Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W grze znajdziemy wrak statku.

Forum - Sprzęt i konsole - PS VR

Crrooss Świeżak OFFLINE Czytelnik
Poziom: 37
Napisanych postów 13 Aktywność na stronie 7284
+ 0 - dodano: 13.10.2016, 20:10 #1
Właśnie, PS VR technologia jutra czy zbędny gadżet? Jak sądzicie - czy gry będą korzystały z wirtualnej rzeczywistości, czy jednak szybko o tym zapomnimy? :)

Zapraszam do dyskusji. ;)
do góry
Wenon Ochroniarz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 38
Napisanych postów 57 Aktywność na stronie 7863
+ 0 - dodano: 14.10.2016 20:37 #2
Za moich szczeniackich latach jedyne vr jakie było to te w Kaczorze Donaldzie z okularkami czerwono niebieskimi :) A na poważnie nie wiem jak to będzie z ps vr, na pewno sony będzie dbało o to, żeby jak najwięcej gier obsługiwało gogle, sam posiadam htc vive i pomimo, że teraz sobie dłuższą przerwę zrobiłem od tych gogli (ciągle brak czasu) to ani mi się śni je sprzedawać bo ciągle jakieś gry na nie wychodzą :) To jest początek mojej ulubionej ery wirtualnej rzeczywistości, będą pisać o niej w książkach do historii za 1000 lat, za dużo w to wszystko pieniędzy jest włożone by twórcy pozwolili na to by miała ta technologia wyginąć :) Chciałbym dożyć czasów gdzie powstanie taka technologia, że świadomością przenosisz się do świata gry ;)
do góry
+ 0 - dodano: 14.10.2016 21:06 #3
W takim razie podziwiam, że chciałeś wydawać taką kwotę na HTC. :) Ja z VR nie miałem praktycznie większego kontaktu nie licząc testowania przez ~10 minut w sklepie. Technologia mi się podoba ale wciąż największym mankamentem pozostaje ekran. Może jednak w grach w których wiele się dzieje ma to mniejsze znaczenie.

Osobiście cały czas się przymierzam do kupna Gear VR. Miałem wymieniać mojego Note 3 na Note 7, ale wycofali ze sprzedaży. :P Może więc S7. PS VR mnie zniechęca ekranem "tylko" FHD. QHD też nie jest żadną rewelacją, ale wygląda to odrobinę lepiej. Ciekawi mnie przede wszystkim Oculus Cinema.
do góry
Wenon Ochroniarz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 38
Napisanych postów 57 Aktywność na stronie 7863
+ 0 - dodano: 14.10.2016 22:46 #4
Zapożyczyłem się na te gogle ale na szczęście już wszystko spłaciłem. Jeśli chodzi o ekran to jak posiada się karte gtx 1080 to można zwiększyć gęstość pikseli co uczyniłem i obraz żyleta, oczywiście na wydajność się przekłada i w niektórych grach lepiej tego nie robić ale w wielu fajnie działa, nawet bez tego jest elegancko, choćby tiltbrush, pierwsza moja gra na vr, pamiętam moje podniecenie kiedy namalowałem pierwszą kreskę przed nosem xD Jak się skupisz na grze to zapomnisz o pikselach, co ktoś do mnie przyjdzie to odrazu gogle w ruch a jak ktoś pierwszy raz to zachwyt niesamowity aż w sercu mi dobrze, że mogę komuś taką radochę sprawić :). Wciąż czekam na moda do gta 5 na vr :( Czasem marzy mi się zrobić takie vr party w większej sali jakieś bo pokój mam jako absolutne minimum do poruszania się xD

Gear vr fajne tak, nie mam oficjalnych gogli ale mam takie profesjonalnie zrobione do których wsadzam s7 edge i gęstość pikseli na wysokim poziomie lecz bateria płynie no i przydałby się kontroler jakiś na bt ale mało na androida bardziej sensownych gier vr no i dużo jest źle zoptymalizowanych niestety.
W takim kinie w goglach obejrzałem raz jakiś krótki film, no można się poczuć jak w kinie tylko, że żadne dzieciaki nie drą się za tobą i nikt ci w krzesło nie kopie xd
Nota 7 słyszałem, że mają sprzedawać z gaśnicą w zestawie XD

Polecam ci najpierw przetestować czy ci się będzie podobać to co może android zaoferować z cardboard za parę złoty albo za pare dziesiąt taki lepiej zrobiony i trwalszy.

Tak ps vr nie ma dobrego ekranu do vr ale plus taki, że nie będzie trzeba się martwić o to czy coś będzie ścinać co doprowadza do mdłości.
do góry
+ 0 - dodano: 14.10.2016 23:17 #5
Skłamałbym mówiąc że nie zazdroszczę. ;) Jednak nie wydałbym aż takiej kasy na tą technologię. Bardziej odpowiadałoby mi wypożyczenie tego na parę dni, jednak nikt z moich znajomych nie posiada HTC/Oculusa. Ludzi nie stać. :P

Właśnie dlatego najbardziej mi leży Gear VR - i tak kupuję smartfona a koszt samych gogli to jedynie 400zł. Myślę, że najlepsza opcja obecnie. A są przecieki, że już S8 będzie zaopatrzony w ekran 4K. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.10.2016 o godz. 23:18

do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.