Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze istnieje bunkier. Jest on podobny do tego z serialu "Lost". Dodatkowo z bunkru wydobywa się dźwięk, zakodowany alfabetem Morsa. Po przetłumaczeniu okazuje się, że jest to tekst Romana z GTA IV dotyczący... wyjścia na kręgle. :)

Forum - GTA VI - GTA VI - Dyskusja Ogólna

KyloHimself Ochroniarz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 28
Napisanych postów 69 Aktywność na stronie 3366
+ +1 - dodano: 13.02.2017 17:17 #16
Powrót do Vice City na nowym silniku mógłby być ciekawy - poza centrum (dzielnica biznesowa, handlowa, wybrzeże) mogłyby się pojawić tereny bagienne, dzielnica kubańska, wyznawcy voodoo z Haiti, większe wyspy z dopracowanymi willami w których mieszkają baronowie narkotykowi (przy każdej bramie ochrona która zacznie do nas strzelać gdy tylko odważymy się wtargnąć na teren) wyścigi autostradami wzdłuż wybrzeża, może jakaś aktywność na plaży (surfing?), zakłady bukmacherskie (Miami słynie także z organizowania wyścigów konnych) Jednak jako wielkiemu fanowi serialu "Miami Vice" ciągle marzy mi się powrót do lat 80' ... Neony, kiczowate ubiory, muzyka new wave, no i przede wszystkim perełki motoryzacyjne z tamtego okresu. VC ery 3d zrobiło na mnie duże wrażenie, a co dopiero może być w HD... Jeśli chodzi o formę rozrywki interesuje mnie opcja z dwójką bohaterów (na wzór GTAV - można rozgrywać akcję równolegle), a ciekawiej jeszcze byloby dodać postać żeńską w roli protagonistki. Dawałoby to może jeszcze dojrzalsze podejście do tematu ciemnych interesów. Jeszcze z takich szczegółów: ruchome (zwodzone?) mosty - raj dla stunterów, bary-dyskoteki na plaży, może nawet i na wodzie, wielkie statki wycieczkowe w porcie (z pełnym dostępem do wnętrz), pływające w oddali kontenerowce, wydzielony dok straży przybrzeżnej, lotnisko przemytników na bagnach, i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy. Liczę także, na wielce rozbudowany tryb online - mam nadzieję że ten w GTA5 to tylko taki beta-test przed prawdziwym trybem online. Zwiększona liczba osób w lobby (30 na całe SanAndreas to zdecydowanie za mało), brak JAKIEJKOLWIEK możliwości używania modów, cheatów, oszustw. Napisałbym jeszcze coś, ale wydaje mi się, że wyszło to wszystko trochę zbyt chaotyczne, ale ja właśnie taki mam tok myślenia ;)
do góry
omosquito Księgowy OFFLINE Czytelnik
Poziom: 45
Napisanych postów 226 Aktywność na stronie 12299
+ 0 - dodano: 13.02.2017 20:22 #17
Bardzo dobry tok myslenia :) Jednak ja nadal jestem za Tokio :P Ewentualnie... Hmm Hong Kong? Kupienie mieszkanie w Hong Kongu graniczy z cudem, Cała masa ludzi śpi w noclegowniach mając do dyspozycji 2 metry kwadratowe. A gdyby tak pobawić się w małego chińczyka, który na ulicy spotyka członka gangu do którego wstępuje i pnie się po szczeblach kariery aż na sam szczyt w drapaczu chmur? To by było całkiem nie głupie :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.02.2017 o godz. 20:23

do góry
Szadzio Kierowca OFFLINE Czytelnik
Poziom: 13
Napisanych postów 33 Aktywność na stronie 468
+ 0 - dodano: 21.03.2017 15:25 #18
Ja byłbym zadowolony z rozgrywki która dawałaby więcej możliwości np.
-Uczęszczanie na siłke (lepsze niż w gta sa)
-możliwość nauki się walczyć (to byłoby potrzebne do niektórych misji)
-ulepszenie telewizji (więcej programów np. Sport , pogoda , wiadomości , seriale , talent show )
-możliwość podjęcia pracy dzięki której moglibyśmy zarobic na jakieś róźne akcje ;)
- możliwość zaciągnięcia się do wojska (po ukończeniu fabuły)
- gry komputerowe (to taka moja cicha nadzieja hehe)
- lepsze spotykania się z przyjaciółmi (w gta v można spotykać się z 1 a mi się marzy aby można było spotkać się z kilkoma naraz )
-pasek umiejętności, pasek użależneń (od gier komputerowych,hazardu,papierosów itd. )
- możliwość robienia imprez (u siebie w domu , na plaży , na jachcie)
-możliwość wchodzenia do budynków różnorodnych
- rabunki domów (w nocy łatwiej , w dzień trudniej)
- jesteś w jakimś odludziu i zaczynasz strzelać , wtedy policja cie goni a tu bym chciał żeby nie gonili za byle gówno :D (chociaż w gta v byłem trevorem i razem z ronem strzelałem sobie do butelek przy przyczepie i nie goniły mnie psiarskie tylko ludzie uciekali hehe)
- możliwość porywania ludzi
- interakcja ale taka bardzo dopracowana(żeby można było poznawać nowych ludzi itp.)
- realistyczność co się z tym wiąże ?
a) dostaniesz w nogę utykasz na nogę , dostaniesz w łape łapiesz się za tą rekę , dostaniesz w plecy spowalnia twoje ruchy
b) jedziesz samochodem i uderzasz w drzewo to żeby pojawiały się jakies mroczki przed oczyma lub coś
- większa ilość rozrywek (dyskoteki,puby,imprezy,kosz,nożna,baseball,golf i tenis tez niech zostaną i rzutki także)
- jak zabijesz kilka osób lub jakieś przestepstwo żeby było o tym głośno w tv i necie
- i to czego nigdy nie było w gta
PÓJŚCIE DO WIĘZIENIA
Policja przeważnie za wszelką cene próbuję cię pokonać , ja osobiście wolałbym aby próbowali cię do paki wsadzić.
Tak wiem wyroki itp.
Na pewno nie byłoby dożywocia ale żeby był np. czas kilka minut w pace 10minut-rok 15minut-2lata 20minut-3lata itd. te wyroki nie wpływałyby na fabułe ale inni ludzie z którymi robimy jakies misje trochę by się denerwowali że byliśmy w wiezieniu a nie dokończyliśmy sprawy.
-Dluższa Fabuła (w gta v nie była ona za długa)
-decydowanie o wiele większe niż w gta v
To chyba wszystko

