Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA III] W GTA III miał zostać wbudowany tryb multiplayer, lecz pomysł ten został porzucony.

Forum - GTA V - Tajemnica góry Chilliad - Czo wiemy

Don Burek Świeżak OFFLINE Czytelnik
Poziom: 11
Napisanych postów 13 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 31.10.2013, 14:07 #1

Na górze Chilliad znajduje się oto taki obrazek. Nikt jeszcze nie wie do końca o co z tym chodzi. W prawym dolnym rogu możemy zauważyć ludzika z jetpackiem, co może oznaczać że w środku Mt. Chilliad znajduje się ta zabaweczka. Po środku na dole jest jajko, co może symbolizować Easter Egga. Po lewej widać statek kosmiczny. Na samym szczycie góry jest punkt obserwacyjny, a pod nim jest ten znak z obrazka (ten na górze). Łącząc ten "hieroglif" z mapą los santos zobaczymy takie coś:

Jak widać mamy zaznaczone miejsca z tymi gdzie znajdują się statki kosmiczne po ukończeniu gry, więc to ma sens. W miejscach 3 i 2 (nie jestem pewien) znajdują się tunele, a w nich drzwi, oczywiście zamknięte.

Napiszcie co sądzicie o tej tajemnicy.

[i]Na jednej stronce znalazłem mapę która może pomóc w poszukiwaniach.

http://imageshack.com/a/img94/9201/zz19.jpg
[/i]
do góry
na pewno Ochroniarz OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 85 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 03.11.2013 09:47 #2
Gdybyś nie wpieprzył tego "CZO" w nazwie tematu to byłoby spoko, serio rzygam tym słowem  :evil:

Temat niezły, sam zastanawiałem się dlaczego tamte drzwi są ciągle zamknięte.
do góry
twardyZawodnik Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 5 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 21.11.2013 09:35 #3
Gdyby ktoś był zainteresowany to mam zdjęcia mapy z edycji kolekcjonerskiej naświetlone ultrafioletem. Zaznaczonych jest parę fajnych spraw - również w tym temacie :)
do góry
mbobojar Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 4 Aktywność na stronie 864
+ 0 - dodano: 05.03.2014 22:50 #4
Czy ktoś ma jakieś nowe informacje? Ktoś tam się dostał? W ogóle może ktoś mi jakoś przybliżyć informacje o tych tajemnicach związanych z tą górą?
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.