Home Facebook GTA Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W oddali, na horyzoncie widać czasem statki. Nie przypominają one jednak niczego co znamy z gry, niektórzy mówią, że mogą być to statki wojskowe.

Forum - GTA San Andreas - Mody Do Singla (Drift)

Patrysia Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 5 Aktywność na stronie 385
+ 0 - dodano: 31.01.2012, 10:06 #1
A wiec chciałem sie spytac bo zielony kompletnie w tym jestem,czy sa jakies mody do singla zeby pozbyc sie przechodniów,wozów i całej ludzkosci w grze abym był ja sam + jakis mod zeby mogl dodawac mi kiedy chce Elegy "No oglnie samochody" + Nitro , i zeby dało sie go naprawiac.Czy jest taka mozliwosc,czy pozostaje mi SAMP.Bo jak wiadomo chce trenowac drifty,a potem to juz zobaczymy :P

Dzieki sory,ze nie ogarnałem czy jest taki temat :)
do góry
dave. Gangster OFFLINE Czytelnik
Poziom: 16
Napisanych postów 1808 Aktywność na stronie 820
+ 0 - dodano: 31.01.2012 10:47 #2

Cytat:

czy sa jakies mody do singla zeby pozbyc sie przechodniów,wozów i całej ludzkosci w grze abym był ja sam

Wystarczy wpisać kod GHOSTTOWN - niestety ruch uliczny nie zostaje całkowicie usunięty, a jedynie zmniejszony do minimum. Gdzieś kiedyś miałem modyfikację Cleo, która całkowicie usuwała ruch, ale nie mogę jej znaleźć. Spróbuj tego - nie testowałem tego osobiście, ale wydaje mi się, że nie będzie powodowało żadnych błędów czy problemów.

Cytat:

jakis mod zeby mogl dodawac mi kiedy chce Elegy "No oglnie samochody"

Vehicle Spawn Tool jest najwygodniejszy. Teoretycznie opcja spawnowania pojazdów jest też w SanAn Studios, ale jest to wolniejsze i mniej intuicyjne aniżeli we wcześniej wspomnianym programie.

Cytat:

+ Nitro

Nigdy nie korzystałem z takich modyfikacji - może takowe istnieją, nie wiem. Parę razy obiła mi się o uszy nazwa Pimp My Ride Mod - nawet ostatnio ktoś miał z nią na forum problem. Rozejrzyj się - może znajdziesz to, czego szukasz.

Cytat:

i zeby dało sie go naprawiac

Kod HESOYAM.

Cytat:

Czy jest taka mozliwosc,czy pozostaje mi SAMP.Bo jak wiadomo chce trenowac drifty,a potem to juz zobaczymy

Bez problemu można zrobić takie rzeczy w single.

Cytat:

Dzieki sory,ze nie ogarnałem czy jest taki temat

No, rzeczywiście temat nie należy do oryginalnych. Poszperaj trochę na stronach i forum, zanim zapytasz o niektóre rzeczy.
do góry
PMD
Gość
+ 0 - dodano: 31.01.2012 17:25 #3

Cytat:

Cytat:

+ Nitro

Nigdy nie korzystałem z takich modyfikacji - może takowe istnieją, nie wiem. Parę razy obiła mi się o uszy nazwa Pimp My Ride Mod - nawet ostatnio ktoś miał z nią na forum problem. Rozejrzyj się - może znajdziesz to, czego szukasz.

Ten mod to Pimp my Car

Cytat:

i zeby dało sie go naprawiac

Ta opcja jest zawarta w modzie.
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.