A co do mapy to chciałbym żeby to było połączone Vice City , Liberty City , San Fierro i Las Venturas ewentualnie Los Santos lub jeszcze dodać jakieś miasto no i oczywiście tereny poza miastowe.
Możliwość latania miedzy miastami ale zeby mozna było chodzic po samolocie.
Tak samo żeby było w pociągu , tramwaju , autobusie.
I oczywiście mroczne strony miasta itd.
Bo w gta v (którego jestem ogromny fanem) było wszystko tak jakby na tacy szybkie fury itp.
Dodałbym także porachunki mafijne , rozbudowane porachunki gangów, przemytnicy , jakieś kilka wiosek za takim murem i z tamtąd chcieliby przejsć inni (cos w stylu muru w usa prze meksykiem)

FABUŁA
no nwm może coś związanego z mafią może z przemytnictwem , z gangiem , napadami może ze wszystkim.

To moja koncepcja :D
do góry
Majek Redaktor Naczelny OFFLINE Administrator
Leone
Poziom: 46
Napisanych postów 249 Aktywność na stronie 13067
+ 0 - dodano: 21.03.2017 17:23 #19

Cytat:

ulepszenie telewizji

Serio oglądasz TV w GTA? :D

Cytat:

gry komputerowe

Mogli by zrobić coś w stylu symulatora GTA2.
do góry
+ 0 - dodano: 21.03.2017 20:51 #20
Owszem oglądam czasem
do góry
KyloHimself Ochroniarz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 28
Napisanych postów 69 Aktywność na stronie 3366
+ +1 - dodano: 21.03.2017 20:55 #21
Princess Robot Bubblegum wymiata!!! :P
do góry
+ 0 - dodano: 21.03.2017 23:34 #22
Ba, ja to nawet i do kina chodziłem, wszystkie filmy obejrzałem :P
do góry
+ 0 - dodano: 22.03.2017 15:54 #23
Filmy też były fajne :D Krach był spoko nawet :D
do góry
Majek Redaktor Naczelny OFFLINE Administrator
Leone
Poziom: 46
Napisanych postów 249 Aktywność na stronie 13067
+ 0 - dodano: 22.03.2017 23:20 #24
Aż chyba coś obejrzę.. :P
do góry
Vader111 Kierowca OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 48 Aktywność na stronie 503
+ 0 - dodano: 12.08.2017 15:13 #25
Chciałbym by GTA VI i GTA Online 2 było osobno wydawane, sami twórcy uniknęli by wielu sprzeczek z graczami na tle modów, a oba tytuły były na równo traktowane jeśli chodzi o dodatki.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.08.2017 o godz. 15:14

do góry
invisible1996 Kierowca OFFLINE Czytelnik
Poziom: 10
Napisanych postów 31 Aktywność na stronie 261
+ 0 - dodano: 15.09.2017 22:11 #26
Vice wszyscy mówią, że na bank, ale ja bym dał coś mniej spodziewanego, np. Liberty City w latach nie wiem.. 70', a następnie dodatek gdzie akcja będzie się toczyła we teraźniejszości wydania tego dodatku, czyli jak np. wyjdzie w 2026 to by się to działo w 2026, a jak w 2019 to w 2019.
do góry
+ 0 - dodano: 15.09.2017 23:16 #27
Nie głupie taka retrospekcja. Zaczynamy w latach 70 kilka misji, później w latach 90 i teraźniejszość. Wszystko w jednej grze taka wielka historia jednej osoby. Bardziej pod mafie to podchodzi ale brzmi nieźle.
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.