Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Mapa GTA V jest dwukrotnie większa niż prawdziwy Manhattan.

Forum - GTA: Episodes from Liberty City - The Ballad of Gay Tony vs The Lost and Damned

max9 Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 11
Napisanych postów 3 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 27.02.2013, 17:06 #1

Jaki dodatek według was jest lepszy wg Was? Piszcie odpowiedzi i je uzasadnijcie.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 25.03.2016, 16:31

do góry
SARDYNA Zwiadowca OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 620 Aktywność na stronie 749
+ 0 - dodano: 27.02.2013 18:40 #2
Przedyskutowane 1000 razy

Cytat:

Jeżeli lubisz krótszą ale głębszą fabułe ale niezbyt zróżnicowane misje oraz gangi to spodoba ci się TLaD, jak chcesz rozwalić pół miasta przy lekkiej fabule to polubisz TBoGT.

Dla mnie TLaD miażdży TBoGT
~ SARDYNA108
do góry
Soruz Księgowy OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 183 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 27.02.2013 19:48 #3
Tak jak kolega wyżej. TLaD jest według mnie nawet lepsze fabularnie niż IV, jednak gra była słabo zróżnicowana. TBoGT jednak to bardzo, bardzo słaba fabuła, jednak imprezy, laski i rozpierdol
do góry
kle621 Świeżak OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 14 Aktywność na stronie 820
+ 0 - dodano: 12.03.2013 03:01 #4
Tbogt jednak bo ma wiecej mozliwosci ale klimatycznie oczywiscie TLAD
do góry
Speezio Świeżak OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 15 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 21.03.2013 00:01 #5
Ja bardziej wole TBoGT. A dlaczego? Poniewaz jest tam wiecej mozliwosci niz w TLaD takie hak

- Picie w klubach, co powoduje niezla zabawe po pijaku :-P
- Mozliwosc zmiany ubrania
- Ogolne wejscie do klubu
- Taniec
- Inne

moim zdaniem TBoGT jest lelsze od TLaD. Nie przepadam za takimi gangami. Lubie sie rozerwac dlatego wole TBoGT
do góry
VortaL Świeżak OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 21 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 28.04.2013 12:50 #6
Dla mnie oba dodatki są dobre i stawiam je na równi ;d
do góry
Szybki_ Kieszonkowiec OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 285 Aktywność na stronie 820
+ 0 - dodano: 03.05.2013 14:27 #7
Ja uważąm że bardziej dopracowane jest TBoGT. Ukazuje taką prawdziwą charakterystykę serii GTA.
do góry
Ultras Zwiadowca OFFLINE Leone
Poziom: 30
Napisanych postów 587 Aktywność na stronie 4045
+ 0 - dodano: 03.05.2013 14:30 #8
Zależy co kto lubi. Mi bardziej do gustu przypadł TBoGT za żywsze kolory, atrakcje na mieście, nowe luksusowe pojazdy. Chociaż dla TLaD plus za fabułę, która mi się podobała.
do góry
DYMEKziom Ochroniarz OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 71 Aktywność na stronie 175
+ +1 - dodano: 04.05.2013 13:14 #9
Ja wolę  TLaD za wciągającą, klimatyczną fabułę 8)
do góry
Dante Spec od wybuchów OFFLINE Czytelnik
Napisanych postów 3392 Aktywność na stronie 820
+ 0 - dodano: 16.06.2013 12:22 #10
A i ja sie wypowiem.

Mam argumenty dla obu. Z perspektywy gracza MMO, RPG itp. Kluczowa jest fabula ale i grywalnosc. W tym aspekcie TLaD ma przewage za sprawa p-lotu. Jezeli o czynnik drugi chodzi, sprawa ma sie nieco inaczej. Chodzi o zwiazek z fabula. Klub Lost MC dostarcza sporo atrakcji oraz smaczkow, do momentu gdy fabula dlc sie konczy. Nie podoba mi sie rowniez koncowa rudera. Johnny tez nie jest jakims mistrzem sztuk walki, a uliczna nawalanka wychodzi bardziej jak mordobicie w remizie na wiejskim weselu.
Nowe motocykle, stacja radiowa grajaca klasyki rocka i wio na kucykach poczuc wiatr... na lysinie. Brak mozliwosci zmiany ciuchow to minus, mowiac caly czas o grywalnosci. Jest kilka nowych rodzajow broni, jak automatyczna beretta itp. Ale nie zachwycaja i wole polatac w Deaglem w lapie niz Raffica. Inaczej sprawa ma sie z .44 w TBoGT, ale o tym pozniej. Na korzysc wchodzi granatnik, ktory jednak pojawia sie rowniez w drugim dodatku. Na plus zasluguje umieszczenie  w grze obrzyna, ktory idealnie komponuje sie z Klebitzem i jego motocyklem.
Ogolnie fabularnie i klimatycznie TLaD wymiata brata. Teraz nim sie zajme.

