ciąg dalszy...
Gra niezależnie od ustawień graficznych po około minucie zaczyna momentalnie ścinać i skakać (spadki około 3-4 fps co sekundę), przez co utrudnia swobodną rozgrywkę. Próbowałem już wiele sposobów z plikiem commandline.txt, ale niestety nie dawało to żadnych pozytywnych skutków. Najnowszy patch zainstalowany. Czy ktoś z Was wie co może powodować takie dziwne zachowanie gry i jak temu zaradzić? IV działa idealnie bez żadnej zwiechy...
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.