Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Udaj się do AmmuNation, i rozpocznij misje Shooting Range. Wyjdź z misji, a dostaniesz maksymalną ilość naboi do każdej z broni którą posiadasz.

Forum - GTA San Andreas - GTA:SA nie widzi moich save'ów

GIMB4S Świeżak OFFLINE Czytelnik
Poziom: 6
Napisanych postów 12 Aktywność na stronie 81
+ 0 - dodano: 21.02.2018, 19:53 #1
Cześć. Po naprawieniu problemów z uruchomieniem gry chciałem uczcić to wydarzenie symbolicznym przelotem hydrą po San Andreas na moim 100% savie. Jest jednak taki problem, że gra nie widzi tego zapisu gry. Save działał na wersji 1.0, gra przed reinstallem tak samo.
Jakieś pomysły, jak to naprawić?
do góry
Majek Redaktor Naczelny OFFLINE Administrator
Leone
Poziom: 51
Napisanych postów 374 Aktywność na stronie 18251
+ 0 - dodano: 21.02.2018 22:39 #2
Czyli i gra i save to wersja 1.0? Spróbuj tego -> http://gtasi(...)ry_.html
do góry
+ 0 - dodano: 23.02.2018 16:58 #3
Kompletnie nic nie ruszyło, po zainstalowaniu tego i przeniesienie tego pliku do plików gry sytuacja jest taka sama.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.02.2018 o godz. 17:00

do góry
+ 0 - dodano: 23.02.2018 17:29 #4
Dobra, udało mi się problem rozwiązać samemu. A więc tak: odpaliłem GTA, utworzyłem nową grę, następnie zapisałem stan gry i wyszedłem z GTA. Następnie poszedłem do folderu User Files, tylko że tam nie było żadnego nowego zapisu. Wobec tego byłem zmuszony do wyszukania tego pliku za pomocą wyszukiwarki eksploratora windows. Po skorzystaniu z tego narzędzia okazało, że był w folderze User Files, ale nie wiedzieć czemu został utworzony gdzieś na dysku C w folderze "Dokumenty publiczne". Domyślam się, że to dlatego, że grę przeinstalowałem z innej instalki. Mimo tego i tak dzięki, że znalazł się ktoś, kto znalazł chwilę czasu na mój problem :)
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.