Z punktu widzenia fana FPSow, strzelanek, zrecznosciowek, scigalek i ogolnie gier ze spora dawka akcji, kolorow i bajerow zdecydowanie TBoGT przoduje. Mamy tu arsenal uzywany przez wiekszosc elitarnych jednostek wojskowych, dostajemy upragniony od wydania IV spadochron, oraz czolg, a w zasadzie to transporter opancerzony etc, etc. Luis ma czar, aparycje typowego lovelasa i... umiejetnosci komandosa Delta Force. Umie walczyc i nie boi sie o to, ze mu ktos te sliczna buzke pokiereszuje. Mamy nowe, ekskluzywne pojazdy i sporo nowych mozliwosci. Co do akcji to jest wartka i jezeli dobrze ja poprowadzimy to szybko dobrniemy do konca. niescislosci fabuly, czy jej ogolny zarys, nie sa na tyle istotne, by akcja zwalniala ani na moment. Oczywiscie to od kazdego zalezy, jak co i gdzie, ale dla mnie fabula w tej czesci po licznych komentarzach byla malo istotna i skupilem sie na akcji, przez co nie zawiodlem sie na tym dodatku. Skoki ze spadochronem, zabojcze wyscigi (ubolewam jedynie, ze jest tak malo, a Triathlon to jednak co innego), zlote auta, helikoptery i pistolety, prestizowi ludzie. Zupelnie inny swiat. Mozna sie pobawic w wolnych chwilach w prawdziwego Bon vivant, poczuc sie bogiem, ale bez skakania z okna. W TLaD nie mialem takiego uczucia, caly czas jakby mnie cos ograniczalo, a sama saturacja, ktora notabene mozna bylo zmienic, dawala poczucie brudnej, szarej rzeczywistosci getta, slumsow i ogolnie marginesu. Tutaj natomiast jest inaczej. Ze wszystkich stron bombarduja nas zywe kolory, wszystko zyje, nie przezywamy jakiejs tragedii (no moze poza tym, ze mamy kumpla geja). Duzo sie wokol nas dzieje, a misje poboczne dodaja smaczku. Mozemy pobawic sie w Bonda, czy innego Johna McLane'a, kosic dilerom smiglowce, auta, lodzie, czy ogolnie torbe z towarem. Oczywiscie nie moze sie to obejsc bez swistu kul i gesto lejacej sie krwi, przez co misje poboczne same w sobie bylyby dobrym materialem na gre.

Reasumujac, moze za bardzo sie rozpisalem, ale chcialem kazdemu napisac czysto, jasno i rzetelnie, iz tych obu dodatkow nijak nie da sie porownac. Jednych zachwyci fabula i klimat TLaD innych mozliwosci i kolorowosc TBoGT. Nie bede porownywal WoWa do Crysisa, czy NFS'a, bo to jest adekwatne do mowienia, ze mikser jest lepszy od tostera. Oba dodatki sa swietne na swoj sposob. Wiec mam nadzieje, ze tym wywodem uswiadomilem co po niektorym. Jezeli o mnie chodzi, coz wiecej czasu spedzilem przy TBoGT, ze wzgledu na jej mozliwosci.
do góry
alicjaess Gangster OFFLINE Czytelnik
Poziom: 40
Napisanych postów 1738 Aktywność na stronie 9160
+ 0 - dodano: 18.01.2016 19:36 #11
Dla mnie bardziej przemawia TBoGT. Więcej dodatkowych aktywności, więcej ciekawych misji (w TLaD wydawały się nieco monotonne), no i sam klimat mówi za siebie, przypomina mi trochę czasy Vice City. No i oczywiście mistrzowskie piosenki w radiostacjach. Fabuła bardziej dopracowana jednak jest w TLaD, w TBoGT mam wrażenie że trochę jest bajzel fabularny.
do góry
Brus Spec od wybuchów OFFLINE Czytelnik
Poziom: 32
Napisanych postów 3880 Aktywność na stronie 4993
+ +1 - dodano: 19.01.2016 20:25 #12
Zawsze wolałem TBoGT. Więcej efektownych misji, lepszy "dyskotekowy" klimat, więcej rzeczy do roboty, możliwość przebierania głównego bohatera (kilka strojów, ale zawsze coś). TLaD było niezłe, miało mroczniejszy klimat, ale było krótsze i nie było zbyt wiele do roboty.
do góry
Cityzen35 Księgowy OFFLINE Leone
Poziom: 38
Napisanych postów 190 Aktywność na stronie 7765
+ 0 - dodano: 19.01.2016 21:37 #13

Brus napisał:

Zawsze wolałem TBoGT. Więcej efektownych misji, lepszy "dyskotekowy" klimat, więcej rzeczy do roboty, możliwość przebierania głównego bohatera (kilka strojów, ale zawsze coś). TLaD było niezłe, miało mroczniejszy klimat, ale było krótsze i nie było zbyt wiele do roboty.

W pełni sie z Toba zgadzam.. zdecydowanie lepsze TBoGT ;)
do góry
XaddraLOST Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 8
Napisanych postów 2 Aktywność na stronie 163
+ +2 - dodano: 18.02.2016 20:06 #14
Ja wolę TLAD. Zdecydowanie bardziej wolę wojny gangów, złych, wkurwionych gangstetów na motocyklach którzy chętnię rozjebią komuś ryj, niż chodzić ochroniarzem geja, i wyciągać geja z kłopotów. Pomimo że widać że Rockstar bardziej sie postarało o grywalność TBOGT co widać po większej ilości misji.
do góry
saper man Świeżak OFFLINE Czytelnik
Poziom: 20
Napisanych postów 20 Aktywność na stronie 1437
+ 0 - dodano: 25.03.2016 14:45 #15
Ja to szczerze preferuje TLAD. Wyjątkowo mi się ta odsłona spodobała, pewnie dlatego że poza swą wyróżniającą się od innych części genialną fabułą i wielu ciekawym niespotkanym dotąd wcześniej aktywnościom to wyjątkowo przypadło mi do gustu to że nie zaczynamy tej gry od tzw. "kompletnego zera" tylko od razu od wyżej już postawionej w gangu pozycji czyli od "Wice-Prezydenta" a nie jak w większości części to bywało od tzw. "chłopca na posyłki"

ale i tak uważam że każdy ma prawo do swego głosu i to już tylko kwestia gustu ;)
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.