Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Podczas hamowania pociągu na stacji, widać iskry wydobywające się spod kół.

Forum - Konsolowe części GTA - Za co lubisz GTA: Chinatown Wars?

VortaL Świeżak OFFLINE Czytelnik
Poziom: 11
Napisanych postów 21 Aktywność na stronie 320
+ 0 - dodano: 30.09.2013 14:48 #31
Mini-gry, takie jak ładowanie broni itd. Miód!
do góry
alicjaess Gangster OFFLINE Czytelnik
Poziom: 40
Napisanych postów 1738 Aktywność na stronie 9160
+ 0 - dodano: 05.03.2016 22:18 #32
Mi się podobały minigry na przykład jak składanie broni czy zdrapki, ciekawe jest także sprzedawanie narkotyków. To doskonałe rozwiązanie na DS-a.
do góry
Thardax Nowicjusz OFFLINE Czytelnik
Poziom: 7
Napisanych postów 3 Aktywność na stronie 131
+ 0 - dodano: 18.12.2018 15:14 #33
Mi się ta część podoba za podzielony ekran :) początkowo ta część była tworzona tylko na DSa więc na nim najlepiej wypada. Na PSP jeszcze da się grać ale uważam że wersja androidowa jest porażką. Wyrzucając worek ze śmieci to wywalasz balonik a on mozolnie opada... Swojego czasu jak tylko odpaliłem tą grę początkowo na emulatorze to zachwyciła mnie ta nowoczesność. Wydawała mi się bardzo nowoczesną grą tym pierwszym oknem wyboru autosave enable, disable. potem interfejs PDA też taki nowoczesny się wydawał. Wiem że teraz z perspektywy 2018, prawie 2019 roku to już nic i przestarzały śmieć, już oklepane i normalne ale kiedyś to mnie zachwyciło :) super mini gry, odpalanie auta, składanie snajperki, zdrapki... To są rzeczy których nawet teraz wciąż nie mamy
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.