Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W Downtown znajduje się budynek VCN (wiadomości Vice City). Po wejściu do środka przeniesie nas na dach, gdzie znajdziemy śmigłowiec. Za nim znajdują się 3 okna. Jeśli wskoczymy do tego po prawej, znajdziemy złote jajo na piedestale.

Forum - GTA Online - Zablokowana ranga w ekipie.

piecu07 Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 2
Napisanych postów 1 Aktywność na stronie 23
+ 0 - dodano: 17.02.2018, 19:03 #1
Hej, witam wszystkich bo jestem tu nowy. Stworzyłem konto bo jesteście ostatnia nadzieja na pomoc :)
Używałem opcji szukaj i nic w moim temacie nie znalazłem, ani na tym forum, ani w google.
Stworzyłem ekipę, mała, ale zgrana specjalnie by sprawnie robić napady. Niestety mi i kilku innym członkom ranga w ekipie stoi w miejscu na -1. Mamy przez to zablokowane loga na pojazdach.
Gramy na ps3 wersja 1.28.

Gdyby ktoś szukał ekipy do robienia napadów na tej platformie to zapraszam do nas :) żadnych spin i dziwnych zasad, typu jedna ekipa albo wypad, chodzi tylko o sprawdzony uczciwy skład do napadów, bo wiadomo jak się gra z „typami z ulicy”.

Pozdrawiam Radek
do góry
Majek Redaktor Naczelny OFFLINE Administrator
Leone
Poziom: 54
Napisanych postów 411 Aktywność na stronie 20647
+ 0 - dodano: 17.02.2018 23:32 #2
Z tym problemem pomoże Ci jedynie Rockstar. Trzeba napisać do ich supportu.
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.