Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Trevor nosi tatuaż 'R.I.P. Michael'.

Forum - GTA V - Problem z Padem od Xbox 360 (PC)

Oxygeny Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 2
Napisanych postów 1 Aktywność na stronie 17
+ 0 - dodano: 19.11.2017, 16:55 #1
Siemka.
Otóż mam problem, ponieważ około 3 miesiące temu grałem w GTA V online i pad działał normalnie.
Jak wiadomo pady od x są kompatybilne z windowsem więc nie powinno być problemu.

Kilka dni temu odpalam GTA a tutaj problem, pad nie reaguje na jakiekolwiek przyciski.
Tak jakby GTA nie wykrywa mi pada.

Dzień w dzień na tym samym padzie gram w Fife i nie ma problemu.
Sterowniki mam zaktualizowane, próbowałem pod inne sloty USB 2.0/3.0 wpinać i nadal nic.
Reaguje na wszystko lecz nie w GTA.

Myślałem już że to problem emulatorów które mam na kompie ponieważ mój kumpel wbił jednego razu do mnie z padem od ps4 i próbowaliśmy zemulować go jako pada od xbox ale to jednak nie to.
W panelu sterowania, w urządzeniach jest "Xbox 360 controller for windows" więc problemu być nie powinno.
W menadżerze urządzen również jest "Kontroler konsoli 360 dla systemu windows" i sterownik jest aktualny z 28.09.2017.

I to nie problem pada, jak mówię w każdej grze działa tylko nie w GTA :).
do góry
Majek Redaktor Naczelny OFFLINE Administrator
Leone
Poziom: 47
Napisanych postów 294 Aktywność na stronie 14176
+ 0 - dodano: 19.11.2017 20:01 #2
Powiem Ci, że mam ten sam problem. W innych grach wszystko działa, w GTA V tylko za pierwszym razem. Jak odłączę pada i będę chciał go podłączyć ponownie to lipa.
Z czystego lenistwa i braku czasu tematu nie ruszałem.

3 rozwiązania, które na szybko znalazłem:
- odpal single player, uruchom pada, odpal multi
- jeśli masz wersję Steam, sprawdź 2x zgodność plików, zrestartuj kompa i powinno działać
- jeśli powyższe nie pomoże, odinstaluj Windowsową aktualizację o nazwie KB3140743

Niestety nie mam czasu teraz sprawdzić czy to pomoże, ale jeśli tak to daj znać. ;)
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.